Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 254 od 396 PrviPrvi ... 154 204 244 252 253 254 255 256 264 304 354 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,061/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

KGK jučer da izjavu da je ZDS stari hrvatski pozdrav kojeg su ustaše kompromitirale, i Hasanbegović je odmah demantira tvrdnjom da je ZDS ustaški pozdrav.

To ponove sinoć u ''Otvorenom'' i on i Nazor (i onaj Jakovina).

Hasanbegović isto tako ustvrdi da današnjoj Hrvatskoj ne treba ništa iz starih totalitarnih propalih režima?????

I još tvrdi da nije rekao ono o Masaryku kako je prenio Jutarnji (Jutarnji traži odmah novu aferu).

I sad na osnovu tih dezinformacija donesi pravi zaključak???

Ovo mi sve izgleda kao ona: ''Izaberi jedan broj - sigurno ćeš pogriješiti''.

Što god da napraviš griješiš!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ako me hoćeš bukvalno shvatiti onda ispada da je to tako kako si ti shvatio.

Nije to samo dvjesto sa tog skupa, ali definitivno oni ''odumiru'' i to vide, samo je prava šteta što sa druge strane to ne znaju iskoristiti na pravi način.

Ne znam, ali ako ovi ne vide da je sad prava prilika da se udari na njihova obilježja i spomen - kosturnice onda ne znam kad će biti?!

HDZu nije u interesu samliti crvene. Oni su to mogli, mogli bi i sada, i u drugin drzavama se to desilo, primjerice u Madjarskoj su crveni razirani na nulu i izbaceni toliko iz takta da se ne trijezne.

HDZ to nece. Niti su sposobni da bez aduta pokazivanja na crvene djeluju, niti je njima u interesu napraviti cisti hrvatski politicki prostor di ce se stranke miriti po sposobnosti.

Jer oni sposobni nisu, nemaju nikakvog Orbana, niti koncept, niti viziju.

Oni plivaju nekako pod komandon Angele Merkel, nekako se vuku kroz politicki zivot, moleci se da ih ne napada Pupovac i Srbija, kako nebi bili primorani pokazati suverenizam.

Nesposobna, bezkicmenjacka bagra, koja NECE smrviti crvene, koje drzi HDZ na zivotu da jebe desnicare u glavu sa njima.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Sad samo slijedi ono sto mora slijediti, svaki dan ce u indexu ili jutarnjem osvanuti tekst o nekoj "ustaskoj ploci" tamo ili amo.

Vec danas, "ustaska ploca koja plasi turiste".

Sto se mene tice, dabogda i krov crkve svetog Marka mijenjali, degenericni narod bolje ni ne zasluzuje.

Tko šiša index, zna se kakva je tamo ekipa, četnici i Jugići. Treba sad dizati ploče ne samo HOS-u nego i Bobanu, Francetiću i ostalima pa kad već seru nek imaju zašto srati.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sad samo slijedi ono sto mora slijediti, svaki dan ce u indexu ili jutarnjem osvanuti tekst o nekoj "ustaskoj ploci" tamo ili amo.

Vec danas, "ustaska ploca koja plasi turiste".

Sto se mene tice, dabogda i krov crkve svetog Marka mijenjali, degenericni narod bolje ni ne zasluzuje.
    Vraćamo se u devedesete kad su naši neprijatelji koristili termin ustaša za sve Hrvate tako da se ne trebamo bojati te riječi. Očito su ušli u otvoreni rat s Hrvatima pa im trebamo uzvratiti. Mi smo turboustaše s forumske ceste.

Pa jest, poljski i austrijski turisti su zgranuti plocom HOS-a negdje kod Otocca, pobjegli ljudi glavom bez obzira, svjedoce za CNN kako su jedva zivu glavu izvukli.

ali to tako ide, cim popustis jugomarvi, oni pojacaju intenzitet.

Interesantno, nikome ne smeta spomenik cetnickim zlikovcima po Borovu selu ili Banovini, spomenik Soskocaninu u Borovu i dalje normalno stoji. To se rusiti nece.

Nego se crvena zgoljava i ugojena bratija, koja nikada nista u zivotu radila nije, ismijava sa brkovima Marka Skeje. I to je danasnja Hrvatska.

Gadi mi se sve skupa.

Presedan je postavljen i sad se ide dalje. Pupovcu će smetati ploče diljem bivše tzv. RSK. Mic po mic će nam izbijati suverenitet i uvoditi svoj Z4. Ovo su otvoreno neprijateljske akcije prema Hrvatima i ne treba popuštati nego treba uzvraćati.

Datum registracije
    Sep 2016
    To u Otoccu ce biti malo veci zalogaj, meni osobno ce biti zanimljivo viditi kako ce splitska policija cupati zastave HOSa iz ruku ili pripadnika HOSa ili Torcide. Ko ce skidati murale.

Podsica me na saku onih govana ''antifa-Sibenik'' citaj mladez SDP Hrvatska i region koji su sarali spomenik Baresicu, pa su pisali psima policija neka ne otkrivaju njihova imena, ionako ih nece nikad pronaci. Uz slike u Sibeniku jednog lika, zamaskiranog u nekoj ulicici bez igdi ikoga.

To bi se moralo voditi otvorenih vizira, izvaditi sve lokalne HDZovske sefove po Dalmaciji na vidilo, koji su vec klekli oko Gotovine onda, a i tu ce kleknuti.

A po Vukovaru recimo Pavliceka izvuci.

Kume, oglasi se.

Datum registracije
    Sep 2016
    A tek Kuscevica, neka ga neko pita oko vinceka posveceno Pavelicu. Samo onako, iz sale.

Kako uzvratiti kad je HDZ sa njima, a HDZ pokupi vecinu glasova sa desnice.

Cemu, kad ti ne mozes prosjecnom zaglupljenom HDZ glasacu objasniti da je HDZ Pupovceva kujica..

A i alternativa me sve vise razocarava, Hasanbegovic, Esihica, Glava, svi drve nesto svoje ali nista konkretno. Osim tog trga u Zagrebu. Mozda ocekujem previse od njih, ali oni su van tokova, ne komuniciraju sa glasacima, njihova infrastruktura je nepostojeca. Oni su kao stranka, nekakva stranka, a nemaju nikakvog dodira sa pukom.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Lola nad lolama koja se ulovila na standardne ljevičarske provokacije i imao potrebu izjaviti da nije fašist. I onda postane predmet sprdnje nekog britanskog profesora iz Londona iz odjela koji se bavi slavenskim narodima i istočnom Europom, "Balkanom" a portal Sorosevog potrčka i kriminalca Babića se naslađuje.

Umjesto da ili šuti ili veli, da jesam fašist koji je branio Hrvatsku od antifašističke agresije. Ovako daje samo materijala anacionalnoj, antihrvatskoj ljevici za daljnje napade i sprdanja. Naravno da svakom normalnom čovjeku je jasno da Skejo nije fašist, (uostalom što i da je?) nego se radi o standardnoj i popularnoj ljevičarskoj/komunističkoj uvrjedi kojom pokušavaju diskreditirati političkog neistomišljenika, jer indoktrinacijom kada ljudi čuju riječ fašist onda je asocijacija totalitarizam, zločini itd. dok kada se upotrijebi riječ komunist, bez obzira na počinjene zločine kao što i sama ideja u svojoj srži je zločinačka popločena lijepim željama koje su neostvarive, ljudi imaju simpatije prema komunizmu uslijed ljevičarske mitomanije u kojoj su uspjeli prodati ljudima priču da se bore za bolji i pravedniji svijet.

Lipo si ovo napisa.
    Umisto da su in na početku sasuli u facu antifa agresiju na Hrvatsku, oni obrnili uloge i sebe prozvali antifama, totalan promašaj i posljedice vidimo danas...

Ovo je meni u stilu one Da Bogda se o sebi zabavio! Ovo je ono sto antfama bas treba!

Kao naruceno ya njih a ovi se uhvatili!

A drzava svako malo i doslovce gori.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 08-09-2017 at 14:00

Treba njih udarati tamo ''gdje njih boli''. Onaj mauzolej četniku Šoškočaninu još stoji tamo u Vukovaru - to treba ukloniti.

Treba se jasno i glasno očitovati o nekim stvarima iz naše bližnje i malo daljnje povjesti i onda ih staviti van zakona i u skladu s tim djelovati.

https://www.vecernji.hr/sport/dusko-...za-rat-1192979

Duško Vujošević 'zapalio' regiju: Srbija je kriva za rat!
    Dakle - kad može Dule - trebali bi moći i još neki u Hrvatskoj koji se ''brinu da ova DRŽAVA IDE NAPRIJED''.

A i ovi iz HOS-a stalno se bave ''svojim problemima'', pa dajte više pozabavite se tuđim, ako možete i imate toliko snage i hrabrosti, a ovako sve se dogovorili sa Plenkijem i sad kao nešto prosvjeduju!

Pravi su problemi spomenice i obilježja bivše države, a ne to sa pločama za dom spremni.

Skejo bi stvarno trebao promjeniti stajling. Znam da je on uvijek nosio brkove ali ne ovakve.

Uostalom, on je bio jedan od pregovarača. I Đapić..

što se tiče pokliča ZDS sasvim je jasno da idu na njegovu zakonsku zabranu. Skidat će se obilježja, brisati grafiti, to neće bit problem, kazne će biti oštre ako se nekoga uhvati s tim znakom..jedini problem bi moglo biti stadionsko vikanje..al tu će biti velike kazne klubovima..itd itd..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Skejo bi stvarno trebao promjeniti stajling. Znam da je on uvijek nosio brkove ali ne ovakve.

Uostalom, on je bio jedan od pregovarača. I Đapić..
    Sta fali stajlingu... autentican je

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...esnicu/923012/

Članak od ovog antifa debila od prije par godina, već sam ga prije spominja...

Uglavnom, od ovog je sve i počelo mislim, hajka oko ZDS i tu se nažalost podvilo rep i evo do čega se danas dolazi.

Oni su mislili da će opravdat ZDS sa domovinskim ratom i HOS-om?
    Eto vidimo dokle je to popuštanje pred antifama dovelo.

Tu me i Hasan razočara, jedini koji je beskomprisan je general Glasnović ima bit.

Bez rehabilitacije ustaškog pokreta nema Hrvatske, kratko i jasno.
    Distanciranje od ustaškog pokreta vodi prema marginalizaciiji i distanciranju od domovinskog rata, i rehabilitaciji antifa jugokomunističkog pokreta, odnosno to se i događa zadnjih godina u sve većoj mjeri kako vidimo...

Datum registracije
    Sep 2016
    Pupovac je gazda hrvatske politike. To je valjda jasno.

Pater Ike Manduric

Mislim nije da se hvalim, jer je to porazna činjenica, ali kad sam ja ikad to pisao, kad drugima na pamet nije padalo..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pupovac je gazda hrvatske politike. To je valjda jasno.

Pater Ike Manduric
    pupovac bi moga lajat na misec da nije orjune i antife
    torcida,45,45

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa kao da jedno izkljucuje drugo.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu