Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
47. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.28%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.77%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.38%
  • MOST

7 14.89%
  • POMAK

2 4.26%
  • Nekoga trećega

9 19.15%
  • Neću uopće glasati

10 21.28%
+ Odgovori na temu
Stranica 306 od 369 PrviPrvi ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,101/7368

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Evo dalje:registrirala sam se ovdje jer ufam da je demokratičnije nego na faceu i forumu hr.Na face sam se registrirala s posla,kao i na sve ostalo.Malo komentirala članke u slobodnoj i na indexu.Branila "konzervativne"vrijednosti od napadanja svakojakih spodoba,no na njhova vrijeđanja odgovarala kulturno...počeli su mi slati uvredljive poruke na face,napokon sam izbačena...tri puta sam se registrirala ponovo,uvijek me blokirali,neke"sigurnosne postavke"...uglavnom,face je gotov za mene...na forumu hr.me brišu ako umjesto smiješnog naziva"gay"napišem "peder",to se ne smije,na forumu gdje se komentira big brother(malo me sram što to pratim),ali dežurni forumaši pederi smiju otvoreno iznositi kako bi se"pukli"sa nekim big brother stanarom...i tu je poželjno iznositi tzv.lijevo liberarna stajališta,kontra crkve i desnice,a braniti nije poželjno.Osjećam se sve više ugroženom u iznošenju svoga mišljenja i strah me pomalo kamo sve to vodi...

Kod nas ti je razina demokracije viša nego ona u HDZ-u, a niža nego u Rusiji.

Zato ja i kažem da smo mi nažalost u top tri najkontroliranija društva na svijetu. mada to na prvu ne bi rekao. Izbori, novine, Tv ovo-ono al probaj ti plivat kontra struje. Kod nas je toliki strah i cenzura da se ljudi plaše izreći svoje mišljenje ako nije u skladu s manistreim mišljenjem koje je totalno protuhrvatsko. Pisali smo o tome na temi "Recimo nešto o njima".

Naravno, dok je ovog mjesta, Hrvati a i svi drugi građani Hrvatske bilo koje nacionalnosti ili od bilo kuda, moći će na pristojan način izreći svoje mišljenje i svoj stav slobodno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ne vjerujem da će HDZ-ovci pokazati kralježnicu ali ako i pokažu to je samo od straha da ne izgube glasačku bazu. Da se nisu pojavili NZH ne bi bilo nikakve rasprave o istanbulskoj konvenciji.
    Pa polupijani Miro Kovac je onda staja pokraj govornice kad su onomad trazili od SDPenjara da hitno ratificiraju ovo. Inace, ta stranka bi se mogla i nazvati stranka polupijanih i pijanaca upisanih gaca, Seks, Dalic, Kovac, a ni Josipu Djakicu, zagovaratelju IK nije mrsko cugnuti, vidi se.

Da se vratimo sekund na Kovaca, pitanje za miljun dolara je sto se njemu desilo pa sad kriticno gleda na IK. Progleda, ili je napokon procita to shtivo, ili je jednostavno najobicniji suncokret i komedijant.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Kovač. Kovač je klaun. ja kad sam čitao o njemu kao europskom tajniku HDZ-ea, pristojnom, elokventnom, markantnom..reko da vidim i to..

kad sam ga čuo..ajoj..još su ga svrstavali u tzv. desno krilo HDZ..hahah

Kovač nema svoje mišljenje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-03-2018 at 14:43

Datum registracije
    Sep 2016
    Kovac je na istoj liniji kao Bik (Stier), brani maticnu stranku od pogane desnice, pa nudi birackoj bazi minimum minimuma desnoga, kako bi ovcice bile zadovoljne i poslusne.

Ipak je fora kad to nudis a prije par godina stojis kraj govornice i tako podrzavas HDZovku koja u ton trenu trazi hintu ratifikaciju onoga protiv cega se kao sada boris.

Lud jebe zbunjenog.

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Prisutni Kalmeta, koji je dosljedan, ZA IK od prvog a dana, i Kuscevic, obojica bi valjda radije sidili na petardi nego slusali ovaj govor.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    lako je Krpinatoru biti iskren, on nema fotelju za izgubiti.

drug Andrija na liniji. šta će drugo partijski sekretar nego zapovijedati Crkvi da ne talasa.

https://direktno.hr/domovina/mikulic...jesava-116823/
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Prisutni Kalmeta, koji je dosljedan, ZA IK od prvog a dana, i Kuscevic, obojica bi valjda radije sidili na petardi nego slusali ovaj govor.
    Da mogu glasati tajno, svi oni bi bili PROTIV...

Ali za poziciju spremni smo pogaziti sve... Kao Punjena Ptica na drugoj temi...

Pa taj smrdljivi dokument od IK u HDZu podrzavaju Plenkovic, oni koje je Plenkovic direktno doveo u vrh stranke (Dalic, Obuljen, Bozinovic), a ostali svi su ucjenjeni... Od Kuscevica, Kalmete, Njonje...

Postoji li nekarizmatičniji, dosadniji, umišljeniji lik od ovog Mikulića. Pa taj trpi svaki put izborni debakl. Ne vole ga u stranci, ne vole ga glasači. Koji je on faktor igdje.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    lako je Krpinatoru biti iskren, on nema fotelju za izgubiti.

drug Andrija na liniji. šta će drugo partijski sekretar nego zapovijedati Crkvi da ne talasa.

https://direktno.hr/domovina/mikulic...jesava-116823/
    Meni se nekako cini da je Krpinator tu sa nama, reka bi cak i prisutan na ovoj temi....

kako javlja Yutarnji Kalmeta se navodno oštro suprostavio Krpini i ponovio onu lažljivu mantru ( čak je spustio HDZ sa 20 na 15%) da je HDz digao HDZ i doveo ga na vlast. na stranu to što HDZ nije na nikakvoj vlasti jer je ovisnik o manjinama i notornim HNS-om ali ovo ponavljanje mantri od Kalmete kojeg sam priznajem smatrao malo dosljednijim likom, no pokazalo se da se i on ušemio..sad jel ucjenjen silnim optužnicama ili stvarno tako misli..jedina je dilema..

Glavas isto za IK jer treba zadrzati sekularnost drzave. Kaj su ga u zatvoru pretvorili u boljsevika?

Kljucno je da nas cim vise dode na prosvjed u subotu. Mnogi HDZ-ovci cekaju sa svojim stavom tj. stav ce im biti onakav kakav ce biti vecine naroda. Pokazimo im da smo svi protiv IK.

Glavaša je nedavno iznenadila presuda suda. Nisam čitao što ga je to iznenadilo. Možda ga je to "iznenađenje" ponukalo da bude naglo sekularist. Glavaš trguje svojim glasom odkad već.

Postoji li nekarizmatičniji, dosadniji, umišljeniji lik od ovog Mikulića. Pa taj trpi svaki put izborni debakl. Ne vole ga u stranci, ne vole ga glasači. Koji je on faktor igdje.
    Postoji,onaj Borić,barem meni

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Postoji,onaj Borić,barem meni
    ma Borić je za Mikulića Ciceron.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    To nema puno kvaliteta,ali ima nešto što vole u hdz,poslušnost. To radi kako gazda naredi.
    il sanguinoso

ma Borić je za Mikulića Ciceron.
    Borić tupko se često javlja za riječ u Saboru,pa mi je upečatljiviji nego Mikulić.Al sve je to isto smeće podaničko.

U Muzeju „Mimara“, u Zagrebu, 14. februara o.g. održan je svečani prijem povodom proslave Dana državnosti i Dana Vojske Republike Srbije.

Prijemu su prisustvovali izaslanik predsednice R. Hrvatske, savetnik za spoljnu i evropsku politiku, Dario Mihelin; potpredsednik Hrvatskog sabora, Furio Radin; predsednik Grupe hrvatsko-srpskog prijateljstva u Hrvatskom saboru, Željko Raguž; poslanik Veljko Kajtazi; pomoćnici ministra spoljnih i evropskih poslova R.Hrvatske, Boris Grigić i Amir Muharemi, kao i diplomate nadležne Direkcije za JIE, načelnik Matija Oćušćak i saradnici; gradonačelnik Grada Zagreba, Milan Bandić; predsednik Saveta za nacionalne manjine, Aleksandar Tolnauer; šef Kancelarije Vlade R.Hrvatske za ljudska prava i prava nacionalnih manjina, Branko Sočanac; predsednik SNV, Milorad Pupovac; predsednik ZVO, Srđan Jeremić; poslanici SDSS, Boris Milošević i Dragana Jeckov; brojni predstavnici dipkora, predstavnici MO i Ministarstva kulture R.Hrvatske, predstavnici srpske zajednice, kulturnog života Zagreba, medija.

http://zagreb.mfa.gov.rs/lat/

Da li je itko ikad u povijesti slavio dan armije u tuđoj zemlji?
    torcida,45,45

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove