+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 13 PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/241

Tema: Željko Glasnović-nova meta jugomedija i ispranih mozgova

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Yutarnji javlja da je Plenki osudio Glasnovićev istup i da im ( HDZ-eu i MOSTu) ne treba njegova potpora..
    Vjerojatno jos jedan insajderski....

Mada nebi me cudilo, Plenkiju i je drazi cetnik Pupovac od domoljuba Glasnovica.

Zao mi je samo sto njegovim glasacima nista vise oci otvoriti ne moze.

Yutarnji javlja da je Plenki osudio Glasnovićev istup i da im ( HDZ-eu i MOSTu) ne treba njegova potpora..
    Najprije da li je to istina?

Zatim i ako jest istina - pa što? Ne treba im i gotovo. Glasnović je i izašao iz HDZ-a da bi kao nezavisni zastupnik bio lišen bilo kakve stranačke stege i sad jedino što u HDZ-eu mogu jest da ovako istupaju - ne mogu ga sankcionirati, a ako ga i oni žele napasti samo neka izvole pa da vidimo. Makar u ovo zadnje sumnjam. Za četri godine - a možda i prije - oko Glasnovića će se okuptii jedna grupa ljudi istoga svjetonazora - pa onda neka pokušaju na razini države skupiti što više saborskih mandata - ja ću prvi, a i svi moji glasovati za Glasnovića i njegove ljude i to s guštom, a onda neka se u HDZ-eu misle.

Meni je nešto drugo u večerašnjoj Bujici upalo u oči - rečeno je u emisiji da navodno Most ne želi Pupovca i njegove blizu vlade i da neće ni čuti da se pristaje na bilo kakve Pupovčeve uvjete!!!

Ako je ovo točno što je iznio Bujanac - e onda Mostovcima za ovaj ultimatum skidam kapu i naklon do poda - jer kakvi su HDZ-eovci oni bi Pupovcu bez ovakvog uvjeta dali sve što traži za njegove tri ruke, kao i onome ljigavom Furiu Radinu.

Kako se ono kaže: Klin (ucjena) se klinom (ucijenom) izbija.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 26-09-2016 at 22:55

Sunić......
    Da Sunić - malo me prebacilo!

Nemojte zaboraviti da je YUtarnji znao donositi i sasvim izmišljene intervjue.......... ništa im ne vjerujem.

Bila Plenkovićeva izjava u dnevniku..osuđuje..samo nema izjave da im ne treba njegova potpora..što ne znači da nije rekao..nego da je izjava dopola prenešena.

Pa gdje to HDz neće osudit. Osudio je već Kalmeta..to je njima u krvi..pa oni su taoci ljevičarskih medija..oni se njih plaše ko žaba zmije..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Plenkovic je hrvatska Angela Merkel. To bi bilo to.

Pitanje, koliki je uticaj Bujice na javno mnenje u Hrvatskoj, hocu reci, moze li se ta emisija gledati u cijeloj Hrvatskoj?

Bila Plenkovićeva izjava u dnevniku..osuđuje..samo nema izjave da im ne treba njegova potpora..što ne znači da nije rekao..nego da je izjava dopola prenešena.

Pa gdje to HDz neće osudit. Osudio je već Kalmeta..to je njima u krvi..pa oni su taoci ljevičarskih medija..oni se njih plaše ko žaba zmije..
    Da je on to rekao, oni bi drage volje prenijeli, nebi to JRT izostavio.

Ali i pored toga, sramno ponasanje celnika HDZ-a

Kako bih volio da mu hrvatski glasaci zabodu noz na proljece, ali nece.... nazalost, tu opet dolazimo na temu urodjene gluposti hrvatskog naroda.

YUtarnji opet briljira jel tako:

Dakle YU:

Plenković je rekao kako su Glasnovićeve izjave neprimjerene, da se protivi bilo kakvoj isključivosti te da o njegovu potpisu potpore nisu razgovarali, jer HDZ i Most imaju dovoljno potpisa i bez njegova. Smatra i da se problemi na Filozofskom fakultetu, vodeći računa o autonomiji Sveučilišta, trebaju riješiti u okviru zakona i tijela koje postoje na fakultetu. (prepričano).

Večernji:

- Njegove su izjave neprimjerene. Protiv sam bilo koje isključivosti i krajnosti. trenutni problemi na Filozofskom fakultetu trebaju se riješiti u okviru zakona i institucija. U ovom trenutku imamo dovoljno potpisa i bez njegovog potpisa, ali vidjet ćemo kada za to dođe vrijeme - zaključio je Andrej Plenković.

A sad se sjetite kako je net.hr preveo Plenkovićev intervju Nijemcima. I unatoč činjenici da je odmah ''otkriven'' i sutradan su se mediji pozivali na tu krivotvorinu. Uostalom tko može zabraniti Glasnoviću da svojevoljno podržava vladu HDZ-a i Mosta - naravno uz uvjet da tamo ne bude i Milorad Pupovac!

I na kraju, interesantno kako cijela tematika oko "jadnih studenata" uvijek titra u nekoj magli, oblaku dima, nitko da jasno i glasno objasni u cemu je problem sa komunjarskom bagrom sa FFZG, zasto dizu pobunu, zasto su ranije dizali pobunu, i zasto pobunu dizu uvijek kada SDP ozgubi izbore.

Pisu o tome pojedini portali, govore o tome pojedini mediji, ali... nema tolikog odjeka, jer stupidni odvratni hrvatski narod cita tportal, yutarnji, slusa Zikicu Jovanovica Sprajca, cita Antu Tomica i Jelenu Lovric.

Nikako da se jednim potezom ruke rastjera magla i glasno kaze da ljevicarski neradnici dizu pobunu iskljucivo zbog suradnje FFZG i katolicke bogoslovije. Kao sto su dizali pobunu zbog upisa djece branitelja i tako dalje. Da se stvari istjeraju na cistac, da se zna da iza svega stoji mladez SDP-a, Ostoja Rankovic i Bojan Glavasevic (neko bi rekao otac mu se okrece u grobu, mada nisam siguran, ne znam smije li se o mrtvima to govoriti ali nekako imam osjecaj da se Glavasevic nije zadesio di se zadesio, da bi danas bio gorljivi SDP-ovac) uz gomilu cupavih, prljavih, karikaturalnih likova Radnicke fronte odnosno bolesnih mladih ljudi kojima je marihuana pojela mozak.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    YUtarnji opet briljira jel tako:

Dakle YU:

Plenković je rekao kako su Glasnovićeve izjave neprimjerene, da se protivi bilo kakvoj isključivosti te da o njegovu potpisu potpore nisu razgovarali, jer HDZ i Most imaju dovoljno potpisa i bez njegova. Smatra i da se problemi na Filozofskom fakultetu, vodeći računa o autonomiji Sveučilišta, trebaju riješiti u okviru zakona i tijela koje postoje na fakultetu. (prepričano).

Večernji:

- Njegove su izjave neprimjerene. Protiv sam bilo koje isključivosti i krajnosti. trenutni problemi na Filozofskom fakultetu trebaju se riješiti u okviru zakona i institucija. U ovom trenutku imamo dovoljno potpisa i bez njegovog potpisa, ali vidjet ćemo kada za to dođe vrijeme - zaključio je Andrej Plenković.

A sad se sjetite kako je net.hr preveo Plenkovićev intervju Nijemcima. I unatoč činjenici da je odmah ''otkriven'' i sutradan su se mediji pozivali na tu krivotvorinu. Uostalom tko može zabraniti Glasnoviću da svojevoljno podržava vladu HDZ-a i Mosta - naravno uz uvjet da tamo ne bude i Milorad Pupovac!
    Pa je, ali isto tako Plenkovic se nije oglasio po pitanju poziva na nasilje protiv zastitara na FFZG, niti u bilo kojoj situaciji kada jugosovinisti pozivaju na nasilje.

Je da ga mediji to ne pitaju, ali interesantno je kako Plenkovic ima osjecaj samo dati izjavu za lijeve gradjane, ne i za svoje glasace.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Plenkovic izbjegava biti konfliktan pod svaku, ali bas svaku cijenu.

Otud i potriba podilaziti onima koji ne cine bazu birackog tijela HDZ-a.

Siguran je u potporu iste, kao i svaki glavni HDZ-a nakon pokojnog Tudjmana.

Zbog toga mu je lakse iznevjeriti tu bazu, i one birace koji bi se inace razprsili u glasovima po pravasima, birajuci ipak HDZ, kako bi se zaustavilo crvene.

Fenomen Angela Merkel, baza je u biti u konfliktu sa odlukama vodstva, ali ne izrazava se, ili je na jedan ili drugi nacin uhljebljena kroz stranacku masineriju.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Pitanje, koliki je uticaj Bujice na javno mnenje u Hrvatskoj, hocu reci, moze li se ta emisija gledati u cijeloj Hrvatskoj?
    Koliki je utjecaj Bujice na javno mnjenje. Pa prenose ju ako se dobro sjećam 13 lokalnih televizija od toga mislim dvije u BiH. Ja je gledam preko maxtva-a!

Evo ti jedan primjer - i mreža tv je lokalna - neko je vrijeme bio na njoj - do one afere sa drogom - i Bujanac pa se vratio na osječku tv.

Na mreži je ostala novinarka Ozana Bašić i ona je radila emisije i to jako dobro sve do trenutka dok Ivo Josipović nije otišao sa Pantovčaka. Čim je došla Kolinda na Pantovčak na Mreži su Ozani Bašić dali otkaz - i promjenili uređivačku politiku?

Kako je to moguće? Sad su tamo i onaj Vukušić i ona Mojzeš Vrabec i to više ne gledam!

Znači nekomu je s ljeva bio itekako interes da Ivo Josipović - izgubi predsjedničke izbore!!!

PS: Za Bašićku više nitko i ne pita!!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 26-09-2016 at 23:28

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    I na kraju, interesantno kako cijela tematika oko "jadnih studenata" uvijek titra u nekoj magli, oblaku dima, nitko da jasno i glasno objasni u cemu je problem sa komunjarskom bagrom sa FFZG, zasto dizu pobunu, zasto su ranije dizali pobunu, i zasto pobunu dizu uvijek kada SDP ozgubi izbore.

Pisu o tome pojedini portali, govore o tome pojedini mediji, ali... nema tolikog odjeka, jer stupidni odvratni hrvatski narod cita tportal, yutarnji, slusa Zikicu Jovanovica Sprajca, cita Antu Tomica i Jelenu Lovric.

Nikako da se jednim potezom ruke rastjera magla i glasno kaze da ljevicarski neradnici dizu pobunu iskljucivo zbog suradnje FFZG i katolicke bogoslovije. Kao sto su dizali pobunu zbog upisa djece branitelja i tako dalje. Da se stvari istjeraju na cistac, da se zna da iza svega stoji mladez SDP-a, Ostoja Rankovic i Bojan Glavasevic (neko bi rekao otac mu se okrece u grobu, mada nisam siguran, ne znam smije li se o mrtvima to govoriti ali nekako imam osjecaj da se Glavasevic nije zadesio di se zadesio, da bi danas bio gorljivi SDP-ovac) uz gomilu cupavih, prljavih, karikaturalnih likova Radnicke fronte odnosno bolesnih mladih ljudi kojima je marihuana pojela mozak.
    Sličnog sam mišljena što se tiče pok. Glavaševića, ali je možda bolje o tome ne pričati. Ne možemo znati jesu li tadašnja njegova razmišljanja bila posljedica propagande i zatvorenosti Vukovara u to vrijeme pa je možda najbolje i ne pričati o tome jer čovjeka nema.

Što se tiče studenata...dodala bih još da je zanimljivo kako rijetko prosvjeduju studenti PMF, FER-a, prava, ekonomije ili medicine nego uvijek Filozofski. I kada prosvjeduju studenti sa ostalih fakulteta to su obično neke interne stvari s faksom i nemaju nekog odjeka u javnosti. I tiču se isključivo studentskih prava. Stvarno se ne mogu sjetiti kada su drugi studenti prosvjedovali. Ili mi netko hoće reći kako su studenti na drugim fakultetima retardirani, a jedino društveno svjesna ekipa sa Filozofskog?!
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Plenkovic izbjegava biti konfliktan pod svaku, ali bas svaku cijenu.

Otud i potriba podilaziti onima koji ne cine bazu birackog tijela HDZ-a.

Siguran je u potporu iste, kao i svaki glavni HDZ-a nakon pokojnog Tudjmana.

Zbog toga mu je lakse iznevjeriti tu bazu, i one birace koji bi se inace razprsili u glasovima po pravasima, birajuci ipak HDZ, kako bi se zaustavilo crvene.

Fenomen Angela Merkel, baza je u biti u konfliktu sa odlukama vodstva, ali ne izrazava se, ili je na jedan ili drugi nacin uhljebljena kroz stranacku masineriju.
    Ma možda je to i ''neka igra''! Teško mi je reći jednostavno Glava ko Don Kihot!!

Krenuo u obračun sa ''crvenkapicama''. Kaže večeras da jedva čeka da se sučeli na sudu sa Sobolkom!

A i za onoga u jugoslavenskom dresu sa grbom sfrj na prsima - je kratko kazao da degenerici nisu u njegovom fokusu ili da se jednostavno ne bavi degenericima!

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Sličnog sam mišljena što se tiče pok. Glavaševića, ali je možda bolje o tome ne pričati. Ne možemo znati jesu li tadašnja njegova razmišljanja bila posljedica propagande i zatvorenosti Vukovara u to vrijeme pa je možda najbolje i ne pričati o tome jer čovjeka nema.

Što se tiče studenata...dodala bih još da je zanimljivo kako rijetko prosvjeduju studenti PMF, FER-a, prava, ekonomije ili medicine nego uvijek Filozofski. I kada prosvjeduju studenti sa ostalih fakulteta to su obično neke interne stvari s faksom i nemaju nekog odjeka u javnosti. I tiču se isključivo studentskih prava. Stvarno se ne mogu sjetiti kada su drugi studenti prosvjedovali. Ili mi netko hoće reći kako su studenti na drugim fakultetima retardirani, a jedino društveno svjesna ekipa sa Filozofskog?!
    Večeras su u Bujici jasno i glasno rekli da kad je god promjena vlasti - kad kukurikavci izgube - problemi kreću na Filozofskom fakultetu!

Pobuna studenata, ne znam, FER-a ili PMF-a, ako se i dogodi ne bude medijski propracena.

Pobuna studenata (citaj stotinjak narkomancica, da ne govorimo o svim studentima) FFZG nikada nije slucajna, kao sto ni medijska propracenost nije slucajna. Prije su medijske kamere na licu mjesta, nego "pobunjenici" sami, da se tako izrazim.

Sve je to dobro izrezirana predstava, koja se samo ponavlja po potrebi.

Svjedoci smo kako udbasija djeluje u Hrvatskoj, i nakon proslog studenog i Milanovicevog "ili mi ili oni", poceli su sa stvaranjem problema, dizanjem tenzija, rusenjem nove vlade odnosno neka vrsta tihe revolucije, ne bih znao to bolje opisati. Ne moze se to nazvati revolucijom jer je rijec o par stotina ljudi, ali glasni su, imaju medije, i u stanju su udbaskim metodama destabilizirati drustvo u cjelini. Naravno, sve je pocelo nakon sto im je Hasanbegovic uzeo novac, oni bez hrvatskog proracunskog novca ne mogu. Je da njih financiraju i strane vlade, i Soros, ali glavnina novca dolazi od hrvatskih poreskih obveznika. To sto isti oni gradjani koji godinama grme kako "hrvatski novci ne trebaju ici Hrvatima BiH", sada sute, to je samo jedna grana ili samo djelic nakaradnosti hrvatskog drustva danas. Gdje god pogledas, vidis paradoks, nonsens, licemjerne stavove.
    To je danasnja hrvatska drzava.

Najprije da li je to istina?

Zatim i ako jest istina - pa što? Ne treba im i gotovo. Glasnović je i izašao iz HDZ-a da bi kao nezavisni zastupnik bio lišen bilo kakve stranačke stege i sad jedino što u HDZ-eu mogu jest da ovako istupaju - ne mogu ga sankcionirati, a ako ga i oni žele napasti samo neka izvole pa da vidimo. Makar u ovo zadnje sumnjam. Za četri godine - a možda i prije - oko Glasnovića će se okuptii jedna grupa ljudi istoga svjetonazora - pa onda neka pokušaju na razini države skupiti što više saborskih mandata - ja ću prvi, a i svi moji glasovati za Glasnovića i njegove ljude i to s guštom, a onda neka se u HDZ-eu misle.

Meni je nešto drugo u večerašnjoj Bujici upalo u oči - rečeno je u emisiji da navodno Most ne želi Pupovca i njegove blizu vlade i da neće ni čuti da se pristaje na bilo kakve Pupovčeve uvjete!!!

Ako je ovo točno što je iznio Bujanac - e onda Mostovcima za ovaj ultimatum skidam kapu i naklon do poda - jer kakvi su HDZ-eovci oni bi Pupovcu bez ovakvog uvjeta dali sve što traži za njegove tri ruke, kao i onome ljigavom Furiu Radinu.

Kako se ono kaže: Klin (ucjena) se klinom (ucijenom) izbija.
    sad čekam da HDZ kaže da neće njih MOST ucjenjivati

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    - jer kakvi su HDZ-eovci oni bi Pupovcu bez ovakvog uvjeta dali sve što traži za njegove tri ruke, kao i onome ljigavom Furiu Radinu.
    i bez Srba i Radina imaju 4 manjinska glasa. Kajtazi, Jankovits, Lekaj Prljaskaj i Bilek se protive Pupovcu i podržavaju Hasanbegovića.

A sad se sjetite kako je net.hr preveo Plenkovićev intervju Nijemcima. I unatoč činjenici da je odmah ''otkriven'' i sutradan su se mediji pozivali na tu krivotvorinu.
    tportal je prenio intervju. i nisu oni krivi, oni su točno preveli njemački tekst, ali Nijemci nisu točno prenijeli Plenkovićevu izjavu.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku

ja mislim da je gospodin "ja ne mrzim" pao pod utjecaj matere, i da je Siniša bio puka suprotnosti derištu

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove