Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
49. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

12 24.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.24%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.12%
  • MOST

7 14.29%
  • POMAK

2 4.08%
  • Nekoga trećega

9 18.37%
  • Neću uopće glasati

10 20.41%
+ Odgovori na temu
Stranica 241 od 396 PrviPrvi ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 341 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,801/7911

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    .
    Koliko si ti puta rekao nešto a potpuno krivo te se shvatili?
    U situacijama kakve su ove gdje ti ulje na vatru dolijevaju još kojekakvi jugocetnici i di je teško razlučiti tko je pošten i dobronamjeran a tko kuri o hrani se svime i gdje su šumovi u komunikacije abnormalni
    Normalno je da imaš stručnjake koji će znati maknuti te šumove i prenijeti sto se htjela reći.

To što vi mislite da je PR nešto isključivo negativne samo je dokaz tih sumova i koliko masa može bit povodljiva da više vjeruje nekom jugosu recimo nego onome koga je ekšli zsokruzio na izborima.
    Svak iole normalan i obrazovan zna da svaka struka ima svijetlu i mračnu stranu.
    .
    Politička struka je nužno zlo civilizacije i kompletno je izgubila svoj smisao. Marketing je prodaja magle i smeća. PR-denje je spinanje i laž.

Lobiranje je legalizirano mito.

Jedino su srednjovjekovni cehovi imali čast i poštenje. Suvremena zapadna civilizacija se raspada u vlastitom smradu i pokvarenosti.

ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Plenkovic ima siroku podrsku neoliberalnih brüsseloslusnih poltrona u Hrvatskoj, sto i ukljucuje i jugofile i medijski exponirane pase vladajucih u sijeni.

Zbog toga i je toliko siguran u svoju poziciju.

U biti to je prislikano stanje i borbe ideologija u Europi, samo sto su nositelji levoliberalizma u Hrvatskoj kadrovi kovani Pod palicon jugokomunisticke inteligencije.

Bojler jednostavno igra na najutjecajniju kartu, on politickog profila nema.....
    Sve je to imao i Sanader..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Njega mediji ne diraju, uglavnom.

Jutarnji, kao svojevrsni lider rashrvatskog novinarstva, njega podrzava u svakoj situaciji. Istina, nekad izokola, suptilno, mozda da ne budu sumnjivi svojoj citateljskoj populaciji.

Na Plenkovica atakuju ovi sto ne kuze igru, isto kao sto ga brane mnogi koji ne kuze ili nemaju kapacitet mozda da skuze igru.

On njima proda pricu kako je danasnji HNS "hrvatska stranka jer u njoj vise nema Pusicke" i oni to popuse. Onda im Kolinda baci par bombi kako se "Hrvatska priblizava Washingtonu" na sto oni dozive masovni orgazam i to predstavljaju kao veliku pobjedu Hrvatske.
    I dok oni orgazmiraju, Plenky ide na noge Slovencima i tko zna sto radi tamo, mozda ih moli da ne budu prezestoki prema Hrvatskoj, ionako ce na kraju biti kako Slovenija zeli.

Pa onda Kolinda i njoj skloni novinari smisle pricu kako je Merkelica porucila da BiH mora biti gradjanska drzava a kao Kolinda je ostro odgovorila da "nema govora o tome". Kao ona je ostra, zestoka, brani hrvatske interese.
    Sto me pomalo razocaralo, Raspudic je usao u tu pricu, sad da li iz neznanja ili kao podrska HDZ-u, ne bih znao.

A u sustini, Plenky kao i svi njegovi prethodnici papagajski ponavlja kako je "interes Hrvatske cjelovita BiH sa jednakim pravima za sve" sto se ne postuje vec skoro 20 godina ali to papagaje ne interesira... Kolindini sastanci sa Trumpom vise lice na susrete neke rok zvijezde sa njegovom grupi koja histericno skici dok joj on daje autogram, nego na neki suvisli politicki sastanak... a HNS je danas hrvatski taman koliko je bio i prije 10 godina, nije niti ce ikada biti.

Nazalost, previse je onih koji padaju na te jeftine trikove, i to je tako.

Neznam što izvodi general Krstičević, zašto se ponaša ko uvrijeđena frajla, Ako želi dati ostavku nek je već jednom da, Momentalno a ne da daje dvosmislene i trosmislene izjave koje jugofili kroje kako im paše. Ne pomaže time nacionalnoj sigurnosti ne, ne pomaže. Ako je mogao pregristi da mu podršku daje notorni Milorad Pupovac, čija su braća kidisala na Hrvatsku a on sam je velikosrpski agent u službi Beograda, ako je mogao pregristi da mu podršku daje stranka koja je zagovarala tezu da je Hrvatska izvršila agresiju na Bih, stranka koju su vodili između ostalog Radimir Čačić i Vesna Pusić, ako je to mogao sve istrpjeti ja ne vidim problem u jednoj rečenici i primjedbi koja nije bila nit upućena njemu. dakle ne znam što on to izvodi osim ako nije u pitanju neka šira akcija a ovo je samo krinka. Dakle, što se dosadašnjih javnih saznanja tiče, nije mi jasan.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ponaša se poput Bruna Šimleše...
    attention whore...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Neki smatraju da si ovako jaca polozaj u vladi. Kao, sad je on nedodirljiv, i premijer i predsjednica ga mole da povuce ostavku.

Mozda je samo karijerist.

On je kao i Gotovina legenda obrambenog rata, ali to im ne daje vjeciti alibi od kritike. Posebno ne kad je rijec o danasnjoj hrvatskoj politici.

Hrvatska je i sada pod svojevrsnom agresijom onom tihom puzajucom, na koju treba odgovoriti mudro, sad se ne vode oruzane bitke. Medjutim, i Krsticevic i Gotovina su, po meni, pali na ovom ispitu. Nije pod moranje da se aktiviras kao Glasnovic, ali bar reci nesto, a ne tunjavo se lizati sa Plenkovicem, Milanovicem i ostalom klikom.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Znam da je vrime profanog i da se sve na pozornici..
    Ali ne kužim zašto mislite da je jedino ispravno telalit da te cilo selo čuje i da ti svaka šuša koja sebi daje za pravo da te može pljunit kad joj se spuhne i vadit ti riči iz konteksta i okrićat ih.. zna šta radiš i koje su ti namjere?

Ono je li i vi tako prvo iziđete na ulicu i govorite šta planirate u užoj i široj obitelji?

Ili možda dici neukoj govorite šta planirate?

.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Neki smatraju da si ovako jaca polozaj u vladi. Kao, sad je on nedodirljiv, i premijer i predsjednica ga mole da povuce ostavku.

On je kao i Gotovina legenda obrambenog rata, ali to im ne daje vjeciti alibi od kritike. Posebno ne kad je rijec o danasnjoj hrvatskoj politici.

Hrvatska je i sada pod svojevrsnom agresijom onom tihom puzajucom, na koju treba odgovoriti mudro, sad se ne vode oruzane bitke. Medjutim, i Krsticevic i Gotovina su, po meni, pali na ovom ispitu. Nije pod moranje da se aktiviras kao Glasnovic, ali bar reci nesto, a ne tunjavo se lizati sa Plenkovicem, Milanovicem i ostalom klikom.
    Tko u bojlerovoj vladi nije karijerist?

U bojlerovoj vladi ima mjesta za sve, samo ne za one kojima je Hrvatska i hrvatski narod na prvom mjestu. Pa nek Krstičević daje ostavku,ali to ne mijenja ništa,on će i dalje biti bojlerov.

Ovdje je čudno da svi mediji podržavaju Krstičevića. mislim podržavaju ga. Najradije bi ga vidili u lisičinama u okovima ili negdje u grabi ..ali u ovom kao sukobu svi su kao stali na njegovu stranu.

Kao predsjednica lupeta, ovo ono a zašto on u svemu tome sudjeluje treba ga pitat otvoreno ali nema tko..

Uguz-bezi su svuda..a briselski je još koliko toliko u ljubavi s jugomedijima..tako da ostaje nejasno zašto Krstičević izvodi cijeli ovaj cirkus..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-07-2017 at 16:38

Bojim se da će naposljetku ispasti po onoj: Ja reka, ja poreka, što bi se moglo prevesti: Pljunuti pa lizati.

Ovdje se igraju igre. Nema to veze sa predsjedničinom izjavom. I nije mi jasno što Krstičević sudjeluje u tome. Odnosno, kako bi rekli komunisti ništa vas više ne smije iznenaditi.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Možda je sve ovo pokušaj napada na predsjednicu od strane hdz. Ona je u zadnje vrijeme dosta bliska sa Mađarima, Poljacima, Višegradskom skupinom,a to hdz sigurno nije drago.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Možda je sve ovo pokušaj napada na predsjednicu od strane hdz. Ona je u zadnje vrijeme dosta bliska sa Mađarima, Poljacima, Višegradskom skupinom,a to hdz sigurno nije drago.
    Pa no. O tome i pričamo.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku

Po meni ne, jer jedan od njih nije u politici.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku

Ja pojma neman sto Krsticevic skace bas na njezinu izjavu, a in je mozda jedini u toj vladi koji ima Kontakte i afinitet spram Amerima.

Ako izuzmemo notornog Kovaca, koji se hvali da je sve to njegovo maslo.

Nije ni Kolinda nesto pametno postupila, cemu prozivanje Krsticevica i to kako "vojska nije na vrijeme reagirala", a ona vrhovni zapovjednik HV.

Sve u svemu, neka njihova unutarnja preseravanja, sto se mene tice dabogda se raspali, kao stranka.

Nije to bilo prozivanje Krstičevića nego nekgo drugog. A ovaj igrokaza Krstićevića i vjerovatno u režiji Plenkovića nema veze ni s požarom ni sa slanjem vojske..vjerovatno ima veze sa inicijativom "tri mora" koja se ne sviđa Njemačkoj a Amerika ju gura..i to je problem pošto se Njemačka buni..kakav požar, kakva vojska

Uostalom

Moram se opet vrtait na Krstičevića i cirkus koji izvodi. On kaže..bit ću ministar dok me sabor ne razriješi. Koliko ja znam a malo znam, sabor glasa o povjerenju ili nepovjerenju ministru ako netko zatraži da se glasa o povjerenju ministru. To može zatražiti i oprba tj trećina zastupnika. Glasa se kad se postavlja novi ministar. Ali što se ima glasat ako ti podnosiš neopozivu ostavku čovječe. O čemu će glasat sabornici. O tvojoj odluci će sabornici glasat?. Znači ako oni ne prihvate tvoje ostavka nije neopoziva.?? Termin" neopoziva" i služi tome da kaže da se nema o čemu glasat nit raspravljat. Najbolje bi bilo da iziđe van zašto izvodi taj cirkus, tko je s njim u talu i što je konačni cilj. Naravno da neće ali eto malo maštam.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-07-2017 at 11:09

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije to bilo prozivanje Krstičevića nego nekgo drugog. A ovaj igrokaza Krstićevića i vjerovatno u režiji Plenkovića nema veze ni s požarom ni sa slanjem vojske..vjerovatno ima veze sa inicijativom "tri mora" koja se ne sviđa Njemačkoj a Amerika ju gura..i to je problem pošto se Njemačka buni..kakav požar, kakva vojska

Uostalom

Moram se opet vrtait na Krstičevića i cirkus koji izvodi. On kaže..bit ću ministar dok me sabor ne razriješi. Koliko ja znam a malo znam, sabor glasa o povjerenju ili nepovjerenju ministru ako netko zatraži da se glasa o povjerenju ministru. To može zatražiti i oprba tj trećina zastupnika. Glasa se kad se postavlja novi ministar. Ali što se ima glasat ako ti podnosiš neopozivu ostavku čovječe. O čemu će glasat sabornici. O tvojoj odluci će sabornici glasat?. Znači ako oni ne prihvate tvoje ostavka nije neopoziva.?? Termin" neopoziva" i služi tome da kaže da se nema o čemu glasat nit raspravljat. Najbolje bi bilo da iziđe van zašto izvodi taj cirkus, tko je s njim u talu i što je konačni cilj. Naravno da neće ali eto malo maštam.
    meni nije jasno jel' on "ponudio mandat na raspolaganje" ili podnio neopozivu ostavku. Ili i jedno i drugo. Znam da je rekao "Premijer i predsjednica me mogu odma smijeniti ako se pokaže bla bla i bla"

Tko će tu više znat. On čeka da ga sabor razriješi. Ako nećeš više biti ministar podneseš neiopozivu ostavku i ne treba te sabor razrješavat. Plenky te smijeni ko Mostove ministre. Ali očito da se tu kuva neka igra i pritisak na predsjednicu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-07-2017 at 11:31

Datum registracije
    Sep 2016
    Javlja se i Don lokalnog istarskog Hdza napadati KGK, a to pod geslon Plenkovica, svi protiv "populizma".

Jakovcic i Plenkovic, dvi stranice iste kovanice.... obrazac za buducnost, kakvu politicku scenu zamislja bojler.

A Kovac glumi da je to sve linija HDZa. Lik ili je glup, ili pokvaren do srzi.

Lud jebe zbunjenog

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove