Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 92 od 396 PrviPrvi ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,821/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    projekt domovina misli izaći na lokalne što ne s njima pokušati
    to im je pametno. na zadnjim lokalnim Krešimir Miletić pokupio 10-ak % glasova u mom kvartu. moj glas opet ima, ako se kandidira.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Naravno da su nemoćni jer imaju nekoga poviše sebe. I rade ono što im se kaže, a kada se maknu s toga kursa onda dobiju po prstima ili ide smjena. Ista stvar kao u bilo kojoj korporaciji gdje imaš hijerarhiju.
    i naravno uvijek se biraju oni ucjenjivi sa putrom na glavi
    koji sve da bi htjeli nešto ne mogu
    jer eto ti odmah afera u jutarnji

Koja je to druga mjera ako su ih odveli u policijsku stanicu prema riječima Pernera?
    tko kaže da je to istina što Pernar priča

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    Mesić je najviše štete radio nakon što je otišao iz HDZ, a gori od Mesića možda zvuči nevjerojatno je po meni Ivica RAčan
    mesić je mandat dobio i glasovima hdz-a al dobro nema sad to veze
    i hdz i sdp su štetočine
    danas je hdz veća jer osim što je izdajnička ona je i ogroman nesporazum i zapreka za stvaranje zdrave nacionalističke stranke

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Dok u Hrvatskom saboru traje predstavljanje kandidata za ministre u novoj Vladi, u 10 sati počela je deložacija Mirka Dukića i njegove punice Zlatice Družinec iz stana od 80 kvadrata na Svetom Duhu. Na terenu je i reporter Provjerenog Mato Barišić, koji je javio kako je situacija postala prilično napeta.
    Okupljanje ljudi ispred stana obitelji Dukić počelo je još jučer u večernjim satima, a jutros su pristigli i neki saborski zastupnici. Uz članove Živog zida i zastupnike Branimira Bunjca, Ivana Pernara i Ivana Vilibora Sinčića, podršku obitelji Dukić došao je dati i nezavisni zastupnik Željko Glasnović.

Nakon što je otpočela deložacija, Sinčića je policija doslovno fizički odvukla, a iz Živog zida javljaju kako su svi njihovi zastupnici uklonjeni s lica mjesta i uhićeni. Uhićen je i glasnogovornik koalicije Jedina opcije Tihomir Lukanić. No, nešto kasnije policija je izvijestila kako ni Sinčić ni Bunjac nisu uhićeni: Sinčiću je uručena obavijest o prekršaju, jer je pružao pasivni otpor, a Bunjac nije ni bio unutar ograđenog prostora.
    uhićeni, odvučeni, zadržani?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Ma bit će sve po starom. Nije ovo prvi put da su ljudi mahom razočarani HDZ-om, ali opet kada se približe izbori opet zaokruže za njih. Da se sada odvoji neki desniji klub zastupnika onda bi to bila druga stvar. Ostane li ovako onda ništa od toga.
    Ne bi rekao..Ljudi su ogorčeni i bijesni. Admin na HDZ-Plenkovićevoj stranici briše u tri smjene. Može se reć..ma to su iznimke, pismeni ljudi, tko će babe i didove uvjerit da ne glasjau za Adeze.

Ali ja se sjećam ovakve situacije kad je HDSSB rekao da će podržat onaj SDP-ov zakon oko Josipovića i Mustača i mjenjati Ustav.

Njihovi birači su im zasuli FB stranicu kao i sad HDZ-ovcima. I spade HDSSb na točku gašenja od 6-7 zastupnika.

Znam da je HDz puno tvrđi orah i da ga je teže uništit ali sve se može kad se hoće. Čak ja mislim da Plenkovića i nije briga za to. Tako je arogantan da mislim da ga nije briga. On je robotski birokrat, jebe se njega za stranku. A koje poteze vuče, ne bi me čudilo da je ubačen da uništi HDZ do kraja..što i nije šteta.

Dovoljno je da spuše lokalne i već će krenuti osipanje..ali mora se imat za koga glasat..zato je bitan izlazak Hasana odmah, bez ikakvih kalulacija..što kalkulacije budu duže trajale..to će njegova karizma kopnit..

Mora se stvorit alternativa HDZ-eu na desnoj sceni..jer nije rješenje samo bojkot izbora..jer onda dolaze isto antihrvati..to nije rješenje..to je samo predaja..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-10-2016 at 14:03
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ovo je jedna bljutava antihrvatska ujdurma.

IDSovac zakmeci kako hdz i most hoce ukinuti istarsku kme cmrc zupaniju, a onda Bozo Ljubic ustane i kaze no no necemo ljubavi, onda ovaj kaze nadam se da ste u pravu.

Zatim CETNIK ustane i kaze kako je ovo novi HDZ kojem on daje podrsku, Jovanovic replicira da kme kme smrc rijeckom kazalistu ukinulo movac, Novostima ukinulo novac, a CETNIK ga smiruje ne brinite gosn Jovanovic, mi iz SDSa vjerujemo Plenkovicu i ovo je novi HDZ a kamera zumira Obuljenku.

Ja vam kazem, ne postoji dno dna hrvatskog konjusarstva, ne postoji.

naravno, izlaganje Glasnovica predsjednik sabora prisilno prekida

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ovo je jedna bljutava antihrvatska ujdurma.

IDSovac zakmeci kako hdz i most hoce ukinuti istarsku kme cmrc zupaniju, a onda Bozo Ljubic ustane i kaze no no necemo ljubavi, onda ovaj kaze nadam se da ste u pravu.

Zatim CETNIK ustane i kaze kako je ovo novi HDZ kojem on daje podrsku, Jovanovic replicira da kme kme smrc rijeckom kazalistu ukinulo movac, Novostima ukinulo novac, a CETNIK ga smiruje ne brinite gosn Jovanovic, mi iz SDSa vjerujemo Plenkovicu i ovo je novi HDZ a kamera zumira Obuljenku.

Ja vam kazem, ne postoji dno dna hrvatskog konjusarstva, ne postoji.

naravno, izlaganje Glasnovica predsjednik sabora prisilno prekida
    šta kaže Glasnović?

יֵשׁ מֵאַיִן

A sta ce reci Glava, replicira cetniku po pitanju prava naroda, manjina, kakva su prava Hrvata u Srbiji, di su tisuce Hrvata iz Like koju cetnik lezerno naziva "podrucjem na kojem zive srbi" i koja su njihova prava, i klik, prekida ga smrad koji vodi zasjedanje.

Ugasio sam, bljuje mi se... tkz oporba i Plenkoviceva partija neodoljivo igraju onu cuvenu Njegosevu "ja tebi vojvodo ti meni serdare, a obojica najbolje znamo kakva smo govna"

Ugledni član Bismarck avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Milijan Brkić je najboplji dokaz što politika uradi od čovjeka.

Čovjek koji je kao zapovjednik Alfi odbio razbijati braniteljske barikade oko Sinja sad šutke ponizno, sluganski prelazi preko toga kako Plenković uništava ostatke HDZ-ea i kako ga ovaj ponižava ko zadnju krpu.

Čovjek koji nije vidio rata dok je Brkić išao u izviđanja daleko u neprijateljsku pozdainu riskirajuć sve. što se dogodi ljudima da sve prodaju, ali svoje, ne tuđe, svoju čast za šaku vlasti.

što će to Krstičeviću, što će Tomi Medvedu..ne kužim to niti ću ikad..
    Sad ću ja tebi reći zašto a ne moran ti reći već znaš ; za šaku Judini škuda tj. dobru plaću, službeni auto, kakav sređeni posao rođaku i neki tobože ugled u društvu. A sve posljedica kmetovskog, sluganskog i izdajničkog mentaliteta nas Hrvata. U tom HDZ-u da se nabrojati masa naoko čestitih domoljuba koji će zbog nabrojanih stvari postati govnojedi. Zato nama nema spasa a ne zbog Zorana Pusića i Beus Richemberga.
    Po prvoj reakciji Zlatko nije od tih i zahvalit će im se. Sa Culejom, Glasnovićem, Esih i eventualno tima što si ih nabrojao kada bi osnovali saborski klub to bi bila respektabilna politička snaga. Dobro kao početak...
    Naravno, ja u to ne vjerujem. Jer će svi oni nastaviti jesti govna. Osim eventualno Hasanbegovića

mesić je mandat dobio i glasovima hdz-a al dobro nema sad to veze
    i hdz i sdp su štetočine
    danas je hdz veća jer osim što je izdajnička ona je i ogroman nesporazum i zapreka za stvaranje zdrave nacionalističke stranke
    HDZ je imao svog kandidata, protukandidata ovom

Datum registracije
    Mar 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Hoho. Svaka čast care

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Možemo se rugat Bulju zbog izgovora, al on je amo reć seljačko dite

Ali brate ova Baćić koji je UBR šef kluba HDZ je ono dno dna što se izgovora tiče
    Osim što jede riči taj i frflja, a toliko je već zastupnik. Pa moga je platit fonetičara da ga nauči izgovarat i govorit
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Datum registracije
    Mar 2012
    mesić,sanader sada plenković koji obećava
    ako nisu najveće sigurno su pri samom vrhu
    Najveći antihrvatski štetočina ikada je Ivo Sanader. Na stranu ekonomska šteta postavljanje Pupovca za gubernatora, manjine za sastavljače vlade a dijasporu skoro pa izbacio iz sabora.
    SDPHNS palikuće nikada ne mogu napraviti toliku štetu jer sami ne mogu imati 2/3 u Saboru. Za hdzove pizdarije uvijek dižu ruku

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    šta kaže Glasnović?
    što i inače, svima je očitao ono što je potrebno

Citiraj Prvotno napisano od Bismarck Vidi poruku
    Sad ću ja tebi reći zašto a ne moran ti reći već znaš ; za šaku Judini škuda tj. dobru plaću, službeni auto, kakav sređeni posao rođaku i neki tobože ugled u društvu. A sve posljedica kmetovskog, sluganskog i izdajničkog mentaliteta nas Hrvata. U tom HDZ-u da se nabrojati masa naoko čestitih domoljuba koji će zbog nabrojanih stvari postati govnojedi. Zato nama nema spasa a ne zbog Zorana Pusića i Beus Richemberga.
    Po prvoj reakciji Zlatko nije od tih i zahvalit će im se. Sa Culejom, Glasnovićem, Esih i eventualno tima što si ih nabrojao kada bi osnovali saborski klub to bi bila respektabilna politička snaga. Dobro kao početak...
    Naravno, ja u to ne vjerujem. Jer će svi oni nastaviti jesti govna. Osim eventualno Hasanbegovića
    Čudio bi me Culej ako to napravi. No zapravo nitko me ne čudi.

Esih će napraviti kako joj Kolindica kaže..a sumnjam da joj Kolindica išta dobro može sugerirat

Ali medved mi s ečinio kao OK pošten čovjek sa teškim ratnim putem i tragedijom..što to njemu treba..da sjedi u istoj vladi s jednom Obuljenkom koja je sve ono što on nije...i koja je sudjelovala u pljuvabnju svega onoga što je on bio i njegovi suborci..to ne razumim..mora bit neka granica jebemu..

Krstičević je ambiciozni karijerist on me ne iznenađuje..ali Tomo mi nije tako djelovao..

Sad ispred kluba HDZ-a za govornicom Bačić!

To je onaj što srčano aplaudira Šeksu koji ljubi Jadranku Kosor u trenutku kada je postala predsjednicom HDZ-a, a po volji Ive Sanadera!

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    što i inače, svima je očitao ono što je potrebno
    ma mislila sam da će oplest po HAVC-u i Obuljenki. "nisam ništa kriva, samo sam držala ljestve".

rekla sam ja da ćemo plakat za Karamarkom.

יֵשׁ מֵאַיִן

Bačić je ljiga, bio i ostao...

Maras u svojoj replici na Baćića tvrdi da je ........ Hasanbegović otišao iz HDZ-a!!!

Ili je to Maras samo mislio da je Hasanbeg otišao iz vlade

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove