Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
51. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 25.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 11.76%
  • Domovinsku koaliciju

4 7.84%
  • MOST

7 13.73%
  • POMAK

2 3.92%
  • Nekoga trećega

9 17.65%
  • Neću uopće glasati

10 19.61%
+ Odgovori na temu
Stranica 405 od 406 PrviPrvi ... 305 355 395 403 404 405 406 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 8,081/8106

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    milošević u Kninu,hdz-ovski vulin u nekom selu

izruguje se bojler sa konjušarima,ali bolje nisu ni zaslužili.

svaki glasač hdz kojem su koalicijski ubili nekoga u ratu ne bi više od srama trebao otići na grobove ubijenih,ali kako znamo da hdz domoljubi nemaju ni časti ni morala to nie baš za očekivati.

Koji kuratz Anja Šimpraga se u Hrvatskom Saboru žali Hrvatima kaj su je Srbi poslali u koloni do Beograda?

Da sam Plenković ja bi zabrania i Tigrovima a ne samo HOS-u sudjelovanje na proslavi obljetnice Oluje. Zbog ovoga

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koji kuratz Anja Šimpraga se u Hrvatskom Saboru žali Hrvatima kaj su je Srbi poslali u koloni do Beograda?
    Ukljucio se i Dodo, zagrmio da Milosevic ne smije u Knin. Izvanredno funkcionira hrvatsko-srpska koalicija 2020.
    Ovaj malo grmi, ovi malo u Grubore.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ako ista funkcionira, to je osovina HDZ-Vucic-Dodik.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Koja je ovo farsa jbt. Još joj i aplaudiraju. A i Karolina je mogla reagirati umjesto po jeziku u saboru osvrnut se na to kako je počeo rat i tko ga je počeo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-08-2020 at 11:57
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koja je ovo farsa jbt. Još joj i aplaudiraju. A i Karolina he mogla reagirati umjesto po jeziku u saboru osvrnut se na to kako je počeo rat i tko ga je počeo.
    Došla je trčeći i jedva da je stigla i reć to što je rekla. Niko drugi nije to moga reć?

Sve je to srpska propaganda s ciljem nametanja kolektivnog zaborava Hrvatskom narodu.Pribilo nekog zvezdasa sta se ko paun sepiri po obali,pa se svi zgrazaju,ova prica tesku sudbu svoju pa joj aplaudiraju...
    A kad Santa kaze da mi se ne svidja sto ljeti vidjam puno srpskih tablica po Lici i Dalmaciji onda sam ja ekstremna.
    Trebalo im je 05.08 trajno zatvorit Bajakovo.
    Kad se sjetim kad smo ko padobranci dosli u Muskovce.Pa otisli ne u prvi vec pored drugog kafica,a oko nas sve krajisnici.Znoj me oblio sto od ekavice sto od sudbine krajisnika cije sam tuzne price osluskivala
    I pitam ja konobara,kako to da nisu razvikani tolko,nema tabli,nema reklama,nema nista.A on veli da zele biti anonimni...Mos si mislit,privatno kupaliste za Srbe u kojem se lik sa ogromnom tetovazom Zvezde sepiri ispred nas dvoje..

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Došla je trčeći i jedva da je stigla i reć to što je rekla. Niko drugi nije to moga reć?
    Mogli su. Al tko će. Da neće možda premilostivi Mostovci u koje ubrajam i Ninu ili Škoro možda

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Mogli su. Al tko će. Da neće možda premilostivi Mostovci u koje ubrajam i Ninu ili Škoro možda
    I jedan i drugi su ćorci. Prvi reciklira svoje umotvorine koje sam čuo desetak puta u njegovim raznoranim nastupima po medijima a drugi se u ćakulanju sa Ciganom Ciglanečkim u Novom Listu zalaže za maksimalna prava nacionalnih manjina.

Nisam vidio, je li ijedan HR portal objavio pricu o nekom velikosrbinu iz Herceg Novog koji urinira po spomenicima, konkretno Ludvigu Pavlovicu.

Ne racunam hercegovacke portale, oni jesu vidio sam.

Ili njihova tankocutna osjetila dotice samo napad na ovog istetoviranog na Jadranu.

Narod.Hr

Ostali nisu hrvatski portali. Za Oluju Milanović u Grubore, Pupovac u Dvor na Uni. Kakvu gamad mi imamo u državi, čudo jedno.

Narod birao, nema vise alibija, ja osobno nijedan alibi ne priznajem.

Na ovima izborima je bilo jasno kao dan, kao da je voda mokra, ako glasujes za HDZ glasovao si ovo.

Nema vise kmecanja, gotovo je sa tim. Narod birao i Milanovica i Plenkovica.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Narod birao, nema vise alibija, ja osobno nijedan alibi ne priznajem.

Na ovima izborima je bilo jasno kao dan, kao da je voda mokra, ako glasujes za HDZ glasovao si ovo.

Nema vise kmecanja, gotovo je sa tim. Narod birao i Milanovica i Plenkovica.
    Ja nit' kmečim nit' kenjam o alibijima. Ali primjećujem da 17% biračkog tijela i nije baš "narod". I to ako naivno pretpostavim da je sve bilo čisto prilikom skupljanja i brojanja glasova.

Pusti ti te %, onaj ko nije izasao na izbore taj se slaze sa rezultatima izbora.

Izbor je postojao, Hrvati su izabrali Plenkovic Pupovac opciju, tocka.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Pusti ti te %, onaj ko nije izasao na izbore taj se slaze sa rezultatima izbora.

Izbor je postojao, Hrvati su izabrali Plenkovic Pupovac opciju, tocka.
    Slaže, ne slaže, nije birao. Pa neću pustit te postotke. Ti sasvim sigurno nisi pitao svakog od preostalih 83% birača slažu li se il ne slažu sa rezultatima.

Slazu se, cim nisu izasli na izbore, svatko je znao sta ce se dogoditi ako pobijedi HDZ a ako ne izadjes ne glasujes protiv HDZ-a i politike koja se sprovodi.

Tu je sve jasno kao dan, nema vise alibija. Ne moze se vise govoriti "ja sam protiv ovoga" a nisi digao dupe i izasao na izbore, izadji daj glas bilo kome, samo izadji.

A da se ne lazemo, mnogi su dali glas HDZ-u i HDZ je uvjerljivo pobijedio i u Skabrnji i u Vukovaru i u Dubrovniku i da ne nabrajam dalje.

Hrvati su birali i tocka. Jos cetiri godine ponizavanja su izabrali, a izabrace i jos cetiri na sljedecim izborima.

Ni ja više ne pušim tu priču o groznom HDZ-eu i jadnom nevoljnom hrvatskom narodu. Do ovih izbora i ja sam to malo propagirao ali poslije ovih izbora više za to nema trun opravdanja.

Znao si za koga glasaš. Ovaj put nema isprike.

pa imam članove obitelji koji su glasovali za HDZ i svi moji argumenti se od njih odbijaju kao ona skvoš loptica.

jednostavno mi smo takav narod, koji malo što kuži. Hrvatskom narodu u saboru lekciju drži neka Srpkinja iz SDS-a i priča o svojoj tužnoj sudbini izbjeglice i još joj dio sabora aplaudira.

Nije tamo ona curica iz Vukovara, uplakana, tu je Srpkinja iz SDSS-a koja priča svoju potresnu priču. Mi smo duboko kolektivno bolestan narod. Nema tu više HDZ-ea. To je jadna isprika za vlastito nečinjenje.

Nama po obali španciraju Srbi sa tetovažama Draže i četnničkih obilježja. Aj ti u Srbiju sa tetoviranim U ili tetovažom Ante Pavelića.

Dubrovnik hrani Trebinje koji ga je granatirao, to je nepoštivanje sebe, to je ona gramzivost, nepoštivanje sebe ni svojih žrtava, dok ti isti Trebinjci ruše križeve na mjestu pogibije hrvatskih vojnika i kad imaju neku feštu dolaze u Ravno maltretirati malobrojne Hrvate.

Nema isprike, nema HDZ ove kolektivne krivnje.

Jedino što je dobro i što ohrabruje da je ipak u sabor ušla ekipa koja neće šutjeti, pa i pojedinci iz MOST-a i iz DP. Stipe Mlinarić je održao odličan govor i Jandroković samo što nije pao na leđa dok je govorio. A i sama reakcija Plenkovića koji je živčan i nervozan pokazuje da možda neće biti onako kako oni žele.

Ili je to ipak samotješenje, vidjet ćemo.

jedino dobro u u ovom krahu turističke sezone da će manje biti Trebinjaca i inih po jadranskoj obali.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-08-2020 at 21:51

Hrvatski narod je sebe ponizio i to je cinjenica, kako kaze ink HDZ je opet dobio svoje glasove na desnici, manje nego ranije ali dobio je.

A morao je dobiti 0. Nista.

Dobio je i glasove vukovaraca i skabrnjana i imocana i licana. U Lici ili Dalmaciji ljevica ne glasuje za HDZ, to samo tamo po sjeveru Hrvatske gdje im je svejedno glasovali za Beru ili za Plenkovica, zapravo glasom za Beru oni u svojoj glavi sprjecavaju "krajnju desnicu" da udje u vladu tako im je bar sugerirano iz pomahnitalih medija. A i dobar dio njih se okrenuo ovim marksistima iz Mozemo.

U Dalmaciji, Slavoniji, Lici, Banovini i slicno, HDZ dobija glasove iskljucivo desno orjentiranog glasackog tijela.

Nema vise alibija, glasovao si Pupovca, za cirilicu, za SDSS u vladi, da ti Brisel zapovjeda i da ti Vucic bude gazda, a zasto si glasovao za HDZ znas samo ti.

Nemas vise pravo da kmecis, stavi kokardu na glavu ili bar petokraku, isto je.

Ako si lud, nisi glup. A ocito jesi. Ovo ja glasacima HDZa.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    slažem se sa ovim o narodu,nema više izgovora,ovaj put nema čak ni kukanja o prevari.na ove izbore je hdz po prvi put izašao sa jasnom antihrvatskom politikom,od svog osnivanja su izigravali domoljube,ali ovaj put su bili iskreni i čak im se i isplatilo.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove