Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
47. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.28%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.77%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.38%
  • MOST

7 14.89%
  • POMAK

2 4.26%
  • Nekoga trećega

9 19.15%
  • Neću uopće glasati

10 21.28%
+ Odgovori na temu
Stranica 356 od 369 PrviPrvi ... 256 306 346 354 355 356 357 358 366 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,101/7368

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Ne znam, ja bih otvoreno pritisnuo Plenkija. Ni Milinović ni Penava nisu otvoreno rekli da su protiv Plenkovićeve tiranije u stranci i državi nego kritiziraju zaobilaznim putevima uz pohvale velikom vođi, ali su barem malo podigli glas dok svi ostali šute.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Da, Penava je kao podiga glas, ovi iz centrale mu sviknuli, on se povuce, a Njonjo slavodobitno izjavljuje ''eto vidite, vodstvo stranke je neupitno''. To je jadno gledati. Nikad, ama nikad se oni nebi usudili tako sviknuti Pupovcu.

A ovome su sviknuli, to samo ovaj Plenkovic izmrmlji nekakvu recenicu ''Nece meni nitko reci, kako cu ja'' a ovi ''desnicari'' se povlace kao trutlavci. Nema desnice u toj stranci i gotovo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ni sam ne znam što bi mislio o ovoj Penavinoj inicijativi. Malo sam gledao kod onog Jugoslavenčine i vidio sam obrambeni stav. A to sam stoput viđao pa mi se ne da i 101-vi put.

Na Milinovića neću uopće trošiti riječi. Lik je dno dna. Sad se sjetio.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Nobilo u obrani Plenkovica. Ono, moze li jos jasnije.

Datum registracije
    Sep 2016

Otkud ta informacija Hrvatskome tjedniku? Mislim, znam da žele skinuti Plenkovića kao i svi, ali ne treba zbog toga izmišljati.

Darko Milinović od mene od milja zvan motika je oduran lik. Sad glumi oporbu a do jučer se kleo u Plenkovića. gutao je sva Sanaderova, Kosoričina govna, hipotetski rečeno i šutio je, trepnuo nije, samo da mu ne diraju u njegov privatni leno koji je opustošen, Liku.

On je možda jedini čovjek gdje bi u srazu između njega i Plenkovića birao ovog drugog.

On je ljigavac, njega treba zaboravit na njega se ne pozivat, i nek se on vrati u HDz koji će nestat s političke scene..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-09-2018 at 18:01

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Otkud ta informacija Hrvatskome tjedniku? Mislim, znam da žele skinuti Plenkovića kao i svi, ali ne treba zbog toga izmišljati.
    Nikad bi od tebe posta dobar clan uns-a.
    Pih.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    darko Milinović od mene od milja zvan motika je odurna lik. Sad glumi oporbu a do jučer se kleo u plenkovića. gutao je sva Sanaderova, Kosoričina govna, hipotetski rečeno i šutio je, trepnuo nije, samo da mu ne diraju u njegov privatni leno koji je opustošen, Liku.

On je možd jedini čovjek gdje bi u srazu između njega i Plenkovića birao ovog drugog.

On je ljigavac, njega treba zaboravit na njega se ne pozivat, i nek se on vrati u HDz koji će nestat s političke scene..
    Slažem se. Prosvjedoval je protiv uhićivanja Norca i ostalih branitelja, a onda kad je došao na vlast je još gore progonio branitelje. Ne on sam, ali njegovi, a on je šutio.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Nikad bi od tebe posta dobar clan uns-a.
    Pih.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Plenki vam je dobar lik, ali vi to nećete da priznate.
    Eto da vam dođu Neovisnjaci, i da ih Brisel nešto pritegne - pa ni oni se ne bi odupirali ni glasićem protesta. Zar iko veruje da bi to bilo nešto drugačije od onoga što radi Plenki? Čak i da neko nešto bude protivan Briselu, vi narod, biste podigli galamu na njega, da vas ne svađa za centrom vaše civilizacije.
    To je tako. Plenki i Kolinda vladaju u skladu sa mentalitetom naroda. Neće niko otvoreno da kaže: slušamo sve Brisel, eda bi se sačuvalo neko dostojanstvo i privid nezavisnosti. A svi, i narod i vođe, znaju da je to tako, i šta više, u krajnjoj liniji vole što je tako.
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Plenki i Kolinda vladaju u skladu sa mentalitetom naroda.
    Tako je vama predsjednik bio polupismeni ćosavi četnik kojem je intelektualni domet ispeći rakiju na nekom seoskom vašaru. Naravno, to samo odražava mentalitet naroda u Srbiji.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Tako je vama predsjednik bio polupismeni ćosavi četnik kojem je intelektualni domet ispeći rakiju na nekom seoskom vašaru. Naravno, to samo odražava mentalitet naroda u Srbiji.
    Ne, grešiš. Generalno, predsednici su kod nas jedna anomalija nasleđena iz komunističke diktature. Samo postojanje predsednika ne odražava naš mentalitet, i mi tu anomaliju polako uklanjamo.
    Naš mentalitet odražavaju Kralj i Patrijarh. To su ova dvojica na slici:
    http://www.royalfamily.org/wp-conten...2016/05/62.jpg

Dalje, nisam mislio da se svađam. Niti ima potreba za tim. Jednostavno me demantujte i recite: "Ne, mi bismo rado videli na čelu Hrvatske vlast koja će se suprotstavljati svakom pritisku Berlina, Brisela itd, ako nam nešto nije po volji".
    Kao što rekoh, niko o vas, pa ni Plenković, neće reći: ja samo slušam Bruisel. Ali se podrazumeva da to tako treba da funkcioniše, i da sam narod ne bi želeo da je drugačije.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Naš mentalitet odražavaju Kralj i Patrijarh.
    jel to onaj koji je 1941. zbrisao u London i odnio zlato? pa nije da ne odražava vaš mentalitet...
    a i paučina na vratima crkva isto govori nešto o tome...
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Budala je izgubila kompas. On se još hvali da je radna snaga u Hrvatskoj jeftinija od one u njemačkoj 3,2 puta. Čega se pametan stidi , budala se s tim ponosi. Umjesto da sve uradi kako bi se približio Njemačkoj umjesto da brine o sigurnosti četničkih zločinaca i održavanju kaste uhljeba on će što..još plaćati strane kompanije da dolaze ko u Srbiji što rade, pa im ljude izrabkljuju ko robove nekad. Ima li taj čovjek mozga uopće. Za obraz znamo da nema odavno.

Ne, grešiš. Generalno, predsednici su kod nas jedna anomalija nasleđena iz komunističke diktature. Samo postojanje predsednika ne odražava naš mentalitet, i mi tu anomaliju polako uklanjamo.
    Čija je Vučić "anomalija" ili tebi mrski Šešelj. Koga sluša Vučić kad postavlja Hrvaticu, lezbu, da vam bude premijerka. Nisam vidio da se vaš narod nešto buni na Antu Brnabića
    Protiv tog kraljevskog truta jesu
    Pazi što mu dobacuju, da nauči srpski haha...
    https://youtu.be/_EQCCdNIFK8

Evo ovdje pokušava uzalodno obuzdat masu koja ga nešto posebno i ne cijeni.
    https://youtu.be/a3bLNKjkNFs
    Posljednje uređivanje od Eskel : 25-09-2018 at 17:07

Datum registracije
    Sep 2016
    Merkelcin pajdo i jedan od najmocnijih CDUovaca Kauder skinut sa pozicije, izabran konzervativan katolik.
    Daj neko da pita Plenkovica o tome.

Datum registracije
    Sep 2016
    Čija je Vučić "anomalija" ili tebi mrski Šešelj. Koga sluša Vučić kad postavlja Hrvaticu, lezbu, da vam bude premijerka. Nisam vidio da se vaš narod nešto buni na Antu Brnabića

Taj postovanje izgovara kao Adolf.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Merkelcin pajdo i jedan od najmocnijih CDUovaca Kauder skinut sa pozicije, izabran konzervativan katolik.
    Daj neko da pita Plenkovica o tome.

ako ima pameti, shvatit će kud vodi velika koalicija.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ako ima pameti, shvatit će kud vodi velika koalicija.
    Ja ostajen pri tome da je on u biti jako ogranicen igrac. Ali neka ga dovode na HRT i malo ispituju o tome, pa to mu je mentorica u pitanju. Neka ga ne dovode samo za izljeve samohvale.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2

Pazi, u nekoliko postova pokuašavam da kažem da vi, narod i ti yourself, ne želite da vam se vlast suprotstavlja bilo čemu što dolazi sa zapada, tj. Berlina i Brisela.
    Ni ti sam, ni bilo ko drugi, ne želite to prosto dademantujete, nego se priča skreće na Brnabićku. Brnabićka je za nas sitna pojava, a mi za razliku od vas ne vatamo se svake sitnice. Vučić je glavni, i njega želimo da srušimo.
    Što se tiče Kralja, Grunfuljac mi je otvorio temu, pa ću se tamo referisati i na tvoje remarks.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove