Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 342 od 361 PrviPrvi ... 242 292 332 340 341 342 343 344 352 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,821/7204

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jasno. Za sad im još ne odgovara pad vlade. Trebaju odradit još štošta.
    Vjerojatno će sad pojačati medijske napise o lopovluku njega i HDZ-a, pa kreće USKOK i onda idu izbori di se nadaju da će opet dobiti 85 mandata. Treba bit samo miran na ove obračune na jugodesnici.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nije problem u bojleru,treba se riješiti hdz.To je zlo koje ima za namjeru uništiti Hrvate.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Na portalu VL, HDZ klonovi slave Plenkovića (dao je izjavu da se vidi premijerom i 2020.) i dobivaju za to masu pluseva. A ja tako pomislih, zašto i ja ne bi dobio puno pluseva, možda mi se i isplati?! Pa sam tako i ja odlučio pohvaliti Plenkovića, a autoplagijat prenosim u cijelosti:

goran2hr:

Ajde da i ja zaradim pluseve, te honorarčić iz Središnjice. Plenković je zaista najbolji. On je pravi hrvatski domoljub, suverenista, integralista, pa čak i po potrebi hrvatski nacionalista. Vrlo je pobožna osoba, u crkvi sjedi u prvom redu, hodočasti, a i na čelu je demokršćanske stranke. U HDZ-u je dušom od prvih dana. U Domovinskom ratu je obavljao najteže dužnosti, tj. širio je istinu po svijetu u vrlo teškim okolnostima, izložen predrasudama, jezičnoj barijeri, nama stranoj klimi i osuđen na konzumiranje suhe hrane. Svejedno nije popustio. To nije mogao učiniti svatko. Nama Hrvatima, kao premijera, Nebo ga je poslao u najtežem trenutku, kada sudbina naše domovine, više nije mogla biti talac jedne osobe. Naravno, ne smijemo zaboraviti i njegove gospodarske uspjehe. Iskoristiti masovno iseljavanje, kao metodu za smanjivanje nezaposlenosti, moguće je samo rijetkim državnicima i vizionarima. Usrećio je i manjine. Svojim odlučnim stavom, uspio je zastrašiti Rusiju, a to je još osnažio poslavši HV na rusku granicu. Bez obzira na INA polja u Siriji, pozdravio je NATO raketiranje sirijskog režima, kao kaznu za bacanje bojnih otrova i time pokazao da principi nemaju cijenu. Prvi je uspostavio i vezu sa vanzemaljskom civilizacijom, pa iskoristio Borgove da rade u korist Hrvata. Visok je, ljepuškast, plavokos i nabildan. I kao takav toliko omiljen, da mu čak i predsjednik EK Juncker - šalje poljubac. A poljubac mu šaljemo i mi Hrvati, u nadi da će nam premijer biti i 2020. godine.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Na portalu VL, HDZ klonovi slave Plenkovića (dao je izjavu da se vidi premijerom i 2020.) i dobivaju za to masu pluseva. A ja tako pomislih, zašto i ja ne bi dobio puno pluseva, možda mi se i isplati?! Pa sam tako i ja odlučio pohvaliti Plenkovića, a autoplagijat prenosim u cijelosti:

goran2hr:

Ajde da i ja zaradim pluseve, te honorarčić iz Središnjice. Plenković je zaista najbolji. On je pravi hrvatski domoljub, suverenista, integralista, pa čak i po potrebi hrvatski nacionalista. Vrlo je pobožna osoba, u crkvi sjedi u prvom redu, hodočasti, a i na čelu je demokršćanske stranke. U HDZ-u je dušom od prvih dana. U Domovinskom ratu je obavljao najteže dužnosti, tj. širio je istinu po svijetu u vrlo teškim okolnostima, izložen predrasudama, jezičnoj barijeri, nama stranoj klimi i osuđen na konzumiranje suhe hrane. Svejedno nije popustio. To nije mogao učiniti svatko. Nama Hrvatima, kao premijera, Nebo ga je poslao u najtežem trenutku, kada sudbina naše domovine, više nije mogla biti talac jedne osobe. Naravno, ne smijemo zaboraviti i njegove gospodarske uspjehe. Iskoristiti masovno iseljavanje, kao metodu za smanjivanje nezaposlenosti, moguće je samo rijetkim državnicima i vizionarima. Usrećio je i manjine. Svojim odlučnim stavom, uspio je zastrašiti Rusiju, a to je još osnažio poslavši HV na rusku granicu. Bez obzira na INA polja u Siriji, pozdravio je NATO raketiranje sirijskog režima, kao kaznu za bacanje bojnih otrova i time pokazao da principi nemaju cijenu. Prvi je uspostavio i vezu sa vanzemaljskom civilizacijom, pa iskoristio Borgove da rade u korist Hrvata. Visok je, ljepuškast, plavokos i nabildan. I kao takav toliko omiljen, da mu čak i predsjednik EK Juncker - šalje poljubac. A poljubac mu šaljemo i mi Hrvati, u nadi da će nam premijer biti i 2020. godine.
    Pretjerao si, trebao si samo napisati : hdz je manje zlo, ne smijemo dopustiti da se crveni vrate na vlast.

Bilo bi pluseva do neba.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Prosjecan HDZov aparatschik i nece poznati ironiju.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Vidio sam jedan komentar danas od HDZ-ova bota na braniteljskom portalu, veli pajdo:

“Braniteljski portal zauzeli crveni khmeri!” LMAO
    A troll & a gentleman

Dobar Nino.

Crveni D'Anunzio

https://www.vecernji.hr/premium/njus...omjena-1246131

A tek kontura koalicije..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Bojlo je navika da on odleprsa negdi, ili su neke stanke rada sabora na nekoliko dana/tjedana, a onda je vec sve drugacije, pritisak je smanjen.

Gledan ga jucer na dnevniku, i prvi puta mu vidin znoj na celu. Inace je lik smiren do boli, sto ce njemu ko, on je miljenik Brüssela, a sad polako mu postaje jasno da mu njegovi saveznici u drzavi spremaju pokop.

Mislin, nije valjda toliko glup da to nije naslutija vec i prije, ali ocito je racuna na nedodirljivost vodje HDZa. Nije da su Sanadercica pomeli.

A jos ovo ''ja i HDZ necemo trpiti stetu''. Ocajan je.

Njonjo ce se brzo morati naviknuti na novog gazdu.

Datum registracije
    Sep 2016
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...nacno/7369155/

Rijetko glupav prijedlog ministarstva pravosudja, pa cemu onda pravna drzava ako svaka budala pravo tumaci na svoj nacin.

HDZ i pravna drzava su nespojivi pojmovi.

Martićev i Hadžićev nasljenik upozorava novinare da treba čuvati ovo manje zlo da ne bi došlo veće zlo. Pa kako ako ankete ne štrikaju po svome. Milijan Brkić ga pozvao da ne bude sa zlom pa makar bilo manje.

Kažu Plenkovićevu sudbinu drži Brkić. E jebo ti tu stranku i čelnika koji ovisi o Brkiću. Desno krilo. Protivistnabulci na baterije.

Većih šupaka od tzv desne struje u HDZ-eu nema.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-05-2018 at 20:30

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Između brkića i pupovca neke bitne razlike nema,a brkić je kao desnica. Oni hrvatima nameću tko je desno,a tko zlo.

Rodoljubno-verski stihoklepac može samo u ovoj državici i prismrditi desnici.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Sep 2016
    Najveca fora bi bila da skinu Bojlera a stavu Stiera na celo stranke. Njega mogu jebat kako hoce, marioneta bez kicme, a ko fol ''desnicar''. Bumo vid' li sto ce Seks odluciti.

Jučer slušam vijesti i neki lik daje izjavu. Po tonu govora sam mislio da je Vučić, kad ono Plenković. Isti glas kao Vučić je imal.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jučer slušam vijesti i neki lik daje izjavu. Po tonu govora sam mislio da je Vučić, kad ono Plenković. Isti glas kao Vučić je imal.
    čini mi se da je promukao Plenković,izgubio dobar glas...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Jučer san sluša Culeja i osta bez teksta.
    Sve on lipo govori dok ne dođe do glasanja u saboru.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ja nikoga od svih njih ne uzimam zaozbiljno. A pogotovo ne Culeja.

Što se tiče "čovjeka koji ne komentira tuđe izjave" pogubio se skroz. ne zna što lupa. On je sad i doslovno marioneta na Pupovčevom koncu.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Plenky skresa zastupništva iseljeničkog HDZ-a. Jest mi i drago zbog hdzovih hahara po svijetu.
    A troll & a gentleman

Ide spašavanje Plenkija koji se pogubio skroz pa ne zna što lupa. Ako je ikad i znao.

Samo da "desna struja HDZ-ea" ne preuzme stranku pa opet jovo-nanovo. A da to nije bezopasno, dovoljno je pogledati FB gdje neki naivci zazivaju Stiera.

Samo politički nestanak HDZ-ea dolazi u obzir a prvo nek nestane "desna struja" HDZ-ea.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-05-2018 at 19:27

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ako hdz preživi i ovo onda jebiga zaslužuju da do kraja unište Hrvate i neka im je sa srećom.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ide spašavanje Plenkija koji se pogubio skroz pa ne zna što lupa. Ako je ikad i znao.

Samo da "desna struja HDZ-ea" ne preuzme stranku pa opet jovo-nanovo. A da to nije bezopasno, dovoljno je pogledati FB gdje neki naivci zazivaju Stiera.

Samo politički nestanak HDZ-ea dolazi u obzir a prvo nek nestane "desna struja" HDZ-ea.
    Pa to je sto san reka, to bi bila apsolutna fora, kao prvo je Stier jedan od tvoraca price oko trazenja nekakvih konsenzusa, znaci on je simbol za buducu koaliciju SDP-HDZ, a onda je i naivan trut, predestiniran kao marioneta vladara u sjeni HDZa, a za one najjace budaleturine cak jos i simbolizira ''desnu struju''.

Plenkovic bar ne glumi da je desnicar, a Stier je kurac od ovce, narodno receno.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove