Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 343 od 349 PrviPrvi ... 243 293 333 341 342 343 344 345 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,841/6969

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

desna struja, lijevi djep

Zanima me tko je i zašto udario po Plenkoviću. Al da su udarili, jesu, dobro su udarili. Bit će zanimljivo gledat oće li se održat. Nije naša politika dosadna, mislio sam da će Plenković trajat godinama, da ćemo morat trpit tog EU agenta, kad evo iznenađenja. Da je HDZ pametan, opet bi trebao izvest "Karamarkov poučak", smijenit šefa pa uskrsnut ko feniks.

HDz-ovcima je jedino bitno da je mir, da oni kraduckaju, da se uhljebljuju, da kokošare.

Vidiš nisu se uzbunili što je to možda loše, što je kriminalno, to njih uopće ne zanima. nego što to kvari percepciju, što donosi nemir pa oni moraju razmišljat hoće li ostat na vlasti ili neće, hoće li morat na provjeru na izbore ili neće.

Tu nema moralnih dvojbi, to su samomaterijalne dvojbe, jel se to isplati u održanju vlasti ne. Kad kažem vlasti ne mislim na vlast u smislu vladanja jer oni i ne vladaju, nego nuspojave koje vlast donosi ..a to je da im je dano da malo kradu i uzimaju za sebe dok ispunjavaju tuđe zapovjedi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-05-2018 at 14:42
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Nino o HDZ, sutrašnjem saboru..dobra kolumna samo nisam razumio "karamarksizam"..al dobro možda mu se to učinilo kao dobra kovanica..

https://www.vecernji.hr/premium/hoce...ciboni-1247685

Dobro rečeno.

Sutrašnji izvještajni sabor HDZ- a iščekuje se u sličnoj atmosferi kao onaj preklanjski, s uzdrmanim Karamarkom, od kojeg se tada jedini distancirao Andrej Plenković, istina prilično uvijeno, ali i to je, u sjevernokorejskom općem suglasju i podršci šefu stranke djelovalo bombastično. Samo desetak dana kasnije, situacija je bila potpuno drugačija. Već tada se postavilo isto pitanje koje se nameće i danas: Kako to da isti ljudi koji su Karamarka bez protukandidata, jučer izabrali aklamacijom, već sutra su ga spremni gaziti? Mogu samo ponoviti preklanjski odgovor: Očito zato jer nije nikad ni imao stvarni autoritet, već samo onaj prividni koji je proizlazio iz pozicije na koju je zasjeo, iste one na kojoj im je odjednom i Jadranka Kosor svojedobno postala toliko karizmatična da su u svakoj podružnici imali njenu sliku. O Sanaderu da ne govorimo. Očito je riječ o praznom mjestu u sistemu kojem se većina članova, prema staroj logici Komunističke partije, klanja bez obzira tko bio na njemu. Dok si gore, Bog si, čim zglajzaš, zaobilaze te kao kužnog, da ne kažem, mrtvog.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/premium/hoce...ciboni-1247685 - www.vecernji.hr

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Bojler poziva na usadjivanje domoljublja u mlade, i vec cuje F-16 kako grme nad kninskon tvrdjavon....

Koliko je ovaj lik jeftin.....tresu mu se gace dobrano.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

ovo je ko KPJ jbt. malo gledam , pa to je puno samohvale, ja ne znam jel to od straha ili je to stvarno toliki totalitaristički čip u glavi. Tu nema nikakve suštine, to je sve frazetina na frazetinu..ko jedna veliki dosadni monolog.

neka lažna euforija.

Ovako su slično izgledali plenumi KP, za ove mlađe koji s tim nisu upoznati.

E pa sad imaju prilike upoznat kako su izgledali komunistički plenumi..

Datum registracije
    Sep 2016
    I jos eye of the tiger....pa, slicni su po figuri mladi Rocky i Bojli...hähäh

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Zanimljivo je vdijeti toliki broj ljudi koji nemaju baš niti jedan ideal ili stav i jedino čime se u životu vode je najprizemniji oportunizam.
    Only blood brings change

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ovo je ko KPJ jbt. malo gledam , pa to je puno samohvale, ja ne znam jel to od straha ili je to stvarno toliki totalitaristički čip u glavi. Tu nema nikakve suštine, to je sve frazetina na frazetinu..ko jedna veliki dosadni monolog.

neka lažna euforija.

Ovako su slično izgledali plenumi KP, za ove mlađe koji s tim nisu upoznati.

E pa sad imaju prilike upoznat kako su izgledali komunistički plenumi..
    Lice i naličje hrvatskog mentaliteta. Nema veze komunizam, fašizam ili demokracija. Nepotizam i korupcija su konstanta kakav god bio ekonomsko-politički sustav.

Uostalom HDZ i jest komunistička partija, puna mentalnih i doslovnih komunjara, prebjega iz KPH, minus borba za radnička i socijalna prava i jaku državu u kojoj vlada pravda i red. Salonske komunjare i nacionalisti, isti bi bili etnomazohistički govnari iz Radničke fronte, intelektualno-salonski proleteri.

Dokaz zašto Hrvatima treba čvrsta ruka inače vlada nered na političkoj sceni i državi.

Višestranačje u Hrvatskoj nema nikakve funkcije ili smisla ali i Europi i većini država zapadne civilizacije. Zapravo, u čemu su toliko sve stranke u Hrvatskoj toliko različite da ih imamo stotinjak? Koja je to značajna razlika među njima da ih ima toliko? Veći ili manji porezi, veća prava "drugima i drugačijima", posvajanje ili neposvajanje djece od strane sodomita, manja ili veća socijalna prava, veća ili manja radnička prava? Otvorene granice za masovno useljavanje stranaca ili stroža kontrola za davanje azila? Pitanja oko Drugog svjetskog rata su kamen spoticanja i najvažnija stvar oko čega se stranke razlikuju i prvorazredno pitanje za državu koja puca po šavovima?

Većina stranaka ima više ili manje sličan program, ostalo su nebitne nijanse. Detektira se problem, uzmu se najbolji i najpametniji ljudi iz svojih područja i napravi se dugoročni plan prema kojemu se vodi država. Ali onda nema mjesta za uhljebe, idiote, aparatčike, a tako ne funkcionira hrvatska država. Stoga smo na putu prema dole.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Kosoricka nanjusila pad bojlera i porucuje ovo:

"Stier je dosljedan. Hrabro je progovorio. Kao i uvijek. Uvijek svoj", zaključila je Kosor.

"Takav je bio i kad se suprostavio mom izbacivanju iz stranke iako nije bio na mojoj strani u unutarstranačkim izborima. On je rekao da to nije dobra odluka i trpio i tada posljedice zbog toga. Ne zaboravljam"

Prije nesto vise od misec dana, kad je pozicija bojlera na celu plave partije bila neupitna porucila je sljedece:

Jadranka Kosor: ‘Plenković će sada morati smijeniti Stiera’

Kakvi likovi, kakve moralne vertikale.

Ova ce se 100% opet uvuci u plavu partiju.

Stier je imao šansu kad je bila istanbulska . Ovo što je on rekao, do0bro zvuči ali to nema nikakvu vrijednost. HDZ je ionako duboko klijenetlistička stranka, ogrezla u o uhljebništvu i ovisnosti. Pa neće ić kontra sebe. ( druge stranke su iste ako ne i gore ali sad pričamo o HDZ-eu).

što misliš kako zvuči onom hDZ uhljebu iz hDZ-ea kakavih ima masu , kako mu zvuče Stierove riječi. Ili svim onim lešinarima u finim odijelima tipa te grupe BORG kojih ima tko zna koliko i koji i sad čerupaju dok ja ovo pišem.

Pa odu li oni ode pola HDz-ea . S kim će Stier onda. S onim koje Jutarnji vata kako kunjaju na stepenicama hale pa se sprda tako sa svim glasačima HDz-ea.

On je mogao da je htio ucjenit Plenkovića s istanbulskom. Ako ti staviš to na glasanje ja izlazim iz HDZ-ea. On i svi oni koji su glasali protiv. Nije i to je to. Gotovo kraj priče.

I onda kad je održao onaj govor meni to nije značilo nešto. Jel ti podržavaš i dalje ovu vladu. Podržavaš. Onda me uopće ne zanima taj govor. Što ja imam od tvog nabrajanja. To sve što si ti rekao ja znam i bez tebe. Jesi li djelovao. Nisi. Doviđenja.

HDZ neke nestane kao politička stranka to je jedini izlaz za političke Hrvate.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-05-2018 at 11:35

Datum registracije
    Sep 2016
    Stier iz prostog razloga nije opcija za desnicu, jer nije desnicar. Naprotiv. Razlika izmedj' njega i Plenkovica je sto Stier glasi kao "demokrscanin" ali to u danasnjoj stvarnosti unutar tih europskih puckih stranaka znaci-nista.

Čak to nit nije toliko bitno. On hoće spasiti HDZ a spašavanje HDz je radnja protiv političkog hrvatstva.

Oni su udruažili s najgorim neprijateljima Hrvatske samo radi sticanja materijalne koristi i svojih nekih današnjih i budućih sinekura. One budale žao mi je je tu ima naivčina koje ovi prvi tipa grupa Borg ustvari preziru, ( to misliš što ovi ulickani pederi iz svojhih skupih odvjetničkih ureda i auta, jahti, ljubavnica, kurvi, lajni koksa, misle o onim što kunjaju po stepenicama Draženovog doma ili što misle o glasačima iz Zagore, Hercegovine, Like, Slavonije koji i nemaju nikakvu a kamoli direktnu korist od HDz ali su direk, podupirač ovim lopužama koji ih ustvari preziru i ne mogu očima vidjet) koji viču Adeze, Adeze. Ja mislim da ih jednako preziru ii gledaju ih s gađenjem ko i one jugoslavenčine iz SDp-ea) to su njihove osobne budale..ostalo je sve vezano materijalnim interesom i bogaćenjem
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-05-2018 at 13:37

Datum registracije
    Sep 2016
    To smo davno apsolvirali....vazno je naglasiti da je za desnicu bolje ako ostane bojler na celu plave partije. Laznjak Davorce ce opet obmanuti tudume.

Ma kakva desnica i ljevica, ili si domoljub i nacionalist ili nisi. To jest ili su ti kao političaru interesi hrvatskog naroda i države na prvom mjestu ili si veleizdajnik, kriminalac, izrod, etnomazohist.
    ZA DOM SPREMNI !

Koja je to sprdacina od drzave, stanoviti Camac (nadimak, pravo ime Alem Camdzic) i "heroj armije bih" koji je zadnjih xxx godina radio kao placenik u Iraku, i tko zna gdje, vjerojatno Blackwater kontraktor... lik je u Tunisu optuzen kao ubojica inzinjera Mohameda Zouarija, istaknutog clana Hamasa, narucilac ubojstva Izrael, izvrsilac doticni Camac i jos jedna osoba sa bh papirima, Tunis ima dokaze, svjedoke, snimke sa video kamera... i sta radi Vrhovni sud Hrvatske? sprjecava odluku velikogorickog suda o izrucenju Tunisu (tamo je i uhicen, na zracnoj luci Franjo Tudjman) i pusta placenog ubojicu na slobodu jer "nema dovoljno garancija da Tunis nad njim nece izvrsiti smrtnu kaznu".

Dakle, uz Buzin, Pupovca sad Hrvatskom zapovjeda i Tel Aviv. Ili je to ipak i od ranije tako.

Desno je širok pojam, pogotovo kada ga se raščlani na ekonomski i društveni faktor.
    Također, domoljublje je širok pojam koji, koliko pretjerano uključuje raznorazni kukolj unutar RH, toliko i isključuje one koji silom prilika nisu tu (HRHB), tako da bih ja preferirao riječ rodoljub i hrvatsko rodoljublje.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Koja je to sprdacina od drzave, stanoviti Camac (nadimak, pravo ime Alem Camdzic) i "heroj armije bih" koji je zadnjih xxx godina radio kao placenik u Iraku, i tko zna gdje, vjerojatno Blackwater kontraktor... lik je u Tunisu optuzen kao ubojica inzinjera Mohameda Zouarija, istaknutog clana Hamasa, narucilac ubojstva Izrael, izvrsilac doticni Camac i jos jedna osoba sa bh papirima, Tunis ima dokaze, svjedoke, snimke sa video kamera... i sta radi Vrhovni sud Hrvatske? sprjecava odluku velikogorickog suda o izrucenju Tunisu (tamo je i uhicen, na zracnoj luci Franjo Tudjman) i pusta placenog ubojicu na slobodu jer "nema dovoljno garancija da Tunis nad njim nece izvrsiti smrtnu kaznu".

Dakle, uz Buzin, Pupovca sad Hrvatskom zapovjeda i Tel Aviv. Ili je to ipak i od ranije tako.
    Pa najlakše je naći one koji ne zapovjedaju ovoj državi, to su Hrvati.
    Only blood brings change

Datum registracije
    Sep 2016

5:18

sad pazi...

HDZ.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu