Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
51. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 25.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 11.76%
  • Domovinsku koaliciju

4 7.84%
  • MOST

7 13.73%
  • POMAK

2 3.92%
  • Nekoga trećega

9 17.65%
  • Neću uopće glasati

10 19.61%
+ Odgovori na temu
Stranica 406 od 406 PrviPrvi ... 306 356 396 404 405 406
Prikaz rezultata str. 8,101/8113

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Peovićka u Saborskom odboru za veterane. Koje ponižavanje od strane Plenkovića, luda partizanka se brine za branitelje.

Ako je narod toliko loš i nezdrav zašto na svaku zdravu referendumsku inicijativu pohrli i potpiše i to u maksimalno otežanim uvjetima. Hrvatski narod nit je loš ni nezdrav nego previše puta namagarčen ( što od političara,branitelja koji su se prodali, šutnjom crkve, vrhunskih kolumnista koji ih dodatno sluđuju itd) pa je postao apatičan i pasivan što onda za posljedicu ima da nas jašu hdzčetnici. I gdje se to kurče srbi i delije po dalmaciji njih ako se identificira završe il u moru il na hitnoj novinama sa pričom o ugroženosti , nisu sigurni čak ni u svojim štakorskim jazbinama.
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Peovićka u Saborskom odboru za veterane. Koje ponižavanje od strane Plenkovića, luda partizanka se brine za branitelje.
    Po kojoj je ona logici tamo završila nije mi jasno. Možda da bi se brinula za partizanske veterane?!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Ako je narod toliko loš i nezdrav zašto na svaku zdravu referendumsku inicijativu pohrli i potpiše i to u maksimalno otežanim uvjetima. Hrvatski narod nit je loš ni nezdrav nego previše puta namagarčen ( što od političara,branitelja koji su se prodali, šutnjom crkve, vrhunskih kolumnista koji ih dodatno sluđuju itd) pa je postao apatičan i pasivan što onda za posljedicu ima da nas jašu hdzčetnici. I gdje se to kurče srbi i delije po dalmaciji njih ako se identificira završe il u moru il na hitnoj novinama sa pričom o ugroženosti , nisu sigurni čak ni u svojim štakorskim jazbinama.
    Bravo. Ja mogu razumit razočarenje i ogorčenje današnjom situacijom al' nikako ne mogu razumit da zbog toga što si razočaran i ogorčen počneš širit defetizam i srat kontra vlastitog naroda ka da ga mrziš žešće nego najgori dušmanin.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Po kojoj je ona logici tamo završila nije mi jasno. Možda da bi se brinula za partizanske veterane?!
    Po logici da je zadrta partizanka, komunjara i najviše u Saboru mrzi Hrvatskog vojnika.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ni ja više ne pušim tu priču o groznom HDZ-eu i jadnom nevoljnom hrvatskom narodu. Do ovih izbora i ja sam to malo propagirao ali poslije ovih izbora više za to nema trun opravdanja.

Znao si za koga glasaš. Ovaj put nema isprike.

pa imam članove obitelji koji su glasovali za HDZ i svi moji argumenti se od njih odbijaju kao ona skvoš loptica.

jednostavno mi smo takav narod, koji malo što kuži. Hrvatskom narodu u saboru lekciju drži neka Srpkinja iz SDS-a i priča o svojoj tužnoj sudbini izbjeglice i još joj dio sabora aplaudira.

Nije tamo ona curica iz Vukovara, uplakana, tu je Srpkinja iz SDSS-a koja priča svoju potresnu priču. Mi smo duboko kolektivno bolestan narod. Nema tu više HDZ-ea. To je jadna isprika za vlastito nečinjenje.

Nama po obali španciraju Srbi sa tetovažama Draže i četnničkih obilježja. Aj ti u Srbiju sa tetoviranim U ili tetovažom Ante Pavelića.

Dubrovnik hrani Trebinje koji ga je granatirao, to je nepoštivanje sebe, to je ona gramzivost, nepoštivanje sebe ni svojih žrtava, dok ti isti Trebinjci ruše križeve na mjestu pogibije hrvatskih vojnika i kad imaju neku feštu dolaze u Ravno maltretirati malobrojne Hrvate.

Nema isprike, nema HDZ ove kolektivne krivnje.

Jedino što je dobro i što ohrabruje da je ipak u sabor ušla ekipa koja neće šutjeti, pa i pojedinci iz MOST-a i iz DP. Stipe Mlinarić je održao odličan govor i Jandroković samo što nije pao na leđa dok je govorio. A i sama reakcija Plenkovića koji je živčan i nervozan pokazuje da možda neće biti onako kako oni žele.

Ili je to ipak samotješenje, vidjet ćemo.

jedino dobro u u ovom krahu turističke sezone da će manje biti Trebinjaca i inih po jadranskoj obali.
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Hrvatski narod je sebe ponizio i to je cinjenica, kako kaze ink HDZ je opet dobio svoje glasove na desnici, manje nego ranije ali dobio je.

A morao je dobiti 0. Nista.

Dobio je i glasove vukovaraca i skabrnjana i imocana i licana. U Lici ili Dalmaciji ljevica ne glasuje za HDZ, to samo tamo po sjeveru Hrvatske gdje im je svejedno glasovali za Beru ili za Plenkovica, zapravo glasom za Beru oni u svojoj glavi sprjecavaju "krajnju desnicu" da udje u vladu tako im je bar sugerirano iz pomahnitalih medija. A i dobar dio njih se okrenuo ovim marksistima iz Mozemo.

U Dalmaciji, Slavoniji, Lici, Banovini i slicno, HDZ dobija glasove iskljucivo desno orjentiranog glasackog tijela.

Nema vise alibija, glasovao si Pupovca, za cirilicu, za SDSS u vladi, da ti Brisel zapovjeda i da ti Vucic bude gazda, a zasto si glasovao za HDZ znas samo ti.

Nemas vise pravo da kmecis, stavi kokardu na glavu ili bar petokraku, isto je.

Ako si lud, nisi glup. A ocito jesi. Ovo ja glasacima HDZa.
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    slažem se sa ovim o narodu,nema više izgovora,ovaj put nema čak ni kukanja o prevari.na ove izbore je hdz po prvi put izašao sa jasnom antihrvatskom politikom,od svog osnivanja su izigravali domoljube,ali ovaj put su bili iskreni i čak im se i isplatilo.

Dobro sva trojica mislite i pišete, ali ste propustili navesti ono NAJBITNIJE...

Za HDZ uglavnom glasa desno biračko tijelo... Konzervativno, kako god...

Da referendumom pitaš HDZovo biračko tijelo jeste li za Pupovca kao podpredsjednika Sabora ili Vlade, podržavate li Raškovićkin govor u Saboru, (da odem malo dalje u prošlost) da li ste za Istambukslu konvenciju, da li ste za marakeški sporazum itd... 90-95% HDZovog biračkog tijela bi bilo PROTIV svega navedenog.

Medjutim, to biračko tijelo takva pitanja NE SMATRA KLJUČNIM... Što je za njega ključno... 2/3 biračkog tijela u Hrvatskoj (dakle ne samo HDZovog) direktno ovisi o državi. Mirovine/penzije (prerane, invalidske, socijalne...), rad u državnoj/lokalnoj/županijskoj službi, rad u državvim firmama (HACu, Hrvatskim Vodama, HEP-u), državnim agencijama, rad/vlasništvo u privatnim tvrtkama koje 90% prometa ostvaruju s državom. Navest cu u tu kategoriju i turizam, koliko god se netko uvrijedio, dakle apartmandžije, sezonske ugostitelje i slično...

Takvi ljudi znaju ili osjećaju da u nešto promjenjenim okolnostima oni ne mogu u Hrvatskoj živjeti ni približno dobro kako žive danas. U Hrvatskoj je danas iznad svega prisutna kultura nerada. Ovi iz državnih firmi znaju da ni priblizno istu plaću ne mogu dobiti za isti rad u nekoj privatnoj firmi (koja se bavi istom djelatnoscu), u kojoj će morati raditi 50% više...
    Svima navedenima je u interesu ta prokleta STABILNOST... "Nisan ti ja za Pupovca i tu Šinpragu kako li se već zove, ali daj ti meni moju penziju, vrag nosija i tog Milorada Pupovca"

A Plenkovic (čovjek bez ikakve ideologije, uvjerenja, bezbojni briselac) je kao apsolutni briselski poslušnik najbolji garant da će mirovine biti isplaćene, da ćemo najbolje kotirati kod briselskih guzičara, čiji pijuni po razno-raznim bankama i odobravaju po kojim ce kamatnim stopama dati Hrvatskoj i Plenkoviću kredite iz kojih ce se plaćati mirovine, plaće drzavnim duznosnicima, agencijama i ostalima... Uostalom nazicao je 22 miljarde dolara. Da se Plankovic i Skoro dva tri mjeseca nakon izbora natežu oko ministarstava, državnih agencija, Pupovca, Oluje, i čega sve ne, da li bismo dobili u briselskim hodnicima takav iznos? Gotovo sigurno ne bi...

I dok je tako pregrmit ce vecima birackog tijela i Pupovca, Miloševića, Stanimirovića, Šimpragu, Istambulsku konvenciju, Marakeški, HNS, kradju referenduma, ismijavanje demokracije sramotnim kupovanjem žetona Sabora i Zagrebačke skupštine, ponizavanje HOSa i Skeje (kojem su trebali prije Maslenice 1993 kad se trebalo boriti protiv nadirućih Arkanovaca, Šešeljevaca, Knindži Dragana Vasiljkovića, da za njega s tim obiježijima nema mjesta, kao što su mu rekli kad je ulazio u Knin, Milanovic, Plenković, Njonjo, Božinović, većina ih je tog siječnja 1993 bila na skijanju u Austriji/Njemačkoj)... Oni koji ovise o državi nisu slobodni. A takvi biraju najradije Plenkovica i HDZ. Bilo na parlamentarnim, bilo na unutarstranačkim izborima.

Daj ti meni moju penziju... Napose u ovako neizvjesnim vremenima s tom nesretnom korona krizom.

Ljudi su ovisni o državi... Dok im gola egzistencija nije ugrožena (kao sto je bila 1991 vecini gradjana Hrvatske) s njima možeš raditi što hoćeš...

U svezi svog upisa i posljednjih događaja... Najzaslužniji što je danas Hrvatska država i što se Plenković može šepuriti u Briselu je jedan čovjek, Slobodan Milošević, čiji se prezimenjak danas šepuri u Kninu kao simbol pomirdbe.

Da nije bilo njegove hiperagresivne politike 1991, ne bi se vecina gradjana Hrvatske osjetila direktno ugrožena, što je za psljedicu imalo sve ostalo. Da je na vlasti bio npr Stambolic koji bi gotovo sigurno igrao pametnije, NIKAD, NIKAD HRVATSKA NE BI BILA DRŽAVOM.
    Posljednje uređivanje od IscoAlarcoN : 05-08-2020 at 12:18

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Dobro sva trojica mislite i pišete, ali ste propustili navesti ono NAJBITNIJE...

Za HDZ uglavnom glasa desno biračko tijelo... Konzervativno, kako god...

Da referendumom pitaš HDZovo biračko tijelo jeste li za Pupovca kao podpredsjednika Sabora ili Vlade, podržavate li Raškovićkin govor u Saboru, (da odem malo dalje u prošlost) da li ste za Istambukslu konvenciju, da li ste za marakeški sporazum itd... 90-95% HDZovog biračkog tijela bi bilo PROTIV svega navedenog.

Medjutim, to biračko tijelo takva pitanja NE SMATRA KLJUČNIM... Što je za njega ključno... 2/3 biračkog tijela u Hrvatskoj (dakle ne samo HDZovog) direktno ovisi o državi. Mirovine/penzije (prerane, invalidske, socijalne...), rad u državnoj/lokalnoj/županijskoj službi, rad u državvim firmama (HACu, Hrvatskim Vodama, HEP-u), državnim agencijama, rad/vlasništvo u privatnim tvrtkama koje 90% prometa ostvaruju s državom. Navest cu u tu kategoriju i turizam, koliko god se netko uvrijedio, dakle apartmandžije, sezonske ugostitelje i slično...

Takvi ljudi znaju ili osjećaju da u nešto promjenjenim okolnostima oni ne mogu u Hrvatskoj živjeti ni približno dobro kako žive danas. U Hrvatskoj je danas iznad svega prisutna kultura nerada. Ovi iz državnih firmi znaju da ni priblizno istu plaću ne mogu dobiti za isti rad u nekoj privatnoj firmi (koja se bavi istom djelatnoscu), u kojoj će morati raditi 50% više...
    Svima navedenima je u interesu ta prokleta STABILNOST... "Nisan ti ja za Pupovca i tu Šinpragu kako li se već zove, ali daj ti meni moju penziju, vrag nosija i tog Milorada Pupovca"

A Plenkovic (čovjek bez ikakve ideologije, uvjerenja, bezbojni briselac) je kao apsolutni briselski poslušnik najbolji garant da će mirovine biti isplaćene, da ćemo najbolje kotirati kod briselskih guzičara, čiji pijuni po razno-raznim bankama i odobravaju po kojim ce kamatnim stopama dati Hrvatskoj i Plenkoviću kredite iz kojih ce se plaćati mirovine, plaće drzavnim duznosnicima, agencijama i ostalima... Uostalom nazicao je 22 miljarde dolara. Da se Plankovic i Skoro dva tri mjeseca nakon izbora natežu oko ministarstava, državnih agencija, Pupovca, Oluje, i čega sve ne, da li bismo dobili u briselskim hodnicima takav iznos? Gotovo sigurno ne bi...

I dok je tako pregrmit ce vecima birackog tijela i Pupovca, Miloševića, Stanimirovića, Šimpragu, Istambulsku konvenciju, Marakeški, HNS, kradju referenduma, ismijavanje demokracije sramotnim kupovanjem žetona Sabora i Zagrebačke skupštine, ponizavanje HOSa i Skeje (kojem su trebali prije Maslenice 1993 kad se trebalo boriti protiv nadirućih Arkanovaca, Šešeljevaca, Knindži Dragana Vasiljkovića, da za njega s tim obiježijima nema mjesta, kao što su mu rekli kad je ulazio u Knin, Milanovic, Plenković, Njonjo, Božinović, većina ih je tog siječnja 1993 bila na skijanju u Austriji/Njemačkoj)... Oni koji ovise o državi nisu slobodni. A takvi biraju najradije Plenkovica i HDZ. Bilo na parlamentarnim, bilo na unutarstranačkim izborima.

Daj ti meni moju penziju... Napose u ovako neizvjesnim vremenima s tom nesretnom korona krizom.

Ljudi su ovisni o državi... Dok im gola egzistencija nije ugrožena (kao sto je bila 1991 vecini gradjana Hrvatske) s njima možeš raditi što hoćeš...

U svezi svog upisa i posljednjih događaja... Najzaslužniji što je danas Hrvatska država i što se Plenković može šepuriti u Briselu je jedan čovjek, Slobodan Milošević, čiji se prezimenjak danas šepuri u Kninu kao simbol pomirdbe.

Da nije bilo njegove hiperagresivne politike 1991, ne bi se vecina gradjana Hrvatske osjetila direktno ugrožena, što je za psljedicu imalo sve ostalo. Da je na vlasti bio npr Stambolic koji bi gotovo sigurno igrao pametnije, NIKAD, NIKAD HRVATSKA NE BI BILA DRŽAVOM.
    Postoje neke istine koje ni ja ne želim čuti... Pogotovo ne u ovim kolovoškim danima kad slavimo jednu od najvećih pobjeda u našoj povijesti.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 06-08-2020 at 01:42
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Isco je sve napisao, nema se tu sta dodati niti oduzeti.

Glasaci HDZa su protiv istanbulske protiv Pupovca protiv svega toga, ali stabilnost, sigurnost, zimovanje u Austriji ili na Kupresu na kredit, da.

Poslusne kujice, sto bi se reklo. Suti i ceka svoju porciju hrane. Laje na onoga ko gazdu ugrozava.

Ovo na kraju takodje notorna istina, da je Srbijom predsjedao Stambolic da slucajno velikosrpsko ludilo nije eksplodiralo, jos bi RH bila SRH i sluzbeno.

Sve ovo stoji ali mene muči što je svake godine izlazak na izbore sve manji. Sve ispod 50% je katastrofa a izlazak na ovim izborima bila je 46%! Stranačka glasačka vojska se vjerno pojavi na glasanju a ostali većinom apstiniraju i to je presudno za rezultate izbora i ovu vladu koju sad imamo.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : Jučer at 10:53

Nije zabranjeno izaci na izbore, a nije da nemas za koga glasovati.

Na ovim izborima je prosjecni domoljub mogao birati, volja ti NHR, volja ti DP, volja ti Most, bilo tko samo ne HDZ.

Nisi izasao, po meni to je apsolutno slaganje sa rezultatima izbora.

Druga bi prica bila da se nema za koga glasovati, ali ima. I nisu izasli. Svi ti apstinenti, nemaju nikakvo pravo bilo sto kritizirati.

Kao i "Crni" mislim da ne izlazak na izbore je ujedno i najslabiji izbor, odnosno amenovanje onoga što je odlučila apsolutna manjina glasača.
    Idealno je ako čovjek ima jasan stav za koga će glasovati, no ukoliko nema takove opcije, onda treba glasovati za najbližu opciju kojom će se iz igre izbaciti opcija s kojom se apsolutno ne slažeš.
    Ne izlazak na izbore nema alternativu, niti opravdanje.

Nina Obuljen Koržinek dala 1,2 milijuna kuna Srpskom društvu Privrednik. To je podlistak Novosti koje dobijaju 5 milijuna kuna. SNV dobija 30 milijuna kuna, tu negdje i SPC.

Čestitam svim biračima HDZ-a. Hrvatske institucije ne zapošljavaju mlade Hrvate jer kao nema love pa Hrvati odlaze u Njemačku, a velikoSrbe se fila novcima.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Sve ovo stoji ali mene muči što je svake godine izlazak na izbore sve manji. Sve ispod 50% je katastrofa a izlazak na ovim izborima bila je 46%! Stranačka glasačka vojska se vjerno pojavi na glasanju a ostali većinom apstiniraju i to je presudno za rezultate izbora i ovu vladu koju sad imamo.
    To je čest argument za opravdavanje HDZov visokog postotaka (a navodno niskog ljevičarskog), međutim ja ne mislim da to ima neki veci utjecaj...

Da je izlaznost bila 75%, odnosno da su ljude pištoljem tjerali na glasališta, HDZ bi dobio 34-34,5%... Možemo, Most i Škoro od 0,5-1% više, SDP mopžda kojih 0,5-1% manje...

Napisao sam što je osnovni uzrok... Sigurnost, stabilnost... Brisel, Plenkovic u ovo vrijeme korona krize to znače... Đava nosi i tog Milorada Pupovca, daj ti meni moju penziju... Objavit ćemo rat Rusiji... Može, ako naši tamo ne idu, i ako je to garancija da cu ja primat svoju penziju...

Tako na zalost razmislja vecdina biračkog tijela u Hrvata... Jebes i ovo sto Grunf piše, i Obuljenku, i ne znam koliko milijuna kuna za Saleta Kosanovića i njegove. Dajte im i više ako to znači moju penziju...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove