Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 278 od 398 PrviPrvi ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 328 378 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,541/7956

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    za divno čudo nije.
    Ipak je

http://hrvatska-danas.com/2017/12/04...isam-to-rekao/

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Taj Plenkovic mora ipak biti talijanskih korijena, kicma kao tri sata kuhana makarona.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ali Tudurić danas kod Ace je. Jer, kako sam kaže, nepravedne presude se moraju poštivati
    Svrha zakona je pravednost ili težiti što više pravednosti jer postoje složene situacije. Ono što je nepravedno ne može biti poštovano. Istina = pravednost, laž = nepravda.

Volio bih vidjeti smrada što bi rekao kada bi se njemu dogodila tragedija i da se presudi izvan logike i pravednosti. Smeće pokvareno. Uz par iznimki poput Kolakušića, govna nam kroje zakone i vode pravosuđe.

Ali neka i dalje nastave s takvom logikom. Počet će ljudi uzimati pravdu u svoje ruke, pa neka onda govore o poštovanju sudskih odluka koje su protivne zdravom razumu i pravednosti.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Nego, jesmo li mi analizirali malo makaroni kicmu naseg vrlog Andreja. Kako taj salto mortale u roku od par dana? Pa, to se da lako lako objasniti. Stiga je europski komesar Hahn, koji u par recenica daje do znanja kako se moraju postivati odluke sudova, naravno bez i malo empatije za hrvatski slucaj, nesto je malo Covic jos guknija, ali od Andreja....muk.

Nije da nismo vec konstatirali, ali sluganstvo Andreja Plenkovica nema kraja.....da se poigramo malo, sto ako naredi Brüssel sutra da se mora dopustati autonomije po Slavonji, pa cak i da Hrvatska udje u direktni savez sa drzavama yugosfere.....

Koliki ce biti otpor Andreja Plenkovica, koji od ''branim svehrvatski interes'' ''Hrvatska nije kriva'' na kraju spadne na ''Junckeru nemoj me opet stipati u dupe''.

Ovo vec zaustavlja Andreja Plenkovica. Ova saka jada.

Vjerodostojno-HDZ RH

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    hahaha kako su brzo doveli bojlera u red hahaha jadni hdz-ovci, nemaju karaktera niti malo,barem se pretvarajte jebemu.

Plenki i HDZ su spremni cak odrzati i komemoraciju Tudmanu odjednom, samo da nekako u drugi plan stave Praljka.

Datum registracije
    Sep 2016
    Najvaznije je sljedece. Nije da nismo vec konstatirali, ali eto.

Spram kome je Plenkovic popustljiv. Spram Srbima, unutar i izvan RH, spram Muslemanima, spram Brüsselu, spram jugoslavenskin nacionalistima koji su se dobrin dilon prisvukli u levoliberale, vidi pod Jakovcic i Pusic tamo u recimo nesto o njima threadu, spram NGOovicma opcenito, spram LGTB lobbyu itd. itd. itd.

Spram kome je kiblurina stroga? Spram desnicarima Hrvatima. I spram Rusiji.

I to je to. Tu se vise nema sto dodati.

I, sto radi ''desnica u HDZu''. Nista. Jer ne postoji.

Datum registracije
    Sep 2016
    Zaboravi ja nesto, gledan Hadzihafiz.. i Lagumdziju na Face TVu i kratko su se dotakli Plenkovica, i njegovog salto mortalea u par dana. To je to o cemu ja prican. Ti ljudi sve vide, kako se on ponasa kad mu sviknu gazde, koliko je popustljiv. Smiju mu se u brk, fino upakirano kazu vidi debele pizdurine, kakva je to pedercina, odma uvije repic kad mu kazu ''k'nozi''.

A ti ljudi zive od lobiiranja kod Americana i kod EU. Njima je to jedini zanat i alat, od toga oni prizivljavaju. Od diplomacije.

Oni sve analiziraju i tako se postavljaju spram Hrvatima. Dobro da se Muslemani kurce spram RH, jer tu i ne mogu petljati se, ali mogu nad Hrvatima u HB vrsiti pritisak. I to ce biti tako. Jer je Plenkovic debela pizdurina.

I ne samo Muslemani, i Srbi se tako postavljaju. To je toliko ocito.

A i Lucic me cudi, da on ne izstupa i ne pocme krtizirati Plenkovica. Vrime bi bilo.

Neto minimalna placa je povecana na 2.752 kuna. Jedna dobra stvar ove vlade.

Uu al su se isprsili...za 131 kunu povisili plaću.

široko široko..

još budale daju povlastice za najnižu plaću umjesto obrnuto..da najveće namete budu na najniže plaće a da se smanje nameti za veće plaće...i tako stimuliraju veće prijavljene plaće..a destimuliraju one najniže..

lud&zbunjenog..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-12-2017 at 15:39
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pa trebali bi za sve razrede spustiti opterecenja. Al bolje i povecanje od 20 eura nego smanjenje. Moze poslodavac dati i vise ak zeli.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Uu al su se isprsili...za 131 kunu povisili plaću.

široko široko..

još budale daju povlastice za najnižu plaću umjesto obrnuto..da najveće namete budu na najniže plaće a da se smanje nameti za veće plaće...i tako stimuliraju veće prijavljene plaće..a destimuliraju one najniže..

lud&zbunjenog..
    Ja znam masu ljudi koji nominalno rade za minimalnu plaću plus najmanje još toliko gotovine na ruke. I umisto da se ta praksa legalizira, da se smanje nameti, oni od ljudi rade kriminalce.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ja znam masu ljudi koji nominalno rade za minimalnu plaću plus najmanje još toliko gotovine na ruke. I umisto da se ta praksa legalizira, da se smanje nameti, oni od ljudi rade kriminalce.
    pa to je uobičajena praksa.

I oni umjesto da stave namete na najnižu plaću oni smanjuju namete

Trebali bi na najnižu plaću isto tolike namete stavit npr na 2700 neto stavit tri puta toliko nameta a na plaću od 5000 kuna toliko da smanjit namete da ispadne bruto isto kao na najnižu. Fondovima i državi više a radnicima ide na ruke i dobiju veću osnovicu za mirovinu..

A vidi našeg Andreja,mic po mic,doći ćemo mi do tog da će Hrvatska načelu sa Andrejom priznati odluku arbitražnog suda.
    Plenković i Cerar dogovorili su u petak u Bruxellesu da će slovenski premijer u utorak posjetiti Zagreb kako bi razgovarali o rješavanju graničnog pitanja.

"Sada se nalazimo u situaciji da moramo naći nekakav srednji put koji bi riješio pitanje granica. Ako pogledate samu arbitražnu presudu - ne govorim da ju prihvaćam niti da ona za nas ima neko pravno značenje, ali u mnogim aspektima kad je riječ o kopnenoj granici ona slijedi temeljno načelo koje je hrvatski pravni tim cijelo vrijeme zastupao, a to je katastarska granica", kazao je Plenković na prvom okupljanju Press kluba Europa.
    Kako briselski ide,to je za nepovjerovat.Ako si iz arbitraže izašao,ona za tebe ne postoji,ne komentiraš ju uopće.
    Al diplomacija nam je takva da ćemo mi i ovo usvojit u konačnici.

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa maloprije na dnevniku pomalo stidljivo kaze da je Hrvatka percipirano kao ''nestasko'' koji sa svin susjedima ima pomalo problema. Ako uzmemo u obzir da su njegovi nadredjeni u Berlinu i Brüsselu, i da za njega nema vece instance od njih, on ce naravno sprovoditi sve tako kako to ocekuju Berlin i Brüssel.

Sve.

Zato ćemo za godinu dana a možda i manje od nestaška doći do poslušnog psića.S od suverenosti mi nemamo.
    Al čak ja ne krivim Plenkovića-tu briselsku sukerinu koliko članove i vodstvo HDZ-a. Pa to je gore od Milanovićevih kukurikavaca,HNS-ovog šljama.To nit obraza ,nit srama,a veliki dio nit pameti ni znanja.O inteligenciji da ne govorimo.
    Kakav je jad i kukavelj najnesposobnijih parazita društva došao u tu stranku,nit HNS ih se ne bi postidio.
    Inače,u općini Lovreć iz koje je onaj Babić saborski zastupnik (HDZ),je dan nakon izricanja presude odmah ispred crkve osvanuo veliki Praljkov plakat sa zadnjim Praljkovim riječima izrečenim u sudnici.
    Više ga nema.
    Skinut je.

Datum registracije
    Sep 2016
    Lipo si to sazela, uhljebljenicka masinerija, bez ukusa i mirisa, bez pravca, bez icega.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    '
    1. Je li Karamarko bio na komemoraciji?

2. U koje vrijeme su nestali udbini dosjei o Mesicu?

Hvala
    Uprava.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

šanta greškom sam ti obrisao post jer su bili dupli...ako možeš ponoviti post..

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Karamarko održava tribine negdje, s Ivom Bancem. Imaju iskustva još iz ‘93-e. Kad su rušili Tuđmana skupa s Erasmus ekipom.
    A troll & a gentleman

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove