Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 398 od 400 PrviPrvi ... 298 348 388 396 397 398 399 400 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,941/7994

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Sad znamo zakaj SDP ima tolko birača.

U Rijeci stavili jugo zastavu na neki pano, već je prešarana. Bravo Riječani.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ovo je nemoguće! Prije rata ih je bilo Hrvata oko 800 000 u BiH. A onda su devastirani.
    Hrvata u BiH prije rata nije bilo ni 700 000 tisuća. Ustvari broj je bio bliži 600 tisuća ( i niže) nego 700 jer su u Hrvate brojani i gastarbajteri kojih je bilo nešto malo manje od 200 tisuća, više nego Srba i Muslimana zajedno a službeni popis je bio 1991-ve oko 766 tisuća Hrvata( s gastarbajterima naravno) u BiH pa ti računaj koliko ih je stvarno živilo u BiH.

Ja mogu reći za svoje selo. Duvanjska općina prva u SFRJ po gastarbejterima u odnosu na broj stanovnika ( druga je susjedno Livno a treća susjedni Imotski). Svaka kuća je u prosjeku davala dva gastarbajtera( mlađi su vodili i žene tako da je lažljiva ona priča koju furaju yumediji da su prije ie sami glave kuće, ne već početkom 70- tih išli su muž i žeba u djeca su se rađala u tuđini). Dakle samo u Berlinu, samo u Berlinu bez ostatka Njemačke i Europe ima duplo više obitelji nego sada, trenutno u samom selu koje je po popisu 1961-ve ( prije otvaranja granica) brojalo oko 3400 stanovnika i gdje se rodilo iste te 1961-ve 107- ero djece ( podatak mi dao pokojni župnik). To je natalitet od skoro 30 promila, to danas nemaju ni arapske i afričke zemlje. Nažalost, ti Berlinčani iz mog sela i ini ti su sve vrlo izgledno budući Nijemci.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 31-01-2020 at 21:12
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Slušam Plenki ja na Poslovnom forumu bh Hrvata.
    Bože baci ciglu i budi precizan

Edit: treba ga zaposlit da cita uspavanke
    Posljednje uređivanje od ZGabriel : 12-02-2020 at 11:03
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

https://teleskop.hr/suptilna-poruka-...l3XMOv7Fq9ptXc

“Gospodin Ostojić ima svoju agendu svakog dana o raznim pitanjima i bilo bi bolje da pita tko je napravio svastiku na Hajdukovom stadionu, kada odgovori na to, neka se bavi drugim pitanjima”.

Da li je ovo neizravna optužba Ostojića za ''umjetnički izričaj na travnjakuz Poljuda''.

Sumnjam da će mu Ranko išta odgovoriti - jer škaklivo je po njega samoga. Vrlo škakljivo.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Ima 100 stvari bitnijih od te jebene svastike, koga briga uopće za to, bar s desne strane. Mene bi taj slučaj zanima više npr da je petokraka u pitanju ili srp i čekić.

Daj odjebite više s tom svastikom, jebala vas svastika. Odsad brišem sve u vezi jebene svastike.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    https://teleskop.hr/suptilna-poruka-...l3XMOv7Fq9ptXc

“Gospodin Ostojić ima svoju agendu svakog dana o raznim pitanjima i bilo bi bolje da pita tko je napravio svastiku na Hajdukovom stadionu, kada odgovori na to, neka se bavi drugim pitanjima”.

Da li je ovo neizravna optužba Ostojića za ''umjetnički izričaj na travnjakuz Poljuda''.

Sumnjam da će mu Ranko išta odgovoriti - jer škaklivo je po njega samoga. Vrlo škakljivo.
    Ako mu smetaju simboli naših povijesnih saveznika na Poljudu zašto bojler nije sam riješio taj slučaj?

Ili je to još jedan od onih slučajeva kad hdz nije mogao jer takva su vremena i sl...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    A navodna sestra Zvonka Bušića brani hdz-ovsko uskakanje u krevet sa hns-om.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    A navodna sestra Zvonka Bušića brani hdz-ovsko uskakanje u krevet sa hns-om.
    nije navodna, sestra mu je. to što se prodala za fotelju je drugi par opanaka. ni prva ni zadnja "velika Hrvatica, domoljupka, demokršćanka" i šta već oni sebi prišivaju. sad će fino bit podpredsjednica HDZ-a i boli je uvo. penzija sigurna.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    nije navodna, sestra mu je. to što se prodala za fotelju je drugi par opanaka. ni prva ni zadnja "velika Hrvatica, domoljupka, demokršćanka" i šta već oni sebi prišivaju. sad će fino bit podpredsjednica HDZ-a i boli je uvo. penzija sigurna.
    Vidia sam je negdi na nekoj snimci kako je odbrusila novinaru "kakve veze ima to što sam Zvonkina sestra". Pitanje novinara nije bilo u snimci. Koja gadura..i iznutra i izvana.

Pa to je i moje mišljenje, da su oni istih stavova, istih kvaliteta, onda bi i ona bila u avionu s njim. Bušić je gromada, a ona se tek treba dokazati kakva je, sudeći po izjavama, nije baš neka veličina.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa to je i moje mišljenje, da su oni istih stavova, istih kvaliteta, onda bi i ona bila u avionu s njim. Bušić je gromada, a ona se tek treba dokazati kakva je, sudeći po izjavama, nije baš neka veličina.
    I ona je završila u fotelji, a Zvonko u zatvor, pa navodno samoubojstvo u Hrvatskoj i pod zemlju.

Grunfe nikad se ne zna, ako se već nađeš u ''minskom polju'' onda moraš oprezno i polako.

Jel vidiš što je snašlo novinara Marka Jurića kad je ''drugove'' počeo upozoravati na četnike u Hrvatskoj. Mogla bi ga dopasti robija.

Ili recimo povjesničar iz Splita Stjepan Lozo napiše vrlo solidnu knjigu ''Ideologija i propaganda velikosrpskog genocida nad Hrvatima'' i odmah ga zbog te knjige napadnu njegovi drugovi povjesničari sa ljeva.

Izgleda u Hrvatskoj nije baš dobro otkrivati ''tajne veze''.

Znaš ono od Indeksa: ''Ima neka tajna veza, za sve ljude zakon svet....'' itd, itd I sad nezgodno je kad ti pokazuješ recimo da su partizani i četnici dobar dio drugog svjetskog rata bili u vezi, a kasnije su se razišli zbog vlasti, ali su recimo ''crveni'' bez problema, po Moljevićevom programu na kraju rata odradili ''posao'' nad Hrvatima.

Možeš pisati i otkrivati razne veze i vezice ustaša recimo i sa Nijemcima i sa Talijanima (?) i sa četnicima i sa čerkezima i tko zna s kim sve ne, ali otkriti stvarnu duboku i iskrenu ljubav između partizana i četalja - e to se ne smije.......

I dan danas ima čudnih veza i vezica koje bi se bile najbolje zaboraviti i zakopati...... jel tako šefe????

Znao sam da će ti zasmetati ono što sam stavio. To me malo čudi..... tebi kao desničaru to ne bi trebalo smetati.....Eh ali te vezice........e one su je...a stvar!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 17-02-2020 at 12:58

Znao sam da će ti zasmetati ono što sam stavio. To me malo čudi..... tebi kao desničaru to ne bi trebalo smetati.....Eh ali te vezice........e one su je...a stvar!

Šta eh..šta ah...koja stvar? Koje vezice. Što hoćeš reć. Da sam ja partizan, da mi je Ostojić drug. Ili tetak. Šta ahćeš. Gukni otvoreno.

Glupane jedan.

I ti i svi oni glupani koji ne prestajete o toj svastici. I da ju je Ostojić osobno nacrto, uživao bi kako ste se ko somine upecali i ne prestajete pričat o jebenoj svastici i ne kužite koliko ste glupi da ste gori od antifa. Ni oni o svastici toliko ne pričaju.

Ono što se u drugoj državi ni spomenulo ne bi vi o tome godinama ko ona glupačetina Kolinda. Četnik joj pred nosom sere a ona njače o svastici.

Vi korisne antifa budaletine i ne kužite da tim insistiranjem ko je nacrto svastiku.. ko je nacrto svastiku samo širite priču o Hrvatskoj u kojoj se crtaju svastike. Jeste toliko glupi da tu očitu logičku stvar ne kužite, jebala vas svastika da vas jebala.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-02-2020 at 13:39

svastike se crtaju na zapadu više nego kod nas, i nigdje problema nema, kao što u americi južnjaci i dalje marširaju s južnjačkim zastavama i boli ih kurac za ove koji na južnjaštvo gledaju kao na rasizam. uostalom američki građanski rat, kao i 2ww nije bio pitanje rata za rasu, iako se na kraju tako ispostavilo već više o tome da uski krug ljudi nema apsolutnu moć nad većinom kako je to danas slučaj.

samo su ljudi previše glupi, da shvate poantu ratova i da se nikada ne vode za ono što se javno predstavlja ko razlog nekog rata. kao što je naš domovinski rat u praksi poslužio za pljačku lijevih i desnih, tako su i ostali ratovi u povijesti služili upravo za slične kretenarije, od križarskih pohoda na dalje. a ljudi i dalje misle da se ratovi i simboli pojavljuju zbog dobrobiti kolektiva, a ne pojedinca. svi ti simboli i pokreti su imali ulogu da zapravo služe pojedincima, i za to su najviše krivi ljudi koji se pecaju u te simbole i političke gluparije koje u praksi uvijek služe pojedincima. kolektiv tu gamad nikada nije ni zanimao, a ljevica i desnica danas su u praksi isti kurac, i samo služe ko maska i predstava da jedni čine razliku u odnosu na druge, zapravo su isti kurac i u tom kontekstu teme petokrake i svatsike su totalno deplasirane, jer su isti kurac i rade istu stvar, preko simbola i tobože različitih politika ljude maltretiraju i ubijaju, te ideološki debiliziraju i na koncu kada podvučeš crtu od svega toga korist imaju pojedinci koji uvijek izvuku korist za sebe iz situacije u kojoj netko gubi glave i ostaje bez materijalnih potreba za normalan život. ali kao što sam rekao, dok je glupih ljudi bit će i ovih patetičara koji misle da postoje razlike, razlika je samo kozmetička, jer su desničari isti kao i ljevičari, i rade jednaku štetu javnom kolektivu kao i ljevičari. a sponzori njihove politike su isti, ne iz sličnog izvora već iz istog izvora, sve to zlo izvire iz istog vrela. a ljudi neka se zabavljaju simbolima, i od njih neka rade strašila, dobro se zna tko je financirao revolucije i lijeve i desne u europi 20 stoljeću, koje su kasnije stvorile niz ratova i nastavke ratova koji je ogledni primjer naš domovinski rat koji je samo nastavak 2ww rata ovdje, a drug Zoran Milanović neka i dalje traži svoju antifašističku istinu. jebala ga ona.

Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku
    svastike se crtaju na zapadu više nego kod nas, i nigdje problema nema, kao što u americi južnjaci i dalje marširaju s južnjačkim zastavama i boli ih kurac za ove koji na južnjaštvo gledaju kao na rasizam. uostalom američki građanski rat, kao i 2ww nije bio pitanje rata za rasu, iako se na kraju tako ispostavilo već više o tome da uski krug ljudi nema apsolutnu moć nad većinom kako je to danas slučaj.

samo su ljudi previše glupi, da shvate poantu ratova i da se nikada ne vode za ono što se javno predstavlja ko razlog nekog rata. kao što je naš domovinski rat u praksi poslužio za pljačku lijevih i desnih, tako su i ostali ratovi u povijesti služili upravo za slične kretenarije, od križarskih pohoda na dalje. a ljudi i dalje misle da se ratovi i simboli pojavljuju zbog dobrobiti kolektiva, a ne pojedinca. svi ti simboli i pokreti su imali ulogu da zapravo služe pojedincima, i za to su najviše krivi ljudi koji se pecaju u te simbole i političke gluparije koje u praksi uvijek služe pojedincima. kolektiv tu gamad nikada nije ni zanimao, a ljevica i desnica danas su u praksi isti kurac, i samo služe ko maska i predstava da jedni čine razliku u odnosu na druge, zapravo su isti kurac i u tom kontekstu teme petokrake i svatsike su totalno deplasirane, jer su isti kurac i rade istu stvar, preko simbola i tobože različitih politika ljude maltretiraju i ubijaju, te ideološki debiliziraju i na koncu kada podvučeš crtu od svega toga korist imaju pojedinci koji uvijek izvuku korist za sebe iz situacije u kojoj netko gubi glave i ostaje bez materijalnih potreba za normalan život. ali kao što sam rekao, dok je glupih ljudi bit će i ovih patetičara koji misle da postoje razlike, razlika je samo kozmetička, jer su desničari isti kao i ljevičari, i rade jednaku štetu javnom kolektivu kao i ljevičari. a sponzori njihove politike su isti, ne iz sličnog izvora već iz istog izvora, sve to zlo izvire iz istog vrela. a ljudi neka se zabavljaju simbolima, i od njih neka rade strašila, dobro se zna tko je financirao revolucije i lijeve i desne u europi 20 stoljeću, koje su kasnije stvorile niz ratova i nastavke ratova koji je ogledni primjer naš domovinski rat koji je samo nastavak 2ww rata ovdje, a drug Zoran Milanović neka i dalje traži svoju antifašističku istinu. jebala ga ona.
    Što se Hrvata tiče svastika je govno kao i crvena zvijezda. Hrvat sa makar malo mozga neće crtati svastike. Već sam ovdje jednom o tome pisao, pa da ne ponavljam sve, ali Nijemci su Talijanima (inače neprijateljima iz I sv. rata) davali potporu za sve svinjarije koje su radili hrvatskom narodu i time masu Hrvata otjerali u partizaniju. Čak i kada se Italija okrenula protiv Njemačke, oni i dalje čuvaju talijanske interese (ne dozvoljavaju uspostavu hrvatske vlasti u Rijeci, Istri.... pa čak i Kotoru (gdje vlast daju četnicima, a oni onda sa Hrvatima rade ono što inače rade). Njemačke svinjarije prema Hrvatima, dalo bi se dugo nabrajati.
    I pod cijenu da me proglase glupanom, ali svastika u Splitu nije nešto što treba gurati pod tepih. Bilo bi važno doznati istinu o tome (oni koji su to odradili, kao i oni koji su to naložili i prikrivali) - iako mislim da to nećemo doživjeti. Jer ili je to djelo ljevičarskih provokatora (vjerojatnije) ili "naših" korisnih idiota. U oba slučaja, to je nešto za osuditi. Još da su našarali ZDS, pa dobro, ali svastika?! Kretenizam.

Nije stvar u svastici jel bila dobra Hrvatima ili ne. Uopće nije stvar u tome. Nego to da samo budale mogu potencirati tu priču i ispunjavaju najdraže želje antifa. U pametnim zemljana bi prešutili, nitko to spomenio ne bi. Koja svastika. Što. Dajte molim vas budimo ozbiljni. Al Hrvati su preglupi za to. A sad stvarno dosta o tome. Kasnije će sve obrisat vezano uz nju. I svoje postove naravno.

Plenkovićev zlatar opet divlja i histerizira po saboru.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije stvar u svastici jel bila dobra Hrvatima ili ne. Uopće nije stvar u tome. Nego to da samo budale mogu potencirati tu priču i ispunjavaju najdraže želje antifa. U pametnim zemljana bi prešutili, nitko to spomenio ne bi. Koja svastika. Što. Dajte molim vas budimo ozbiljni. Al Hrvati su preglupi za to. A sad stvarno dosta o tome. Kasnije će sve obrisat vezano uz nju. I svoje postove naravno.
    E moj Inkvi. I nije stvar u svastici - nego je stvar u tome tko je škraba, a škraba je da bi optužio Hrvate za fašizam, a ondas da bi kao on mogao biti brana tom fašizmu i na koncu konca osnovati antifašističku udrugu s kojom vuče novce iz državnog proračuna.

To se zove: ''strateško laganje protiv Hrvata'', opisuje ga povjesničar Stjepan Lozo, izum je Velikosrpskih ideologa od kojih su ga 1945 preuzeli Jugoslaveni, a služi - u krajnjoj liniji držanju Hrvata u pokornosti - ako ih se već ne može dovesti do uništenja.

I gle čuda - to se isto prakticira i dan danas.

Jutros na udaru kuća Hrvoja Zekanovića:

https://www.vecernji.hr/vijesti/zeka...-proci-1381026

Zekanović: Hoće li biti reakcije kao kada je Pupovac pogođen limunom

Jasno je da ovo ne rade domoljubi. Ovo rade antife i oni koji misle kako će crtanjem ovakvih gluposti dovesti do kažnjavanja, a onda i smjene u određenim institucijama.

I naravno podrška Zekanoviću, Bulju i Grmoji što su u zadnja 2 - 3 dana Pupvcu jasno i glasno u Saboru rekli što je ustvari njegov šef - četnik. I tko je zapravo doveo do toga da ih je u Hrvatskoj sad koliko je.

A Srbi opet krenuli čačkat mečku: Kosovo, Crna Gora, BiH..... A i Pupovac je ovdje koliko vidimo - aktivan. Provocira.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pazi ovo, Srpkinja, sa drustvom "vojnih invalida Srbije" ide po vrhovima brda i ponosno pokazuje-srpsku zastavu.
    Knaus G.
    To sve nebi bio problem, da zena ne radi u...
    https://kamenjar.com/kajkic-objavio-...avom-r-srbije/
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove