Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 327 od 356 PrviPrvi ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,521/7109

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Četnici i Jugići nisu dobili od Plenkovića samo ono kaj nisu tražili.
    Ustvari najveća njegova greška što se uopće ne bavi državom. On sad će skoro dvije godine udovoljava samo ideloškim željama jugodesnice i četnika. Uopće se ne bavi državom. javnom upravom. prvaosuđem, da država profunkcionira, da se stane na kraj kultu neplaćanja u državi, zbog čega ljudi odlaze, on tu ništa ne radi, njemu je samo bitno da zbrine svoje u javna poduzeća, ( čujem da to rade i ministri, konkretno za jednog sam čuo) da ispunjava želje jugodesnice na ideološkom planu s čim ide i šleper novaca, kupujući tako svoj opstanak na vlasti.

Izostanak ikakvih reformi, napretka, vidi se po tome da rast BDP-ea opada i vrti se oko nedovoljnih 3% a it o sve ide golom inercijom.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ustvari najveća njegova greška što se uopće ne bavi državom. On sad će skoro dvije godine udovoljava samo ideloškim željama jugodesnice i četnika. Uopće se ne bavi državom. javnom upravom. prvaosuđem, da država profunkcionira, da se stane na kraj kultu neplaćanja u državi, zbog čega ljudi odlaze, on tu ništa ne radi, njemu je samo bitno da zbrine svoje u javna poduzeća, ( čujem da to rade i ministri, konkretno za jednog sam čuo) da ispunjava želje jugodesnice na ideološkom planu s čim ide i šleper novaca, kupujući tako svoj opstanak na vlasti.

Izostanak ikakvih reformi, napretka, vidi se po tome da rast BDP-ea opada i vrti se oko nedovoljnih 3% a it o sve ide golom inercijom.
    Ova vlada jedino čime se bavi su financije i obrana. Ostalo sve su prepustili jugodesnici i marksistima. Moral, kultura, mediji, društvo, demografija...Sve je to prepušteno kulturnim marksistima da divljaju koliko ih je volja.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa cujemo sto Jandrino jato aka Njonjo kaze. Ne postoji ikakav razlog da se dovodi ova koalicija u pitanje.

Problem je da se sa politikon bave ili ljudi koji bi se izvan toga sektora nebi znali snaci, ili koriste politiku kako bi ostvarili neke ekonomske ciljeve, citaj obogatili su se kroz politiku.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Ova vlada jedino čime se bavi su financije i obrana. Ostalo sve su prepustili jugodesnici i marksistima. Moral, kultura, mediji, društvo, demografija...Sve je to prepušteno kulturnim marksistima da divljaju koliko ih je volja.
    Pa cak i u obranu su pustali Jovica i Jakovinu.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    30 zastupnika koji su glasovali protiv ratifikacije IK je dobilo 160.596 preferencijalnih glasova birača, dok je 110 zastupnika za ratifikaciju IK dobilo 139.313 preferencijalnih glasova birača.
    Znači trebamo mijenjati izborni sustav. Oni zastupnici koji nemaju podršku birača i naroda glasuju protiv naroda.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pa cak i u obranu su pustali Jovica i Jakovinu.
    Da, strana agentura nam ima dostup našim vojnim učilištima, to je jedinstven primjer u svijetu.

Bave se obranom tako što Plenković nije htio objavit odluku o kupnji zrakoplova ( a i to je još na dugom štapu) dok Krstičević ne digne ruku za ratifikaciju IK i održi onaj sramno samoponižavajući govor u vladi, gdje neki dan do njega sjedi ..pazi sad ovo..državni tajnik Mile Horvat zvan "Topdžija" jer su neki mediji pisali da je naredio ispaljivanje ili sam ispalio stotine i tisuće granata na Osijek.

To je novi momenat i nova recka na skali hrvatskog mazohizma.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-04-2018 at 11:19

Datum registracije
    Sep 2016
    Da, strana agentura nam ima dostup našim vojnim učilištima, to je jedinstven primjer u svijetu.
    Mislis?? Sigurno Izraelci imaju po deset Fatahovaca na vojnin ucilistima kako bi poducavali mlade Zidove o povijesti drzave.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kad se covik promisli, Hrvatska je mala drzava, a ovi djubretari od politicara i ona polja koja bi mogla biti drzana suvereno daju u ruke onih kojima ta drzava znaci tocno nista...

Apsurd. Sramota bordela zvanog HDZ.

Tko je Dražen Jelenić, novi glavni državni odvjetnik RH?

Konačno miču Cvitana. Nakon Cvitana Cvitan.

Vlada je u utorak za novog glavnog državnog odvjetnika predložila Dražena Jelenića, dosadašnjeg zamjenika glavnog državnog odvjetnika Dinka Cvitana.

Dražen Jelenić diplomirani je pravnik i trenutno prvi zamjenik Glavnog državnog odvjetnika Cvitana.

Također je bio zamjenik prethodnog glavnog državnog odvjetnika Mladena Bajića.
    https://narod.hr/hrvatska/tko-drazen...i-odvjetnik-rh

Kako se bagra rotira. Pomoćnikov pomoćnik pomoćnika, a sve ostaje isto.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo je malo offtopic, ali ovih dana procitah studiju jednog univerziteta u blizini ( krajnji jug Njemacke). Studija se bavi sa time da su slali aplikacije tocno istih kvalifikacija, radnog staza itd. Na tocno ista poduzeca....samo jedne sa turskin imenima, druge sa njemackima.

Rezultat turska nisu dobila ni odgovor, njemacka su pozvana na razgovor.

Toliko o liberalnosti i kurcu palcu u naprednin drustvima.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sto je fora moga upisa, pa indexlije do hdfrula tvrde kako samo bolestno liberalan pristup stvarima vodi do blagostanja.

Ovo je malo offtopic, ali ovih dana procitah studiju jednog univerziteta u blizini ( krajnji jug Njemacke). Studija se bavi sa time da su slali aplikacije tocno istih kvalifikacija, radnog staza itd. Na tocno ista poduzeca....samo jedne sa turskin imenima, druge sa njemackima.
    Rezultat turska nisu dobila ni odgovor, njemacka su pozvana na razgovor.
    Toliko o liberalnosti i kurcu palcu u naprednin drustvima.
    Sto je fora moga upisa, pa indexlije do hdfrula tvrde kako samo bolestno liberalan pristup stvarima vodi do blagostanja.
    'ajde link te kulturmarksističke studije, a koja očito sugerira da Švabama još nije dovoljno ispran mozak kad se usude, i to zamisli u Njemačkoj (a čija vlada nastoji svim silama provesti Hooton-ov plan), preferirati Švabe u odnosu na Turke (i to Turke koji sa "maslinovim grančicama" i u Siriji istrebljuju Kurde). Izgleda da je to i za ljutog "desničara" @Puntar2.0 strašno. A nije to ni čudno kad je za njega i AfD krajnja desnica a u jednom je postu kao potencijalnog hrvatskog "desničara" predložio petodanaša Aleksandara Musića dakle babić-indeksovog novinara i ljutog kulturmarksista a koji samo što ne izvadi nož kad se spomenu hrvatski nacionalisti.

Citiraj Prvotno napisano od GrayHat Vidi poruku
    (a čija vlada nastoji svim silama provesti Hooton-ov plan).
    I (((Kaufmanov))) plan.

Aleksandar Musić kojeg si spomenio ne zna ili je zaboravio koristiti hrvatske riječi, sve puno anglizama i općenito tuđica.

Znači ili ima problema u verbalnom izražavanju ili pokušava ispasti intelektualac besmislenom uporabom tuđica za koje postoji sasvim prikladna hrvatska riječ a daleko je to od Jure Vujića koji također pretjeruje s tuđicama ali u njegovom slučaju one imaju svoje mjesto.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    'ajde link te kulturmarksističke studije, a koja očito sugerira da Švabama još nije dovoljno ispran mozak kad se usude, i to zamisli u Njemačkoj (a čija vlada nastoji svim silama provesti Hooton-ov plan), preferirati Švabe u odnosu na Turke (i to Turke koji sa "maslinovim grančicama" i u Siriji istrebljuju Kurde). Izgleda da je to i za ljutog "desničara" @Puntar2.0 strašno. A nije to ni čudno kad je za njega i AfD krajnja desnica a u jednom je postu kao potencijalnog hrvatskog "desničara" predložio petodanaša Aleksandara Musića dakle babić-indeksovog novinara i ljutog kulturmarksista a koji samo što ne izvadi nož kad se spomenu hrvatski nacionalisti.
    Glup si kao bukva, kao prvo neznas citati sa razumijevanjen, nemas pojma da je moj osvrt kritika spram HDZu i indexlijama. Reka bi da si autistican, ali kazu da autisti imaju svoja polja na kojima su izvanredno nadareni.

Takvo polje kod tebe ne postoji, izuzmemo li kloniranje.

Zasto se takvima poput tebe mora sve crtati i objasnjivati. Naporan si i lazes, za Musica san reka da se Selakica, Raspudic i Music cesto ne slazu, ali da bi bilo izvanredno da su njih trojica nekakva slika hrvatskog mainstreama.

Budi precizan i ne izmisljaj, bukvo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jos nesto bukveturino, univerzitet Konstanz, uhvati se googla pa trazi.

Jos nesto bukveturino, univerzitet Konstanz, uhvati se googla pa trazi.
    Tikvane bezobrazan si i očito trolaš a to se vidi i po nizu drugih tvojih upisa
    Posljednje uređivanje od GrayHat : 17-04-2018 at 18:54

Čemu takvo grubo vrijeđanje zarad nečeg tako benignog.

Datum registracije
    Sep 2016
    Tikvane bezobrazan si i očito trolaš a to se vidi i po nizu drugih tvojih upisa
    Trazi studiju, pronadji moj citat o Musicu, analiziraj oboje tu, pa onda cu te uzesti mozda ozbiljno. Dotlen si jednostavno lazljivac. Ku'is.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove