Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
48. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

11 22.92%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.50%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.25%
  • MOST

7 14.58%
  • POMAK

2 4.17%
  • Nekoga trećega

9 18.75%
  • Neću uopće glasati

10 20.83%
+ Odgovori na temu
Stranica 372 od 382 PrviPrvi ... 272 322 362 370 371 372 373 374 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,421/7633

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Bojler komentira Djakica junior sa "krajnje neprimjereno", dok, i on i kokos sa Pantovcaka odlaze pokloniti se onome koji je pEvao cetnicke u Cejkagu, glavnom popu u Ljubljani-Zagreb, jer Hrvatska za istog ne postoji.

Sav jad i bijeda ocvale kurvetine nazvane HDZ.

A Djakic senior...."nisam ja kriv sto on mrzi Srbe".

Mislim. Lojalnost. Cojstvo i junastvo. Pa HDZ brale. Evala.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mislim da ima jako, jako, jako malo onih koji stvarno neznaju sto radi HDZ, kakvu ideologiju sprovodi, i koje to posljedice nosi. Isto kao sto ce i SDP imati uvijek svoju bazu.
    To se mora otpisati, i mozda zaboraviti da ce se ikada dobiti stranku koja ce povuci toliko glasaca kao te dvije partije.
    Mozda je vrijeme da se cilja na nekih 15% i pokusava to ostvariti, i koristi sve druge mogucnosti oporbe. Pa makar i na cesti.
    Teško mi je reći koliko, ali mislim da takvih ("razočaranih" HDZ-ovaca) ima dosta (ili sam ja magnet za takve). Ništa oni ne podržavaju što HDZ sada radi, nisu klasični uhljebi nego su većinom umirovljenici, a brane HDZ besmislicama ("prisiljeni su", "Plenković nije dobar, ali drugi jesu", "jel bi ti bio bolji Milanović?", " e kad bi ljudi više za HDZ glasali onda HDZ ne bi morao koalirati sa SDSS-om" i sl.). I kao za slamku se hvataju svake trivijalnosti, koja makar izdaleka liči na nešto domoljubno. Tako mi npr. jedan brani Plenkovića time, što je Plenković jednom davno (kada je bio nitko i ništa), na nekom HDZ sastanku "baš dobro govorio...". Ono, sigurno u njemu ima još nešto dobro, nije valjda skroz prešao na tamnu stranu sile?!
    Međutim, to je ekipa koja će besplatno agitirati, redovno izaći na izbore i povesti sa sobom familiju. I u interesu je HDZ-a da ih sačuva sebi, a ne da ih otvoreno o....., nazove marginalcima i potjera ka NzH.

Privelo Djakica juniora u lisicama zbog objave na facebooku. Cudno kako mu i kuglu nisu zavezali za nogu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja bih to nazvao stockholmski sindrom, u biti je to za psiholosku istragu. HDZ im siluje sva uvjerenja, pravi od njih sprdnju, omalozava ih kao zadnje idiote, a opet ce oni agitirati za bojlerovu prciju.
    Da ti budem iskren, ja za te ljude empatije nemam.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Privelo Djakica juniora u lisicama zbog objave na facebooku. Cudno kako mu i kuglu nisu zavezali za nogu.
    Dal' ga senior pendreci?

Dal' ga senior pendreci?
    Hahahaha nebi se cudija da mu senior ne jebe mater uz pricu zasto san se ja borija da me ti sramotis danas.

Upravo vijest na radiju.... zbog budalaštine HDZ-ovca Đakića juniora... HDZ će zakonski regulirati piskaranje po internetu. Znači cenzura.

Biti će to vjerojatno nešto u stilu zapadne Europe, kada đihadista napravi sranje, a zbog toga normalnim građanima postrože držanje oružja. Kao da đihadisti kupuju oružje na dozvolu.

Gorane, nemoj biti naivan. Cenzura je planirana već mjesecima unaprijed po uzoru na zapadne elite, napisali su zakon i trebao im je samo okidač da ga mogu progurati u Saboru, a okidač su, kladim se u 1.000 eura sami izmislili. Ovo s Đakićem je sve predstava HDZ-a kako bi mogli cenzurirati po zakonu jedno jedino slobodno mjesto izražavanja, a to je internet.

Odgovornost za objavljeni sadržaj na društvenim mrežama će imati upravitelji, a odgovornost će ići i za objavljene komentare.

Znači za sve kaj bu napisano bude odgovaral Inkvi ili ja. Zanimljivo kako društvene platforme u SAD-u odbacuju takvu odgovornost jer su one samo platforme koje omogućuju korisnicima da vele kaj žele pa su korisnici odgovorni za sadržaj jer je nemoguće sve kontrolirati, a u Hrvatskoj se donosi zakon koji će možda dovesti do toga da će morati ugasiti Face. Hrvatska će po uzoru na Nijemce imati najstrožije procenzurske zakone poslije Kine.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 10-01-2019 at 17:11

Datum registracije
    Sep 2016
    To je tocno, jucer su na Otvorenom tako rekli, vlasnici portala ili platforma ce u prvom redu odgovarati za napisano,sto znaci da ce efektivno natjerati te vlasnike na cenzuru pojedinaca. Ne prljaju si sami ruke, nego tjeraju druge da cine isto.
    Tako, ako citas neke njemacke popularne portale imas ispod nekih clanaka i po 100 obrisanih komentara. Ponjavise ispod clanaka koji se bave temama kao sto su imigracija i slicno.
    Sad zakljucite sami, o cemu se radi.

Ovakav totalitarizam nisam očekival.

Datum registracije
    Sep 2016
    1:1 Njemacka.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Gorane, nemoj biti naivan. Cenzura je
    planirana već mjesecima unaprijed po uzoru na zapadne elite, napisali su zakon i trebao im je samo okidač da ga mogu progurati u Saboru, a okidač su, kladim se u 1.000 eura sami izmislili. Ovo s Đakićem je sve predstava HDZ-a kako bi mogli cenzurirati po zakonu jedno jedino slobodno mjesto izražavanja, a to je internet.

Odgovornost za objavljeni sadržaj na društvenim mrežama će imati upravitelji, a
    rodgovornost će ići i za objavljene komentare.

Znači za sve kaj bu napisano bude odgovaral Inkvi ili ja. Zanimljivo kako društvene platforme u SAD-u odbacuju takvu odgovornost jer su one samo platforme koje omogućuju korisnicima da vele kaj žele pa su korisnici odgovorni za sadržaj jer je nemoguće sve kontrolirati, a u Hrvatskoj se donosi zakon koji će možda dovesti do toga da će morati ugasiti Face. Hrvatska će po uzoru na Nijemce imati najstrožije procenzurske zakone poslije Kine.
    Ja se kladim u 10 000 eura da si 100% u pravu.

Datum registracije
    Sep 2016
    HSP Split prijavio Porfirija. Zasto u ovome threadu? Pa, Porfirije je dio vladajuce koalicije, kroz Pupovca.
    http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...ne-crkve/40147

HSP Split prijavio Porfirija. Zasto u ovome threadu? Pa, Porfirije je dio vladajuce koalicije, kroz Pupovca.
    Meni nije jasno sta ove tkz. desne stranke i udruge rade.Svi imaju odvjetnike a niko ne poduzima nista.Mogli su dosad samo protiv Pupovcevih novosti dignit bar 10 prijava. Ja da iman mehanizme odma sutra dan bi sazva konferenciju i trazija ostavku novinarke i urednika HTVa zbog izjave o Ustasi i srpskome vojniku. Pa taman da i ne bude nista ali da se zna da se sve prati i da ne mogu radit sta oce.

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni nije jasno sta ove tkz. desne stranke i udruge rade.Svi imaju odvjetnike a niko ne poduzima nista.Mogli su dosad samo protiv Pupovcevih novosti dignit bar 10 prijava. Ja da iman mehanizme odma sutra dan bi sazva konferenciju i trazija ostavku novinarke i urednika HTVa zbog izjave o Ustasi i srpskome vojniku. Pa taman da i ne bude nista ali da se zna da se sve prati i da ne mogu radit sta oce.
    Ja mislin da je, nazalost ili hvala Bogu, kako kad, ta zamisao "fair playa" i kod desnice jos toliko ukorijenjena da se neke stvari jednostavno ne prijavljiva. Mislin da se to triba prominiti i iskoristiti sva sredstva.

Nema ti tu pameti a ni sloge. Sve je to neartikulirano i svi oni kalkuliraju.

Sve je to na neki način utaljeno ko i većina braniteljskih udruga.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    hsp još postoji???

tko bi rekao
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, but I take the stand

Slično sam i ja mislio kada sam vidio taj igrokaz. S druge strane osvjedočene srpske ratne zločince su dovodili bez lisica.

Jad i bijeda hrvatske policije koje nema opravdanja, jer kada policija napravi sranje, onda dolaze izgovori da oni samo rade svoj posao. Ne znam na temelju kojeg zakona radi komunističkog "verbalnog delikta" odnosno lijevo-liberalnog "govora mržnje" se osobu privodi u licisama a da nije počinio djelo koje stvarno zaslužuje privođenje u lisicama, poput ubojice, silovatelja jer se radi o opasnim osobama koje nisu riječima nego djelima počinile nešto.

Idemo stopama lijevo-liberalnog zapada, radi "govora mržnje", "negiranja holohoxa" osobe će biti kazneno gonjenje. Sprdačina od društva i zakona, takvo društvo je osuđeno na propast.
    ZA DOM SPREMNI !

Znači za sve kaj bu napisano bude odgovaral Inkvi ili ja.
    Tako postavljene stvari mogu proći samo među pravosudnim idiotima i kriminalcima kakvih je zapad i Hrvatska puna.

Inače je bio takav slučaj u Hrvatskoj 2005. godine, kada je neki komentator nazvao ženu tadašnjeg gradonačelnika Štengla, bivšom prostitutkom koja je radila u Njemačkoj.

Pravosuđe u Hrvata: Bloger zbog članka koji nije pisao mora platiti 290 tisuća kuna odštete

https://www.hnd.hr/pravosude-u-hrvat...a-kuna-odstete

Zanimljivo kako društvene platforme u SAD-u odbacuju takvu odgovornost jer su one samo platforme koje omogućuju korisnicima da vele kaj žele pa su korisnici odgovorni za sadržaj jer je nemoguće sve kontrolirati, a u Hrvatskoj se donosi zakon koji će možda dovesti do toga da će morati ugasiti Face. Hrvatska će po uzoru na Nijemce imati najstrožije procenzurske zakone poslije Kine.
    To je tocno, jucer su na Otvorenom tako rekli, vlasnici portala ili platforma ce u prvom redu odgovarati za napisano,sto znaci da ce efektivno natjerati te vlasnike na cenzuru pojedinaca. Ne prljaju si sami ruke, nego tjeraju druge da cine isto.
    Tako, ako citas neke njemacke popularne portale imas ispod nekih clanaka i po 100 obrisanih komentara. Ponjavise ispod clanaka koji se bave temama kao sto su imigracija i slicno.
    Sad zakljucite sami, o cemu se radi.
    Društvene platforme, pogotovo one najveće i najpoznatije, kao što su Facebook, twitter, YouTube, uključujući pružatelje internetskih usluga poput davanja domena, hostinga, plaćanja i proizvođače hardwera i softvera, kao što su google, GoDaddy, PayPal, Apple, provode cenzuru, odavno su prekršili "mrežnu neutralnost", svojim političkim aktivizmom i svrstavanjem na lijevo-liberalni politički spektar:

https://www.youtube.com/watch?v=q2Gk1HOljqM

https://www.youtube.com/watch?v=zKCBsQLOfCk

Mislio sam da za kikebook vrijede zakoni Kalifornije:

Fanovi Građanske akcije mu prijetili ‘vađenjem očiju’ i ‘je*anjem majke’, on im odgovorio – prijeti mu šest mjeseci zatvora

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...atvora-106598/

Zanimljivo kako Hrvati, pogotovo političari brzo preuzimaju i prihvaćaju lijevo-liberalne obrasce ponašanja i kopiraju zapad u tom pogledu, jer za to nije potreban napor, bacanjem priglupih fraza ("različitost", "multikulturalnost", "transparentnost", "europske vrijednosti", "populizam") u medijima površinski ispadaju obrazovani, kulturni, ali ne preuzimaju i ne primjenjuju ono što je zapad dovelo do blagostanja, poput vladavine prava i niske razine korupcije.

Sada će se vladavina prava selektivno i dvostrukim mjerilima provoditi protiv "govora mržnje" jer to je najlakše, uvijek ima posla, a time smo usput isti kao zapad pa hrvatski političari dobivaju tapšanje po ramenu, nego se baviti kaznenim progonom stvarnih kriminalaca, ubojica, silovatelja i slično.

Još nitko od boraca protiv "govora mržnje" nije suvislo argumentirao što je to "govor mržnje", jer ispada da je to sve ono što se kosi sa svjetonazorom i osjećajima onoga tko to označava "govorom mržnje".

Cenzura riječi i misli u navodno slobodnom demokratskom društvu je znak društva i države u krizi. Samo slobodnim protokom ideja, misli i riječi društvo je slobodno, jer ako se problemi guraju pod tepih to kasnije može dovesti do nereda, u krajnjem slučaju nasilja.

Sloboda govora uključuje "govor mržnje".
    ZA DOM SPREMNI !

Govor mržnje u američkoj Deklaraciji neovisnosti
    https://www.vidi.hr/Non-Tech/Svijet/...ji-neovisnosti
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove