Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 239 od 396 PrviPrvi ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 339 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,761/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nista, osin da NzH mora formulirati novi dugorocni cilj, ubaciti svog ustavnog suca.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Nista, osin da NzH mora formulirati novi dugorocni cilj, ubaciti svog ustavnog suca.
    Svakako, i UIO.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, Srbijanac Brnabic(?) se danas suljeka uz vodju Merkela, dok se nas Plenki vuce izad njih i valjda proklinje Srbijanca, sto on nije uz vodju Merkel. To izgleda tako dinamicno kad se ti europski titani sastanu, od strahopostovanja salutiras izprid ekrana.....

To Plenki njima porucuje: Tri koraka ispri mene silo necista.

S cela Vijeca za elektronske medije smijenjena Rakicka, a imenovana Inkvijeva favoritkinja Anita Malenica.

Nije ona valjda čelnica..valjda je samo u odboru..

Digla se neka frka oko Anite pl. Malenice. Na što me upozorila Mirjana. Kao Anitu žele utrpati u vijeće za elektronske medije koje kaznilo z1 televiziju i Marka Juriča jer je izrekao sarkastičnu rečenicu" čuvjate se kad prolazite Cvjetnim trgom da vas ne zaskoči četnik" aludirajući na vladiku Porfirija nakon što je u javnost procurilo kako Porfirije sa duhovnikom Karadžića i Mladića izvjesnim Vojom Bilbijom pjeva četničke pjesme negdje u Americi. Uz ovce, mitraljeze, granate spominje se i pop Đujić koji je za sve srpske odmetnike s ove strane Drine neka ikona, iako je bio obična talijanska podguzna muha uostalom kao i svi četnici u 2. svj ratu. Nakon što je održan protest pred VEM-om Mirjana pl. Rakić je šatro uvrijeđena podnijela ostavku koja se kiselila u ladicama dvije godine jer nitko nije imao herca da smijeni Mirjanu pl. Rakić, koja je hijenski odšutjela sve napade medijskog čopora kojemu pripada na njihove protivnike a skočila je kao na federima kad se netko drznuo nazvati stvari pravm imenom..( ako netko izgleda kao četnik, ponaša se kao četnik, glasa se kao četnik onda je sigurno četnik). Mirjaninu ostavku se nitko nije usudio primit na znanje. Hrvatska kukavelj. Jer morali bi trpjeti napade lijeve medijske kabale. Pa su čekali da se ostavka toliko ukiseli da počinje zaudarat a onda su začepili nos, uzeli ostavku s dva prsta i izbacili je van.
    (u međuvremeno je "pojač četničkih pjesama" postao važna figura ne samo Zagreba nego i državne politike. Na rukoljub mu dolaze najviši predstavnici vlasti dok gleda onim svojim mračnim pogledom. Srpske Novosti mu tepaju kao mirotvorcu ( a što bi drugo bio za njih pripadnik SPC pa makar revao četničke, njima, koji u svakom svećeniku i biskupu vide ustašu) Saša Kosanović se nedavno raspekmezio u intervju-u s njima kad jer napisao vjerovatno posprdnu knjigu-rugalicu "Zagreb i ja se volimo javno" valjda kao parafraza Arsenove pjesme "Zagreb i ja se volimo tajno". Mogu samo zamislit koju ljubav gaji Porfirije gaji prema Zagrebu i kako ga vidi u svojim vizijama. Najbliže što mi pada na pamet je panorama Vukovara nakon pada. Ali Porfirije očito misli ( ono što većina Srba o Hrvatima misli) a nije da nema podloge za to, da su Hrvati totalni glupani kojima se možeš rugat, pljuvat u facu a oni će umjesto da sami kažu istinu kazniti onoga koji to istinu kaže, kao što su kaznili Marka Juriča preko Mirjane pl. Rakić.)
    I sad kao slažu novo vijeće za elektronske medije. I u njemu Anitu Malenicu. Čovjeku dođe da prasne u neobuzdani smijeh. Anita Malenica. Ako je nešto sinonim za novinarstvo, što bi se moglo reć za Mirjanu Rakić, (što god ja mislio o njoj ) Anita Malenica je sinonim za nenonovinarstvo. Plitka, površna, galami dok intervjuira, divi se svom glasu u eteru, naglašeno afektira i počesto naglašava kako je bila prisna s pokojnim Vladom Gotovcem, koji je imao smisla za politiku otprilike kao ona za novinarstvo. Koji je zbog svog povrijeđenog ega bio spreman i ne bio samo bio spreman nego i djelovao u protuhrvatskom taboru zajedno sa svojim tamničarima Račanom i ostalom ekipom. Samo iz taštine. Al pogledajte tko je sve stao u obranu Anite Malenice. Sanja Sarnavka, Hrvoje Zovko, Zoran Pusić, Helena Puljiz, Saša Kosanović..samo su neki od podržavatelja Anite Malenice. S kojom sam nedavno imao mali FB okršaj jer je ona ustvrdila, onako sva "umna" ( ona za sebe stvarno misli da je netko i nešto i da njezino mišljenje, njezina riječ, njezin stav nešto predstavljaju što čovjeka tjera na posprdni smijeh) zaključila kako su ustaše zločinci tj da je ustaša sinonim za zločinca. "Čekaj malo" napisao sam, odakle ti znaš da je svaki ustaša zločinac i kako se usuđuješ tako nešto generalizarijuć plitko i površno napisat. Želeći joj dati primjer, ne da istaknem tragediju svoje obitelji, nego kao primjer, napisao sam " zar su i moja dva strica koja su poginula odmah nakon što su obukli ustašku uniformu zločinci" Ona odgovara " ne ne, vjeruj meni Ante ustaše su zločinci i tu nema priče". Njoj da vjerujem? Koja uvreda. Koje poniženje. Da vjerujem jednoj plitkoj, tupavoj, samodopadnoj, i nema druge riječi, žao mi je, prilično glupoj osobi. Trajala je naša konverzacija još par postova, malo ljućih sa moje strane a ona je ustrajavala u svom tupavom stavu. Najgore od svega je da tu ženu trpaju u nekakvu desnicu. što god to značilo. Žena nema stava. Žena nit smrdi nit miriše. Dovoljno je vidjeti tko joj daje podršku. Sve perjanice lijeve medijske kabale. I Zorica Gregurić na što sam upozoren od strane Mirjane, što je za mene osobno bio šok. I zato bi, ja predlažem, svi mi koje svrstavaju u neku desnicu, trebali javno se odreći, napisati neku peticiju ili održati skup sa sloganom "Nitko od nas nije Anita Malenica" ili " Ako vam je dobra vodite je kući". Moglo bi se reći onako kako je Staljin Tita izbacio iz istočnog bloka i rekao zapadnjacima " Eto vam ga tamo, jebo vas on, pa se vi s njime bakćite, meni je dopizdio". Ali ona nama nikad nije ni pripadala pa nije baš najbolja usporedba. Ali svakako, pazite ta žena je angažirala Pavasovića da je brani, (pazi ti te umišljene veličine, novinarka se odvjetnikom brani od polemike što govori svo o njoj) trebalo bi nekako reć, ne svrstavajte je među nas, ona s nama veze nema, ona je vaše gore list. Anita Malenica u VEM-u to je kao Pivarić u reprezentaciji, to je stokilaš u baletu, to je otac 10 djece na gay prideu, to je diverzant u šarenom svjetlucavom odijelu. I općenito Anita Malenica u novinarstvu je ruganje toj ionako davno kompromitiranoj profesiji.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-07-2017 at 11:37
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    S cela Vijeca za elektronske medije smijenjena Rakicka, a imenovana Inkvijeva favoritkinja Anita Malenica.
    Ispravak netočnog navoda: Rakićka nije smijenjena nego je napokon prihvaćena njena ostavka

Da, isprike. A Inkvijev tekst je brutala.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovaj Dobrovic je bas neki lumen, tako naravno mozes dizati HDZu rejting.

Promijenili su Ovrsni zakon, cestitam Mostu i Zivom zidu na borbi koja je dovela do ovoga. Ovo je ipak sad poboljsanje za onih 320.000 blokiranih ljudi iako bi realno mogli to rijesiti u roku keks da je politicarima stalo.

Promijenili su Ovrsni zakon, cestitam Mostu i Zivom zidu na borbi koja je dovela do ovoga. Ovo je ipak sad poboljsanje za onih 320.000 blokiranih ljudi iako bi realno mogli to rijesiti u roku keks da je politicarima stalo.
    Hrvatski političari skupa sa sucima, odvjetnicima, uz rijetke pozitivne i poštene iznimke, svjesno, planski provode veleizdaju protiv hrvatskog naroda i države. Sva sranja, pljačke koje su provodili i dalje provode bi im se mogle jednog dana ili njihovoj djeci zasluženo obiti o glavu jer su prekoračili sve granice.

Most i Živi zid samo krpaju rupe na brodu koji ima rupe poput ementalera i djelomično spašavaju hrvatske političke kriminalce od vlastite gluposti, pohlepe i pokvarenosti. Hrvatski političari neka i dalje nastavljaju čačkati mečku, jednog dana će se sustav raspasti poput Agrokora ali s puno gorim posljedicama po njih i po hrvatski narod koji nije reagirao radi sebičnosti i apatije puno ranije na nepravilnosti i kriminal u državi još jednom potvrđujući onu da narod u demokracijama ima vlast kakvu zaslužuje.
    ZA DOM SPREMNI !

Koliko sam ja skužio to nije nikakvo poboljšanje za blokirane..nego za one koji još nisu blokirani

Nadiglo se i kuso i repato, Helena Puljiz, SDP, Index, svi pitaju zasto Kolinda nije na pozaristu, zasto ne gasi pozare, dole vlada, SDP pise na svom FB nalogu "ministar Ostojic je 2012. ugasio pozar u roku 4 sata".

Oko 23 sata pozar stavljen pod kontrolu, SDP Hrvatske, Index i Helena Puljiz na aparatima, o cemu ce sada pisati, jao jao propade "Split izgorio zbog HDZ-a i rodijaka doseljenih sa kamenjara" naslov za sutrasnji broj... Naravno, nijedan/nijedna nije diglo guzicu i otislo pomoci Splicanima.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nadiglo se i kuso i repato, Helena Puljiz, SDP, Index, svi pitaju zasto Kolinda nije na pozaristu, zasto ne gasi pozare, dole vlada, SDP pise na svom FB nalogu "ministar Ostojic je 2012. ugasio pozar u roku 4 sata".

Oko 23 sata pozar stavljen pod kontrolu, SDP Hrvatske, Index i Helena Puljiz na aparatima, o cemu ce sada pisati, jao jao propade "Split izgorio zbog HDZ-a i rodijaka doseljenih sa kamenjara" naslov za sutrasnji broj... Naravno, nijedan/nijedna nije diglo guzicu i otislo pomoci Splicanima.
    Određeni jugoidioti su zapomagali za bivšom državom, kao ona bi odmah imala 30 000 ljudi na požarištu. Nekako im uvijek promiče da je ta tvorevina sa svojom armijom zapalila trećinu Hrvatske a osobito bolnice, one su gorjele češće i jače nego makija.

Klasicna hajka, politiziranje, skupljanje jeftinih poena na nesreci malih ljudi ugrozenih pozarom.

Citam sinoc i svog nekadasnjeg poznanika, danas bi presao ulicu kad bi ga vidio, Bernarda Jurisica... covjek je prije nekoliko godina bio domoljub navodno ili se samo takvim predstavljao, od kako se uhljebio kod notornog Holige na esdepenjarski Telegram, odjednom je postao "dalmatinski autonomas" i kriticar domoljuba.
    Kako se ljudi prodaju za saku srebranjaka, ja ne mogu vjerovati.

Jel to Krsticevic dao ostavku? Jedina dva strucna i domoljubna ministra u vladi su on i Maric, a sad ce i to rastjerati Plenki. Na presici dok je Plenki mljeo ZF bajke kako sve funkcionira, Krsticevic ga je sibao pogledom u nevjerici.

pa što je on uopće imao raditi u Plenkovićevoj vladi. Ako ode sačuvat će mrvu dostojanstva. Biti u vladi koja služi rashrvatima svih fela a vodio si udarnu brigadu HV-ea u ratu, meni je to nejasno..kako, zašto??

Njemu je interesantno što je požar došao do grada???'! Materetimile??!!! Jel on nas zajebaje. Jel se on s nama ruga? Jel itko ikad kod njega vidio neku ljudsku reakciju, Neku emociju, nešto nalik na čovječansko.? Osim kad je razvalio kez od uva do uva kad se zbližio s Vučićevim agentom i kolonijalnim upraviteljem Hrvatske, svojim osobnim zlatarom Miloradom Pupovcem. Osim toga, neka hladna, jeziva distanciranost, otuđenost, neka, ne mirnoća, nego ravnodušnost i nezainteresiranost, posprdna sigurnost, valjda znajuć da iza njega stoje neki kako bi se reklo "centri moći". neka rugalačka otuđenost od ovog narod i države. i ponovit ću još jednom tu nevjerovatnu rečenicu s početka teksta. "Njemu je interesantno to što je požar došao do grada??'!!!

Ponudio ostavku, da je srece davno bi je podnio i napustio Plenkovicevu vladu.

Ovu ce mu odbiti, jer je samo ponudio, i to je to. A ponudio je zbog Kolindinih kritika, dok je ona ne prihvata... jos da nam objasni, ona, kakve ona ima veze sa ministrima vlade HR.

Ako je neopoziva onda nema prihvaćanja il neoprihvaćanja.

Ona je vrhovna zapovjednica OSRH..a on ministar obrane eto kakve veze ima

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove