Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
55. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 23.64%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 10.91%
  • Domovinsku koaliciju

5 9.09%
  • MOST

9 16.36%
  • POMAK

2 3.64%
  • Nekoga trećega

9 16.36%
  • Neću uopće glasati

11 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 451 od 459 PrviPrvi ... 351 401 441 449 450 451 452 453 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 9,001/9170

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

https://narod.hr/hrvatska/nikola-kaj...slucaj-dekanic
    HDZ kao nekoć partija. Samo se bojim da ne povuku Hrvatsku za sobom...
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 18-03-2023 at 05:05
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Jučer US Bih odbio komšićevu pritužbu na schmidtovo nametanje kojima nas Hrvate cementira kao politički narod. Još se sredi predsjedništvo a posljedično time i ambasadori federacija postaje ono što je potpisano u Washingtonu. Plenković uz sve svoje mane ima gro pozitivnih poteza i pobjeda za Hrvate.
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Ja se ne bi kladio da Plenković ima ikakve veze s tim, realno sitnim dobicima za Hrvate BiH
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-03-2023 at 17:42
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Ne bi rekao da su sitni dobitci ako se sjetimo trendova od 2000ih. Od fizičkog čišćenja od strane sfora, pljačke banke, nametanja zakona pa do kršenja matematičkih zakona do ovog danas . Najveću zaslugu jasno ima onaj mučenički narod tamo koji je kroz svoju cijelu povijest tamo trpio i nikada se hrvatstva nije odrekao i opstao ali plenkovićeva zasluga je ta što se nije ponio ko mnogi njegovi prethodnici nego je bar malo stao iza njega da nam je na vlasti neko poput mesića/josipovića ne vjerujem da bi situacija bila ovakva.
    Posljednje uređivanje od franjevac : 24-03-2023 at 15:30
    Mi smo u ratu.

Sad treba zamisliti vladu koju je zamislio naš nino sa sdp i možemo i kako bi takvi štitili prava Hrvata herceg bosne. Nino je veliko razočaranje
    Mi smo u ratu.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Sad treba zamisliti vladu koju je zamislio naš nino sa sdp i možemo i kako bi takvi štitili prava Hrvata herceg bosne. Nino je veliko razočaranje
    Kako razočaranje a nije ni u vlasti.

Plenković nešto malo mrdnuo kad su u pitanju Hrvati u BIH i vi se odmah raznježili.
    Da mu o tome ovisi neka buduća fotelja u Briselu odmah bi promijenio ploču ako bi to bilo nešto nepovoljno za njega.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Kako razočaranje a nije ni u vlasti.

Plenković nešto malo mrdnuo kad su u pitanju Hrvati u BIH i vi se odmah raznježili.
    Da mu o tome ovisi neka buduća fotelja u Briselu odmah bi promijenio ploču ako bi to bilo nešto nepovoljno za njega.
    Naravno da je razočaranje kada traži koaliciju sa izrodima iz možemo i sdp-a. Ko fol on traži zamrzavanje ideoloških tema da vadi hrvatsku iz ekonomske krize jer u možemo čuče svi mogući eksperti jedino eto ta ideologija. Pa u možemo i sdp je skoncentrirana sva hrvatska ološ i nesposobnost od ljudske, karakterne, profesionalne. Samo sebi predoči da ti sutra hrvatsku vode jedna borić ili sandra benčić. Možemo odmah ključ u bravu.
    Plenković me nije raznježio ali se mogao ponijeti kao mnogi izrodi prije njega ali to nije uradio. Ima mnogo krivih poteza ali i pozitivnih i za objektivnu ocjenu njegove vladavine treba sve uzeti u obzir.
    Mi smo u ratu.

Nino je tu ispao totalni blesan ali i dalje ne mislim da Plenković ima puni veze sa ičim u BiH. On jednostavno nema nacionalni osjećaj ni za Hrvate iz HR a kamoli će imat za Hrvate iz BiH.

Zbog Eline i bokala vina

Ok. Tko je po tebi zaslužan za promjenu trenda obespravljivanja i političkog uništavanja Hrvata?

Za mene je to čista inercija ponajprije u međunarodnim odnosima prvenstveno rata u Ukrajini. Ond ai bosansko muslimanska bahatost gdje su oni proručivali d aje cil ne smao političko nego i fizička eliminacija Hrvata iz Bih. A ferderacija i BiH nisu podjeljeno smao iz jednog razloga. Da Muslimani nemaju svoju makar koliku državu u srcu Europe. Onda su ovi skužili da se hrvati ne djau utjerat u "građanski" tor a Muslimani d ane odustaju od sovjih planova i ideja.

Ono što je Plenković uradio može se vidjeti na primjeru njegove bivše MVP Marije pejčinović Burić koja jer postala predsjednica VE i gdje se donijela neka rezuolucija o potrebi građanske Bih i suzbijanju nacionalizma u istoj. Naravno tu se mislilo na hrvatski jer su Srbima ionako dali državu u državi a tzv bošnjački je bio uvijen u celofan "građanštine". Nino je to x puta i slao mislim pisma Pejčinovićki da jel to stav Vijeća Europe pa pitao Plenkovića. Mislim da nikad nije dobio odgovor. Eto tolika je Plenkovićeva zasluga.

Osim toga ovo su mrvice mrvica. Ono što bi značilo nešto konkretno bilo bi vraćanje na izvorni Washington. Koji je izmjenjen do neprepoznatljivosti.

Zbog Eline i bokala vina

Istina je da živimo financijski najbolje u povijesti, ali što vrijedi kad je naša vojska skoro nepostojeća, našom državom drmaju neprijatelji, institucije su probušene, mediji su većinski protuhrvatski i kad se hrvatski osjećaj i kultura sustavno zatomljuju, a demografski propadamo.

Ne da Plenki na svog koalicijskog partnera...Zamisli koliko je to bolesna atmosfera u društvu da u hrvatskoj državi se brani registriranje hrvatske pravoslavne crkve.

Gotovo sedam godina Hrvatska pravoslavna crkva pokušava se registrirati kao vjerska zajednica u Hrvatskoj. Njihovu pravnu borbu da iz udruge postanu vjerska zajedica ovih je dana ponovno osujetilo Ministarstvo pravosuđa i uprave ignoriravši tako presudu Visokog upravnog suda iako u Hrvatskoj postoji 55 registriranih vjerskih zajednica poput hindisutičke, budističke, scijentološke…

U Evidencija vjerskih zajednica u Republici Hrvatskoj postoji čak 55 vjerskih zajednica koje kao takve smiju djelovati na teritoriju Republike Hrvatske. Među njima nema Hrvatske pravoslavne crkve (HPC) čiji ju čelnik, hrvatski arhiepiskop Aleksandar, već godinama pokušava registrirati kao vjersku zajednicu.

Točnije od 19. svibnja 2017. kada je podnio zahtjev za upis u Evidenciju vjerskih zajednica Hrvatske pravoslavne crkve. Krajem ožujka ove godine stigao je novi hladni tuš. Naime, Ministarstvu pravosuđa i uprave trebalo je dvije i pol godine od prvog zahtjeva da donese rješenje i to negativno.
    https://narod.hr/hrvatska/ministarst...tologe-budiste

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne da Plenki na svog koalicijskog partnera...Zamisli koliko je to bolesna atmosfera u društvu da u hrvatskoj državi se brani registriranje hrvatske pravoslavne crkve.

https://narod.hr/hrvatska/ministarst...tologe-budiste
    Dokaz da nam je država oteta a mi smo zatočenici.
    U mnogim stvarima pa tako i u ovom slučaju Pupi ima zadnju riječ a Plenki mu se ne želi zamjeriti kao ni svojim šefovima u Briselu.

Izdali Hrvatsku i njene interese ko' Juda Isusa.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Dokaz da nam je država oteta a mi smo zatočenici.
    U mnogim stvarima pa tako i u ovom slučaju Pupi ima zadnju riječ a Plenki mu se ne želi zamjeriti kao ni svojim šefovima u Briselu.

Izdali Hrvatsku i njene interese ko' Juda Isusa.
    Zaista frustrirajuće odluke. Navodno slijede Tuđmana, a on je u puno težim uvjetima donosio puno teže odluke koje su sve imale za cilj zdravo društvo, slobodan i zdrav narod, gajenje i promicanje našeg identiteta i interesa. Sve je bilo na hrvatski rast i razvoj. Kad je Tuđman gledao hoće li se zamjeriti SPC-u ili Jugićima? Nikad.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zaista frustrirajuće odluke. Navodno slijede Tuđmana, a on je u puno težim uvjetima donosio puno teže odluke koje su sve imale za cilj zdravo društvo, slobodan i zdrav narod, gajenje i promicanje našeg identiteta i interesa. Sve je bilo na hrvatski rast i razvoj. Kad je Tuđman gledao hoće li se zamjeriti SPC-u ili Jugićima? Nikad.
    Pusti i njega. Abolirao je četnike, dopustio da se SDS registrira i da se i preambulu Ustava stavi da je moderna Hrvatska sljednica ZAVNOHa.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pusti i njega. Abolirao je četnike, dopustio da se SDS registrira i da se i preambulu Ustava stavi da je moderna Hrvatska sljednica ZAVNOHa.
    Sve zbog pritiska iz vana, da bi očuvao teritorijalni integritet i da bi stvorio uvjete za proširenje RH. Mi smo danas članica NATO saveza i EU, a dajemo gore ustupke nego ikad, s ne znam kakvim dobicima, osim možda financijskih. Što ti vrijede financije kad nemaš slobode nego si kao rob u vlastitom domu.

Svima želim Sretan Uskrs!
    Posljednje uređivanje od Bobani : 06-04-2023 at 14:49

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Pavliček opet odličan,u sridu sve pogođeno...

https://www.youtube.com/watch?v=Rxb81_4-Das
    Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Državni zavod za statistiku objavio da će za plaćanje jedne kazne za ustaški pozdrav, građaninu Hrvatske u prosjeku trebati 5,73 medijalne plaće što je Plenković ocjenio izvrsnim ekonomskim postignućem vlade.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-04-2023 at 18:09

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Državni zavod za statistiku objavio da će za plaćanje jedne kazne za ustaški pozdrav, građaninu Hrvatske u prosjeku trebati 5, 73 medijalne plaće što je Plenković ocjenio izvrsnim ekonomskim postignućem vlade.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove