Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
51. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 25.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 11.76%
  • Domovinsku koaliciju

4 7.84%
  • MOST

7 13.73%
  • POMAK

2 3.92%
  • Nekoga trećega

9 17.65%
  • Neću uopće glasati

10 19.61%
+ Odgovori na temu
Stranica 408 od 409 PrviPrvi ... 308 358 398 406 407 408 409 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 8,141/8161

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Množinom riječi žele stvoriti dojam velike krivice. 83.000 stranica, puno dokaza, mora čovjek biti jako kriv. Ovim spisom tj. veličinom pobuđuju sumnju da nemaju dokaza i to žele sakriti u velikom spisu. Najbitnije što žele sakriti je kriminalno oduzimanje i pljačku Agrokora od strane vlasti.
    Ma ništa od toga! Suđenje će trajati godinama i on će vjerojatno umrijeti prije presude. Pojeo vuk magare.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    optužnica protiv Ivice Todorića ima 468 stranica... a cijeli spis 83.000 stranica. Proces će trajat duže od Hajduka iz Splita koji živi vječno.
    Sve sto su oni izvukli su fakture književne kao reprezentacija,a njih hvala Bogu imas koliko hoćeš.
    Da im nije jednog optuženoga,dokumente bi ručno vadili do 2045 godine.Tako da je ovih 80 000 klikom miša se mogu isprintati u danu.
    Osim toga,nista nemaju.
    Kad je Bog po zemlji hodao mjesečni unos dokumenata u sustav bio je preko tri milijuna dokumenata.
    Tako da je ovo jedno veliko ništa.Isprintali račune i poslali sudu.

Vidim još uvjek ovaj naslov i pitam se koliko su za ovakvu situaciju krivi desničari - ili ti ga oni pravi Hrvati? Imali su tri prilike da nešto naprave - i niti jednu iskoristili nisu.

A zašto nisu?

Pa svatko od njih gleda samo sebe i svoje interese.

Smeta li ti naslov
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Smeta li ti naslov
    Smeta svakom domoljubu. Sad će neki lik podno Velebita dići kaznenu prijavu zbog vrijeđanja Plenkovića.

Smeta li ti naslov
    Ma više mi smeta što svi nakon izbora da tako kažem-kmecite.

Kako na portalima, tako i u realnom životu i u Saboru, a trebalo se samo skupiti i uhvatiti se za jedan štap.

Ali ne treba najprije gledati osobne interese, e a onda 4 godine: kmeee, kmeeee, kmeeeee

Da ima u ovoj državi bolji od ovog Plenkovića valjda bi on formirao tu vladu koja nije veleizdajnicka - jel te?

Ali očito takav ne postoji.

I naravno logično je pitanje da kad imaš tri šanse a ne iskoristis niti jednu da li je to zato što si apsolutna politička neznalice ili je to zato što i ti smatras da je Plenković najbolja opcija u ovom trenutku pa i ti radiš u njegovu korist.

Znači smeta ti. Ok. Ali nećemo mjenjati.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    I naravno logično je pitanje da kad imaš tri šanse a ne iskoristis niti jednu da li je to zato što si apsolutna politička neznalice ili je to zato što i ti smatras da je Plenković najbolja opcija u ovom trenutku pa i ti radiš u njegovu korist.
    Plenkovic ce izgorjeti kad tad. Dobro kod HDZa je da znas kako revolucija uvijek jede vlastitu djecu, a jedino Njonjo je vjecan. Samo ovaj put bi i HDZ kao takav mogao izgorjeti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Znači smeta ti. Ok. Ali nećemo mjenjati.
    I nisi ništa bolje od ovoga mogao smisliti?!

Ccccccccccccc

A baš si ti poznat po tome što si uvijek za one koji na izborima uzimaju 0,01%.

PS: I po pravilu taj 0,01% - ide HDZ-eu. Tako da se možeš smatrati glasačem - HDZ-a.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 16-09-2020 at 23:55

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Plenkovic ce izgorjeti kad tad. Dobro kod HDZa je da znas kako revolucija uvijek jede vlastitu djecu, a jedino Njonjo je vjecan. Samo ovaj put bi i HDZ kao takav mogao izgorjeti.
    Svi mi na kraju izgorimo, pa će i Plenky. Samo je stvar u tome što će on - izgorjeti zadnji. Svi će prije njega.

Sve više vjerujem u to da je Tuđman stvarno izgovorio onu: ''U Hrvatskoj je jedino od ljevice gora - desnica''!

Potvrdili su tu tvrdnju toliko puta - da više nikakve sumnje u to nemam.

Svi mi na kraju izgorimo, pa će i Plenky. Samo je stvar u tome što će on - izgorjeti zadnji. Svi će prije njega.
    Plenković će završiti na nekoj od funkcija u Briselu samo kad se zasiti vlasti u Hrvatskoj. Onda će doći neki novi Plenković i opet se vrtimo u krug. Mene brine šta će ostati u Hrvatskoj nakon svega. Već mogu zamisliti Hrvatsku kao siromašnu liberalnu prčiju Europe. Nažalost.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Plenković će završiti na nekoj od funkcija u Briselu samo kad se zasiti vlasti u Hrvatskoj. Onda će doći neki novi Plenković i opet se vrtimo u krug. Mene brine šta će ostati u Hrvatskoj nakon svega. Već mogu zamisliti Hrvatsku kao siromašnu liberalnu prčiju Europe. Nažalost.
    I nakon Plenkovića - Plenković!

Eto vidiš može i tako!

Ne znam zašto jaučeš oko desnice kad tebi odgovara HDZ.

Naslov nećemo mjenjat i mislim da je daljnja diskusija oko toga nepotrebna.

Veleizdajnika ne možeš nazvati drugačije nego veleizdajnikom.

Ne znam zašto jaučeš oko desnice kad tebi odgovara HDZ.

Naslov nećemo mjenjat i mislim da je daljnja diskusija oko toga nepotrebna.

Veleizdajnika ne možeš nazvati drugačije nego veleizdajnikom.
    Meni odgovara, a ti redovno glasaš za njih!

Meni ni Škoro zadnji put nije dobro prošao, a tvoji uvjek pobjeđuju pa taman za jedan punat.

Čitam jutros Škoro otvara neku političku akademiju, a da se upišeš možda pomogne? Što misliš?

Ne mislim...

Ispravite me ako griješim; Zekanović postavio pitanja koja se HDZ-u ne sviđaju pa ga optužili da krši pravila te ga zatim izbacili iz Sabora?!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 17-09-2020 at 21:09

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Ispravite me ako griješim; Zekanović postavio pitanja koja se HDZ-u ne sviđaju pa ga optužili da krši pravila te ga zatim izbacili iz Sabora?!
    Ma ne nego se ponadao da HDZ neće više imati većinu. Eto koliko zna. Sad im fali taj 1, a da su se dogovorili sa Mostom - natjerali bi HDZ i SDP u koaliciju. No valjda je važnije ugurati ''svoju ženu u Sabor'', nego imati još kojeg zastupnika više unutra.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove