Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
49. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

12 24.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.24%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.12%
  • MOST

7 14.29%
  • POMAK

2 4.08%
  • Nekoga trećega

9 18.37%
  • Neću uopće glasati

10 20.41%
+ Odgovori na temu
Stranica 395 od 395 PrviPrvi ... 295 345 385 393 394 395
Prikaz rezultata str. 7,881/7899

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jel to petokraku nacrtal na čelu?

https://youtu.be/YzwuYjUUXoM

Poštovani Grunf, da je to bilo prije 1990tih prošlog stoljeća, možda bi se tako moglo i reći. Iako su ti isti Hrvati koje smo vidjeli na ovos sliki klicali režimu u kojem su rođeni, odgojeni, školali se i titove štafete nosili, danas su se preodgojili i našom crkvenom naukom su se prekrstili i Bogu pomolili. Oni danas nose našu hrvatsku zastavu, s njom se ponose a mi smo njihove prije palili, što bi se moglo reći: SVE U ODRAZU VREMENA.
    Prilažem link gdje se iz sadržaja, pogovotvu iz mnogih komentara može donekle saznati o doktrini antifašizma.
    lijep poZDrav.

KOMENTARI NA: JEDNA MALA ANALIZA ANTIFAŠIZMA
    https://otporas.com/vrlo-zanimljivi-...a-antifasizma/

Bobani ne trolaj sve teme jer ću ti počet brisat postove.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Hvala i veliki pozdrav.

Produljili istražni zatvor na još 2 mjeseca napadačima u Uzdolju. Hoće li netko dignuti glas za uznike?

3 mjeseca istražnog zatvora zbog psovki?

Da, kao da vec odavno nije detudjmaniziran.

I sta to uopce znaci, HDZ je i za Tudjmanovog zivota bio prepun istih likova, nije li Seks tada bio jedna od glavnih faca u stranci i slicni njemu. Samo su cekali da Franjo pandrkne, da uzmu stranku pod svoje.

Otjerali su iz nje Pasalica, to mi prvo pada na pamet, a sve ono kasnije je smijurija. Potpuno vjerujem onima koji govore da su Buzin i ekipa nakon 2. sijecnja trazili covjeka koji ce voditi stranku pod onim uvjetima "predaj Gotovinu, predaj Hrvatsku nama" i nasli Sanadera. Nakon toga ta stranka je izgubila svaki smisao.
    Ajde Sanader, nego Kosor, jedna otvorena cetnikusa ili eto da ne pretjerujem, jugoslavenka. Zena je bila premijer ispred HDZ-a i celnica stranke. Meni je cak i Karamarko mutan, cim je on bio Mesiceva desna ruka. Mada i on takav, melem je na ranu za ovo sto danas vodi stranku.

Ali realno gledano, cijelo vrijeme u stranci se motaju isti ljudi, puki foteljasi i lazni domoljubi koji bi mater prodali za saku srebrnjaka. Ovi sto kao cekaju da se HDZ vrati na domoljubne staze, prica za malu djecu, zapravo sluze pravim gospodarima scene za predizbornu kampanju. Krsticevic i slicni.

Veliko razocarenje za mene taj covjek, uzgred receno.

Ovo se pretvara u tešku burlesku, farsu nad farsama.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Javila se i desna oporba, Stier u punom sjaju.
    https://teleskop.hr/38283-2
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Ima bojler i pravo, abolicija,ne provođenje lustracije, pomirba,antifašizam su ostavština generala Franje.

Naravno to zna i lik poput đakića,ali opet hdz-ovci igraju na kartu gluposti većine Hrvata pa im opet idu podvaliti još jednu predstavu.

Datum registracije
    Sep 2016

Njonjo u akciji. Uvijek sam znao da je HDZ poput nekakve sekte, ali da je tako ozbiljno....

Daj zamisli koji je to boljševizam, izbacit će 15 članova iz stranke zbog pisanja na Viberu. Nakon takve demokracije u stranci, kaj možemo očekivati u državi?

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa smijesni su od a do z. Kako sam vec vise puta rekao, ta stranka se najzesce obracunava sa onima za koje smatra da su desniji od nje.
    Od pocetka.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Daj zamisli koji je to boljševizam, izbacit će 15 članova iz stranke zbog pisanja na Viberu. Nakon takve demokracije u stranci, kaj možemo očekivati u državi?
    A sad baš da je tih 15 (ili bilo koji HDZ-ovac nakon 2000.) nešto što bi trebalo žaliti - ne bih se složio. Do jučer, zapravo do dana kada (ako) ih izbace, oni su članovi HDZ-a i podržavaju sve HDZ svinjarije (koaliciju sa SDSS-om i HNS-om, IK, Marakeš, rasprodaje, liberalno ljevičarenje, uhljebljivanje uhljeba, LGBT, udruge, "kultura", HNS kurikulum, eurofiliju i globalizam.....).
    Nadam se samo da ovi likovi, dokazane štetočine, sada po kratkom postupku neće postati članovi domoljubno desnih i suverenističkih stranaka. I to sa aureolom "HDZ mučenika". A na ovaj "skandal", samo treba gledati kao na interne HDZ sprdačine.

Plenković će pustiti suzu... Vučić ipak ne dolazi u Zagreb o čemu je napisao pismo predsjedniku Europske pučke stranke. Kaže da traje hajka na njega u Hrvatskoj zbog političkog i ekonomskog dizanja Srbije te da on iako neustrašiv i može lako odoljeti tim napadima, neće doći u Zagreb kako ne bi dodatno otežao položaj Srba u Hrvatskoj.

Tempiraju datume pred izbore da se kosti djelatnika i ranjenika ratne Vukovarske bolnice otkopaju i identificiraju iako godinama came i cekaju kraj cetnickog groblja u Negoslavcima.
    Pljuc bagro najveca,od Krsticevica ,Kolinde i Plenkovica
    To je najveca bagra u povijesti ,a nije da nemaju protukandidata.
    Stoka

Cekaj, jesam li ja dobro razumio govornike na onom okruglom stolu o Ovcari, sudjenje za polupane cirilicne table u Vukovaru u Hrvatskoj vodi sudac iz Srbije???

Zar je to moguce??? dovedu suca iz Sida koji sudi Hrvatima u Hrvatskoj. Mislim, znam da je sve moguce kod idiotskog naroda, ali zakonski??

Nedavno je pickousti svecano "otvorio" spomenik onom Braticu, koji je zagnojio na Vukovaru 2. studenog.

Pa mislim da je to i teoretski nemoguće osim ako kao neki policajci ne rade u Vukovaru a žive u Srbiji. To je moguće

Vitez izbijeljenjih zubiju i vitez Reiner jučer u Vukovaru.

Ima još takvih slika

https://m.facebook.com/photo.php?fbi...7515&source=47
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-11-2019 at 15:09

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa mislim da je to i teoretski nemoguće osim ako kao neki policajci ne rade u Vukovaru a žive u Srbiji. To je moguće
    Ništa u Hrvatskoj nije nemoguće...osim ujedinjenja tkz. desnice.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove