+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 13 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/241

Tema: Željko Glasnović-nova meta jugomedija i ispranih mozgova

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sve je to dobro izrezirana predstava, koja se samo ponavlja po potrebi.
    Naravno, sve je pocelo nakon sto im je Hasanbegovic uzeo novac, oni bez hrvatskog proracunskog novca ne mogu.
    Bit svega je - lova! A ne moš lovu dobiti tek tako. Moraš ju na osnovu nečega zaslužiti. Oni je zaslužuju tako što su se proglasili ''antifašistima''. A opet da bi to mogli biti moraju nasuprot sebe imati i te ''fašiste''.

A ako ih nema - onda će ih oni izmisliti samo da deru lovu - jer oni bi za lovu i rođenu mater prodali.

E sad to vam je kao kad igraju dvije momčadi a na tribinama samo navijači - domaćih. I sad je njima glupo navijati za svoje, a da nemaju nekoga s druge strane sa kim bi se natjecali u navijanju. I onda se oni međusobno podjele. Jedni ostanu na tribini na kojoj jesu (domaćoj), a drugi odu na susjednu (gostujuću) tribinu i onda krene navijačko nadmetanje u kojem domaći navijaju za domaćina, a ''gosti'' za gosta.

Tako je u Hrvatskoj i sa ''antifašistima'' i ''fašistima''.

Evo večeras gledam počasnog predsjednika ''antifašista'' Hrvatske, najpoznatijeg pjevača Jure i Bobana, zadnjeg predsjednika SFRJ, bliskog suradnika prvog Hr predsjednika Franje Tuđmana, a kasnije i Josipa Manolića u HND-u (dok se i s njim nije razišao) Stjepana Mesića kako se čovjek jednostavno ne da istjerati iz ureda bivšeg predsjednika kojeg mu je dao Ivo Sanader svojedobno.

Trebao je izići iz njega, a još nije. Predao je neki papir Ustavnom sudu RH i sad čeka njihovu - milost.

A taj isti Stjepan antifašist Mesić bi bio sve što treba - samo ako bi od toga imao koristi (bilo mu korisno u Australiji pjevati Juru i Bobana pa je pjevao - bez problema) i spremio nekoliko čekova gdje koji (u cipelu, u sako.......).

Čak i pored debakla kojeg je doživio na zadnjim izvanrednim izborima kada je htio ''svojim ugledom pomoći Milanoviću'' - on se ne da i još uvjek misli da je neki čimbenik u državi. Da li je on svjestan činjenice da je njegovo vrijeme prošlo.

Trebao bi isto tako biti zadovoljan i činjenicom da nikad neće odgovarati za veleizdaju koju je počinio prema državi, narodu i vojsci kojima je samo nekoliko godina kasnije bio predsjednik i to u dva mandata i da će na miru uživati svoju nezasluženo stečenu visoku mirovinu od iste te države i naroda.

Ne on time nije zadovoljan.

Postoji jedno pravilo da ako već moraš izdati da to napraviš tako da šteta po onoga koga si izdao bude što manja, ali na žalost - većina izdaje tako da se naprosto ''valjaju u blatu izdaje''.

Takav je bio i primjer Stipe Mesića imao sam priliku poslušati njegovo svjedočenje u Haagu na internetu - dok se to još moglo, dok to nije od strane Haaga naređeno da se ''skine sa neta''. I tvrdim da je Mesić tamo pričao i ono što ga - nitko nije niti pitao. Trudeći se nanijeti što veću štetu - valjda prvom hrvatskom predsjedniku gr. Franji Tuđmanu.

Tada nije ni slutio (ili možda jest) da zapravo svjedočeći protiv Tuđmana svjedoči protiv Hrvatske.

I možda mu je upravo i to svjedočenje donijelo mjesto predsjednika Republike Hrvatske - jer je nekome, kome je na visokoj pozicije u RH. i trebao baš jedan takav redikul - da lakše sprovede politiku izjednačavanja krivnje između agresora (Srbije) i žrtve (Hrvatske) - bilo u interesu da na Pantovčaku sjedi čovjek kakav je Mesić!

Deset godina mu bilo malo. Pa je još 5, ali sada je kraj - no još se ne da. Još se nada da će ostati doživotni bivši predsjednik sa vlastitim uredom. Unatoč činjenici što je već ostao bez službenog vozila i vozača i što je ostao kako sam veli i bez telefona kojeg je sam eliminirao kako bi svojoj tajnici mogao dati plaću. Ostao mu još samo tjelohranitelj. Kako li je samo Tuđman pogriješio s njim. I ne samo s njim, ali s njim - najviše!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 27-09-2016 at 00:43

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    i bez Srba i Radina imaju 4 manjinska glasa. Kajtazi, Jankovits, Lekaj Prljaskaj i Bilek se protive Pupovcu i podržavaju Hasanbegovića.

tportal je prenio intervju. i nisu oni krivi, oni su točno preveli njemački tekst, ali Nijemci nisu točno prenijeli Plenkovićevu izjavu.
    Ma da. I onda i sutradan kad su vidjeli da je ''krivi prijevod'' opet ga koriste.

Bago je nešto počeo Plenkoviću to pod nos stavljati, a onda ga je ovaj pitao: ''A što sam ja to rekao''?

Bago više nije inzistirao......

Što se tiče Glasnovića .

Evo nakon Bujanca, Peternela, večeras i profesor Sunić i doktor Goran Dodig!

Ga otvoreno podržali.

Bogami se ljevičarski ološ namirija na tvrd orah i večeras samo šta im nije poručija da mu mogu popušit kurac
    Hajduk: 50ak

http://hr.n1info.com/a151814/Vijesti...dopustivo.html

Mislio sam da je ovaj prvi krenu o sa pljuvanjem (vijest jučer na radiju), ali sada vidim da ga je Plenky preduhitrio. Da ekstremizam??

MOST je HDZ družini postavio uvjete, da li je i gospodin Glasnović postavio kakve uvjete? Ili to nije ni potrebno, jer HDZ-u taj "ekstremista" nije ni potreban?

Pital ga je Bujanec kaj veli na kaznenu prijavu Sabolke. Glava veli da zadovoljstvom očekuje taj obračun, ako do njega dođe.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    napokon prava faca na političkoj sceni... samo jako generale!

http://www.maxportal.hr/glasnovic-u-...oralne-nakaze/

GLASNOVIĆ U BUJICI: “Orao se ne boji muha! Ne želim gubiti vrijeme na moralne nakaze!”

A evo Glasnovića i na N1

Eto - pa tko hoće neka dobro posluša što Glasnović i kako govori!

http://www.dnevno.hr/vijesti/komenta...snovicu-957987

Demokracija na komunistički način: Pokrenuta peticija za opoziv mandata Glasnoviću!

Na CITIZENGO stranicama možete pokrenuti bilo kakvu peticiju, ma kako besmislena bila. Ipak, peticija za opoziv saborskog mandata Željku Glasnoviću je do sad najbesmislenija.
    A da traže nove izbore??

Ne bi me uopće začudilo da HDZ napokon ispuni želju jegolevici i da izglasuju da se dijaspori oduzima pravo na glasanje za hrvatski sabor. Sad kad su izgubili jedan mandat a ubuduće tko zna, možda i 2 a možda i sva 3, to će i njima postati neinteresantno, čak i smetnja. jer njima je to realno bilo..samo tri glasa u sepetu. Ako nisu tri glasa za njih, što će im to. Može im stvarati problem u tangu s levičarima kao što to sad radi Glasnović.

Arsen Bauk je u jednom Otvorenom, kad je voditelj rekao da je 8 manjina i tri zastupnika dijaspore bio dogovor SDP-ea i HDz-ea, hladno i mirno rekao..ne naš plan je bio da dijaspora uopće nema zastupnika.

Eto prilike HDzeu da ispune tu želju i zaigraju jedan strastveni tango sa jugolevičarima. Ionako ta tri mandata su debelo poništena sa 8 manjinskih predstavnika i ponižavanje je dijaspore. A general se može kandidirati u Hrvatskoj sa svojom listom što je meni bila želja i za ove izbore.

kad bi ukidanje glasa dijaspori išlo u paketu sa ukidanjem glasova manjinama, to bi bio veći dobitak nego gubitak ali za to SDp i prirepci sigurno neće dignuti ruku.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-09-2016 at 11:47
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Najprije su od BiH Hrvata stvorili dijasporu (oni to nisu - već su hrvatski državljani poput drugih) i napravili posebnu jedinicu za "dijasporu."

To je, naravno, djelo UDB-e koja kontrolira obje stranke.
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    BiH-Hrvati i njihova zemlja su od ključne važnosti za RH.

Ali Hrvatska je izbušena država čiju politiku vode banditi a interese pronalaze svugdje samo ne tamo gdje treba.

Iseljeništvo, koje broji ko još jedna Hrvatska, je manje-više izgubljena za domovinu te, realno gledajući, ne predstavlja nikakvu prijetnju kliki. Ali bi itekako moglo. Zato su i poduzete mjere koje su tu hipotetsku opasnost sasjekle u korijenu.

Vladaju državom a voljeli bi da je nema. Unikatni slučaj u svjetskoj povijesti.
    A troll & a gentleman

Možete na svojim FB profilima pozvati svoje prijatelje da linkaju javnu stranicu generala koja sad ima nešto više od 13 000 podržavatelja. Ne onu gdje se traži zahtjev za prijateljstvom, Ona je ograničena na 5 000 FB prijatelja i već je ispunjena, nego onu gdje general ima stranicu kao Javna osoba

https://www.facebook.com/zeljkoglasnovic/?fref=ts

Ispod broja koji su lajkali stranicu imate opciju pozovite prijatelje da označe ovu stranicu sa "sviđa mi se". Kliknete na to i otvori vam se opcija gdje možete pojedinačno pozvati sve svoje FB prijatelje a na njima je hoće li lajkati ili ne. To je mali doprinos da populariziramo stranicu i damo podršku generalu u ovoj nesmiljenoj hajci jugomedija i pripadajućih političkih i parapolitičkih skupina na njega. To stvarno nije neki napor. Učinimo to i dijelite dalje svojim prijateljima. Zahvaljujem.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-09-2016 at 19:19
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Mogao bi ipak angazirati par ljudi da mu uredjuju stranicu, meni osobno niti malo nije interesantno citati bljuvotine jugosovinista koji su preplavili ovaj profil na FB.

Al na što smo se sveli kao narod.Ovakve salve uvreda ,na račun generalapa na račun dijaspore...Ovolika količina mržnje mi je nevjerovatna.

Čitala sam neke komentare gdje mu se čak osporava i ratni put. Koja razularena rulja! To bi kamenovalo da može bez ikakvih problema.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Al na što smo se sveli kao narod.Ovakve salve uvreda ,na račun generalapa na račun dijaspore...Ovolika količina mržnje mi je nevjerovatna.
    Sve je to odgojio Matija Babic. Njega se uvijek sjetim jer je, nazalost, INDEX najposjeceniji portal u Hrvatskoj. Svojevrsna je to paradigma njihovog ponasanja, stanje svijesti, odgoja, rjecnika, svjetonazora, ideologije, politike, "istine" itd.

Matija Babic-ovco-jebac-generacija pod urbanim i progresivnim plastem. Tesko je pronaci takvog frankensteina igdje drugdje.
    A troll & a gentleman

Nisam u životu udarila nekoga,al ove bi sa guštom

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Donekle razumijem jugofosile. Njima je stvarno bilo dobro u Jugoslaviji. Ove generacije koje su mozda rodjene pri kraju Juge ili nakon njezinog raspada je tesko razumijeti. Oni bi se "vratili" u Jugu, ali samo da im je ponijeti I-Phone, Internet, sva moguca roba koja je stigla putevima globalizacije, i, naravno, Tudjmanove tunele i autoput. Ekspresno bi se "vratili" u Jugoslaviju.

Dakle, oni hoce Jugoslaviju, ali ne onu kakva je ona doista bila - a bila je nikakva - hoce Jugoslaviju sa svim novostima, svakim napretkom (materijalnim i tehnoloskim, za koje Jugoslavija, naravno, nimalo nije niti moze biti zasluzna) i svime sto je stiglo i postignuto tek uspostavom nezavisne Hrvatske.

Da ih je moguce vratiti u Jugu kakva je ona doista bila, utekli bi iz nje brze od bljeska - kao sto je i pobjegao veliki dio hrvatskoga naroda.
    Posljednje uređivanje od Dobri Pastir : 27-09-2016 at 20:23
    A troll & a gentleman

Inače,evo izašao je članak o Gordani Sobol pa mi pažnju privuče njezin muž,točnije poslovi njezina muža:
    Prema pisanju Slobodne Dalmacije iz 2006., Sobol je pod istragom za zlouporabu položaja u korist osiguravateljske tvrtke Euroherc i koncerna Agram hercegovačkog tajkuna Dubravka Grgića kao tadašnji suvlasnik tvrtke Kashmir tepisi. Kako piše Slobodna Dalmacija, na tadašnjim „internet stranicama piše da su Kashmir tepisi, uz ured Vlade i Predsjedničkog ureda, perzijskim sagovima opremili također Argramove i Eurohercove poslovne zgrade.“
    Da sada ne tražim,al ima ovdje i boljih poznavatelja povijesti na ovim područijima nije li Grgićev otac udbaš.
    Mislim da sam to čak nedavno čitala u jednom broju Političkog zatvorenika,članak je Jonjićev a vezan je za organizaciju TIHO?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove