Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 387 od 396 PrviPrvi ... 287 337 377 385 386 387 388 389 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,721/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Ima li u tom HDZ-u još toliko pameti da barem na sljedećim stranačkim izborima smjene Plenkovca ili su se već pomirili s time da su i javno postali partija levog jugocentra? Mislim, jedini ministri koji valjaju u ovom nakaznom sastavu vlade su ovi o kojima se govori da odlaze a valjaju samo zato što su ih izabrali Karamarko i Orešković. Da ih stjecajem okolnosti nije naslijedio svi do jednoga bi bili kadar tipa Nine Obuljen i Divljakuše.

Sve je manje sumnji da je Plenkijeva misija unistiti HDZ, sto i nije neka steta, ali usput je namjera unistiti i postojanu hrvatsku politiku sve mi se cini.

Ovo je sve gore i gore, a bice jos gore.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jel' tocno da ce Madjari cuvati hrvatski zracni prostor? Kakva vlada, kakav jad.
    Prije par mjeseci su dogovorili naši i Mađari da u nekim slučajevima naši avioni mogu bez najave kod njih i obratno. Mediji to tumače na svoj način.

To nije nista cudno, cesto susjedne drzave kontroliraju nebo susjeda, takvi sporazumi su dosta cesta pojava.

Mene cudi kako to da Srbija ne kontrolira hrvatsko nebo, kakav propust, kako se to moglo dogoditi.

Ne postoji 'dobar' hadezeov ministar. Svi su oni isti dok god su u HDZ-u. Čak i kad ne rade ništa loše oni drže ljestve drugima. Gadi mi se HDZ!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Puppy, prezivit ce i atomski rat. Tako kazu.....
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Jebote, bolesno je kad pročitaš ovaj članak:

A onda shvatiš da sve ide dalje kao da ništa nije bilo, kao da se ništa nije dogodilo... Bolesna država...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2019 at 10:32

Citiraj Prvotno napisano od TuSam Vidi poruku
    Jebote, bolesno je kad pročitaš ovaj članak:

A onda shvatiš da sve ide dalje kao da ništa nije bilo, kao da se ništa nije dogodilo... Bolesna država...
    Bolesno je čitati Duhačeka. A još bolesnije dijelit njegovo laprdanje. Jer sad će ispast da je on novinar bez navodnika a ne pokvareni retard kojem je, kako sam kaže, prednost to što je peder
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2019 at 10:33

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Bolesno je čitati Duhačeka. A još bolesnije dijelit njegovo laprdanje. Jer sad će ispast da je on novinar bez navodnika a ne pokvareni retard kojem je, kako sam kaže, prednost to što je peder
    Ne znam zašto... Pa index je trenutno vlast u Hrvatskoj. Koga oni kažu da se smjeni on se odmah smjenjuje. Takvi kao Duhaček su ti trenutno vlast, što dovoljno govori o snazi trenutnih političkih elita i održivosti ovakvog načina upravljanja zemljom. Bit će zanimljivo vidjeti koga će Plenković sljedećeg smijeniti od ovih svojih novih ministrića, uz preporuku Indexa naravno.

Sodomist piše o moralu, može li perveznije?

Plenković veli da sad mogu neopterećeno dalje. Koja farsa. Kaj on misli da je zadovoljenje indexovih želja dovoljno da se svidi Jugoljevičarima ili svojom biračima koje je nepovratno izgubio?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Plenković veli da sad mogu neopterećeno dalje. Koja farsa. Kaj on misli da je zadovoljenje indexovih želja dovoljno da se svidi Jugoljevičarima ili svojom biračima koje je nepovratno izgubio?
    Plenkovićevo ponašanje me podsjeća na mladog i nedovoljno zrelog roditelja koji počisti svu kakicu i ostvari sve želje koje dijete poželi misleći kako će izrasti u dobrog čovjeka. Međutim, obično kad roditelj ispuni sve želje djetetu ono pođe krivim putem, iako se u ovom slučaju ne radi o djetetu već o državi, al dođe na isto.

Jebe se njega. To ga uopće ne zanima. Ni država ni stranka. Ja sam davno rekao kako mi se čini da je on poslan da uništi HDZ.

A što Hdz ovci ne reagiraju pitat će se netko.

Pa zato jer su kupljeni sinekurama, novcem jrr i uništenje ima cijenu a oni računaju i dslje na epsku glupost Hrvata a najnoviji događaji na političkoj sceni idu u prilog toj tezi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2019 at 14:33
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jebe se njega. To ga uopće ne zanima. Ni država n8 stranka. Ja sam davno rekao kako mi se čini da je on poslan da uništi HDZ.

Pa zato jer su kupljeni sinekurama, novcem jrr i uništenje ima cijenu a oni računaju i dslje na epsku glupost Hrvata a najnoviji događaji na političkoj sceni idu u prilog toj tezi.
    Bez obzira na sinekure, ako tu itko u stranci ima zrno soli u glavi nastojat će ga smijeniti u narednih godinu dana ako ne žele doživjeti siguran potop na izborima kao HDZ Jadranke Kosor. Što će im i sinekura ako će trajat još samo godinu dana. Danas u hrvatskom tjedniku Tuđmanov alter ego Ivan Aralica kaže:"Plenkovića treba natjerati da se povuče jer je naglavačke izvrnuo Tuđmanovu politiku." Pametnom dosta.

A zašto Stier, Kovač, Brkić i ostatak "desnog krila" zajednice nisu digli sidro kad ih je poskidao s funkcija? Puna usta borbe protiv klijentelizma, a djelovanje nula. I sad njih mediji promoviraju kao moguće rušitelje Plenkovića na stranačkim izborima. Pa gdje ćeš bolje prilike nego iznutra zakuhati problem i preuzeti vlast! Očito je da su isti kao SDP. Pojedinačno izgoriše u vlastitim ambicijama, kao i njihove umišljene unutarstranačke frakcije.

Što god se dogodi, samo da desno krilo ne prevlada u HDZ-u.

Ne znam koji su odvratniji. Plenković ili " desno krilo" HDZea.

Zamisli da se kao glasač i Hrvat uzdaš u jednog Kovača....
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Što god se dogodi, samo da desno krilo ne prevlada u HDZ-u.
    Ma kakvo desno krilo HDZ-a!?! Gdje su sad ti desni kad Srbadija dobiva još veća prava u Vukovaru, gdje su bili kod Istanbulske, Marakeša, saveza sa HNS-om, četnikom Pupijem...?! Fuj svi u HDZ-u!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

https://narod.hr/hrvatska/video-slad...o-je-odgovorio

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...vlada-1340161/

Zamjena će biti ista ili još gora od Kušćevića. Gdje ih samo nalaze?

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jebe se njega. To ga uopće ne zanima. Ni država ni stranka. Ja sam davno rekao kako mi se čini da je on poslan da uništi HDZ.

Onaj tko uništi hdz imat će vječnu zahvalnost hrvatskog naroda.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove