Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 358 od 396 PrviPrvi ... 258 308 348 356 357 358 359 360 368 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,141/7912

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Cim se Brisel TV toliko dao u kampanju "vozac saptac" jasno je da je jos jedan odstrjel u Kradezeu na djelu.

Nesto sam gledao i zabrinuti briselski cate sa Prisavlja za sudbinu Italije, kazu ne valja vlada i ekonomija je u padu, previse je antieuropska citaj nije lijevoliberalni proljev. Kme.
    Kaze, previse obecavaju gradjanima, to proracun ne moze podnijeti. Jasno, europski proracuni mogu podnijeti samo milijune neradnika iz Afrike i Azije, i "nevladine udruge".

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kod Talijana je Lega na broj jedan. Najjaca stranka.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Plenković kao Sanader, a Brkić kao Glavaš - povjest u HDZ-eu se ponavlja! Mislim - interesantnije je pratiti hrvatski nogometni Kup, nego hrvatsku politiku. Iako se i kod jednih i kod drugih pobjednik unaprijed zna - ipak je u Kupu zanimljivo vidjeti na koji će način suci pomoći velikima - da prođu na njih ''napaljene''niželigaše!
    Glavaš se na kraju vratio hdz-u, znači Brkić ne mora očajavati,možda i njega čeka neki novi bojler.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Glavaš se na kraju vratio hdz-u, znači Brkić ne mora očajavati,možda i njega čeka neki novi bojler.
    Ne - nije se Glavaš vratio HDZ-u. On samo - podržavajući HDZ - čuva svoj mir! Da nije njegova g....a u pitanju - davno bi on njima ''izvrnuo papke''.

Datum registracije
    Sep 2016
    Poopavac pogodjen, HDZ na nogama.
    Mislin da se toliko nisu uzrujavali kad su cetnici planirali atentate na pokojnog Tudjmana.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    pogođen ostatcima hrane navodno iz restorana Amfora...
    morate mi reći točnu lokaciju tog restača da kada odem u Zagreb obavezno tu svratim na ručak...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Ne znam kako bih nazvao ovo što vi održavate i razvijate ovde na ovom forumu. To je nekakva agresivnost, netolernacija, ostrašćena propaganda protiv određenih ljudi, grupa ljudi i sl.
    Niste vi toliko bitni, ali jeste bitno kad se ista stvar emituje preko Bujica, novinarskih kolumni, Marka Jurića, preko stranaka i crkvenog klera. To onda oblikuje i društvo u kojem narastaju određena osećanja, pa ovakvi ispadi postaju normalna stvar. Ostaci hrane su prvi korak, sutra može očekivati bocu u glavu i sl.

Mržna i netolerancija se zgušnjava, i država bi trebalo da reaguje i represivnim merama, ako treba. Jer stanje je bolesno. Pupovac je izložen hajci, potpuno neopravdanoj i besomučnoj. On je sa svoja tri poslanika kriv za sve, a ne npr. onih 70 i kusur hrvatskih poslanika koji koaliraju s njim. To jednostavno nije normalno.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' osjecate nervozu kod Alekshe.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Ne znam kako bih nazvao ovo što vi održavate i razvijate ovde na ovom forumu. To je nekakva agresivnost, netolernacija, ostrašćena propaganda protiv određenih ljudi, grupa ljudi i sl.
    Niste vi toliko bitni, ali jeste bitno kad se ista stvar emituje preko Bujica, novinarskih kolumni, Marka Jurića, preko stranaka i crkvenog klera. To onda oblikuje i društvo u kojem narastaju određena osećanja, pa ovakvi ispadi postaju normalna stvar. Ostaci hrane su prvi korak, sutra može očekivati bocu u glavu i sl.

Mržna i netolerancija se zgušnjava, i država bi trebalo da reaguje i represivnim merama, ako treba. Jer stanje je bolesno. Pupovac je izložen hajci, potpuno neopravdanoj i besomučnoj. On je sa svoja tri poslanika kriv za sve, a ne npr. onih 70 i kusur hrvatskih poslanika koji koaliraju s njim. To jednostavno nije normalno.
    Po tvom upisu reklo bi se da je Pupovac ugrožen u Zagrebu i Hrvatskoj. A čovjek maltene vlada Hrvatskom. I doslovno. Godinama iritira. Prikazuje se kao žrtva. I na tome gradi svoj politički kapital. Da je u Beogradu bio bi vozač busa. Šta misliš Aleksa da u Srbiji Vi Srbi slucajno imate jednog hrvatskog Pupovca kako bi se prema njemu odnosili?

Datum registracije
    Sep 2016
    Zigmanova su sustavno izignorirali, dapace, forsiraju nekakve Zbunjevce idiote, pa ovaj tu dolazi soliti pamet.
    Nekad cisto zanijemis koliko su neki bezobrazni.
    Ducic=Aleksha

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013

.....
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Datum registracije
    Sep 2016
    Eno mu se dalo tamo SAO Aleksha di moze pivati i kralju i otadzbini i opet njemu nije dovoljno. Mora on pokusavati odredjivati Hrvatima kako i sto, makar na forumu.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Po tvom upisu reklo bi se da je Pupovac ugrožen u Zagrebu i Hrvatskoj. A čovjek maltene vlada Hrvatskom. I doslovno. Godinama iritira. Prikazuje se kao žrtva. I na tome gradi svoj politički kapital. Da je u Beogradu bio bi vozač busa. Šta misliš Aleksa da u Srbiji Vi Srbi slucajno imate jednog hrvatskog Pupovca kako bi se prema njemu odnosili?
    Pa Bandić vlada Zagrebom, ali zaista vlada, pa zamalo nije dobio batine juče. Čovek je bio na ivici infarkta. Kao da to ima veze.
    Pupovca stvarate vi. Tj. stvarate određeno uverenje o njemu, koje možda i nema veze s njim. Da nema njega možda bi sutra bio izmišljen drugi Pupovac.
    Neke ideologije jednostavno moraju da imaju neprijatelja kao razlog sopstvenog postojanja. Ako ga ipak nema, onda ga izmisle.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Zigmanova su sustavno izignorirali, dapace, forsiraju nekakve Zbunjevce idiote, pa ovaj tu dolazi soliti pamet.
    Nekad cisto zanijemis koliko su neki bezobrazni.
    Ducic=Aleksha
    Od Žigmanova nije propagandom i hajkom napravljen "zli Hrvat koji vedri i oblači Srbijom". Da jeste, možda bi i on bio napadnut. Bezobrazno je to izjednačavati, i dovijati se na razne načine da se opravda nešto što jednostavno nije u redu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Daj ne pricaj, Hrvati od drzave Srbije nisu dobili ikakvu pomoc u icemu, dapace, sluze kao ispusni ventil onih divljaka iz "Krajne" tamo u Vojvodini, a Hrvatska ce zauvik financirati ovog pateticnog, ljigavog Pupovca.
    Doba interneta je pametnjakovicu, znamo i mi citati i pratiti sta izvodite.
    Drugi je par opanaka sto ova debela pedercina nezna vama zavrnuti ruku, ali doci ce taj dan, zapanti to.

Pa Bandić vlada Zagrebom, ali zaista vlada, pa zamalo nije dobio batine juče. Čovek je bio na ivici infarkta. Kao da to ima veze.
    Pupovca stvarate vi. Tj. stvarate određeno uverenje o njemu, koje možda i nema veze s njim. Da nema njega možda bi sutra bio izmišljen drugi Pupovac.
    Neke ideologije jednostavno moraju da imaju neprijatelja kao razlog sopstvenog postojanja. Ako ga ipak nema, onda ga izmisle.
    Pupovac radi ono što je nekada radio Svetozar Pribičević. Nije Pupovac izmislio ništa politički novo. Jednostavno je prepisao od Pribičevića - ali za razliku od Pribičevića koji je poskrivečki slao brata u Beograd po mišljenje - Pupovac po isto ide osobno kod Vučića i ekipe - tako da mi ništa nismo stvorili - nego je to već davno uvježbana srpska dvostruka igra.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    hdz domoljub

https://narod.hr/hrvatska/dakic-u-sl...u-ime-obitelji
    “On jest naš koalicijski partner i želim naglasiti da se u najvećem dijelu ne slažem s njim, ali eto, podnosimo se”, kaže Đakić, i dodaje kako je pratio njegove “eskapade” i pisanje u novstima kad su hrvatske ratne vojne invalide zvali “bordelom patnika”, te da mu je znao “izravno reći da prestane s takvim odnosom prema domovinskom ratu”, no svejedno konstatira da je on njihov koalicijski partner. On navodi kako se Pupovac nije htio pokloniti hrvatskim žrtvama u Oluji i Bljesku, no stoički dodaje, “i što sad da radimo”. Pri čemu razvrgavanje koalicije, očito, nije opcija.

U HDZ-u, kaže, nema borbe frakcija a iako sebe smatra pripadnikom desne struje u stranci podržava premijera Plenkovića. “On je europski čovjek, a nama treba snažan diplomat”, zaključuje Đakić.
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 30-09-2018 at 20:50

Medved ima problem - netko se uselio u vojni stan u centru Zagreba - navodno general HVO-a, a mediji to povezali s njim. Milijan Brkić je također u problemu - ako je istina što ''Nacional'' piše da je ''povezan'' sa ''podzemljem''. Ako je to najobičniji senzacionalizam - pod hitno ih treba tužiti i dobiti na sudu, a ako nije - bit će da je netko ''smjestio zeki Rogeru''!?

Lijepo sapunjaju dasku Brkiću. Sigurno se u ovim trenucima sjeti sjednice na kojoj su skidali Karamarka, a i one na kojoj su postavljali Plenkovića.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sta je ovo nisan uspija prostudirati, Brkica vezu sa prikrivanje nekih veza uz elitnu prostituciju?

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove