Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 341 od 353 PrviPrvi ... 241 291 331 339 340 341 342 343 351 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,801/7043

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ova vlada sto brze mora pasti, ako se bude nastavila ova koalicija Pupovac ce postati premijer.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 15-05-2018 at 17:36
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Nino na N1 o vladi, Dalićki, problemima Hrvata u BiH

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Dajte im još novaca; nije lako takva izvješća sastaviti...

Sažetak izvješća ECRI-a (europske komisija protiv rasizma i netolerancije) glasi: –
    – “Rasistički i netolerantni govor mržnje u javnom diskursu eskalira; glavne mete su Srbi, LGBT osobe i Romi. Sve više jača nacionalizam, posebno među mladima, uglavnom u obliku veličanja fašističkog ustaškog režima. U regionalnim medijima i na internetu, uobičajeni su rasistički i ksenofobni izrazi protiv Srba, LGBT osoba i izbjeglica, kao i uvredljiv jezik o Romima. Događaju se i fizički napadi na te skupine kao i na njihovu imovinu.”
    Paralelna stvarnost.
    A troll & a gentleman

Primjeri?

Koji neviđeni lašci, pitanje je samo tko je od naših jugodesničara ili srbočetnika poslal to izvješće na objavljivanje.

Pada mi Tahirović na pamet... To je njegov beskralješnjački stil griženja ruke koja ga hrani. Netko je negdje napisao da se on ne smije baviti gimnastikom, da zbog amnezije ne zaboravi da je Nijemac.

Ova vlada je toliko kriminalno uvezana da jednostavno ne može past. Nju drže kriminalci Čačić, Vrdoljak, Glavaš kojemu sudski proces za ratni zločin još visi nad vratom, Saucha čiju su naklonost kupili odbacivanjem optužnice a ako zatreba tu je IDs čije čelnike se isto ima u šaci za neviđen kriminal koji rade po Istri. "odmetnuti sin" Kajin piše o djeliću njihova kriminala.

Drži je Pupovac koji se paradoksalno plaši velike koalicije jer onda ne bi možda imao tolike državne tajnike i topdžiju na vladi.

A ovo s Dalićkom je samo obračun interesnih skupina u dubokoj državi. Ko kad se gladne hijene pokolju oko plijena. Nešto kao kad zarate dva ili više kriminalnih klanova. btw nije slučajno da se sad prikazuje trilogija "Kum".

Tu nema naše strane, tu su sve gori i gori. Zašto neki zastupnici to podržavaju a nisu dio toga nit od toga imaju neke koristi osim javnog sramoćenja, nije mi jasno.

Zar netko misli da je ove mailove isčačkao Ilijas Ćimić ili da je Nacional došao do podataka "istraživačkim novinarstvom". To se njima dila iz obavještajnog miljea koji samo tome i služi, umjesto zaštiti države.

zamisli države di ti Ilijas Ćimić i index kao ruše vlast.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-05-2018 at 11:39

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    u ponedjeljak sam naletjela na par minuta Otvorenog. voditelj čita komentare u kojima pljuju Plenkovića. ostala sam bez teksta.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    u ponedjeljak sam naletjela na par minuta Otvorenog. voditelj čita komentare u kojima pljuju Plenkovića. ostala sam bez teksta.
    Ocito mu pripremaju Sanaderov scenarij, lagano ali sigurno.

SDP, Zivi zid i HSS traze izbore, manjinci se jos neckaju, a Plenkovic si pojacao vecinu Ronkom iz SDP-a.

Koji je ovo "jebarnik". Sad i Ronko izlazi iz SDP-ea. Haha. A di su još IDS-ovci. I koliko još ima takvih.

Dobro je rekla Selakica, ova valda će odraditi mandat do kraja jer ih sve veže isti interes. Izbjeći izbore

jer svi su ucjenjeni a plaše se novih izbora i žele odgoditi veliku koaliciju.

I tu je Ronko u pravu da se to sprema. A kad smo mi to napisali dok drugi nisu imali to u ni u primozgu. Ili bar nisu javno govorili.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    prije 45 minuta najava Sprajcove emisije. prva tema referendum i razgovor s Troskotom.
    u 22:15 pocinje emisija, nema ni slova o tome.
    brzi su.

pitanje za milijun kuna: je li zvao Macan ili neki drugi drug?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    SDP, Zivi zid i HSS traze izbore, manjinci se jos neckaju, a Plenkovic si pojacao vecinu Ronkom iz SDP-a.
    Kupit ce Plenkovic onoliko ruku koliko mu triba.
    Ne razumin ali stvarno ne razumin Brkica i ekipu kako in nije neugodno da preživljavaju na račun jugoslavena iz HNSa, Sauhe, Glavaša, manjinaca a evo i Ronko prominija bandiru.
    Torcida old school. 54 g, 150/200(+ -)

ne kupuje tu Plenković ništa, on je samo marioneta , to kupuje "duboka država".

Datum registracije
    Sep 2016
    Tocno kako kaze Raspudic, on je gotov. Vecernji ga vec naceja.

Ronko, Saucha, HNS-ovci, Pupovac...Jugodesnica kontrolira vrijeme pada vlade i to će napraviti u njima najboljem trenutku. Pitanje je samo vremena, a vrijeme se bliži sudeći po novinskim napisima. Vjerojatno će Plenković zbog Agrokora morati bježati u Belgiju kao kao Sanader u Austriju.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ronko, Saucha, HNS-ovci, Pupovac...Jugodesnica kontrolira vrijeme pada vlade i to će napraviti u njima najboljem trenutku. Pitanje je samo vremena, a vrijeme se bliži sudeći po novinskim napisima. Vjerojatno će Plenković zbog Agrokora morati bježati u Belgiju kao kao Sanader u Austriju.
    Jasno. Za sad im još ne odgovara pad vlade. Trebaju odradit još štošta.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nije samo da in mozda sada ne odgovora, ovako su ga do kraja dresirali.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Kupit ce Plenkovic onoliko ruku koliko mu triba.
    Ne razumin ali stvarno ne razumin Brkica i ekipu kako in nije neugodno da preživljavaju na račun jugoslavena iz HNSa, Sauhe, Glavaša, manjinaca a evo i Ronko prominija bandiru.
    Pa brkić je deset puta veći izdajnik od bojlera, bojler u biti i nije izdajnik,njegova je država eu,on ovdje samo provodi okupaciju,a sa njim surađuju brkić i ostala tkz.domoljubna ekipica.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Valjda će hdz nakon ovoga zauvijek nestati,iako se zla teško riješiti.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Sep 2016
    Nama ne odgovara opstanak bojlera kao takvog, a opstanak ucjenjivog bojlera nan apsolutno ne odgovara.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove