Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 207 od 396 PrviPrvi ... 107 157 197 205 206 207 208 209 217 257 307 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,121/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

ja još ne virujem u ovo HNS je lopovska stranka i ne mogu virovat da su odbili ..

Dok ne bude definitivno još sam skeptičan..

Al ako bude, kukavni HDZ se osramotio ko nitko dosad...
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Navodno je sve već prije riješeno. Imaju većinu i bez HNS-a, a da je sve ovo samo predstava za javnost.
    ako im haso i bruna nakon ovoga daju podršku,onda su gori od njih
    torcida,45,45

Koja pljuska Plenkoviću i šupcima od Brkića pa do Krstičevića.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ja još ne virujem u ovo HNS je lopovska stranka i ne mogu virovat da su odbili ..

Dok ne bude definitivno još sam skeptičan..

Al ako bude, kukavni HDZ se osramotio ko nitko dosad...
    i oni takvi imaju više obraza od hdz,kakvu pljusku su im opalili,ovo je za trenutno gašenje stranke ili kolektivnu ostavku cilog predsjedništva
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    Upravo tako.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Svakako svakako...čak vele da će otkantati i Pupovca...
    A gledaj to sam čuo prije cirka 15 minuta. Da odgovorim komari. Ja sam glasač HDZ-a. Ali HNS. Gori su nego SDSS. A sdss ne mogu ni smisliti.

i oni takvi imaju više obraza od hdz,kakvu pljusku su im opalili,ovo je za trenutno gašenje stranke ili kolektivnu ostavku cilog predsjedništva
    ma imaju kurac da oprostiš, da imaju u startu bi odbili ikakvu primisao..

Čim su oni o tome toliko raspravljali..zato ja još ne slavim...kod tih lopurdi nikad nisi siguran...možda već sutra okrenu priču...

mene je upravo strah toga jer njihov uvjet je bio da HNS, IDS, SDSS ne ulaze u vladu i ako ovako ostane oni stvarno neće bit u vladi...Glasnović je rekao da je istakao uvjete...

Ali to bi bila katasrofalna greška..ne mogu opisati kakva bi to politička greška bila u startu...oni ne smiju ulazit u ovaj glib ni pod koju cijenu...

nek se HDZ-ovci valjaju u ovom blatu...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    i ja mislin da njima gori sad ispod guzice, i da ce se zaznojiti nocas posteno, prvo pa prvo su oni mislili uhvatiti hss, kako kaze bojler ''sestrinjska stranka'', to bi in leglo kao budali samar, jedino sto ih Beljak tu stopira, i to momacki, a sad su ih nasutirali stare dame liberalne jugoslavenstine, i usput pokosile Vrdoljaka. Bit ce zanimljivo sto ce sada.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Petir izbacilo iz HSS-a. eto stručnjakinje za poljoprivredu Esih&co.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Petir izbacilo iz HSS-a. eto stručnjakinje za poljoprivredu Esih&co.
    Da, to bil bil dobar potez. Dijeli njihove vrijednosti, a ima velikog ugleda u kraju od Koprivnice do Bjelovara. S njom u toj izbornoj jedinici imaju siguran mandat.

Kako god bilo HNS i HSS u slučaju novih izbora ne ulaze u Sabor. A u HNS-u su neki htjeli zaštititi svoj biznis. Ulaskom u Plenkovićevu vladu. IDS nije u vladi, HNS nije u vladi, SDSS nije u vladi oni će dobiti još nešto ispod stola i tim će biti zadovoljni. Glasnović će dobit što je htio. Haso i Bruna isto. Tu su još neki koji zbog lokalnih izbora nisu htjeli podržat Marića prošli put, ali sad kad je sve gotovo i kad su vidjeli kako su prošli na lokalnim na državne im se ne ide. I što još treba napisati. A da sad se vidjelo da je HNS filijala SDP-a. I nek tako i ostane.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Kako god bilo HNS i HSS u slučaju novih izbora ne ulaze u Sabor. A u HNS-u su neki htjeli zaštititi svoj biznis. Ulaskom u Plenkovićevu vladu. IDS nije u vladi, HNS nije u vladi, SDSS nije u vladi oni će dobiti još nešto ispod stola i tim će biti zadovoljni. Glasnović će dobit što je htio. Haso i Bruna isto. Tu su još neki koji zbog lokalnih izbora nisu htjeli podržat Marića prošli put, ali sad kad je sve gotovo i kad su vidjeli kako su prošli na lokalnim na državne im se ne ide. I što još treba napisati. A da sad se vidjelo da je HNS filijala SDP-a. I nek tako i ostane.
    HNS će tek sad ući u Sabor. Kad jugosi vide da imaju konačno čvrstu i nepokolebljivu boljševičku ljevicu ima da dobiju 20 mandata, a ova druga partija bu pala na 25 mandata.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    HNS će tek sad ući u Sabor. Kad jugosi vide da imaju konačno čvrstu i nepokolebljivu boljševičku ljevicu ima da dobiju 20 mandata, a ova druga partija bu pala na 25 mandata.
    Objektivno. Nema šanse. Sad im je Milanče dao mandate zadnji put. Ali nakon ovoga SDP više ne da ni njima ni Kreši Beljaku. Jer neće imati dovoljno ni za svoje.

Čvrsto sam uvjeren - da ih HDZ može potalacat samo ako to odluče.

Bruna i ekipa ne smiju uzimat islužene kadrove poput Petirke. Ni slučajno. Kome je ona ono vodila kampanju..Mesiću il Josipoviću. Trebaju uzimati nekompromitirane pretežno mlade kadrove. Sve drugo je put na marginu.

Listu za Slavoniju im treba nositi onaj mladi Kartelo sa vinkovačke tv. Elokventan momak koji brzo misli. Takve ljude trebaju tražit.

S tim da će sad na njih biti pritisak da podrže vladu jer eto nema HNS-a IDS-a i SDSSS-a u vladi. Bit će veliki pritisak.

A HDZ će poslije ovoga biti stranka za sprdnju. Sve su nudili rashrvatima, lopovskoj kriminalnoj družini i ovi ih odjebali. Oni su postali prazna ljuštura bez ičega koju na okupu drži samo pohlepa i žeđ za foteljama, privilegijama. Nikakvog sadržaja tu više nema.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-06-2017 at 09:55

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Koji je to Kartelo, imas neki video link?

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Koji je to Kartelo, imas neki video link?

vodio je emisiju politika i istina na vtv-u odličan lik i popularan kod gledatelja
    čini mi se da sam ga vidio i na listi za zg kod esihice
    on bi u petoj izbornoj jedinici sigurno dobio par mandat

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    vodio je emisiju politika i istina na vtv-u odličan lik i popularan kod gledatelja
    čini mi se da sam ga vidio i na listi za zg kod esihice
    on bi u petoj izbornoj jedinici sigurno dobio par mandat
    je, bio je na listi kod Esihice za Zagreb

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove