Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
40. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

9 22.50%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 15.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 7.50%
  • MOST

6 15.00%
  • POMAK

2 5.00%
  • Nekoga trećega

7 17.50%
  • Neću uopće glasati

7 17.50%
+ Odgovori na temu
Stranica 274 od 275 PrviPrvi ... 174 224 264 272 273 274 275 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,461/5495

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne znam zašto ta mlada cura ide provocirati hos-ovce i njihovog zaštitnika bojlera ?

Velike ljubavi su vječne,a provokacije imaju svoj rok trajanja,upamti to curo.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Građanska Akcija
    8 sati ·
    **************UDARNA VIJEST **************
    Bruka u republici lopovskoj , dan prije izglasavanja o povjerenju žoharu Plenkoviću vlada donijela odluku kojom povećavaju sredstva Srbijanskoj nacionalnoj manjini sa 30 na 50 milijuna kuna, povećali im iz drzavnog proračuna iznos za čak 20 milijuna.Furiju Radinu povećali sa 25 na 45 milijuna kuna, Česima i Slovacima sa 10 na 19 milijuna( Česi i Slovaci ima zastupnika koji se nalazi u klubu Milana Bandica i kroz taj klub dižu ruku za vladu)
    Novcima poreznih obveznika kupuju ruke saborskih zastupnika.

Al pazi ti našeg Radina. Uvijek nekako ispod radara prolazi, a pogledaj koliko love bere, skoro kao Pupovac.

nema džabe, pa imaju oni svoju cijenu, samošto je ne istaknu na reveru.

pazi ti Plenkija, onako bahat, samouvjeren a mora se ponašati ko u bordelu, ako hoćeš akciju, plati skupe kurve..

netko je napisao na fejsu da bi trebalo Pupovca kandidirati za predsjednika RH.

Tako bi imao ipak ograničene ovlasti.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-11-2017 at 14:18
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Bude li kod svkakog "rušenja vlade" Plenković utovarat u Pupovčeve džepove dodatne milijune kuna, imat će na kraju mandata veći proračun od bivše tzv RSK. Možda i nabave MIG-ove u delovima.

Kakve idiotarije ovi iz ministarstva demografskog razvoja ili kako god rade pa to je cudo.Kao rade na zakonu koji ce povecat broj korisnika djecjeg doplatka al tek 01.07.2018. godine.Kao da sama situacija iseljavanja i odumiranja naroda nije sama po sebi alarmantna pa donose zakon koji ce stupiti na snagu za osam mjeseci i pazi sigurno ce Hrvati ostajat u Hrvatskoj zbog djecjeg od dvista kuna.
    Banda,nek jednostavno prestane otimat gradjanima njihovo,ne treba im nista davat,procvjetat cemo.

Predrag Pedja Mišić
    2 sata ·
    U OVE DANE DIRAS STARE RANE
    Necu vise biti uljudan ,nazivat gospodinom tebe.
    Ti si zlo i samo zlo radis
    U dane najveceg zlocina izvlacis cirilicu,Zlo si Milorade nece ti proci,taman stajao sam razbit cu svaku plocu ,razbit cu i tebe ako bude potrebno.
    Ja sam spreman ovaj put ici do kraja ,s tobom ocito drugacije ne moze
    Ne pisem ovo da se nekom sidim ovaj put mislim ozbiljno.
    Niti jedna ploca s cirilicnim pismom nece biti postavljena,obecajem ti spreman sam na sve.
    Ti si zlo koje je zadesilo hrvatsku.
    Ovo mije prjetnja ovo je obecanje preko kojeg necu prjeci
    Vi vladajuci nemojte se igrati
    Ne pisem u nicije ime
    Nisam stozer
    Branit cu ono sto je moje po cjenu zivota
    Bilo tko i bilo kada ,necu se ustrucavati ,uzeli ste moju mladost,mladost moje djece necete.
    Nije pitanje kada Pitanje je tko ce je postaviti.
    Vladajuci pazite ovaj put sto gdje i kada
    Ne ne bojim Vas se
    Nije prjetnja,mozete osnivati povjerenstva Ovaj put nece proci,razbit cu i Vas i svaku plocu
    Necete bando

Dobro je rekao General Glasnović da je ovo Croslavija.U prilog njegovoj tezi o Croslaviji,svijedoči novi prijedlog Zakona o najmu stanova u kojem se trebala riješiti problematika stanova sa zaštićenim najmoprimcima(točnije uzurpatorima tuđeg privatnog vlasništva):
    Prema tom prijedlogu, u roku od pet godina trebala je biti riješena problematika stanova u kojima žive zaštićeni najmoprimci, a čiji vlasnici, kojima je imovina oteta tijekom komunizma (uglavnom od 1945. do 1955. godine) ne mogu doći u posjed svojih nekretnina. Kuščevićeva ideja, kako nam prenose u Udruzi vlasništvo i posjed koja zastupa interese vlasnika tih stanova i koja je bila zadovoljna Kuščevićevim nacrtom, bila je da se u saborskom čitanju zakona taj rok skrati na tri godine. Prema tom zakonu, oni zaštićeni najmoprimci koji imaju drugu nekretnine morali bi odmah izaći iz stanova, a tijekom pet godina najamnina koja sada iznosi 2,4 kune po kvadratu dostigla bi tržišnu vrijednost. Nakon pet godina stanovi bi morali biti vraćeni pravim vlasnicima. No, sastavljanjem nove Vlade HDZ-a i HNS-a ministar graditeljstva postao je HNS-ov Predrag Štromar, a Kuščević je dobio resor uprave. No Štromarov pogled na rješenje te problematike razlikuje se od Kuščevićeva, pa se HNS-ov ministar i potpredsjednik Vlade uhvatio pisanja novog zakona. Prema Štromarovu prijedlogu, rok u kojem će se riješiti problem zaštićenih najmoprimaca produljuje se na deset godina! To su nam jučer potvrdili i u Ministarstvu graditeljstva, ali napomenuli su kako prijedlog još nije bio ni na koordinaciji ni kod premijera Plenkovića te da ne mogu obrazlagati detalje. Ističu da se ne radi samo o produljenju roka nego da će se stvari rješavati u etapama
    Zanimljiva je i činjenica da je veliki borac za pravdu Srđan Gjurković također zaštićeni najmoprimac
    U Udruzi vlasništvo i posjed i u HDZ-ovim krugovima tumače da se HNS priklanja zaštićenim najmoprimcima, navodeći da je i Srđan Gjurković, potpredsjednik HNS-a zaštićeni najmoprimac. Gjurković nam je potvrdio da jest zaštićeni najmoprimac, ali da nije upućen u detalje novog zakona. – Siguran sam 99,9 posto da Štromaru sugestija da mijenja Kuščevićev prijedlog zakona nije došla iz redova HDZ-a. A ako malo pogledate tko sve živi u tim stanovima, bit će vam jasno zašto HNS produljuje rok na 10 godina – komentirao nam je izvor iz HDZ-a nezadovoljan HNS-ovim viđenjem Zakona o najmu stanova.
    I mene u ovoj državi Ustašom i ekstremnom desničarkom nazivaju oni koji su popljačkali hrvatski narod,oteli stanove ,za njih plaćaju dvije tri kune po kvadratu dok im stvarni vlasnici plaćaju pričuvu.

Stromar stiti tekovine NOB-a, a ti si reakcionaran i protunarodni fasisticki element.

Trebalo bi stvarno javno objaviti tko živi u tim otetim stanovima.Mislim da bi popis bio itekako zanimljiv.
    Prema tim opančarima koji paratiziraju na račun tuđeg rada i truda,stvarno nemam nikakve milosti.Nikakve.
    Taj Srđan Gjurković,taj okot opančarski bori se kao za pravdu naroda a plaća vjerovatno najamninu od kojih sto kuna za nekretninu,koja nemojmo se varati ,nije sigurno na Mejašima i Kili.
    Hrvate,koji nisu nakon prognstva imali gdje pa su useljavali u srpske nekretnine izbačeni su uroku keks,a ovine znam uopće kakobi ih nazvala uživaju tuđe vlasništvo i dobro zarađuju na njemu.

Naravno,adresa mu je u ulici Bana Berislavića 1,blizu Starog placa.
    Pljuc

Kakva i kolika bijeda je taj HDZ vidjelo se prilikom ovog serijala o premijerima gdje svi kliču, cijela dvorana jednoj Jadranki Kosor, di se onaj Jarnjak dernja ko sumanut..

ta ista Jadranka Kosor danas je u klasi, Mesića, Josipovića, Sarnavke...

5 godina od oslobadjajuće presude...

Da li može netko tom prigodom okačiti tekst Sneške Pavić u očekivanju presude...

Slaba vajda od godisnjice, kad ce za par dana Sestorka biti osudjena na rigorozne kazne, odnosno potvrdjena prvostepena presuda.

Hos-ovci se skupili oko spomenika Crvenkapi..tu je i mlada barbara turk koju je policija privela neki dan na otvaranju spomen parka jer je imala HOS-ovu zastavu..

https://www.facebook.com/stipe.renic...0636959739723/

Koja korist kad se i dalje proganjaju hrvatski branitelji i hrvatsko domoljublje i kad je i dalje na djelu unutarnja agresija protiv nase drzave i nase slobode.

A iz sestorke idu svi na slobodu.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Hos-ovci se skupili oko spomenika Crvenkapi..tu je i mlada barbara turk koju je policija privela neki dan na otvaranju spomen parka jer je imala HOS-ovu zastavu..

https://www.facebook.com/stipe.renic...0636959739723/
    Jesi vidio Medimurki?

Međimurske puce su najljepše..a ova ima i herca..

Bilo sad na dnevniku, za projekt spasonosne i čudotvorne informatike u osvovnim školama bu trebalo zaposliti 845 profesora informatike po školama. Što će opet dovesti do manjka informatirača i do povećanih kvota na informatičkim fakultetima, npr. na onom na kojem predaje ministrica od koje je potekla ideja spasonosne informatike. Veće kvote, više love za faks i za profesore. To se zove spasonosno osiguranje lagodne budućnosti preko leđa cijele države. Odradiš par mjeseci u vladi i adio.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 16-11-2017 at 20:36

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Međimurske puce su najljepše..a ova ima i herca..
    A imaju li herca oni što su neki dan stajali oko nje i onog malog - onako mirno - dok ih je policija lagano odvodila do ''marice''?

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove