Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
41. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 24.39%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 14.63%
  • Domovinsku koaliciju

3 7.32%
  • MOST

6 14.63%
  • POMAK

2 4.88%
  • Nekoga trećega

7 17.07%
  • Neću uopće glasati

7 17.07%
+ Odgovori na temu
Stranica 268 od 278 PrviPrvi ... 168 218 258 266 267 268 269 270 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,341/5553

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Dobro je rekel, nek iz Kaznenog zakona izbace definiciju kaznenog djela, kaj fali.

Al ti kreteni su stvarno poludjeli..šta sve neće dat za kokošarenje u vlasti..prepustili su HNS-u sva svjetonazorska pitanja i obrzaovanje..

A još šalju s Kolindom u Rusiju ministra Božinovića..šta će on tamo..da u ruskom arhivu proučava Berijine metoda..a šta će tek tunjava Obuljenka tamo..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ma nisu oni ništa prepustili, to je njihov svjetonazor, ali je Plenki kukavica da to otvoreno kaže pa svaljuje krivnju na HNS. Paše i Plenkiju i ludim HNS-ovcima. Nadam se da će dogovoriti transfer s Rusima, mi njima Obuljenku i Božinovića, oni nama npr. Lavrova.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    I Hrvatska traži pomoć od EU u borbi protiv ruske propagande
    Hrvatska nije bila zainteresirana za sudjelovanje u prvoj radnoj skupini 2015.

http://www.vecernji.hr/vijesti/i-hrv...agande-1202973

Pa ono, ne mozes jasnije dati do znanja da si necija kurva.

Taj idiot je tolika podvala Hrvatima, to je epohalno.

Datum registracije
    Sep 2016
    ''Hahaha Jean Claude, nemoj tu pred svima, kasnije u hotelu kao uvijek hahahaha''

Tin Ujević Hrvatskim mučenicima

O gdje je plod od vašeg slavnog sjemena,
    i da li kojim rodom krvca vaša rodi!
    Jer roblje još smo, snijuć samo o slobodi,
    dok smrt je blizu gluha našeg plemena!

A kukavan je Hrvat novog vremena,
    te pušta da ga stranac k stalnoj smrti vodi.
    Ne opiruć se klanju — krotko janje — hodi
    i ne zna zbacit groznog ropstva bremena.

Al vrcnuti će iskra iz vašeg kremena!
    Ja vjerujem, ja znam! Ta zar da uzaludu
    sve žrtve vam i mučeništva budu?

Da, roditi će rod od slavnog sjemena!
    A ako neće, sam ću zazvat pakla vatre
    da spale sve, i grom da ropski narod satre!

Mlada Hrvatska, 1909.

Šeks najavio ubrzano ukidanje demokracije u Hrvatskoj

“Dozrelo je vrijeme za promjenu našeg izbornog sustava. Postojeći sustav opasno tendira tome da će nakon sljedećih izbora Vladu biti moguće sastaviti s krajnjom mukom. Bit će gotovo nemoguće sastaviti takve vlade koje neće svaki čas padati. O stabilnosti Vlade u budućnosti možemo samo sanjati. Zato ja razmišljam o tome da se u Hrvatsku praktički uvede dvostranački sustav”, govori Šeks.

Pojavile su se opasne tendencije u kojoj narod preuzima vlast od političkih kasti. To treba ukinuti i uvesti totalitarističko dvovlašće.

Pojavile su se protestne stranke, Most, Živi zid i neke druge političke inicijative, a istovremeno imamo i trend rasta populizma”, kaže Šeks. “Mislim da je sada nastupilo vrijeme, radi buduće stabilnosti hrvatske države, vlada i parlamenta, a zbog tih rastućih populističkih pokreta i stranaka koje mogu dovesti do visoko fragmentiranog parlamenta, da treba krenuti s preventivnim onemogućavanjem tih protestnih skupina i stranaka, koje žele biti ne samo prevaga ili uteg nego i kreator“, izjavio je Šeks.
    https://narod.hr/hrvatska/vladimir-s...stnih-stranaka

Datum registracije
    Sep 2016
    Fino da Seks priznaje kako su ovaj HDZ i SDP blizanci, i da jedan bez drugoga ne mogu. Stoka od Hrvatske hoce napraviti HDZland, po receptu ovog pijanog debila i pedera Plenkovica.

Datum registracije
    Sep 2016
    Mozda je i ovo najava velike koalicije, posto debili iz HDZa jako vole oponavljati majcinsku stranku Mutti Merkel.

pa to o velikoj koaliciji kad sam ihhha ha napisao.....pa svi signali su vodili tome..čak mislim da je Hasan možda to i ovdje pročitao..

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mozda je i ovo najava velike koalicije, posto debili iz HDZa jako vole oponavljati majcinsku stranku Mutti Merkel.
    Velika koalicija postoji odavno. Ali je neformalna. I kao takva je puno opasnija i štetnija od formalne. Jer u slučaju formalne koalicije dobili bi i pravu oporbu koja bi imala šansu preuzeti vlast na izborima.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Fino da Seks priznaje kako su ovaj HDZ i SDP blizanci, i da jedan bez drugoga ne mogu. Stoka od Hrvatske hoce napraviti HDZland, po receptu ovog pijanog debila i pedera Plenkovica.
    Šeks često otvoreno kaže istinu, al narod nedovoljno inteligentan da shvati i kad mu se prosto kaže.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Velika koalicija postoji odavno. Ali je neformalna. I kao takva je puno opasnija i štetnija od formalne. Jer u slučaju formalne koalicije dobili bi i pravu oporbu koja bi imala šansu preuzeti vlast na izborima.
    i to je istina...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    HDZ je dosegnuo novo dno. nakon glasanja u EU za uvođenje Istanbulske konvencije, izigrali su koalicijske partnere u Zagrebu, i potpomognuti Radom Borić& co. uveli rodni rječnik u program rada Povjerenstva za ravnopravnost spolova. ne sumnjam da je el presidente partije odlučio i o tome.

https://narod.hr/hrvatska/bruna-esih...ke-vrijednosti
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Cijeli HDZ je bio za, koji je to šljam od stranke.

Datum registracije
    Sep 2016
    U ostalon, HDZ mora nestati.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    SDP je u rasulu, imamo rezervni pod drugim imenom. kad jedno krilo zašteka, tu je drugo.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Program povjerenstva za ravnopravnost spolova se ne ravna prema nedavno donesenoj strategiji, otvoreno joj prkosi time kaj unosi pojmove rodova i rodne osviještenosti. Takav program je podržao HDZ.

Ovaj potez je priprema za podršku Istanbulskoj konvenciji u Saboru. Veliki anemični vođa Plenković očito zdušno podržava tu konvenciju, ali ga je strah zbog reakcija to odmah uvesti. Ovo je probni balon da vidi kakva će reakcija biti u Zagrebu pa će se onda lakše odlučiti i na uvođenje u Saboru. Treba na sva zvona razglasiti njihovu prljavu rabotu.

Sta se imamo cuditi, kod Hrvata djeca vec uce kako je Vukovar bio "srpska i hrvatska Hirosima".

Prirodna nepogoda, dosla oluja, tornado, i stradali ljudi. Jelte. ko nas bre zavadi, tornado brate Milutine.

NIKAD VIŠE ZA HDZ...

Ja, koji sam osnivao tu stranku 1989 Plenkovićevom komšiluku...

Rada Boric , SDP i HDZ...

FUUUUUUJ

Plenkovic je veca opasnost nego svojevremeno Sanader...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove