Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
52. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 25.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 11.54%
  • Domovinsku koaliciju

4 7.69%
  • MOST

8 15.38%
  • POMAK

2 3.85%
  • Nekoga trećega

9 17.31%
  • Neću uopće glasati

10 19.23%
+ Odgovori na temu
Stranica 433 od 434 PrviPrvi ... 333 383 423 431 432 433 434 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 8,641/8663

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

srpska pobuna u HR 1990ih, je na istim mjestima na kojima je bila pobuna partizana i četnika 1940ih, tako da je to suvišno i pričat.

razlika je samo u tome, što su i Hrvati 1940ih masovno sudjelovali u pobuni protiv vlastite države, a ne samo Srbi.

a ovi što nisu 1990ih se pridružili četnicima, to je samo zato što su dobro procijenili situaciju, za Hrvatsku bi bilo puno bolje da jesu, jer bi skupa s Srbima i antife napustile RH.

tako da, ništa čudnoga tu nema, jedina razlika je ta šta su sada ove naše posrbice i jugo linijaši ostali po strani, ali u nekom globalnom ratu i previranju opet će ta odnarođena bagra, otić na suprotno stranu.

oni su dobro procijenili da s Srbima ne mogu porazit ustaše ovaj put, i ostali su po strani, da je tu bila Amerika i Rusija u igri, oni bi opet s Srbima udarali po glavi sunarodnjacima. antifašizam je bolest, jača bolest od čuvenog COVID-a.

a Milanović će imati moj glas na idućim izborima, ako se ne pojavi neka normalna politička figura, zato jer je najdostojniji istog. dakle odjebo je ove pupovčeve kretene, i jedini se ponaša konkretno u raznim situacijama.

ne jebe ih pet posto, oni i njihov domjenak, kao da su samo Srbi pravoslavci u HR, pa se njima treba diplit iza guzice, ko ovim antifama. političke i nacionalne manjine u HR su si dale maha, baš zato jer nema jasne državne politike, s jasnom autoritativnom figurom na čelu države, što je bio Tuđman 1990ih. zato kolo vode, ovi manjinci i antife orjuna i slični, jer ne postoji ličnost koja će neutralizirat navedenu bagru, plus vodit državu u javnom interesu Hrvata, a ne tzv manjina.

ništa čudno da se gubi stanovništvo, s ovakvom politikom. s ovakvom politikom, biti će dobro ako ne padnemo ispod 3 miliona na idućem popisu stanovništva.

Nakon što je objasnio da je "insider trading" dionicama banaka presofisticiran koncept za neuke mase Plenković je poručio da će Hrvatska odlučno reagirati u slučaju da Rusija napadne Ukrajinu. Putin se usra u gaće od straha.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nakon što je objasnio da je "insider trading" dionicama banaka presofisticiran koncept za neuke mase Plenković je poručio da će Hrvatska odlučno reagirati u slučaju da Rusija napadne Ukrajinu. Putin se usra u gaće od straha.

I još je Plenki rekel da nek naši iz dijaspore prijave poreznoj sve primitke i da brzo prebacimo svu lovu u banke i pretvorimo u eure. Evo jurimo.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

I još je Plenki rekel da nek naši iz dijaspore prijave poreznoj sve primitke i da brzo prebacimo svu lovu u banke i pretvorimo u eure. Evo jurimo.
    Kroz Imotski
    kamioni jure...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Ovdje spada

Možda nije idealna ali mislim da od ponuđenih ova tema je najprigodnija za ovo

Odlična je pjesma, a i cijeli album koliko sam preslušal dosad. Čak ih i Bujanec sluša. Tram 11 budu postali u repu ono što je Thompson u rocku.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Konačno malo daška hrvatstva u Hrvatskoj...
    uljepšali su mi dan kad sam poročitao vijest i stihove..
    nisam mogao vjerovati da je istina to što čitam...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Nije loš rep. Ali može to i bolje. I jače. Složit ću mu ja malo jače tekstove, nije problem.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Npr nešto ovako. Još malo nadodat prepravit..

http://www.hrhb.info/content.php?r=3795-Nekad-bilo...

Zamisli objašnjenja pod kojim su uhitili čovjeka

https://slobodnadalmacija.hr/zadar/k...apisao-1161773

To je ništa drugo nego " zaštita lika i djela druga Tita" pod kojom se hapsilo u Jugoslaviji.

Totalna diktatura briselskog ćate i koalicijskog partnera stranke koja je povela krvavu i brutalnu agresiju na Hrvatsku. Nečuveno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : Jučer at 11:55

na istom tragu...

https://www.jutarnji.hr/kultura/glaz...odaje-15149012

Kritičari pišu da je album "Jedan i Jedan" koktel homofobije i mizoginije i šovinističke srbofobije

Thompsona ce uskoro hapsiti na koncertu

Album tram 11 povučen iz prodaje. "Cancel culture" je i kod nas aktivna.

To je bilo pitanje trenutka čim se poslušala ova pjesma a ima i još sličnih pjesama.

U državi gdje se hapse ljudi radi " vrijeđanja lika i djela premijera" nema granice u cenzuri i hapšenju.

Cak i u sugoslaviji je bila manja cenzura, bar mislim na glazbenike i kulturu, dopustali su izduvne ventile istina pod kontrolom partije, toleriran je i crni val na filmu, ovi ne misle nista tolerirati.

Sve sto bljedolika masa progresivaca ocijeni kao nedopustivo, bice zabranjeno.

Popu koji pjeva cetnicke pjesme ne smijes reci da je cetnik pop, novinara koji napise jebo vas Vukovar castis alibijem da je to novinarska sloboda, ovaj sto pise "dobra stara vremena" samo je ironican, a na pomisao bacanja jaja na premijera hapsice te interventnom.

Citam da se progresivna rulja sprda sa Ninom Raspudiem na osnovu njegovog fizickog izgleda... dakle rulja neprivlacnih "djevojaka" roze i ljubicaste boje kose, bubuljicave, neuredne, neobrijane, koje zastupaju stav "voli sebe kakav jesi", rugaju se ipak privlacnom muskarcu na osnovu fizickog izgleda. Nadrealna drzava.

HDz enjare se vade na to da se hapsilo u sličnim slučajevima kad je takvo što bilo upućivano Milančetu i Josipoviću.

Čime eksplicitno priznaju da su isti i da nikakve razlike među njima nema.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Malo me iznenadili tramovci, ali ugodno.

Danas se ne može ništa zabranit. Može se samo pokušajima zabrane reklamirat i tako povećavat popularnost. Zadnji rap, prije ovoga od trama 11, koji se meni svidia je bia prije više od 40 godina (Grandmaster Flash & The Furious Five). Posli toga svaki rap mi se je gadia. Da lijevi retardinjosi nisu digli dreku oko ovoga ja to nikad ne bi posluša.
    A sad ću im kupit sve albume.

Slucajno sam ovo primjetio, ovih dana je bila obljetnica i naravno Plenkovic je bio tamo, pa je umirovljenik uhicen zbog jaja, a naravno nitko nece biti uhicen zbog ovakvih skandaloznih gresaka... naime, nisu navedene sve brigade ucesnice Maslenicke akcije, a 6. gardijska ne postoji, tamo je sudjelovala 9. gardijska brigada koja je ime promijenila kasnije mislim prvo je bila 6.

jel moguce da takvi diletanti dobijaju poslove ove vrste, jel to netko namjerno radi ili sta

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    HDz enjare se vade na to da se hapsilo u sličnim slučajevima kad je takvo što bilo upućivano Milančetu i Josipoviću.

Čime eksplicitno priznaju da su isti i da nikakve razlike među njima nema.
    Anemični se boji jaja a možda i limuna kao i njegov Pupi.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove