Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
51. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 25.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 11.76%
  • Domovinsku koaliciju

4 7.84%
  • MOST

7 13.73%
  • POMAK

2 3.92%
  • Nekoga trećega

9 17.65%
  • Neću uopće glasati

10 19.61%
+ Odgovori na temu
Stranica 415 od 417 PrviPrvi ... 315 365 405 413 414 415 416 417 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 8,281/8333

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sad je lansirao vijest da mu je netko poslao bijeli prah.

Ocito je gmaz isao po upute u Brisel.
    Prvo se sklonil ko oni diktatori južne Amerike koji prvo pobjegnu preko grane kad zapuca. A onda su ga oni ohrabrili i dali mu upute.

Sljedeca presica "Bujanec mi je poslao bijeli prah"

Bujanec:

Ili možda ludi Zorule u znak pomirenja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zoki:

u svakom slucaju atentat

Kako nam se premijer samo prestrašio! Vidi se da tim žilama teče anemična krv.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antunac)

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    To bu išlo krajiškim Orkama. Iz našeg proračuna četnici izvlače lovu.
    Ili njima ili se kupuju novi glasači. Ali ipak mislim da ide krajiškim Orcima jer je šef od "čovjeka koji ne komentira tuđe izjave", Milorad Pupovac kad je Milošević bio na obilježavanju stradanja krajiških Srba rekao, " ovo je tek početak, velike stvari nas očekuju". Možda ova druga rečenica nije stoposto točno citirana ali to je smisao.

Tko zna što nas još čeka??

Al opet, kak je rekel Praljak. Mi smo radnici i mi ćemo pobijediti.

Radnici il ratnici.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jesmo li spomenuli da je Kuscevic dobio kaznu od 6000 kuna zbog sukoba interesa, ali ne mora platiti istu kaznu, jer nije vise aktivan....
    To je toliko groteskno, pa ono, ne mozes se ni zacuditi vise, samo gledas...
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Sad još budemo morali plaćali dodatno osiguranje uplašenom Plenkiju. Ne znam da li je prije imao blindirano vozilo no sad ga ima! Jadan ti je političar i premijer koji se boji svog naroda!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Jel postoje blindirane pelene. jel postoji takvo nešto takvo uopće? Mislim da ne. Ali mogle bi se po narudžbi dizajnirat.

Plenković je toliko bahat, umišljen i razmažen i misli da je iznad ovog naroda i da će podesiti Hrvatsku onako kako je podesio HDZ, po sebi.

Dobro je napisao Marcel Holjevac, 'kratak je put od anemije do paranoje' a to je upravo ono šta sad gledamo od Plenkovića; njegove paranoične ispade.
    Govori o tome da će ući u gnijezdo radikalne desnice a njemu vladu podržavaju i čine četnici poput Stanimirovića te jugosrbende Pupovca a time samo pokazuje koliko je odnarođen i kako mu je stalo samo do vlastite karijere. E, pa ako se ne može nositi s posljedicama svoje politike onda neka odstupi s mjesta premijera i ode mamici lekarki!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 20-10-2020 at 02:56

Plenković je samo dio globalne represije koja tim "govorom mržnje" želi začepiti usta ljudima. U komunizmu je postojao verbalni delikt članak 133 kaznenog zakona koji je sankcionirao to što su oni pod tim podvodili. Ali tu se moglo dobiti najviše 60 dana zatvora. To je bilo npr zbog nacionalističkih pjesama ( pogotovo hrvatskih i sl). Ovi su s ovim "govorom mržnje" puno puno opansiji od komunista. Oni određuju što je to govor mržnje, tko koristi "govor mržnje" određuju mu jačinu a zatvorske sankcije su neograničene. "Govor mržnje" je samo deseti level, totalno unaprjeđeni apgrejdani verbalni delikt iz komunističke vladavine. On je iPhone12 verbalnog delikta i članka 133 kaznenog zakona SFRJ. Plenković kao poštovatelj Kardelja i tekovina socijalizma zna kako se to radi.

I ja mislim da je to sve u duhu globalnog, kako ka zovu, kulturmarksizma.

Sloboda govora samo nekima, a cija im se rijec ne svidja, trpaju ga u "radikalnu desnicu" i po volji u zatvor.

Izleti mi negdje, JRT ugostio Beljaka na temu "jacanje krajnje desnice" i tako kradljivac autokazetofona i visestruko kompromitirana osoba, na nacionalnoj televiziji i radiju prdi o radikalizaciji i nekakve mjere predlaze.

Novi prijedlog zakona Obuljenke, za ono kaj pišu ljudi po forumima i portalima će biti odgovorni urednici. Totalitarizam anemičnih birokrata.

Onaj predsjednik hrvatskog uguzničkog zbora, onaj unjkavi Miljavac optužio branitelje za terorizam radi onih plinskih boca. Sugovornik mu bio notorni Fred Matić.

Mislim da tu emisiju treba RTS otkupit. Ni oni je ne bi bolje sastavili.

Da stvar bude tragikomicnija, "Satorasi" su ocito i bez sumnje bili HDZ igraci u vrijeme one vlade.

Danas ih HDZ tunjavci bacaju niz vodu. Ustvari, nikoga konkretno, cisto sumnjam da ce itko Klema prozvati za bilo sto. Ali ce iskoristiti priliku da generalno branitelje nazovu teroristima, iako su plinske boce djelo Klemovih HDZ "Satorasa"

Jasno. Svi oni sad podržavaju HDZ ovu veleizdajničku politiku. Još se obukli ko križari. Ko " vitez" Reiner.

https://www.dnevno.hr/vijesti/svijet...canje-1589784/

Možda bi nam trebala tema: "Što je sve "hrvatska" vlast u stanju potpisati", ali poslužiče i ova.
    Sa Srbijom je svojevremeno potpisan nekakav sporazum, temeljem kojega danas mi u Saboru imamo zagarantirana mjesta za manjince. Tako je to trebala riješiti i Srbija, ali nije. Prije nekoliko dana, naš ministar vanjskih poslova, gostuje u Vojvodini i (usput) spominje i to. Pa eto, on se nada.... Znači Srbija jednostrano krši sporazum (kojega ionako da je pameti u RH nije trebalo ni potpisati) i umjesto da se taj sporazum odbaci sa naše strane, a uvede reciprocitet, sa hrvatske strane neke mlake konstatacije...
    I sada tako, hrvatski veleposlanik Bišćević ("stručnjak" koji se već "proslavio" potpisivanjem nekakvog "zapisnika" sa Slovencima i Talijanima - zbog kojeg RH ne smije proglasiti ZERP (IGP)), prima obećanja Srbije kako će "predstavnici hrvatske zajednice ubuduće sudjelovati u radu Vlade Srbije"?! Znači li to garantirana mjesta u srpskom parlamentu ili opet nekakve budalaštine?
    A daje i prigodnu ispraznu i kapitulantsku izjavu: “Mislim da smo u posljednje vrijeme postavili temelje da počnemo otvarati vrata. Treba biti realističan i dobro procijeniti naslijeđe naših odnosa, kao i sve što svaka strana nosi sa sobom. Posebno kada je riječ o odnosima od devedesetih naovamo. Ono što ohrabruje je da smo u posljednjim razgovorima ministra vanjskih poslova Hrvatske i predsjednika Vučića, i sigurno je da smo po prvi put počeli slati poruke o potrebi dijaloga”, naveo je Biščević." Pazi - "prvi put su počeli slati poruke o potrebi dijaloga"?! Nešto smo loše (Hrvati)učinili devedesetih, pa to moramo okajati i ispraviti?
    Gdje samo pronalaze ovakve likove. Zatvoriti MVP i staviti lokot na vrata, bilo bi hvalevrijedno i domoljubno djelo. Kada već nema koristi, da ne bude troška, štete i sramoćenja.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove