Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 21 od 396 PrviPrvi ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 401/7918

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od bajdo Vidi poruku
    Sta to ja insinuiram, i di sam ja to spomenia SDP u bilo kojem kontekstu, direktno ili indirektno, prvo nauci sto znaci insinuirati..druga stvar ako sam kontra HDZ onda sam automatski za SDP jeli tako?

Malo manje paranoje nebi skodilo..
    Ne mora biti da si odmah za SDP samo je redikulozno ili potaknuto posebnim namjerama nositi natpise SDP=HDZ na skupove HDZ-a, a kada su skupovi SDP-a onda nema tih natpisa. Recimo, prosječnom gledatelju je to u najmanju ruku čudno.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Sta to ja insinuiram, i di sam ja to spomenia SDP u bilo kojem kontekstu, direktno ili indirektno, prvo nauci sto znaci insinuirati..druga stvar ako sam kontra HDZ onda sam automatski za SDP jeli tako?

Malo manje paranoje nebi skodilo..
    Nigdi. U nijednom kontekstu."Hence" insinuacija. Ne znači da si za SDP. Ali znači da stvaraš takav dojam.

Citiraj Prvotno napisano od Azzurri Vidi poruku
    A jel? Baš je tako kako kažeš? Evo iz moje ekipe svima ćaće, matere, babe i didovi glasaju za HDZ i svi do jednog su bili doli danas.

Nego reci ti meni, tko je oslika cili Split HOS-ovim muralima, općenito muralima na temu DR-a? Tko maše s HOS-ovom zastavon ka i zastavam svih gardijskih brigada?

U Torcidi ima jako jako mali broj ljevičara. Većina su desničari, jugend i te sheme. Ili ćeš reć da i to nije istina?
    Upravo se zbog toga i "ljutim". Di je bila ta većina Torce koja crta grafite HOS-a po Splitu kad je Milanče bia doli? Zašto onda nije bilo transparenata HDZ = SDP? nemoj mi mutit vodu sa tim pizdarijama.

edit: Umalo zaboravih. Je, baš je ovako kako ja kažem da je
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 07-09-2016 at 22:35

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nigdi. U nijednom kontekstu."Hence" insinuacija. Ne znači da si za SDP. Ali znači da stvaraš takav dojam.
    Sto bi reka jedan moj dragi kapetan, "ja sa tim hence guzicu obirsem"..

Sto bi reka jedan moj dragi kapetan, "ja sa tim hence guzicu obirsem"..
    pa briši... dok stvaraš dojam da na ostalo šta sam napisa nemaš primjedbi. Ja brišem guzicu guz papirom. Onim jeftinijim.

pa briši... dok stvaraš dojam da na ostalo šta sam napisa nemaš primjedbi. Ja brišem guzicu guz papirom. Onim jeftinijim.
    Slazem se s tobom u vezi Milanovica, tribalo je doc tamo i postavit mu par pitanja..ili "pitanja"

Upravo se zbog toga i "ljutim". Di je bila ta većina Torce koja crta grafite HOS-a po Splitu kad je Milanče bia doli? Zašto onda nije bilo transparenata HDZ = SDP? nemoj mi mutit vodu sa tim pizdarijama.

edit: Umalo zaboravih. Je, baš je ovako kako ja kažem da je
    jedva vas čekam vidit kad uđete u veliku koaliciju sa sdp-om. al neka barem će sve maske pasti.
    podrška torcidi, podrška hrvatskoj mladosti, podrška onima koji se nisu prodali za judine škude!

Koliko sam vidia on je onako dosa lezerno u Split vise popricat sa građanima, tribalo je iskoristit priliku..

Dakle suma summarum HDZ=SDP=HNS
    Posljednje uređivanje od bajdo : 07-09-2016 at 22:53

Citiraj Prvotno napisano od Mark001 Vidi poruku
    jedva vas čekam vidit kad uđete u veliku koaliciju sa sdp-om. al neka barem će sve maske pasti.
    podrška torcidi, podrška hrvatskoj mladosti, podrška onima koji se nisu prodali za judine škude!

A, koja će to opcija sastaviti Vladu bez koalicije? Most možda?

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Azzurri Vidi poruku
    Lažov si. Šta je najgore i ti si toga svjestan jer ti tribine u životu nisi vidija. Kamoli sriće da zalutaš pa da te momci nauče pristojnosti kad te već nisu doma.
    I sam znaš da je ovo gore istina...
    Kontra mraku kontra sili
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

"mi" nećemo uć u veliku koaliciju sa SDP-om. Jer "mi" nismo HDZ. Nit' simpatizeri ovakvog HDZ-a. Ali ako moramo birat između HDZ-a i crvenih govana onda..hm..zna se.

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku

A, koja će to opcija sastaviti Vladu bez koalicije? Most možda?
    Bez MOST-a neće niko moći sastavit vladu osim ako neće doći do velike koalicije, što bi i volio.
    Da konačno i slijepi progledaju,da se tu radi o istim strankama. Nakon nedjelje kokice u ruke i uživat.
    Odjednom će komunjare i velike rvatine postat jedno. Bolje od seksa sigurno hehehe

Ali ako moramo birat između HDZ-a i crvenih govana onda..hm..zna se.
    Ali ali ali

nisam za mamića ali

stari spin, nepuši ga više niko od hrvatske mladeži

Koliko sam vidia on je onako dosa lezerno u Split vise popricat sa građanima, tribalo je iskoristit priliku..

Doša je "ležerno popričat" jer je zna da nema u Splitu dovoljno ljudi za predizborni skup. Većina njegovih zaglavila u APIS-u. Al' moglo ga se ležerno pitat neke stvari.

Ali ali ali

nisam za mamića ali

stari spin, nepuši ga više niko od hrvatske mladeži
    Daj ne seri. "Hrvatska mladež", lol. Ti si ka jedan od njih. Mrš

nego, jel ti to Božo na avataru? Nu šta kažu stari ljudi o njemu, mladiću
    https://www.youtube.com/watch?v=h-N-S3pNDSs
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 07-09-2016 at 23:10

HDZ=SDP=HNS=MOST=IDS=ZIVI ZID

Suma sumarum .

Bez MOST-a neće niko moći sastavit vladu osim ako neće doći do velike koalicije, što bi i volio.
    Da konačno i slijepi progledaju,da se tu radi o istim strankama. Nakon nedjelje kokice u ruke i uživat.
    Odjednom će komunjare i velike rvatine postat jedno. Bolje od seksa sigurno hehehe
    Dakle, cjelokupna politička scena se svodi na isti ili sličan profil ljudi. Normalan čovjek ovdje nema za koga ni glasati. Već odavno se izabire manje zlo. Glasa se protiv, a ne za i u tom smislu to nikome nije satisfakcija jer smo svi svjesni političkog okruženja. Dok s druge strane, ovi koji pohode samo jedne skupove i koji se, kako ono ti kažeš, ne prodaju za judine škude ili nisu iskreni u svojim namjerama ili su prosto rečeno glupi. Da ne govorim da mi o sudioniku rasprave već dovoljno govori upotrebljavanje pojma ''velike rvatine''. Uzori su ti oni koji su stvorili taj pojam.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    HDZ=SDP=HNS=MOST=IDS=ZIVI ZID

Suma sumarum .
    Da, to je sira verzija..

Daj ne seri. "Hrvatska mladež, lol. Ti si ka jedan od njih. Mrš
    Bili su ti danas na rivi, izrugali se sa propalim režimom. Bit će ih sve više...
    sdp-ovci dobiju batina u rijeci, hdz-ovce isprdaju na rivi... hrvatska se budi pomalo!

najiskrenije ti želim da progledaš.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove