Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 360 od 367 PrviPrvi ... 260 310 350 358 359 360 361 362 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,181/7322

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Milanović u usporedbi sa ovim Plenkovićem je definitvno bio državnik.

Pronađen je značajan broj potpisa koji nisu valjani, doznaje Večernji list
    Neslužbeno iz visokog izvora u Ministarstvu uprave doznajemo kako nije prikupljen dovoljan broj potpisa za referendume o Istanbulskoj konvenciji i izbornom zakonu.

https://m.vecernji.hr/vijesti/nije-p...enduma-1275449

Haha, pa to su oni već znali prije početka brojenja, samo su tražili načine na koje će to obznaniti javnosti.

Dečki moji, ovo je sumrak demokratske republike Hrvatske i tu treba reći dosta i izaći na prosvjede zbog ovoga.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Haha, pa to su oni već znali prije početka brojenja, samo su tražili načine na koje će to obznaniti javnosti.

Dečki moji, ovo je sumrak demokratske republike Hrvatske i tu treba reći dosta i izaći na prosvjede zbog ovoga.
    bilo je za očekivati... Ali povraca mi se na sto sve ovo izlazi...

Stevo Culej izlazi iz HDZ-a i prelazi u NZH?

Moji su svjetonazorski stavovi tvrdi i postojani poput Velebita, ja ih nikad ne mijenjam. Nisam povodljiva osoba i u politiku nisam ušao zbog bolesnih ambicija ili koristoljublja. Autoritete znam poštovati ako su to zaslužili. A što ću ja napraviti, hoću ili ostati u HDZ-u ili ne, to nitko ne zna. Kažem, vidjet ću. Zašto bi netko znao moje namjere? Ja nisam naivac da bih ih unaprijed otkrivao. Pratite situaciju”, rekao je HDZ-ov saborski zastupnik Stevo Culej za Novi list

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ta izjava je nula bodova. Kao drz'te me otici cu.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ta izjava je nula bodova. Kao drz'te me otici cu.
    Ne vjerujem. Culej je OK iako nije materijal za neki značajniju političku veličinu ..i iz razumljivih sentimatnalnih razloga se nada il' se nadao da se HDZ još može spasiti. Mene puno više iritira što na pitanje "novinara" Novog Lista nije odgovorio "mrš u pičku materinu"

Kaj je radio Plenković kod Macrona? Osovina zla Merkel-Macron-Plenkovi ć opet smišlja planove za upropaštavanje Hrvata?

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kažu iz bojlerove vlade kako nije skupljeno dovoljno potpisa za referendum, očito je vrijeme za još jedan dostojanstven hrvatski prosvjed.

ajmo narode, upalite svijeće, pomolite se, i pokažite da vas ima, mirno, uredno i naravno dostojanstveno.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Haha, 40 tisuća neispravnih, taman da spuste ispod potrebnog praga. Koje ruganje narodu.

“Za inicijativu Narod odlučuje o čl. 72 Ustava, pregledano je 412 325 potpisa, od toga je ispravno 371 450, a neispravno 40 875.
    Za inicijativu Narod odlučuje o čl. 72a Ustava pregledano je 407 835 potpisa. Od toga je ispravno 367 169, a neispravno 40 666 potpisa.” – naveo je ministar Kuščević.

Haha, 40 tisuća neispravnih, taman da spuste ispod potrebnog praga. Koje ruganje narodu.
    laže se i o broju potpisa koji su neophodni za pokretanje referenduma i o broju "krivotvorenih" potpisa. Bez iskrene suradnje ministarstva uprave nemoguće je utvrditi koliko točno je 10%. A iskrena/poštena suradnja MU je nemoguća

Vrdoljak iz HNS-a jedva dočekao i podnio kaznene prijave protiv krivotvorenja potpisa. Udružena zločinačka gamad.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    laže se i o broju potpisa koji su neophodni za pokretanje referenduma i o broju "krivotvorenih" potpisa. Bez iskrene suradnje ministarstva uprave nemoguće je utvrditi koliko točno je 10%. A iskrena/poštena suradnja MU je nemoguća
    Ne daju nam mirnim putem sudjelovati u vlasti i mijenjati društvo, kaj nam drugo preostaje?

Ne daju nam mirnim putem sudjelovati u vlasti i mijenjati društvo, kaj nam drugo preostaje?
    Pa nemirni put. Rade ovo zbog samo jednog razloga, ne boje se posljedica jer pretpostavljaju da posljedica neće biti. Neophodno ih je uvjeriti da krivo pretpostavljaju.

vrijeme je za jos jedne mirne prosvjede s svijecama

Slučajna drzava...Zali Boze svih onih koji izginuše za ovo

Bliže se EU izbori i to je već prva prilika da ih se kazni, tj. da vide što im slijedi na parlamentarnim (isto vrijedi i za predsjednicu). Proradio bi im instinkt uhljeba i Plenky bi odletio kao golub. Međutim, od toga neće biti ništa - dakle paljenje svijeća.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Dobra vijest je što će sve ovo biti stara vijest za par dana, toliko je trebalo da se zaboravi samoubojstvo generala Praljka i nastavi po starom.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Počet ću lokalne hadezeovce vatat po crkvi i prozivat.Ovo je toliko frustrirajuće da mi najcrnje ideje,neka mi Bog oprosti padaju na pamet

Stravično...

Pitanje je samo koliki postotak HDZovog biračkog tijela i dalje može pušiti ovakve Plenkovićeva država, upravljana iz Brisela...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove