Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 167 od 397 PrviPrvi ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,321/7921

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    To svako više manje zna. Nije problem Keleminac nego njegoo tretiranje u medijima. Umisto da se brani njegovo pravo da bude redikul il' da ga se barem ignorira čak ga i desničari napadaju.
    Pa napadaju sve i svakoga pa i njega. Ja sam imao čak i simpatije za njega dok nije pogazio vlastitu riječ i pokupio šator pod mišku. u redu, nikome se trpi policijska represija ali onda ne započinji.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ta zastava se da lako objasniti, bar po mome. Ima u okruzenju Keleminceve stranke jedan covo nastanjen u Stuttgartu, koji naginje i radikalnoj njemackoj desnici. Evo tendenciozan clanak sa Deutsche Welle.

http://www.dw.com/hr/hrvatski-kri%C5...koj/a-19061132

Znaci, nije to iz vedroga neba, bilo pametno ili ne, nije nariktano. I Sunic je zna gosotvati kod NPDa kao govornik, sto je isto njegovo pravo.

Sto se tice Trumpa, pa posta je simbol otpora levoliberalima, tu je sva enigma rijesena.

Keleminec je politicki naivan, ali da je placenik, nebi reka.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa napadaju sve i svakoga pa i njega. Ja sam imao čak i simpatije za njega dok nije pogazio vlastitu riječ i pokupio šator pod mišku. u redu, nikome se trpi policijska represija ali onda ne započinji.
    ma nisam govoria ni mislia o njegovom šatoru, Srbu pa čak ni o njemu. A ni o ljevičarskim medijima nego o ovim malobrojnim desničarskim koji stalno prihvaćaju i ljevičarska pravila igre i njihov vokabular.

Najbolja politika je pragmaticna politika, i ne to nije prihvatanje "ljevicarskih pravila igre" vec konkretna djela a ne redikulsko paradiranje po Zagrebu.

Glupiranje sa njemackim partijskim zastavama je primjerenije maskarama, nego nekakvom politickom djelovanju. Ako zelis leftardima baciti prasinu u lice, uradis nesto pametno, jer od te parade hrvatska desnica nije dobila nista.

Ja osobno za takve ne bih glasovao da su jedina opcija.

Kako rekoh, cinjenica je da danas hrvatski domoljub gotovo da i nema za koga glasovati, mozda je to i najporaznija cinjenica.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Najbolja politika je pragmaticna politika, i ne to nije prihvatanje "ljevicarskih pravila igre" vec konkretna djela a ne redikulsko paradiranje po Zagrebu.

Glupiranje sa njemackim partijskim zastavama je primjerenije maskarama, nego nekakvom politickom djelovanju. Ako zelis leftardima baciti prasinu u lice, uradis nesto pametno, jer od te parade hrvatska desnica nije dobila nista.

Ja osobno za takve ne bih glasovao da su jedina opcija.

Kako rekoh, cinjenica je da danas hrvatski domoljub gotovo da i nema za koga glasovati, mozda je to i najporaznija cinjenica.
    ne smatraš valjda Keleminca političarem. I to političarem koji bi mogao napravit neka "konkretna djela"? Ako pederi mogu.. i partizanske demonstrirat kontra Trumpa i na Dan žena paradirat sa "i nono dida je bia NOB. I ja ću" parolama onda more svako. I svakome se zbog toga mora branit pravo na paradiranje.

Takodje, ja sam vec nekoliko puta pisao da ne dajem puno do ljevicarskog vidjenja proslosti, ako oni danas (nakon sto su u ratu porazene njihove ideje, realno) proturaju svoje boljsevicke teze, pa koliko je onda zapravo neistine u povijesti koju su nas ucili skoro 50 godina.

Sve te njihove price o zlim ustasama, krvi do koljena u glinskoj crkvi, milijun pobijenih u Jasenovcu, postenim i dobronamjernim partizanima... to su najobicnije povijesne lazi, i manje vise cemo se svi sloziti sa tim.

Ali ne bori se protiv toga djecijim metodama, nekakavim prkosom i nosenjem crnih kapa sa ustaskim znakovljem i slicno, to je reakcija dostojna porazenog covjeka. Tu se treba institucionalno boriti, ali kako kad Hrvati sute i kad im leftardi ukidaju hrvatske studije npr. Mi smo kao narod dopustili da sa scene skoro pa iscezne intelektualna elita hrvatskog naroda ali ona domoljubno orjentirana, a nije da ih nema. Nego jednostavno, ti ljudi su gurnuti negdje u zapecak. Dopustili smo da se eksponiraju nekakvi Kujundzici on mi pade na pamet kao covjek kojeg su ne tako davno predstavljali kao "zdravu alternativu" pa ga onaj redikul iz Zivog zida ispreskakao verbalno i na kraju se lik vrati u HDZ kojem je podmetao nogu... Miro Bulj, nepismen lik... ili onaj Loso, premda ga nema u medijima jer ne vole oni njega, i ja volim njegova predavanja ali kad zglajza u neke teorije zavjere, samo cekam kad ce vanzemaljce okriviti za nesto.. i da ne idem sad sa imenima netko ce se sloziti netko nece, uglavnom su to likovi koji kazu ponesto ali ne znaju poentirati, pogode jednu promase pet cinjenica.

U Hrvatskoj je nuzna ta lustracija, mada je bojim se vec prekasno, godine donose svoje. To je trebalo uraditi devedesetih, dok su leftardi jos bili koliko toliko kush, i nisu imali sve konce u svojim rukama kao danas. Danas oni zatiru hrvatsku misao, i to vrlo uspjesno, svakim danom mi gubimo po dva tri dana, da se tako izrazim. Taj njihov kancer se siri progresivno.

I to govorim kao covjek koji je svojedobno popusio brojne leftardske spike, jer oni pricaju o humanizmu i covjecnosti, puni su lazne romanticne humanosti i bojim se da vecina ljudi treba ili dosta godina ili ne mogu nikako proniknuti ispod te maske koju oni nose. Oni ce kupiti umove brojnih ljudi koji bi mozda i prihvatili istinu, da im se istina servira, da nije tocno da su ustase bili zvijeri a partizani dobricine, da nije sve crno bijelo... tu istinu im jednostavno nema tko predociti. Hrvatska je na tom frontu porazena, i zato i je danas takva kakva je, gora od SRH bojim se.

Danasnji hrvatski domoljubi ili oni koji se takvima predstavljaju, takozvana misleca inteligencija koja se isprsila, pa tu je najvise likova koji se pravdaju i osjecaju potrebu da osudjuju HOS spomenik u Jasenovcu recimo... umjesto da kazu jasno i glasno, u picku materinu i vi i Jasenovac, to je spomen ploca poginulim hrvatskim braniteljima koji su isli glavom tamo di vi niste ni nogom, dok ste se skrivali po podrumima i cekali da vas JNA "oslobodi" oni su branili i obranili Hrvatsku. To vas boli, i samo to, vas ZAVNOH i vasa petokraka je porazena `95 i vi to znate.
    Mi dopustamo da oni ZAVNOH hinjski predstavljaju kao temelj hrvatske drzave (svi znamo da im je do iste stalo koliko do lanjskog snijega) i jos se pojedini kvazidomoljubi slazu sa njima... notorne cinjenice se guraju u stranu jer je valjda pojedine sramota ili strah reci sto misle. Kakav ZAVNOH, kakav AVNOJ, kakav Tito, taj covjek je vece sanse dao Savi da potece uzvodno nego Hrvatskoj da bude samostalna.
    Prosjecan govornik moze potuci leftardske idiote, cinjenicama, ali ocito da ovi sto kakti danas predstavljaju domoljubnu Hrvatsku, to ne znaju ili nece.

Hrvatsku tuze cetnici iz Chicaga, a u Hrvatskoj se kao na skupu izlapljelih penzionera raspravlja o tome je li ZAVNOH temelj RH pa na osnovu toga kao optuznica nece proci... alo, posaljes u 3 materine i cetnike iz Chicaga i njihovu optuznicu, i koliko poslijepodne dignes optuznicu protiv Srbije za naknadu stete. Koga briga hoce li proci na sudu, optuznica bato, a ne "mi moramo Srbiji pomoci u EU integracijama". I jos tom redikulu non stop skace popularnost, jer je fest zgodnicki.

Retardiran smo narod u pm.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    ne smatraš valjda Keleminca političarem. I to političarem koji bi mogao napravit neka "konkretna djela"? Ako pederi mogu.. i partizanske demonstrirat kontra Trumpa i na Dan žena paradirat sa "i nono dida je bia NOB. I ja ću" parolama onda more svako. I svakome se zbog toga mora branit pravo na paradiranje.
    Ja ga spomenuh u kontekstu 1001 HSP-a kao stranaka za koje bi kakti trebalo glasovati.

Napravili su cirkus od pravaske ideje, koja vise ni ne postoji u realnosti.

Govorili smo o opcijama za domoljubne glasace.

Ja ga spomenuh u kontekstu 1001 HSP-a kao stranaka za koje bi kakti trebalo glasovati.

Napravili su cirkus od pravaske ideje, koja vise ni ne postoji u realnosti.

Govorili smo o opcijama za domoljubne glasace.
    Ja nisam govorio o opcijama, jer ih nema, nego o paradiranju. A to o pravašima svaka budala zna..kao i to da se nema za koga glasat. Prije il' poslije (HDZ-ovog potopa) neko će se pojavit. Ovaj put nema se opcije za koga glasati ali ima imperativa za koga ne glasati. Jer sve je bolje od ovakvog HDZ-a.

Pa ima istine i da se nema za koga glasovati... za koga danas posten domoljub moze glasovati? Kujundzic? eno ga curikno se u HDZ... Most? gomila redikula, tajkunski placenici, SDP u rukavicama... jedan od tisucu HSPova? mozda za one redikule sto nicim izazvani paradiraju sa NSDAP zastavama u sred Zagreba i glumataju nekakve domoljube citaj daju materijal leftardskim idiotima za pricu "fasizacija Hrvatske".

Jedino Glasnovic, ali on je samo dostupan dijaspori... ostaje apstinencija.
    Ovo kao da je postano iz središnjice HDZ-a ili SDP-a.
    Ma naravno, na desnici se nema za koga glasati. Desničari, redikuli, ovakvi, onakvi.... i zato jedna super ideja - apstinencija! Prepustiti članovima HDZ-a, SDP-a, te naravno manjinama svih vrsta i boja, da odrade posao i na vrijeme zaustave redikule. Tu neće biti greške.

Dobro gorane ajde ti daj prijedlog za koga glasovati.ima eno tema o lokalnim izborima da ovdje ne ubacujemo tu priču.

U ime obitelji, Ilčićev Hrast, HSP-ovi...

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Dobro gorane ajde ti daj prijedlog za koga glasovati.ima eno tema o lokalnim izborima da ovdje ne ubacujemo tu priču.
    Vidim da je kolega Grunf već dao odgovor umjesto mene. Možda se kandidiraju i nezavisni kandidati (npr. Marko Francišković). Ne znam da li su već kandidature zaključene, pa kada to bude gotovo, moći ću biti precizniji. Ali za početak NE glasati za lijevo liberalne eurofile, čuvati se lažnjaka i to bi već bila velika stvar. Svakako izaći na izbore. Pomiriti se sa tim da su šanse minimalne, ali svejedno ne igrati na "sigurnu kartu" (HDZ) - "da ti glas ne propadne".

A zanimljivo je, kako npr. lijevi liberali ne pozivaju jedni druge na portalima i forumu, da ne izlaze na izbore. Takvim pozivima se nažalost bave neki drugi.

Ja osobno nikoga ne pozivam da ne glasuje, ako misli da ima neka glasuje.

Moje je misljenje da se nema za koga, kad sve opcije razmotris.

Ja sam u pravilu bacao svoj glas. dal na Hrvatski Blok, dal na Miru Tuđmana, dal na UIO, dal na HSP onaj Čorićev i stvarno mi je dosta besplodnog bauljanja po izbornim mjestima..

HRAST dal uopće izlazi na izbore u ZG..jedino kome bi dao glas pa makar bio bačen je general Glasnović..ali on izgleda da nema ambicije za nešto slično..prema tome..mrka kapa..

Grunfe molim te prebaci ovo u odgovarajuću temu..očito je džaba ljudima govorit
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-03-2017 at 14:21

Ja osobno nikoga ne pozivam da ne glasuje, ako misli da ima neka glasuje.

Moje je misljenje da se nema za koga, kad sve opcije razmotris.
    uvik imaš koga odabrati, triba izlaziti masovno i redovito na izbore .
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jedna mala zanimljivost sto se tice nizozemskih izbora. Nizozemski ''SDP'' laburisti je spa na rekordno nizak postotak glasova. Jel' ko misli da ce nizozemski hdz(pobjednici) poceti prigovarati sa desnicarima kako ce dotuci i ovo jada sto je ostalo. Naravno da nece. Hdzovi i spdovi su blizanci po Europi, ne funkcioniraju jedni bez drugih.

Prava desnica je konfliktna, sve ostalo je cirkus.

Ma pusti me tih relativistickih stavova, nema on sta po ZG paradirati sa zastavama njemackih nacista i salutirati Trumpu.

Koji to q ima veze sa Hrvatskom i Hrvatima. Samo serviraju leftardima loptu na volej.
    Kao što cuckservativci paradiraju zastavama nepostojeće države EU, antife i LGBTQ skupine komunističkim zastavama i simbolima, tako Keleminec paradira zastavama valjda njemu politički bliskih stranaka.

Razlika je u tome što u slučaju antifa i LGBTQ-a osim manjih portala nitko ne pridaje veću pozornost i ukazuje na njihovu glupost kada paradiraju sa komunističkim simbolima i spominju komunističke i marksističke fraze i floskule. Razlog je taj što komunizam/antifašizam nikada nije osuđen od društva, institucija kao fašizam ili nacionalsocijalizam.
    ZA DOM SPREMNI !

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Vidim da je kolega Grunf već dao odgovor umjesto mene. Možda se kandidiraju i nezavisni kandidati (npr. Marko Francišković). Ne znam da li su već kandidature zaključene, pa kada to bude gotovo, moći ću biti precizniji. Ali za početak NE glasati za lijevo liberalne eurofile, čuvati se lažnjaka i to bi već bila velika stvar. Svakako izaći na izbore. Pomiriti se sa tim da su šanse minimalne, ali svejedno ne igrati na "sigurnu kartu" (HDZ) - "da ti glas ne propadne".

A zanimljivo je, kako npr. lijevi liberali ne pozivaju jedni druge na portalima i forumu, da ne izlaze na izbore. Takvim pozivima se nažalost bave neki drugi.
    Oni imaju za koga glasati. Hrvati nemaju. Oni su sebi stvorili državu u kojoj sve bude po njihovom bez obzira tko pobjedio na izborima.Za Hrvate tu nema mjesta.

Dakle, danas je praktično kao nevažna fusnota u dnu ekrana provučeno da se od 1.1.2018. uvodi porez na nekretnine. Porez koji ni jedna stranka nije najavila u svom programu uoči izbora, a kojeg je aktualna vladajuća koalicija svim silama pljuvala dok je bila opozicija.
    Porez koji će jednim potezom pera svakoga u Hrvatskoj pretvoriti u podstanara s potpuno jasnom perspektivom da nekretninu, na koju ste dosad već nekoliko puta državi platili porez, izgubite ako ne budete mogli plaćati "podstanarstvo".
    I sve to da bi se nahranili svi oni uhljebi i seronje koji žive na državnoj sisi, ali im ne pada na pamet rezati svoje plaće i beneficije. Vidite kako se fino ujedine kad treba spašavati svoje guzice. Nema više ni ustaša, ni partizana. Ni lijevih, ni desnih. Ni vlasti, ni opozicije.
    Ali jebeš to, nemojte slučajno prosvjedovati, tlaka je. Vratimo se mi navijačima, najvećem problemu ove države. Možete nam oteti i kuće i stanove, ali neće nama nitko ružno skandirati i baklje paliti!!!
    Dobro nam je koliko smo glupi...
    Kad se ovo prvi put zaktrljalo prije par godina prica sam s jednim strancem u kaficu bilo je lito,,uglavnom naprica on meni svega ali jednostavnim rjecnikom kaze ,,,,,to ako vam uvedu vi ste gotovi ,,evo bogami uveli a niko nista,,,,,jeben ti drzavu da ti jeben sa pustin kretenima ,,,,
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-03-2017 at 22:54
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    Dakle, danas je praktično kao nevažna fusnota u dnu ekrana provučeno da se od 1.1.2018. uvodi porez na nekretnine. Porez koji ni jedna stranka nije najavila u svom programu uoči izbora, a kojeg je aktualna vladajuća koalicija svim silama pljuvala dok je bila opozicija.
    Porez koji će jednim potezom pera svakoga u Hrvatskoj pretvoriti u podstanara s potpuno jasnom perspektivom da nekretninu, na koju ste dosad već nekoliko puta državi platili porez, izgubite ako ne budete mogli plaćati "podstanarstvo".
    I sve to da bi se nahranili svi oni uhljebi i seronje koji žive na državnoj sisi, ali im ne pada na pamet rezati svoje plaće i beneficije. Vidite kako se fino ujedine kad treba spašavati svoje guzice. Nema više ni ustaša, ni partizana. Ni lijevih, ni desnih. Ni vlasti, ni opozicije.
    Ali jebeš to, nemojte slučajno prosvjedovati, tlaka je. Vratimo se mi navijačima, najvećem problemu ove države. Možete nam oteti i kuće i stanove, ali neće nama nitko ružno skandirati i baklje paliti!!!
    Dobro nam je koliko smo glupi...
    Kad se ovo prvi put zaktrljalo prije par godina prica sam s jednim strancem u kaficu bilo je lito,,uglavnom naprica on meni svega ali jednostavnim rjecnikom kaze ,,,,,to ako vam uvedu vi ste gotovi ,,evo bogami uveli a niko nista,,,,,jeben ti drzavu da ti jeben sa pustin kretenima ,,,,
    Pa zapravo HDZ je to naveo u svom predizbornom programu, ali u kampanji to nisu potencirali, niti se time hvalili. Ovaj put (zadnji izbori) SDP je bio protiv (??!!), ali to je želja EU-nije, pa ne sumnjam da će (ako bude bilo potrebno), SDP to podržati na ovaj ili onaj način (slično kao što su prešutno podržali sporazum "Kosor-Pahor" ("aktivno-suzdržani")). Neodređen je bio i MOST, ali više za taj porez nego protiv. No to su sve lijevo liberalni eurofili, pa se tome ne treba previše čuditi.
    Osobno, mene je više šokiralo, što je to ponudio i HSP (zadnji izbori, valjda da se HDZ-u pokažu kao pogodni partner za koaliciju), a u jedno od svojih kolumni to je zatražio i Holjevac. A sve to bez suvislog objašnjenja zašto. O tome mudro šuti i KC (pretpostavljam da će oni iz toga biti izuzeti ili će im se već nekako refundirati, pa će biti slična priča kao kod uvođenja homoseksualnog zakona protiv diskriminacije).
    Nadam se da će se netko sjetiti da zbog toga treba pokrenuti referendum.

https://www.youtube.com/watch?v=yB1Gs3YiZJg

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove