+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 12 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/229

Tema: Željko Glasnović-nova meta jugomedija i ispranih mozgova

Željko Glasnović-nova meta jugomedija i ispranih mozgova

Na tren Hasan može odahnut. Ali samo na tren. Malo je stavljen u drugi plan. Nova "zvijezda" jugomedija i pripadajućih im parapolitičkih i političkih organizacija jugoprovenijencije je dosada malo poznati Željko Glasnović.

Mi ga ovdje dobro znamo iz ranijih upisa ali tko ne zna neki šturi podaci. Rođen u Zagrebu. s obitelji napustio SFRJ Ni otišao u Canadu. Služio u kanadskoj vojsci i neposredno pred rat prijavio se u Legiju stranaca. Početkom rata u Hrvatskoj vraća se u zemlju i priključuje bojni Zrinski. Ratuje u Lici i na južnom bojištu. Prije početka rata u BiH dolazi na područje Tomislavgrada gdje pokušava ustrojiti vojsku. Teško ranjen u tragičnoj bici na Kupresu. Bježi iz bolnice i vraća se na bojište. Zapovjednik brigade "Kralj Tomislav" iz Tomislavgrada a kasnije prve gardijske brigade HVO "Bruno Bušić". Smjenjen i umirovljen nakon onog poznatog pisma 12-orice generala. 2000-te godine. Brat Davor mu je također ranjen i zarobljen na Kupresu. Prošao neviđenu torturu u srpskim logorima

Relativno nepoznat jugojavnosti, tek sad su ga malo bolje upoznali. Bio i u prošlom sazivu sabora koji je kratko trajao. Izišao iz HDZ-e a prije ovih izbora shvativši u kom smjeru ide ta stranka. Prvi put odnio jedan mandat HDZ-u dijaspori ( osobno moje razočarenje, računao sam na sva tri).

Čvrst, karakteran, nepotkupljiv i nepokolebljiv. Jedan od rijetkih koji ne daje ucrvanu jabuku za PR ili imidž u javnosti. Ne tangira ga kako će na njega regairati jugomediji i njihovim djelovanjem lobotomizirana javnost. Govori direktno, bez uvijanja. Temepramentan. Discipliniran. Brigada kralj Tomislav je zbog njegove discipline smatrana najboljom na području južnog krila HVO-a.

Pravu buru izazvao svojim statusom na FB gdje je par stotina studenata ( ne sve studente kako to lažno, a kako bi drugačije izokretali jugomediji) nazvao komunstičkim parazitima, što svatko zna da je istina i da je dio FF rasadnik raznih " (Ne)Radničkih fronti, Mati Kapovića i sl, koji pod patronatom jugolevice stalno dižu neke "revolucije". Što se najbolje vidjelo kad su se tzv "plenumu" priključila razna lica, profesionalni demonstranti koji s fakultetom imaju veze kao hijene sa poštivanjem strvina, Urša Jaukar, Ranko Ostojić, Aleksandra Kolarić, Vili Matula.itd itd.. Poznata ekipa

Bizarne poruke dijela lobotomiziranog naroda koje je reagirao upisima.."on bi tukao našu djecu, našu mladost, našu budućnost" (patetični proseri kao da su vremeplovom doletjeli, djeluju poput stenograma sa kongresa SKOJ-a 1975-te gdje se mlađahnim drugovima od +35 obraća ordenima od količine ordenja pogrbljeni narodni heroj) govori samo koliko je jugomedijski monopol ostavio nesagledive posljedice na sive moždane stanice dobrog dijela ovog sluđenog naroda ( jadna je zemlja i bez budućnosti koja sreću vidi u par stotina anarhista u poodmakloj mladosti s brucoškim statusom) koji više ne zna tko mu glavu nosa, pa nit što vidi nit što razumije pa ni najprostije rečenice, samorazumljive i jednostavne, tako da više nisu u stanju pojmiti najjednostavniji tekst nego im ga filetiranog, mariniranog i rastrančiranog moraju na misaoni tanjur donijeti medijski talibani poput Jelene Lovrić pa im sve to samljeti u kašicu i kaščicom gurati u usta dok oni mumljaju i veselo mašukaju nogicama. Stupanj degeneracije dijela naroda doseže svemirske visine.

Jugomediji su otkrili novi objekt za mržnju i difamaciju. Portali gore od pokliča.."van s njim" " dijaspori oduzet pravo glasa" Vrati se u Bosnu"..pa onda zbunjujuće poruke "vrati se na Kosovo". Odurni Janjevac. gad, spodoba i sl.

haha.

General ako ima volje i ako mu se da, jedino se može na njih popišat. On je takve prezirao cijeli život. Ne dotiče to njega i ne dira. Očekujem žestok fajt jer ne znaju na koga su se namjerili.

Za one koji nisu upoznati..neki detalji iz ratnog puta novog objekta mržnje medijskog i političko-parapolitičkog gremija ..generala Željka Glasnovića.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-09-2016 at 10:24
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Nemaju oni pojma sa kim se petljaju.

Nema Srbina zapadno od koridora, koji ne zna tko je Zeljko Glasnovic. Naravno, za njih je krvolok, ali to je vec njihov problem.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    HDZ-ovci bi mu mogli doci poljubiti guzicu svaki dan, jer uzima vatru poznatih ''antifasista'' na sebe. U biti mislin da to i radi zbog Hasanbegovica, da ga zastiti, jer HDZ kako izgleda nije kadar to uciniti, i ozbiljno razmatra uzesti petu kolonu Pupovca u vlast.

Sve u svemu Glasnovic radi ogroman posa, i vidi se na reakcijama da je nanisanije one prave, u sridu kako bi rekli na Alci.

Sda ide ona teropija..HDZ je njega u dogovoru maknuo da bi Glasnović govorio ono što HDz misli. Mooš mislit. n emislim tu na ovja puntarov post nego se takve teorije provlače..

HDz je ukenjan izbušen udbašima, kontroliran i to je to..nema tu nikakve zavjere

Datum registracije
    Sep 2016
    Naravno da nema dogovora, profitiraju oni koji nisu zasluzili, jer su mlohavi i tutlavi.

Ovdje bi savršeno vrijedila ona Milančetova da orao ne lovi muhe.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nemaju oni pojma sa kim se petljaju.

Nema Srbina zapadno od koridora, koji ne zna tko je Zeljko Glasnovic. Naravno, za njih je krvolok, ali to je vec njihov problem.
    To je slijedeća faza s kojom će ga orjuna probati napasti, da je krvolok nejači, a onda ide napad da je ratni profiter. Nakon toga će i sama desnica uvidjeti da ju je osramotio i ograditi se od njega. Ali su se grdo zeznuli, ovaj ih pozna u dušu i ne boji ih se nimalo. Samo će ga izazvati da ih još jače tuče.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 26-09-2016 at 14:52

Evo novih priloga za ovu temu.

Vesna (nesuđena tajnica UN-a) vc Željko Glasnović!!

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...a-ljude-957835

Pusić se obrušila na Glasnovića: ‘Njegovo divljaštvo degutira ljude’
    A pazite Vi ovu rečenicu:

Ekstremisti, čak i kad ih ima malo, napadaju vrlo žestoko i vrlo su glasni", kazal je Pusić.

Ovo je bilo jutros - naravno na N1 tv

A odgovor je uslijedio - poslije podne.....

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...partija-957869

Glasnović ‘odbrusio’ Pusićki: Ona je pripadnica neokomunističke manjine čiji su sakramenti bili Skoj, Udba i Partija
    Ja bi ovoj Vesnici svakom prigodom spominjao da joj je rođeni otac Eugen bio visoko u ustaškoj hijerarhiji!

Stalno bih joj to isticao i njoj i njezinom bratu Zoranu. I onda bih se čudio da kaoko oni mogu biti antifašisti?!

Datum registracije
    Sep 2016
    Otvaraju se siroki frontovi, pitan se dal' je smradovima jasno kako njega nemaju ni sa cime ucjenjivati.

Kako udaraju,miletimatere...
    Al ne viruujem da će ga iti okrznit

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ja bi ovoj Vesnici svakom prigodom spominjao da joj je rođeni otac Eugen bio visoko u ustaškoj hijerarhiji!

Stalno bih joj to isticao i njoj i njezinom bratu Zoranu. I onda bih se čudio da kaoko oni mogu biti antifašisti?!

Evo joj još nešto za pripomenuti.
    Njen kolega s politologije prfesor Barišić isprebijao je Marka Grubišića(brat Boro Grubišić-HDSSB),pa kako je moguće da takva osoba ima pristup jednom fakultetu:
    Povod za ovaj razgovor nije anegdota s Tuđmanovim cipelama, nego istup nekadašnjeg šefa Odjela za kler Službe državne sigurnosti Ante Barišića, danas profesora na Fakultetu političkih znanosti, koji je u medijima ovih dana podržao tezu Josipa Manolića da je šef HDZ-a Tomislav Karamarko bio doušnik tadašnje službe. Taj istup isprovocirao je Grubišića, predsjednika Hrvatskog društva političkih zatvorenika, koji je još početkom 90-ih prozvao Barišića zbog postupanja u istražnom postupku. Razgovarali smo u njegovu uredu zagrebačke uvozničke tvrtke, danas se bavi poduzetništvom i magistar je ekonomskih znanosti. Pred njim na stolu stoji dosje od 200-tinjak stranica, izvađen iz Hrvatskog državnog arhiva. Odbio nam ga je dati na uvid, no pokazuje nam dijelove spisa. Jer prema pravilniku, uvid u dosjee Službe državne sigurnosti RSUP-a SR Hrvatske ima svaki državljanin za kojeg postoji dosje u Hrvatskome državnom arhivu. Vlastiti dosje Grubišić je izvadio 2002., a u njemu se pojavljuje i Barišićevo ime u potpisima pojedinih dokumenata iz istražnog postupka. Primjerice, potpisao je zabilješku, koju nam je Grubišić dao na uvid, sastavljenu u prosincu 1982. dok je “održavao informativini razgovor” s Grubišićevim tadašnjim cimerom u studenskom domu Milanom Sušcem. “Sušac je potvrdio da je bio na proslavi rođendana 23./24. listopada 1982. i da je pjevao pjesme bez nacionalističkih izokretanja teksta. Naveo je da je on počeo pjevati pjesmu ‘Marjane, Marjane’ i pjesmu vjerskog sadržaja ‘Ima jedna duga cesta’. Naveo je da nitko na proslavi rođendana nije nacionalistički istupao”, samo je dio te zabilješke koju je potpisao Barišić, a na temelju koje su Grubišić i njegov cimer osuđeni na kazne zatvora od četiri i 2,5 godina. Grubišića je branio odvjetnik Željko Olujić koji se prisjetio tog, kako nam je rekao, montiranog procesa. - Osuđeni su bez dokaza i samo zbog toga što su pjevali te pjesme dobili su drakonske kazne. Kasnije im je Savezni sud iz Beograda smanjio kaznu, za Grubišića s četiri na 2,5 godina, a Sušcu sa 2,5 na godinu i pol’, prisjetio se odvjetnik Olujić.

Zašto ste se baš sada odlučili istupiti u medijima?

- Želim samo reći istinu o tome što mi je Udba učinila 80-ih, predvođena u mojem slučaju upravo Antom Barišićem, koji je bio njihov nadobudni djelatnik. Ono što mi je Barišić radio najbolje sam opisao 1991. u izjavi koju sam tada dostavio Uredu predsjednika Franje Tuđmana, nakon što ga je imenovao savjetnikom za osiguranje. Napisao sam: “Gospodin Barišić jedan je od isljednika tada postojeće službe SDS-a, koji su se služili represivnim mjerama izvan zakonskih ovlaštenja za vrijeme isljeđivanja u krivičnom postupku poznatom kao Lašćinski proces, nazvan akcija Namještaj, 1982./1983. godine. Na mene tada primijenjene metode Barišićeva isljeđivanja su: vezanje za radijator posebnim lisicama (po njemu tzv. španjolkama) uz grube nasrtaje kojima je pokušavao iznuditi željene odgovore, česta upotreba prijetnji pištoljem prislanjanjem na sljepoočnicu uz prijetnju ubojstvom, prijetnja izbacivanja kroz prozor s trećeg kata uz režiju moga bijega, metodom ispitivanja na detektoru laži kreirao je moje odgovore na izrežirana pitanja (povezanost s emigracijom, postavljanje bombe u Nami i sl.) i kao posljedicu ‘obećavao’ robiju od 15 do 20 godina, uz sve gore navedeno tvrdio je da i moji odvjetnici Željko Olujić i Ivan Gabelica pripadaju ‘ustaškoj bandi’ i da su zatvoreni u istoj zgradi te da mi neće pomoći”. Ta izjava dostavljena je tada predsjedniku Tuđmanu...
    http://www.jutarnji.hr/vijesti/celni...zbe-rh/397933/

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    To je slijedeća faza s kojom će ga orjuna probati napasti, da je krvolok nejači, a onda ide napad da je ratni profiter.

mda, prima dvije mirovine i saborsku plaću.
    a noću valjda oblači crni plašt i bori se protiv kriminalaca.

Hasanbegović može biti Robin.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Bivša saborska zastupnica Gordana Sobol danas je podnjela kaznenu prijavu protiv Željka Glasnovića zbog kako je navedeno u prijavi javnog poticanja na nasilje i mržnju!!!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...rznju/4730882/

Naravno da dodam i najpoznatiju ljubiteljicu JNA i jna tenkova u Hrvatskoj - kolumnisticu YU lista Jelenu Lovrić

http://www.jutarnji.hr/komentari/gla...itira/4725392/
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 26-09-2016 at 20:49

Željko u Bujici !!!

Glasnović je zaista beskompromisan čovjek i stoji iza svakog stava koji iznese u javnost. Nije tipični političar i bez obzira slaže li se netko s njim ili ne, jedno mu se mora priznati...ne odstupa od svog mišljenja i ne da se navući na tanak led. Njegovo dosadašnje djelovanje je, u političkom smislu jasno, bilo jako kratko i čak se iz tih kratkih epizoda može uočiti kako je riječ o čovjeku koji ne povlači svoje mišljenje tek tako. Mislim da smo svi svjedoci kako samo jedna vrsta mišljenja nailazi na odobravanje javnosti dok se sve ostalo proglašava raznim fašizmom i ljude se progoni do te mjere da se često izrečeni stavovi poslije ublažuju. U tom smislu mi je izuzetno zanimljivo bilo gledati Glasnovića na televiziji N1 kada je nedavno dobio svoj medijski prostor. Dosada sam ga gledala u nekom prijateljskom okruženju u smislu novinara i televizije, a ovo na N1 mi je bilo baš otkriće. S jedne strane me iznenadilo što su ga na televiziju s takvom reputacijom, dakako reputacijom ''modernog i progresivnog djelovanja'', uopće pozvali da gostuje. Novinar je očekivano bio bezobrazan, od elementarne nekulture i stalnog upadanju čovjeku u riječ do smiješnog pokušaja navlačenja Glasnovića na tanak led. Dok mi je s druge strane bila zanimljiva njegova tvrdoglavost i neodstupanje od svojih principa. Ljudi se obično smekšaju pred novinarima, žele nekakvu podršku javnosti, ali njega baš briga za to.

Iako je intervju izgledao agresivan i pomalo nespretan jer je novinar stvarno pretjerivao i tražio nekakve glupe odgovore u smislu morate odgovoriti sa da ili ne. Nešto u smislu '' jesu li vam se roditelji razočarali kada ste im priznali da ste homoseksualac'' i odgovorite sa da ili ne. Naravno, nije bilo ovo pitanje ali, nešto ovoga tipa. I moram priznati da me Glasnović u tom smislu jako, jako iznenadio. Pozitivno dakako. Očekivala sam da će kao i većina reći kako NDH je bila zločinačka i kako moramo rješavati komunističke zločine i slično, ali nije. Nije mu dao gušta i nije mu se htio ispričavati kao što to radi većina. I tom smislu mi je jedinstven i cijenim tako tvrdi stav. Pokazao je da shvaća zašto je pozvan u emisiju i koja je namjera voditelja koji je cijelo vrijeme vrištao o zločinačkoj NDH. Cijeli intervju je pokušao dobiti priznanje, ali Glasnović neće pa neće

Drago mi je što se postavio tako jer cilj voditelja, a i većine novinara nije istinsko propitivanje povijesti niti rješavanje problema iz prošlosti. Niti je njegov cilj bio dobronamjerno razgovaranje već iskljulivo provociranje i prikazivanje Glasnovića jednim zatočenikom prošlih vremena. Zapravo, jedini njihov cilj je pljucanje po RH i nametanje nekakve krivnje od koje se valjda peremo žešće nego Njemci. Zanimljivo je bilo kada je Glasnović spomenuo nešto Pavelića, mislim u vezi izgradnje bolnice, i ovaj mu je odmah rekao kako ne možemo zaboraviti njegove zločine samo zato što je sagradio bolnicu. Onda ga je Glasnović upitao, a kako to da možemo imati nazive trgova i ulica po drugom zločincu pa je krenuo sa onom pričom kako je bilo zločina, ali moramo gledati i neke pozitivne strane. Dvostruka mjerila i licemjerstvo! Da ne kažem da je Glasnovića cijelo vrijeme izazivao sa pitanjima o zločinima iako mu je parafrazirao jednu misao - ''svaka nevina žrtva čini mene manjim čovjekom''. Svakom normalnom ljudskom biću bi ta izjava bila dovoljna kao i djelovanje generala u ratu i činjenicu da se uz njega ne vežu nikakve nedisciplinirane aktivnosti u ratu.

Iskreno, drago mi je što se Glasnović uključio u politiku jer sam uvijek cijenila ljude koji imaju čvrste stavove i spremni su se za svoja uvjerenja izložiti svim vjetrovima. Takve osobe su izuzetno rijetke i tim više je njihovo djelovanje važno. Takvi se ne boje i ako misle da je nešto ispravno oni u tome idu do kraja i stvarno, više sam i dosadna , takvi su ljudi dragocjeni i tako rijetki.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Yutarnji javlja da je Plenki osudio Glasnovićev istup i da im ( HDZ-eu i MOSTu) ne treba njegova potpora..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-09-2016 at 23:42

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Željko u Bujici !!!
    Odlična Bujica i voditelj i Glasnović i gospodin Šimić i dr. Goran Dodig!

Pa dobro, to je očekivano. Čudno bi bilo da ga nije osudio.

edit: ovo je na Inkvijev post išlo
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Odlična Bujica i voditelj i Glasnović i gospodin Šimić i dr. Goran Dodig!
    Sunić......

Napadaju ga mirotvorci koji su krvnicki aplaudirali i pozivali policiju da rasturi branitelje u crkvi svetog Marka.

Ta govna u ljudskom obliku i treba verbalno vrijedjati kako ih vrijedja Glava. Zapravo govori istinu o njima.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove