Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 163 od 396 PrviPrvi ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 263 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,241/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Ne baš, bili su lovljeni po ulicama jednom prilikom, također je bio zabranjen marš nacionalista.

Mislio sam na Branimira Glavaša i one cirkusarije s postrojavanjem "sokolske garde". Pobrkao sam prezimena Glavaš-ević.
    Pobrkao si i to da se Glavaševa garda postrojavala sasvim uredno kad je Ostojić bio ministar.

Uopće ne znam što želiš reći.

da je dobro što Orepić dopušta keleminjčevim da se postrojavaju i da se ranije to nije moglo.?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    nije istina,
    kad je hajduk ganja prvo misto maklo ga sa hajdukove utakmice mislim da je bilo zadnje ili prezadnje kolo,da bi štimac doletia u zg i vratia ga na listu...marić je bio oko sokolovo prije beusana i potralo ga jer nije bia na liniji
    ja ga pamtim kao Mamićevog ili Dinamovog suca 1/1.

U oku sokolovom je bio dobar ali volio bi vidjeti da Marić kao oko Sokolovo komentira suce suđenja Marića.

Ali to je passe, davna priča..no od tada mi je on sumnjiv..i je izgledao kao netipični HDZ-ovac ali ovim s bratom, pokazao se kao tipični pravi hdz-ovac. Pusti ideologiju medije i kulturu, policiju i pravosuđe Jugoslavenima a ti kokošari okolo koliko i kad stigneš.

Ovo sto SDP radi po sabornici i politickoj sceni vise nije ni prikirivena, vec otvorena destrukcija drzave.

Pazi kad Ostoja ispali kako "vise nije pitanje hoce li, nego je pitanje dana kad ce pasti krv".

Krv je vec pala, njegovi milicioneri su ubili branitelja Pejcica, sto je na hrvatskoj medijskoj sceni zataskano na sve moguce nacine. Odnosno, ako se i spomene, spomene se "pijani branitelj".

A HDZ se u svoj toj Milanovic "ili mi ili oni" taktici poslovicno snalazi kao slon u staklarskoj radnji.

Ajde bar su nesto na ekonomskom planu postigli...

PLENKOVIĆ OSNOVAO POVJERENSTVO ZA SUOČAVANJE S BUDUĆNOŠĆU.

Na današnjoj sjednici vladu u dijelu zatvorenom za javnost, nakon što je javno osnovno povjerenstvo za suočavanje s prošlošću i totalitarnim režimima, na tajnoj sjednici vlada je osnovala i povjerenstvo za suočavanje s budućnošću. (ne onom iz Titograda da se razumijemo). Zadatak povjerenstva će biti da se Hrvati a svi u regionu suče sa hrvatskom budućnošću, da se usklade planovi sa velikosrpskim planovima u sadašnjosti s posebnim zadacima na budućnost. Na budućnost tih planova da ponovimo. Kakva je budućnost velikosrpstva u Hrvatskoj i uopšte. Kakva je perspektiva. Kako Hrvatska može pridonijeti očuvanju tih planova, prevenstveno na propgandnom i finansijskom planu i još mnoge stvari koje sad nećemo detaljizirati.

Sastav povjerenstva je stvarno što bi se reklo prvoligaški. Da nabrojimo samo neka imena. Predsjednik povjerenstva Milorad Pupovac kojemu će Plenković jednom mjesečno ( u iznimnim situacijama i tjedno a i svakodnevno) podnosti izvještaj o stanju velikosrpstva, trenutno a i u bližoj i daljnoj budućnosti. zatim su tu sami doajeni velikosrpske ideje u Hrvatskoj i uopšte. Vojislav Stanimirović, Veljko Džakula, Boro Rkman, zatim Boris Dežulović, Viktor Ivančić, Predrag Lucić, heni Erceg, Jurica Pavičić, Ante Tomić, Miljenko Jergović, Igor Mandić, Oliver Frljić, Bojan Glavašević, Dado Matanić, Nina obuljen Koržinek, Vedrana Rudan, Hrvoje Hribar, Ivan Zvonimir Carlos Vjeran Drago Pilsel, Branko Mijić, Slavica Lukić, Snježana Pavić, Maja Sever, Dejan Jović, Ivo Josipović, Hrvoje Klasić, Tvrtko Jakovina, Zrinka Vrabec-Mojzeš, Nenad Stazić, Branko Grčić, Branko Bačić, Davor Božinović, Branimir Pofuk, Vladimir Šeks, Vlaho Orepić, Dinko Cvitan i mnogi mnogi drugi pregaoci iz javnog, političkog i kulturnog života Lijepe naše koja je postala njihova. Zatim, kao članovi vrhovnog vijeća ( veća) povjerenstva ( poverenstva) vladike redom Porfirije Perić, Amfilohije Radović, vladika Fotije, patrijarh Irinej Ima i mnoštvo vanjskih suradnik povjerenstva od kojih ćemo nabrojati samo najzvučnija. Aleksandar Vučić, Aleksandar Vulin, Tomislav Nikolić, Dragica Nikolić, Velja Ilić, Snežana Ceca Ražnatović, Dragomir Budžovanović ( ko ovaj beše ne mogu da se setim, dobro ti to pregledaj de se nije ko uvuko, konspiracija bre )Dragan J. Vučičević,Ljuban Čabarkapa ( ni za ovog moje uvce nije čulo..dedera proveri) Vjerica Radeta, Vojislav Šešelj, Ivan Šušnjar, Milorad Dodik, , A sve s durbinom iz privremenog apartmana sa Bilica nadgleda on lično..Dragan Vasiljković alias kapetan Dragan.

Dragi Hrvati nemate što da brinete. naš vojvo..ovaaaj premijer Plenković brine za sveopštu budućnos'
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-03-2017 at 15:42

Hahaha, ovo je odlično.

Bolji naslov bi bil Povjerenstvo za suočavanje s trulom budućnošću.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pobrkao si i to da se Glavaševa garda postrojavala sasvim uredno kad je Ostojić bio ministar.

Uopće ne znam što želiš reći.

da je dobro što Orepić dopušta keleminjčevim da se postrojavaju i da se ranije to nije moglo.?
    Želim reći da se u vrijeme Ostoje Rankovića puno toga zabranjivalo što je bilo desnije ili nacionalistički obojeno i time odavalo njegove ideološke smjernice, mada sumnjam da istinski vjeruje u ono što govori, nego je globalistički Sorosev potrčko i govori ono što danas fura moderna regresivna ljevica i liberali bez originalnih misli. Upravo je to provokatorsko govno dovodilo Hrvatsku na rub ratnog stanja, konstantnim provokacijama i podjebavanjima hrvatskih branitelja za što bi u normalnim zemljama bio odavno osuđen ako ne nešto puno gore po njega i njemu sličnih ali bolje za hrvatsko društvo u cjelini i dugoročno.
    Evo, nedavno je srao o "netoleranciji", "govoru mržnje" i ostalim uobičajenim floskulama iz regresivnog leftardskog repertoara.

Tako je, dobro je što Orepić dopušta ovakve stvari, jer time ne odaje pristranost. Zapravo bi se takve stvari morale dopuštati u svakoj zemlji koja se prodaje za demokratsku državu. Potpuna sloboda govora i izražavanja bez policije misli i dvostrukih mjerila.
    ZA DOM SPREMNI !

Ja osobno ne vidim nikakve razlike između Ostojića i Orepića.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja osobno ne vidim nikakve razlike između Ostojića i Orepića.
    Ja vidim. Orepić ima brčiće

Orepina jeste procesljao malo fiktivne Srbe u Vukvaru pa su izgubili navucenu trecinu... e sad, sto su mediji potencirali samo istragu mrtvih HDZ glasaca u Imotskom, to je vec do medija.

Ostoja to ne bi uradio nikada.

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    nije istina,
    kad je hajduk ganja prvo misto maklo ga sa hajdukove utakmice mislim da je bilo zadnje ili prezadnje kolo,da bi štimac doletia u zg i vratia ga na listu...marić je bio oko sokolovo prije beusana i potralo ga jer nije bia na liniji
    Ja ga se ne sjećam ni kao suca ni kao oko sokolovo. Činio mi se ka pošten i stručan. I upravo čitam da i nije toliko fora promocija njegovog brata nego to što mu je brat uzeo otpremninu u HŽ-u u Siječnju pa se ponovo zaposlio tamo u Veljači. Istovremeno, niko ne govori o sinu Pupovca koji se bez potrebnih kvalifikacja uhljebio na Riječkom sveučilištu.

Pa kaj nije Marić bio sudac, nogometni?
    Krivo.
    Pa kaj nije Marić bio ravnatelj Vjesnika ili nadziratelj, svi danas nariču nad dobrim novinama?
    Krivo.
    Kaj nije Marić iz kvote HDZ?
    Krivo.
    Kaj neće Marić izvući iz izmišljenog, samo za njega ministarstva državnu imovnu?
    Krivo.
    Mi Hrvati.

Stenjimo...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    http://narod.hr/hrvatska/vlada-ignor...giranih-udruga

Bojler i njegova družina nastavljaju svoju suradnju sa neprijateljima Hrvatske u razvijanju civilnog društva po mjeri golog otoka.

Ubasi preko Cro gluposkop anketa nagradili politiku Sanadera 2.0 podrskom od 35%.

Što je to izjavio čovjek koji ne "komentira tuđe izjave". Da je odlučio kriminalu stati na kraj. što to konkretno znači. Smijenit će Ninu Obuljen? Raskinuti koaliciju s Pupovcem? Prestat financirat velikosrpske Novosti, i stotine drugih protuhrvatskih udruga. Odlučio je kriminalu stati na kraj. Znači li to da će se otvoriti afere, jakovina, Mig-ovi, afera s Milanovićevim burazom, da će se otvoriti sve afere Ivana Vrdoljaka, sve afere Slavka Linića, sve afere iz vremena Ivice Račana kad je prodano većina banaka i dio HT-ea, prodane Bijele noći budzašto i zatajena sirijska naftna polja u INI-noj bilanci, da će se otvorit priča kako to da u vrijeme ministrovanja Anke Mrak Taritaš kvdrat obnovljene kuće u poplavljenoj Gunji košta više kao kvadrat vile na Tuškancu,itd itd..itd.. . Obračunati se s kriminalom , što to točno znači. Kokošarenje oko par stotina tisuća kuna što njima nije za bakšiš.
    Zamisli pričaš o obračunu s kriminalom a s desne ili s lijeve strane svejedno ti stoji ON. Bajićev nasljednik Cvitan. To je kao da pričaš o borbi protiv ovisnosti a s desne strane ti stoji ufikasani narkoman.
    Nekad su kaže grčka mitologija dvoglavi psi, kerberi, čuvali ulaz u podzemni svijet a sad jedna glava čuva kriminal "dvoglavog psa" ( SDP-HNS).
    Što li je sad smislio "čovjek koji ne komentira tuđe izjave". Kakva je ovo jeftinoća od predstave i kako to uopće u jednoj uređenoj državi premijer može naložiti nešto u vezi kriminala i borbe protiv njega osim načelno. Zar za to ne služi treća grana vlasti, tobož neovisno pravosuđe ( prepuno udbaša, njihovih sinova, unuka i sljedbenika..mooš mislit "neovisno" ali čisto tehnički za zapisnik)

A kako tek Inkvi partija putem svojih zidnih novina zvanih tjednik “Nacional“ grčevito brani svjoje ljude (Saucha) to je čudo jedno. Liku optuženom za kriminal daju takvu promociju u novom broju kao da je riječ o NBA zvijezdi, a ne suspektnom otimaču državnog novca.

A kaj se dogodilo s Budakom i Goldsteinom te Milanovicem? Oni su isto bili u tome, a na kraju je samo Saucha prespaval par dana u zatvoru i to je to.

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    A kako tek Inkvi partija putem svojih zidnih novina zvanih tjednik “Nacional“ grčevito brani svjoje ljude (Saucha) to je čudo jedno. Liku optuženom za kriminal daju takvu promociju u novom broju kao da je riječ o NBA zvijezdi, a ne suspektnom otimaču državnog novca.
    To što partija rtadi to je špranca viđena i poznata ali što ovaj uglađenko radi..e to je već problem..

Daj budi malo konkretniji, ne otvaraju mi se ta smeća od stranica, loše je za zdravlje...

Igor Peternel
    3 sata ·
    Neka mi netko objasni kakava je to drzava u kojoj Saucha smije (prema navodima medija) provoditi privatnu istragu u Uredu Predsjednika Vlade, a u kojem ne radi već dvije godine i da to nikome nije nenormalno. Gdje je tu sigurnost podataka iz Vlade? Za sada jos uvijek osumnjicenik koji utjece na svjedoke, manipulira dokazima i neovlašteno provodi privatnu istragu u uredu kojem ne bi trebao imati pristup ni u kojem slučaju! Toga nema ni u Zanzibaru!!

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Igor Peternel
    3 sata ·
    Neka mi netko objasni kakava je to drzava u kojoj Saucha smije (prema navodima medija) provoditi privatnu istragu u Uredu Predsjednika Vlade, a u kojem ne radi već dvije godine i da to nikome nije nenormalno. Gdje je tu sigurnost podataka iz Vlade? Za sada jos uvijek osumnjicenik koji utjece na svjedoke, manipulira dokazima i neovlašteno provodi privatnu istragu u uredu kojem ne bi trebao imati pristup ni u kojem slučaju! Toga nema ni u Zanzibaru!!
    Saucha spašavajući sebe došao do podataka iz istrage u toku,privatnom istragom dobio podatke za čitavu 2016 godinu i imao uvid u nastavka "dnevnica " nakon njegova razriješenja...e sad kako, tko mu je dostavio podatke .....navodno je njegova supruga u timu koji ga brani.... a premijer umjesto da ostavi pravosuđe u neovisnom radu on se direktno umiješa i tako ponovno pravi politički pritisak
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove