+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 13 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/256

Tema: Lelek i prostakluk Martine Mlinarević plus srbofilija i džamahirija

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kraljica drame.

Pa Ok. Nek sad "kritikuje" ćaršiju. I politički islam. I nek se "ćera" sa džamijolizačima. Ovo je test i za nju i za ćaršiju

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    zar ona ne živi u Ljubuškom?
    Ne znam, možda, ali bježi iz Širokog. Ljubuški nije dovoljno zvučna nazadnjačka sredina da bi od tam pobjegla, Široki je pravo leglo retrogradnih ideja gdje nemreš kupiti kruh i moraš pobjeći.

Kraljica drame.

Pa Ok. Nek sad "kritikuje" ćaršiju. I politički islam. I nek se "ćera" sa džamijolizačima. Ovo je test i za nju i za ćaršiju
    Uvjeren sam da hoće.

Mislim da je ona iz Ljubuskoga a bivsi muz iz Sirokoga.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Mislim da je ona iz Ljubuskoga a bivsi muz iz Sirokoga.
    To je onda malo jača spletka, rekao bih. Nije joj više sigurno ići s djetetom kod muža, morat će on dolaziti kod nje da bi vidio kćer, a vjerojatno piče za Prag kaj znači da će vidjeti kćer nikad. Možda griješim dušu, ali miriše mi na tak nekaj.

Ali što se to dogadja sa Zapadnom Hercegovinom da pozivaju likove poput onog Anadolijskog glavonje da se izruguje s Međugorjem.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Da, interesantno je kako su gradZani zaboravili Lejlu Colak.

Jedina koja se usudila reci nesto protiv hidzaba, zapravo gradZani su se pridruzili hajci i protjerivanju. Jer vicevi se smiju pricati samo o Gospi.

Pobjeći iz Širokog u Sarajeva radi osobne sigurnosti i osobne slobode ideja i misli je kao pobjeći iz seoskog pritvora s trulim rešetkama u Alcatraz.

Pobjeći iz Širokog u Sarajeva radi osobne sigurnosti i osobne slobode ideja i misli je kao pobjeći iz seoskog pritvora s trulim rešetkama u Alcatraz.

O Martininoj bolesti ne želim diskutirati niti je uzimati niti kao otežavajuću niti olakotnu stvar u njenom političkom zaokretu u njedra etabliranih neprijatelja hrvatske konstitutivnosti i jednakopravnosti.
    Njeno je pravo da bude sluga muslimanskom sarajevskom otomanu i perjanici Sejdi Komšiću, ali tada ne treba da pjeni kad joj se kaže da je izdajica hrvatstva i da je hrvatski narod u BiH upravo takvom doživljava...
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Kao kad kokoš pobjegne iz kokošinjca u pećnicu.

Kao kad krava pobjegne s farme u klaonicu.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-08-2019 at 14:44

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ali što se to dogadja sa Zapadnom Hercegovinom da pozivaju likove poput onog Anadolijskog glavonje da se izruguje s Međugorjem.
    To ti je kada podlegnes ovakvima, i pocmes se pravdati. Pa sjecam se da je onaj Sejo Sexon snimao onu Hercegovci evo noci, evo dana, kao sprdanciju.
    I sada pozoves toga da ti pjeva, valjda kako bi se dokazao kao progresivac.
    Ja cekam na Boru Corbu u Zagrebu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ali koji su to ljudi što organiziraju taj festival i pozivaju Seju Sučića i onog Anadolca, tko su likovi

Ne trebaš Puntaru, u 12. mjesecu ti je Lepa Brena u Areni u Zagrebu.

Ali koji su to ljudi što organiziraju taj festival i pozivaju Seju Sučića i onog Anadolca, tko su likovi
    Pa Seljo sa Zabranjenim pušenjem ima dobrih pjesama, čak i Edo ima dobrih pjesama iako je on kak Ameri vele has been na glazbenoj sceni, nešto kao Eminem u Americi.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa zasto dovode cajke na Jadran, jeftino i publika ih razumi. Ovi krkani sto drze klubove po obali nebi trovali ljude cajkama da nije novac u pitanju, budi siguran.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Hrvatima govno serviraj, oni ce ga pojesti. Mnogi i ne znaju, pa ni ne interesira ih, kome koncerte pohode.

Miroslav Ilic je dolazio i dolazice, a muje mu iskopali klip na kojem pjevusi cetnicku pjesmu. Ne znam jel u Hrvatskoj neki njegov koncert zabranjen.

Hrvatski klubovi ugoscuju nekakvu Staniju, a vjerojatno ni 1% Hrvata ne zna da je Stanijin tata bio lider SDS-a u Vocinu, kucni prijatelj Slobodana Milosevica, sad je veliko pitanje znaju li Hrvati sto se dogodilo u Vocinu.
    Pa ugoscuju nekakvu Kristinu Kockar, novopecenu zvijezdu rijalitija iz Srbije, djevojku koja je po twitteru primitivno vrijedjala Hrvate dok je bila anonimus. Sad se ne izvlaci iz Zadra, Sibenika, Vinkovaca, Gruda, Viteza, Sirokog i tako dalje. A tata joj je Bunjevac, Hrvat dakle.

Takvih primjera je bezbroj.

Ma ovi cajkaški klubovi su drugi padež. Ovo je neki kurčev festival. Cajke zavijaju al ne prave viceve na račun Međugorja. Šta je to, neka verzija WestHerz festivala.

Evergreen fest, sta god to bilo.

Pogledas sudionike, ko da gledas neki yugo fest u rijeci ili zagrebu. Sto je najsmjesnije, nisu oni njoj nista zabranili, nego predlozili da odustane jer citlucani negoduju... zasto brotnjaci dopustaju takve festivale na Brotnju, gdje im se Sejo sprda sa Gospom, ne znam.

Očito se krenulo oštro u debiliziranje Zapadne Hercegovine. Hrvatska je manje više odrađena ostalo je to malo nas još obradit. Preko tih Bogdana i ekipe. To na kao višem levelu a primitivce će cajke odradit.

Dodaj tome Šušnjara i Hercegsrpsku i imaš skoro zatvoren krug.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    To je onda malo jača spletka, rekao bih. Nije joj više sigurno ići s djetetom kod muža, morat će on dolaziti kod nje da bi vidio kćer, a vjerojatno piče za Prag kaj znači da će vidjeti kćer nikad. Možda griješim dušu, ali miriše mi na tak nekaj.
    moje mišljenje je da vjerovatno zbog toga još nije sprašila za Prag...

treba najprije srediti nekako da otac ne mora viđati kćer kad poželi,jer ipak je Prag malo veća nego udaljenost ŠB-Ljubuški...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove