Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 335 od 353 PrviPrvi ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,681/7043

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Najblaže rečeno neusporedivo je uspoređivati Gotovinu i Mladića. Jedan je vojnik1/1 drugi je krvnik. Koji pred kamerama najvaljuje svoje krvništvo što je poseban oblik patologije.

General Gotovina u svojoj knjizi koja nažalost nije dostupna javnosti, jer je namjenjena samo vojnim učilištima iz koje je preneseno da je npr. cijenio i svakog onog srpskog vojnika koji je i u bezizizlanim situacijama ostajao u rovu i poginuo. To je vojnik koji cijeni i neprijatelja ako je hrabar.

Srbi su to imali npr u 1-om svjetksom ratu gdje su iako su krvarili poštovali zarobljenike. Vjerovatno je bilo i osvete ali generalno nisu se ponašali kako su se srpski vojnici ponašali prema zarobljenicima u zadnjem ratu. Mučenje, prebijanje, silovanje, ponižavanje, to nisu vojnici, to su krvnici.

Zarobljeni neprijatelj je razoružani čovjek, više nije vojnik. Ako je počinio neko zlo, tu je sud, bez mučenja, bez prebijanja, bez ubijanja. I toga se se HV pridržavao u većini. To se nikad ne može 100% kontrolirati, to je nemoguće ali s emože svesti na najmanju moguću mjeru.
    NIsam uporedjivao jednog i drugog Inkvi...

Uporedjivao sam percepciju koju ta dvojica, kao generali koji su vodili rat imaju medju svojim narodima... Mladic je za vecinu Srba(ne i za mene) heroj koji je omogucio Srbima opstanak u Bosni, i dobijanje RS... sve ostalo je u tome manje vazno... ljudi koji su ratovali tamo pod njegovom komandom, teorije nema da ga gledaju drugacije od toga. Retki su primeri da je opste javno stajaliste protiv generala koji je vodio bitke... takav je slucaj i sa Mladicem, i svim srpskim generalima...

Mladic je taj rat pobedio, koliko god je mogao u datim okolnostima... ono sve lose sto je radio... ja znam, ali mnoge to ne zanima... zanima ih samo ishod...

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Poanta je sljedeca, debela debelaaaa vecina onih koji danas simpatiziraju cetnistvo itekako povezuje cetnistvo uz pojmove velika Srbija, Mladic, Seselj itd. itd

Naravno da se ja ne cudin sto Delije vole Mladica....pa cetnici su.

Moja poanta je da pojam cetnika, ili pristasa cetnika kakvog ga prezentiras ti ili Aleksha u realnosti cini apsolutnu manjinu cetnika....
    To je tacno Punti...

Ima i jedna druga stvar... Mladic nikad nije bio cetnik... hvalio se da je zadnji u armiji skinuo petokraku... nije se on nikad lozio na Drazu i cetnike, vec je mutirao iz titoiste u srpskog nacionalistu u ratu... kao i mnogi...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    A zašto bi pevanje bilo iskazivanje "velikosrpskog nacionalizma"?
    Gledaj, ti nas pokušavaš ukalupiti u hrvatsku desničarsku, da ne kažem pravašku, terminologiju. I ako se ne uklapamo, onda smo, kako reče Inkvi, podvojene ličnosti.
    Ta terminoligija, način rezonovanja, logika, je neprecizna, netačna i ne može objasniti mnoge stvari. Ne služi otkrivanju istine nego propagiranju ideologije.

I otkud ti to da mnogi simpatizeri četništva nemaju veze sa Royaltyima?
    Pa koliko puta godisnje se sastaju te cetnicke udruge rs-a i i Srbije sa royalsima ? Kako izgledaju te veze?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Punti, jel bi voleo da zaori

Mislim da bi... doduse nemate vi ustase iz ww1... ali daj sta das...
    Imamo. Postojale su ustaske pukovnije u ww1 tako da je vrijeme i da Krsticevic zapjeva neku ustasku.

Da se vratimo na temu. Vlada namjerava prodati CA iako ga je ako se ne varam stavila na popis tvrtki od strateške važnosti.

odakle sad taj obrat.

Ajde nek je i prodaja ali ovo što godinu i po prema tvrdnjama samih uposlenika koji su nekoliko puta pisali pisma vladi, da nema uprave, da nema direktora, da v.d nema ovlasti, da tvrtka propada to ne može bit ništa drugo nego namjera da se CA sroza cijena na najmanje, da se iznad stola dobije malo ili ništa a ispod stola dosta

isti obrazac je primjenjivan kad se prvi put dio INE prodavao, kad su zatajili u bilanci naftna polja u Siriji i tako umanjili vrijednost INE za što nikad nitko nije odgovarao. a čemu se vjerovatno svi u svijetu smiju. Osovina Račan-Linić- Jurčić.

Običaj je da u bilanci uvećaš pa i napumpaš vrijednost kompanije samo je u Hrvatskoj moguće da umanjuješ bilancu i vrijednost kompanije, naravno kako bi dio razlike dobio u kešu ispod stola.

i kako takva država s alanfordovskim lopovskim političarima može naprijed. Pa ne može dok god se te lopurde ne maknu s političke scene.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Da se vratimo na temu. Vlada namjerava prodati CA iako ga je ako se ne varam stavila na popis tvrtki od strateške važnosti.

odakle sad taj obrat.

Ajde nek je i prodaja ali ovo što godinu i po prema tvrdnjama samih uposlenika koji su nekoliko puta pisali pisma vladi, da nema uprave, da nema direktora, da v.d nema ovlasti, da tvrtka propada to ne može bit ništa drugo nego namjera da se CA sroza cijena na najmanje, da se iznad stola dobije malo ili ništa a ispod stola dosta

isti obrazac je primjenjivan kad se prvi put dio INE prodavao, kad su zatajili u bilanci naftna polja u Siriji i tako umanjili vrijednost INE za što nikad nitko nije odgovarao. a čemu se vjerovatno svi u svijetu smiju. Osovina Račan-Linić- Jurčić.

Običaj je da u bilanci uvećaš pa i napumpaš vrijednost kompanije samo je u Hrvatskoj moguće da umanjuješ bilancu i vrijednost kompanije, naravno kako bi dio razlike dobio u kešu ispod stola.

i kako takva država s alanfordovskim lopovskim političarima može naprijed. Pa ne može dok god se te lopurde ne maknu s političke scene.
    Croatia Airlines je prošle godine oborila rekord i prevezla preko 2 milijuna putnika i poslovala s dobiti. Znači kvalitetno je vođena firma, a i od presudne važnosti je za naš turizam jer nam dovodi turiste kod nas. Te dezinformacije o propasti se učestalo pojavljuju u jugomedijima, a i u srpskim medijima. Zašto, to je pitanje za analizu.

Pa ako je prodaju znači da nešto ima. Kažu neće više davati transfere iz budžeta prema CA.

A radnici već godinu dana traže odgovor zašto nije imenovan direktor. To je valjda lako provjerljivo jel je ili nije.

Datum registracije
    Sep 2016
    Teret oko vrata svakog sadasnjeg i buduceg HDZovaca ce biti sumnja u njegovu nekorumpiranost. To je jasno, i mora biti jasno svakome ko se upusta u avanturu ljubovanja sa strankon Plenkovica. Veliki, veci brat HNSa.

Ma Plenki je Sanader 2.0, ono je bila tragedija, ovo je sad farsa.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Punti, jel bi voleo da zaori

Mislim da bi... doduse nemate vi ustase iz ww1... ali daj sta das...
    ustaše su iz zadnjeg kvartala 19. stoljeća

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    ustaše su iz zadnjeg kvartala 19. stoljeća
    Ustaška iskaznica iz 19. st.
    https://imgur.com/Kh6A40m

Spomenik Bugarskim ustašama
    https://imgur.com/lodYKdh

Datum registracije
    Sep 2016
    SDP-ov tajnik hvali Plenkovića: ‘On je autentični predstavnik desnice!’

“Vidjet ćemo što će budućnost donijeti. Dokazano je da su jedine ozbiljne promjene u Hrvatskoj napravljene kada smo imali nacionalni konsenzus oko nacionalnih pitanja. Ne bismo dobili rat, zbrinuli onolike izbjeglice, ušli u Vijeće Europe, NATO, EU da oko tih pitanja nije bilo suglasja. Izvjesno je da postoji i danas potreba za ozbiljnim reformama koje se ne mogu ostvariti bez konsenzusno prihvaćenih ciljeva i uz dogovor kako ih provesti. Za to nam nije potrebna velika koalicija, ali neki vid suradnje jest”, zaključuje Vidović.

http://narod.hr/hrvatska/sdp-ov-tajn...tavnik-desnice

Datum registracije
    Sep 2016
    Neznan kako je ovih dana biti HDZovac i misliti da pripadas nekakvoj desnici. Smiju li se sami sebi, dal' rignu kad pogledaju u zrcalo.....jesu li se spremili vec za tople drugarske poljupce levog krila UDBE. Bilo bi dobro da se pojavi onaj dezurni HDZovac, pa da nan prdne koju o tome kako ce vladati SDP 30 godina ako HDZ nestane.

Datum registracije
    Sep 2016

Dolazi na naplatu komplotiranje sa najgorim uhljebima HNS-om. ( mada to HDZ-eu ne smeta jer i oni tako funkcioniraju) pada industrijska proizvodnja, bdp je već usporio i samo se poreznom presijom puni proračun to je sve neminovno kad se radi ostatka na vlasti žrtvuju nacionalni interesi.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pravaši uzeli >28%!

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Pravaši uzeli >28%!
    Ni u Muću se ne mogu složit i izać zajednički na izbore

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ni u Muću se ne mogu složit i izać zajednički na izbore
    Da, ali nećemo kvariti. Bravo za pravaše!

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    https://narod.hr/hrvatska/thompsonov...movinskom-ratu

Thompson pobjedio bojlera i ekipu.

Tko mu je ovaj odvjetnik? Rekao čovjek jednostavnu istinu koju je nekima teško shvatiti.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Član u nastajanju kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    https://narod.hr/hrvatska/thompsonov...movinskom-ratu

Thompson pobjedio bojlera i ekipu.

Tko mu je ovaj odvjetnik? Rekao čovjek jednostavnu istinu koju je nekima teško shvatiti.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove