Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
48. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

11 22.92%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.50%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.25%
  • MOST

7 14.58%
  • POMAK

2 4.17%
  • Nekoga trećega

9 18.75%
  • Neću uopće glasati

10 20.83%
+ Odgovori na temu
Stranica 378 od 383 PrviPrvi ... 278 328 368 376 377 378 379 380 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,541/7652

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Sveti Andrija je zaštitnik pravoslavlja.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovi kada varaju, varaju toliko prozirno da je to smijesno. Prave one balkanske budaleturine, ono 1:1. Izgubili kao jedini dokaz da se referendumi ne smidu provesti. Kao brate, mozda jos nadjemo...

http://narod.hr/hrvatska/hrvatski-sa...otpisne-knjige
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Plenkovićev mentor Pupovac više nema živaca da skriva svoj karakter, prije je lijepo nabacio tužnu facu i pričal o ugroženosti i tražil suosjećanje, sad lijepo otvoreno vrijeđa, vjerojatno mu je to donijelo olakšanje. Brate lijepo otvoreno pa da vidimo di smo.

“Nije ih stid što su potpisivali djecu i umrle. Produžili su i referendumsko vrijeme nakon isteka roka. Da je država radila svoj posao, vi koji danas prozivate državu bili biste manji od makova zrna, zajedno s onima koji su organizirali referendumsku inicijativu.”

“Referendum ima za cilj dolaska na vlast pomoću priče o suverenosti”, smatra Pupovac.

“Kao što smo čuli danas ovdje, i prošlo je kao da nitko ništa nije rekao, a sve veliki kršćani, sve iznimni katolici i hrvatski suverenisti, koje ugrožavaju pederi, Srbi i ne znam tko drugi! A tko ih ugrožava? Oni sami! Neostvareni, neiživljeni pederi! U moralnom i svakom drugom smislu te riječi! Neostvareni Hrvati koji nisu u stanju shvatiti da im nisu Srbi koji su ostali živjeti u Hrvatskoj i koji predstavljaju Srbe problem, problem su oni sami. Ne znaju tko su, što su, kuda će i kako sa sobom. Pa tako kao što su jučer pljuvali po Beogradu, danas pljuju po Bruxellesu. A sebe nikako da pogledaju tamo gdje se treba pogledati – u očima drugih ili u ogledalu.”

“To su ti suverenisti koji navodno nude mogućnost, kao što to čini naš junak koji druge proglašava homoseksualcima i bježi van iz ovoga Sabora, Zekanović… Sramota me dijeliti ovu dvoranu sa ljudima koji tako misle i tako govore o drugim ljudima.”

“I oni bi ovoj zemlji trebali donijeti prosperitet? Oni bi ovoj zemlji trebali osigurati pravi identitet? Slobodarstvo? Zapravo nas vraćaju u crni mrak. Zato ovo doista nije pitanje jesu li ljudi koji su radili ovaj posao koji im je povjerila Vlada napravili taj posao kako valja. Ovo je priča o onima koji su skupljali potpise i koji su vodili kampanju. Koji su se služili najnedopuštenijim sredstvima da jedva skupe potpise, a onda se jedan profesor ustavnoga prava (op. a. prof. dr. sc. Podolnjak) poziva na volju naroda.”

“Jeste. Svaka hulja se danas može pozivati na volju naroda. I zato nam jeste tako kako nam jeste i bit će nam tako sve dotle dok narod ne prozre te hulje”, zaključio je u svom govoru Pupovac.
    https://narod.hr/hrvatska/video-skan...jedao-katolike

Mediji pišu da će HDZ za EU izbore složiti stožer. Šef stožera je Gordan Jandroković, članovi Lovro Kuščević, Davor Božinović, Dubravka Šuica, Marko Milić, Mario mjeritelj dužine pljeska Kapulica, Robert potpiši izjavu o pripadnosti kultu HDZ-u Kopal...

Što reći, Plenki okuplja dream team ljigavaca. Kaj oni misle koliko će mandata za EU parlament dobiti s ovom ekipom?

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Plenkovićev mentor Pupovac više nema živaca da skriva svoj karakter, prije je lijepo nabacio tužnu facu i pričal o ugroženosti i tražil suosjećanje, sad lijepo otvoreno vrijeđa, vjerojatno mu je to donijelo olakšanje. Brate lijepo otvoreno pa da vidimo di smo.

https://narod.hr/hrvatska/video-skan...jedao-katolike
    Jel' to onaj lik cija stranka placa lokalne Srbe da glasaju za njega, te organizira buseve iz Srbijice.

Cetnik sa dna kace.

Datum registracije
    Sep 2016
    Mediji pišu da će HDZ za EU izbore složiti stožer. Šef stožera je Gordan Jandroković, članovi Lovro Kuščević, Davor Božinović, Dubravka Šuica, Marko Milić, Mario mjeritelj dužine pljeska Kapulica, Robert potpiši izjavu o pripadnosti kultu HDZ-u Kopal...

Što reći, Plenki okuplja dream team ljigavaca. Kaj oni misle koliko će mandata za EU parlament dobiti s ovom ekipom?
    Tajani vodi PR.

Navodno vaterpolisti Zvezde noć prije.

Jozo brkiĆ: Želim oŽivjeti grad

Odgovor na pitanje i iščuđavanje zašto se Milijan Brkić pokorio izdajničkoj politici Plenkovića.

37 poduzeća brata M. Brkića: Samo u siječnju registrirao 9 novih tvrtki, u najmu ima 26 gradskih i državnih prostora

Kad smo s Brkićem razgovarali prije skoro godinu dana, imao je u najmu devet gradskih prostora, ali otada je došao do, kaže, 26 prostora, te trenutno ima zaposlenih više od 20 djelatnika. Brkić ističe da u svim tim tvrtkama želi zadržati suvlasništvo, ali da za poslove također traži i partnere. No, odbacuje teze da bi zarađivao na davanju tih lokala u podzakup.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...stora/8344358/

Ziher jesu Grunfino. Ta slika se pojavila na netu skoro pa ce 10 godina...

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Odgovor na pitanje i iščuđavanje zašto se Milijan Brkić pokorio izdajničkoj politici Plenkovića.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...stora/8344358/
    =))))) wow, skoro godinu dana

http://www.hrhb.info/archive/index.php/t-6406-p-24.html

Koji je k*rac Brkićima?!?! Jesu li oni uopće Hrvati?! Brat Jozo pleše po stolovima na takte servijanskih cajki, slavi dobivene prostore u Zagrebu...

Koje fucking bahate, udbaške seljačine.
    Posljednje uređivanje od Dobri Pastir : 14-02-2019 at 17:39
    A troll & a gentleman

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

Poznavajući Hrvate dobiti će previše mandata,a trebali bi biti poraženi do nogu.
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

Milijan postao ko kakva strina. Poziva na dostojanstvo pogadjate.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Prvi covjek ove vlade i podrska iz centrale.

Datum registracije
    Sep 2016
    HDZ i SDP u prakticnoj koaliciji.
    http://narod.hr/hrvatska/hdz-i-cijel...narod-odlucuje

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Slavoserbi se ujediniili.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Imaju isti cilj - vladati ovom državom i narodom onako kako im se ''navije''. Kako odgovoriti na ovo? Jedini način - masovni prosvjedi naroda. Ali narodu je izgleda predobro - pa on neće prosvjedovati.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ivana Sojat, bojlerova HDZovka.

Koliko prodanih dusa, koliko moralnih spodoba. Sa svijecom tam trebas traziti covjeka...NZH i Hrast jedini normalni. I Most.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    I živi zid, što nam govori da su Pernar i ekipa veći Hrvati od Tuđmana, Stiera(on je nešto poput demokršćanskog pilsela,valjda ima nešto u argentini) i Culeja.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove