Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
49. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

12 24.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.24%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.12%
  • MOST

7 14.29%
  • POMAK

2 4.08%
  • Nekoga trećega

9 18.37%
  • Neću uopće glasati

10 20.41%
+ Odgovori na temu
Stranica 189 od 396 PrviPrvi ... 89 139 179 187 188 189 190 191 199 239 289 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,761/7910

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    S cime ce si nastetiti u kampanji?
    Pa time sto bi mogla izgubiti dobar broj glasova od ovih koji joj zamjeraju danasnje postupke.

I meni ova koka u crvenom ulijeva nadu.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Pa time sto bi mogla izgubiti dobar broj glasova od ovih koji joj zamjeraju danasnje postupke.
    Ne vidim nista vrijedno zamjeranja. Na kaj tocno mislis?

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    ma ne znam, dok ne sjednu za stol i dogovore se sve mi to sliči na nekkav tračerski magazin u kojem se nagađa jesu li taj i ta u vezi jer su viđeni skupa tu i tu.
    ali mi ne znamo koliko dugo oni sjede za istim stolom i dogovaraju li se.

a s obzirom da ih svako malo snime zajedno...
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

To su ljudi koji su ioanko samo tražili razlog da ne glasaju za nju kako bi mogli nastaviti kukati o tome kako nemaju izbora.

Tako da bi ona ionako nešto napravila prije izbora što bi za njih bilo "neoprostivo",a uredno godinama daju glas raznim nakazama hrvatske politike.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ali mi ne znamo koliko dugo oni sjede za istim stolom i dogovaraju li se.

a s obzirom da ih svako malo snime zajedno...
    ma znam,ali kažem, dok ne izađu u javnost i jasno kažu što planiraju mi možemo samo nagađati i nadati se.Ja i dalje ne vidim tu ništa konkretno,Hasan očito još ne želi napustiti hdz ili samo čeka da ga bojler izbaci,general ima svoj put,a Esih su sad lokalni izbor najvažniji.Možda će nakon lokalnih izbora sve biti jasnije,pogotovo ako ona ostvari solidan rezultat,a pod tim mislim obriše pod sa prgometom.

Ne vidim nista vrijedno zamjeranja. Na kaj tocno mislis?
    Mislim da se treba fokusirati iskljucivo na izbore za gradonacelnicu ako joj je to cilj. Ovakvim postupkom je samo dala medijima mogucnost orgijanja i izazivanja sumnje. Jedan dio glasackog tijela ce joj to sigurno zamjeriti, a to si ne moze priustiti jer mislim da joj je potreban svaki glas.

General joj je javno dao podršku i na njezinoj je listi izgleda i za ZG skupštinu. Hasan joj je isto dao podršku al kasnije je nešto mrljao kao jednom jedinom kandidatu HDZ-ea. znači Prgometu iako on nikad nije rekao njegovo prezime..ne znam što on mudrija..HDZ preuzet neće..bar ja mislim a ovaj ga ne može smislit samo čeka momenat da ga izbaci..Sova ga ne može smislit..dakle ne znam kakva je to politika..ta politika čekanja..nekad ima smisla a nekad je potpuno besmislena..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

To su ljudi koji su ioanko samo tražili razlog da ne glasaju za nju kako bi mogli nastaviti kukati o tome kako nemaju izbora.

Tako da bi ona ionako nešto napravila prije izbora što bi za njih bilo "neoprostivo",a uredno godinama daju glas raznim nakazama hrvatske politike.
    Pa gle, igras s onim sto imas. Ako zelis promjenu u drustvu, a trebas vlast da bi je postigao i imas svoje odredeno biracko tijelo onda se moras ponasati u skladu s tim. U odredenim trenutcima moras donositi odluke kojima ce tvoje biracko tijelo biti zadovoljno jer njih predstavljas.

Mislim da se treba fokusirati iskljucivo na izbore za gradonacelnicu ako joj je to cilj. Ovakvim postupkom je samo dala medijima mogucnost orgijanja i izazivanja sumnje. Jedan dio glasackog tijela ce joj to sigurno zamjeriti, a to si ne moze priustiti jer mislim da joj je potreban svaki glas.
    ma na njezinom profilu divljaju ćuprijaši i jugolevica i pokoji domoljub kojemu su "samari brži od konja" ko što jednom netko napisa za Miru Bulja..

I meni ova koka u crvenom ulijeva nadu.
    Tako zbori pravi muž...)))

Ako HDZ ostvari loš rezultat na lokalnim čuprijaši će pisati a i jugodmediji da je to zbog Todorića i Marića a ne zato jer je zadnji put prevario svoje birače..

To će im biti glavni alibi..

jedino jak uspjeh prave nacionalne opcije na lokalnim izborima,..čak ne kažem desnice, jer nit Bruna nit Hasan nisu desnica ...to je spika jugofila..dakle jedino dobar rezultat te opcije bi djelom izbio tu spiku jugomedijima iz ruke..

Zasto bi joj zamjerili castan i ispravan postupak? Dala je potporu Maricu i izrazila protivljenje jugoudbaskom lincu njenog kolege. To joj moze biti samo na cast.

Mediji orgijaju nad njom jer je desnicarka i to ce raditi sve dok to bude. Da je ljevicarka imala bi 150% glasova po anketama za gradonacelnicu.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ako HDZ ostvari loš rezultat na lokalnim čuprijaši će pisati a i jugodmediji da je to zbog Todorića i Marića a ne zato jer je zadnji put prevario svoje birače..

To će im biti glavni alibi..

jedino jak uspjeh prave nacionalne opcije na lokalnim izborima,..čak ne kažem desnice, jer nit Bruna nit Hasan nisu desnica ...to je spika jugofila..dakle jedino dobar rezultat te opcije bi djelom izbio tu spiku jugomedijima iz ruke..
    Danas je rok za dostavu lista za lokalne izbore, kad smo vec kod njih.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Pa gle, igras s onim sto imas. Ako zelis promjenu u drustvu, a trebas vlast da bi je postigao i imas svoje odredeno biracko tijelo onda se moras ponasati u skladu s tim. U odredenim trenutcima moras donositi odluke kojima ce tvoje biracko tijelo biti zadovoljno jer njih predstavljas.
    U tome je problem,ona nema svoje biračko tijelo,ona ima samo potporu raznih nezadovoljnika,a nekii od njih uživaju u tom svom nezadovoljstvu pa onda kad im se ponudi pravi kandidat(nikako ne savršen) oni odmah počnu tražiti neoprostive mane.Naravno godine glsanja za bandića i sl. nisu im bile problem. Ona tu ne može ništa,nema ona kako zadržati "potporu" takvih ljudi.

Zasto bi joj zamjerili castan i ispravan postupak? Dala je potporu Maricu i izrazila protivljenje jugoudbaskom lincu njenog kolege. To joj moze biti samo na cast.

Mediji orgijaju nad njom jer je desnicarka i to ce raditi sve dok to bude. Da je ljevicarka imala bi 150% glasova po anketama za gradonacelnicu.
    Zato sto je ovo danas bio cirkus i jedini ispravan potez je bio Glasnovicev. Po mom shvacanju, naravno. Upravo zato sto su mediji kakvi jesi i treba misliti na posljedice jer joj je potreban svaki glas, pogotovo onih neodlucnih. Ne dobivaju se izbori na silu i u glavu vec imas prijetnje sa svih strana i tu treba paziti. Prosjecan birac ne prilazi studiozno potezima kandidata vec procita naslov i na temelju toga kreira misljenje. Za privlacenje takvih glasaca treba oprezno igrati jer oni koji pisu naslove su hijene. Sad, bumo vidjeli hoce li joj i koliko ce joj nastetiti. Ja mislim dq hoce, ti mislis da nece i sve pet.

Mogla je npr reći ko Alija "Ovo nije naš rat" i jednostavno se ne pojaviti na glasovanju. I ona i general. jednostavno se ne pojavit. tako bi postigli isti učinak..nesudjelovanje i glasanje protiv proizvode tehnički isti učinak. Drugo je dojam.

jer imaš ti domoljuba kojima su stvarno samari brži od konja i koji ništa ne kuže. trebaš im doslovno crtat. I opet džabe. Bulje u papir, i gledaju u tebe i pokazuju prstom u crtež sa upitnikom iznad glave i zbunjenom facom..

Zato sto je ovo danas bio cirkus i jedini ispravan potez je bio Glasnovicev. Po mom shvacanju, naravno. Upravo zato sto su mediji kakvi jesi i treba misliti na posljedice jer joj je potreban svaki glas, pogotovo onih neodlucnih. Ne dobivaju se izbori na silu i u glavu vec imas prijetnje sa svih strana i tu treba paziti. Prosjecan birac ne prilazi studiozno potezima kandidata vec procita naslov i na temelju toga kreira misljenje. Za privlacenje takvih glasaca treba oprezno igrati jer oni koji pisu naslove su hijene. Sad, bumo vidjeli hoce li joj i koliko ce joj nastetiti. Ja mislim dq hoce, ti mislis da nece i sve pet.
    Nije sve pet jer se ti kao zemskinja moras pokoriti mojem misljenju.

Ne treba djelovati po kriterijima udbaskih medija. Podrska kolegi kojega progoni udba je casna i postena odluka.Nema veze s podrskom Plenkovicu da sastavi orjunasku koaliciju. Tu je Bruna protiv.

U tome je problem,ona nema svoje biračko tijelo,ona ima samo potporu raznih nezadovoljnika,a nekii od njih uživaju u tom svom nezadovoljstvu pa onda kad im se ponudi pravi kandidat(nikako ne savršen) oni odmah počnu tražiti neoprostive mane.Naravno godine glsanja za bandića i sl. nisu im bile problem. Ona tu ne može ništa,nema ona kako zadržati "potporu" takvih ljudi.
    Naravno da moze. Samo pametno treba odigrati i privuci sve koji ne znaju kome bi dali svoj glas. Ne moze ona mijenjati glasace i njihove navike vec njihove glasove preusmjeriti u svoju korist. Od price kako glasaci nisu politicki pismeni nema nista. Moras ih pridobiti ako zelis promijeniti drustvo.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Mogla je npr reći ko Alija "Ovo nije naš rat" i jednostavno se ne pojaviti na glasovanju. I ona i general. jednostavno se ne pojavit. tako bi postigli isti učinak..nesudjelovanje i glasanje protiv proizvode tehnički isti učinak. Drugo je dojam.

jer imaš ti domoljuba kojima su stvarno samari brži od konja i koji ništa ne kuže. trebaš im doslovno crtat. I opet džabe. Bulje u papir, i gledaju u tebe i pokazuju prstom u crtež sa upitnikom iznad glave i zbunjenom facom..
    Mogla je, al bi opet okrenuli pricu kao i za Glavu. Po njima je Glava podrzao Plenkija i Pupovca svojim neglasovanjem. Uvijek ce oni lagati tako da poravnavati svoja djela prema tim necasnim ljudima nema smisla.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Naravno da moze. Samo pametno treba odigrati i privuci sve koji ne znaju kome bi dali svoj glas. Ne moze ona mijenjati glasace i njihove navike vec njihove glasove preusmjeriti u svoju korist. Od price kako glasaci nisu politicki pismeni nema nista. Moras ih pridobiti ako zelis promijeniti drustvo.
    Kako god da je ona danas postupila nekoga bi odbila.Nije ni Glasnović pošteđen kritika.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove