Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 29 od 396 PrviPrvi ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 561/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Ali to mora proć proceduru u Gradu. Nadam se da je to jasno.
    Da ne mogu priče s hodnika odlučivat o vlasništvu Grada
    Pa apsolutno sam da sve bude transparentno i po zakonu..pricekajmo, nemojmo skakat sa zakljuccima..

Hajduk je roba koja je predmet trgovanja tako da se tu nema njega šta pitat.

A većinskog dioničara? Rećemo Grad.
    šta se ima većinskog dioničara pitat kome će manjski dioničar prodat svoj udio i pod kakvin uvjetima ako je većinski dioničar već izrazia želju da neče povećavat svoj udio...

zanimljivo kad se radi o ovakvin stvarima onda pokušavate nać svakakvu rupu,
    međutim kad vlada jedne države ne želi provodit zakon koji je donia sabor te iste države,onda ovi koji skreću na to pažnju su neprijatelji države

opet san se uvuka u glupu raspravu sa ograničenim ljudima,laku noć...
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od bajdo Vidi poruku
    Pa apsolutno sam da sve bude transparentno i po zakonu..pricekajmo, nemojmo skakat sa zakljuccima..
    I da kad sam spomenia Hajduk i mislia sam na grad, indirektno, ipak je on vecinski vlasnik pa mi se podrazumjeva da prica ide u tom smjeru..

Pa to je trostrani dogovor, i Hajduka se tu nesto pita..
    Možeš li pojasniti taj trostrani dogovor?
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Možeš li pojasniti taj trostrani dogovor?
    Ne mogu..komari je jedina zena na koju trosim svoje vrijeme i energiju ovdje, dvi su mi previse, nisam vise u cvitu mladosti..

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Ako se ne varam Zdravko je i cest gost na stranackim skupovima HDZ-a. A mozda je i clan istog?! Tako da razumijem sto navijaci zamjeraju HDZ-u koketiranje sa Mamicem. Ali zaboravljaju da je niko u crvenome Zagrebu, pod Bandicem. Da ga isti i dalje podrzava. Da niti jedna stranka tog lika nece maknuti sa scene, a imali su prilike HDZ,HNS,SDP i MOST.

Nit je nogomet najvaznije u ovoj drzavi, niti ce Torcida sa ovom akcijom ista promjeniti. Malo dizanje morala pred nastavak prvenstva i sudara sa Rijekom haha
    Pa naravno kada se nema ni želje ni volje, a očito ni kadra koji bi neke promjene donio. Samo govorim kako je nogomet jedan krak hobotnice u ovoj zemlji i da je skakanje po skupovima i bacanje bakalja totalno nepotrebno. Mislim, kome vi prosvjedujete? Onima koji štite Mamića i očekujete nešto, lol.

Ne mogu..komari je jedina zena na koju trosim svoje vrijeme i energiju ovdje, dvi su mi previse, nisam vise u cvitu mladosti..
    Ok, ali takvim stavom samo dokazuješ kako navijači nemaju energije za prave promjene

Ozbiljno sam pitala, evo ne moraš ti, ali ako mi netko može pojasniti kako bi išao taj trostrani posao?

Ok, ali takvim stavom samo dokazuješ kako navijači nemaju energije za prave promjene
    Jedino ako izbacimo komari iz ove nase price i odjasemo zajedno u suton?

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    šta se ima većinskog dioničara pitat kome će manjski dioničar prodat svoj udio i pod kakvin uvjetima ako je većinski dioničar već izrazia želju da neče povećavat svoj udio...

zanimljivo kad se radi o ovakvin stvarima onda pokušavate nać svakakvu rupu,
    međutim kad vlada jedne države ne želi provodit zakon koji je donia sabor te iste države,onda ovi koji skreću na to pažnju su neprijatelji države

opet san se uvuka u glupu raspravu sa ograničenim ljudima,laku noć...

Je li tebi jasno da nije pitanje ko će kome prodat, već pod kakvim uvjetima.

Naime kad na kući ima više vlasnika, ne može jedan prodat svoj dio na način da mu kupac omogući izvisit reklamu priko cile kuće, a bez da je pita i dobia dopuštenje svih vlasnika

Za nepoštivanje zakona postoji DORH i policija.

Šef policije i pravosuđa su kolikosesićam MOSTovci.

Dakle je li Torcida urlala na njihovim skupovima?
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Datum registracije
    Feb 2012

Ozbiljno sam pitala, evo ne moraš ti, ali ako mi netko može pojasniti kako bi išao taj trostrani posao?
    Kakav trostrani, kad je Hajduk predmet trgovanja, dakle roba koju se misli šaltat iz ruke u ruku.
    Dakle dogovor je između Mamića i NH oko dijela vlasništva nad Hajdukom.

Dobro ovo nastavit na temi o Hajduku.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Jedino ako izbacimo komari iz ove nase price i odjasemo zajedno u suton?
    radije bih s Komari odjahala u suton

Je li tebi jasno da nije pitanje ko će kome prodat, već pod kakvim uvjetima.

Naime kad na kući ima više vlasnika, ne može jedan prodat svoj dio na način da mu kupac omogući izvisit reklamu priko cile kuće, a bez da je pita i dobia dopuštenje svih vlasnika

Za nepoštivanje zakona postoji DORH i policija.

Šef policije i pravosuđa su kolikosesićam MOSTovci.

Dakle je li Torcida urlala na njihovim skupovima?
    Jasno, uopće nije pitanje prodaje nego načina na koji će sve to ići jer koliko sam čitala po netu, što naravno ne mora biti točno zato sam i pitala objašnjenje ovdje, taj trostrani posao bi ovako izgledao:

1. Tommy prodaje dionica NH, a NH daje Tommyu novac za te dionice
    2. Potom NH uplaćuje taj novac na račun Hajduka
    3. Tommy dobija mogućnost višegodišnjeg reklamiranja u iznosu prodanih dionica

Zašto se Tommyu dva puta plaća isti ''proizvod'' tj. dionice? Prvi put novcem NH, drugi put reklamiranjem? Evo, ako sam krivo shvatila molila bih da me se ispravi.

edit: nisam vidjela ovu napomenu dok sam pisala post, pa eto neka netko prebaci dole na Hajduka pa možemo nastaviti
    Posljednje uređivanje od pdv : 08-09-2016 at 22:10

Član u nastajanju Azzurri avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Dakle, Komari, izvoli (tajnistvo@uskok.dorh.hr) adresu pa pošalji u USKOK svoj upit. Ja prosto ne virujen šta ti pišeš, skandalozno je da se mišaš u nešto i valjaš takve gluposti, a dvi čiste nemaš. E i da ti ne zaboravin reć, nemoj nam niti slučajno zaboravit prinit šta su ti odgovorili!

p.s jel ima nešto u šta se ti ženo ne razumiš s obziron da si na svakoj, ali baš svakoj temi - loncu poklopac?

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    a di da se obratim, ja i milijuni Hrvata koje zanima svastičarenje prije godinu i nešto dana?
    Čuj ''ja i milijuni Hrvata'', o jeben te živote

Ljudi kopaju po kontenjerima, skupljaju boce i krpaju kraj s krajen u ovoj napaćenoj državi kojoj su sve vladajuće stranke i sateliti od samostalnosti naovamo iskopali jamu i zakopali u nju bar 3 buduće generacije, a ti prozivaš Torcidu da stisne ministra radi jebenog kukastog križa?

Idući put će ih bit 77 pa kukaj do jutra zajedno s klobučarima kojima će se prvon prilikon skakat po glavama radi nenormalnog drukavanja i napadanja momaka koji iz jebenog očaja bacaju baklje jer više nema drugog načina!

radije bih s Komari odjahala u suton
    Znaci dvije drugarice, ajde neka..da ne spamamo vise..

http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=48008#.V9G4blQdzIV

Evo opet, a nema koja stranka i skup ovih dana nije bio u DU. Stvarno nemam ništa protiv prosvjeda, ali ako je samo jednoj stranci malo mi je to nategnuto. Bez obzira o kome se radilo. Eto, samo toliko.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Azzurri Vidi poruku
    Dakle, Komari, izvoli (tajnistvo@uskok.dorh.hr) adresu pa pošalji u USKOK svoj upit. Ja prosto ne virujen šta ti pišeš, skandalozno je da se mišaš u nešto i valjaš takve gluposti, a dvi čiste nemaš. E i da ti ne zaboravin reć, nemoj nam niti slučajno zaboravit prinit šta su ti odgovorili!

p.s jel ima nešto u šta se ti ženo ne razumiš s obziron da si na svakoj, ali baš svakoj temi - loncu poklopac?

Čuj ''ja i milijuni Hrvata'', o jeben te živote

Ljudi kopaju po kontenjerima, skupljaju boce i krpaju kraj s krajen u ovoj napaćenoj državi kojoj su sve vladajuće stranke i sateliti od samostalnosti naovamo iskopali jamu i zakopali u nju bar 3 buduće generacije, a ti prozivaš Torcidu da stisne ministra radi jebenog kukastog križa?

Idući put će ih bit 77 pa kukaj do jutra zajedno s klobučarima kojima će se prvon prilikon skakat po glavama radi nenormalnog drukavanja i napadanja momaka koji iz jebenog očaja bacaju baklje jer više nema drugog načina!

Volin kad mi se "agumentirano" odgovara na jasna i čista jednostavna pitanja.

Član u nastajanju Azzurri avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Volin kad mi se "agumentirano" odgovara na jasna i čista jednostavna pitanja.
    Nema se tebi šta puno argumentirat jer ćeš ionako okrenut sve kako tebi paše. Nije ti prvi put, a bome ni meni pa neću ni ulazit u te vode s tobon.

Ja bi volija da ako slučajno imaš nekog od poznanika, a da je iz pravne branše, da pitaš njega/nju pa onda napadaj njih da oni ništa ''ne razumu''

Datum registracije
    Feb 2012
    http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=48008#.V9G4blQdzIV

Evo opet, a nema koja stranka i skup ovih dana nije bio u DU. Stvarno nemam ništa protiv prosvjeda, ali ako je samo jednoj stranci malo mi je to nategnuto. Bez obzira o kome se radilo. Eto, samo toliko.

Šta ti ima bit čudno.

Mamić će in isto bit kriv kad se dogodi nešto od čega se nikad neće oporavit a tiče se direktno Hajduka.

To im se upravo događa, al kriv je HDZ.

Ne pitaju se zašto se netko skoro pa odriče dionica koje je platio, a ko fol jamči mu se reklamom.
    LOLČINA

Uostalom Zakon o športu triba minjat i odredit da profi klubovi trebaju bit privatne tvrtke, za koje materijalno neće jamčit nikakva javna uprava ni javna tvrtka.

Datum registracije
    Feb 2012
    Uostalom drago mi je da su Partija i MOST procijenili da HDZ dobija pa su posegnuli za krajnjom mjerom..
    Nahuškaj navijače..
    Ovaj put Torcu..

Za jedno desetak godina očekujem ispovijest i isprike aktera..
    Povijest se ponavlja. Ovaj put u biloj boji.

Ne samo da si brani stranackog kolegu nego joj je u srcu jos uvijek Croatia..

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove