Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
47. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.28%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.77%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.38%
  • MOST

7 14.89%
  • POMAK

2 4.26%
  • Nekoga trećega

9 19.15%
  • Neću uopće glasati

10 21.28%
+ Odgovori na temu
Stranica 349 od 368 PrviPrvi ... 249 299 339 347 348 349 350 351 359 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,961/7353

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Da, nakon što je Milanović dao izjavu kako smo zbog smanjivanja manjinskih prava imali rat sad to ovaj faktički ponavlja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    kad dezerterska braća iz Brisela pričaju o ratu...

ovaj Plenki je odron samo takav.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Basta Vidi poruku
    Ovo je Plenković izjavio u zadnjem intervjuu:

Znači, Srbi su bili u pravu.
    Pa, mislim... Dobro jutro!
    Šta ja ovde govorim sve vreme, ali meni se ne veruje dok premijer ne potvrdi.
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Citiraj Prvotno napisano od Basta Vidi poruku
    Ovo je Plenković izjavio u zadnjem intervjuu:

Znači, Srbi su bili u pravu.
    Nek nam Plenković onda objasni što je bilo '90-ih?

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Drštvo, pratite li vi istraživanja?
    HDZ je, nakon 6 mjeseci pada počeo rasti u lipnju i trenutačno uživa potporu 27,6 posto birača. SDP je već treći mjesec stabilan na 18,5 posto. Sada je razlika između dviju vodećih stranaka gotovo 10 posto. Živi zid je zato, nakon 10 mjeseci rasta, prvi put u lipnju počeo gubiti potporu i može računati na 13,8 posto birača.
    Most lipanj završava s potporom od 7,7 posto. Iako su to mali pomaci, oni 5 mjeseci ne gube potporu. SDP je godinama svoju snagu crpio u Zagrebu, no tu su sada treći izbor.
    HDZ kod birača starijih od 60 godina ima uvjerljivu većinu. Da samo oni glasuju, dobili bi 40 posto. Zato kod birača do 30 godina Živi zid ima najveću potporu, odnosno 39 posto
    Nema dramatičnih promjena kod ostalih stranaka. Tako stranka Milana Bandića može računati na 3,2 posto, Pametno na 3,2 posto, HSS je u lipnju završio s potporom od 2,7 posto, HSU s 2,3 posto te IDS s 2,2 posto. HNS je na 1,8, Neovisni za Hrvatsku 1,1 te Reformisti na 1 posto. Ostale stranke dobivaju 5,3 posto, a među njima GLAS može dobiti 0,8 posto, a Hrast 0,6 posto. Neodlučnih birača je 9,5.
    https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---521512.html
    Ovi vaši "Neovisni" su prsli skroz.
    Koliko sam shvatio, volite i Hrast, a oni tek stoje očajno.
    Svi favoriti ispod cenzusa.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Drštvo, pratite li vi istraživanja?

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---521512.html
    Ovi vaši "Neovisni" su prsli skroz.
    Koliko sam shvatio, volite i Hrast, a oni tek stoje očajno.
    Svi favoriti ispod cenzusa.
    Istraživanja? Si stvarno toliko naivan pa misliš da se radi o istraživanju a ne o kreiranju javnog mijenja?

Čak i Aleksa ne može sakriti smješak kad vidi ova namještena istraživanja. Pazi, Pametno 3,2%, više nego HRAST i NZH skupa iako Pametno ima 0 zastupnika u Saboru, a ove dvije stranke 4. Hrast s 0,6% podrške je prošli mjesec skupio 400.000 potpisa za referendum o promjeni izbornog sustava. Presmiješno.

Nek izađu na izbore onda, ako vjeruju u svoje lažne ankete. Lijepo bi se riješili remetilačkih faktora NZH i Hrasta iz Sabora. Ali gadovi znaju pravo stanje stvari, vide oni da se populizam valja ulicama Hrvatske i da će ljevica biti pometena na izborima.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Istraživanja? Si stvarno toliko naivan pa misliš da se radi o istraživanju a ne o kreiranju javnog mijenja?
    Naravno, može da bude i kreiranje javnog mnenja, verovatno i jeste, ali ne može tu sada da bude nekog debelog laganja, da je onaj poslednji u stvari prvi, i sl.
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čak i Aleksa ne može sakriti smješak kad vidi ova namještena istraživanja. Pazi, Pametno 3,2%, više nego HRAST i NZH skupa iako Pametno ima 0 zastupnika u Saboru, a ove dvije stranke 4. Hrast s 0,6% podrške je prošli mjesec skupio 400.000 potpisa za referendum o promjeni izbornog sustava. Presmiješno.

Nek izađu na izbore onda, ako vjeruju u svoje lažne ankete. Lijepo bi se riješili remetilačkih faktora NZH i Hrasta iz Sabora. Ali gadovi znaju pravo stanje stvari, vide oni da se populizam valja ulicama Hrvatske i da će ljevica biti pometena na izborima.
    HNS (1,8) je jači od NzH (1,1) i Hrasta (0,6) zajedno. Poješće vas Vrdoljak za večeru.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Naravno, može da bude i kreiranje javnog mnenja, verovatno i jeste, ali ne može tu sada da bude nekog debelog laganja, da je onaj poslednji u stvari prvi, i sl.

i te kako može biti debelog laganja. Ne samo da može nego se debelo i laže. Pogledaj malo ankete pred zadnje američke i hrvatske predsjedničke izbore..i na zadnjih par parlamentarnih izbora u Hrvatskoj. Ali nije samo riječ o debelom laganju samom po sebi nego je to laganje koordirano sa namještanjem izbornih rezulata ilitiga izbornom krađom. A ovaj konkretan slučaj je poseban jer postoje posebni razlozi da se debelo laganje debelo udeblja. Jer su NZH opasnost svima drugima na političkoj pozornici u Hrvatskoj.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pijanac Seks danas prica o ptici, koja ne moze letiti bez livog i desnog krila, i sa time alaudira na HDZ i SDP.

Bezsramna pijana karikatura najozbiljnije hoce prodati tu veliku koaliciju kao erupciju domoljubnog izraza, a ne ono sto zaista je, podjela plijena na dvi najvece kriminalne organizacije u drzavi.

Dok Plenkovic tjesi Hrvate da je hrvatski standard za africki kao nebo i zemlja.

Ono kad se budala i niskorist pravda.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Koji su glavni motivi iseljavanja? Naše istraživanje ukazuje na jasnu vezu između političke etike, slabih institucija i iseljavanja. Nemoral političkih elita, pravna nesigurnost, nepotizam i korupcija su pri vrhu društvenih motiva koji su pridonijeli iseljavanju.

http://www.vecernji.hr/premium/ovo-j...gubili-1254284

Datum registracije
    Sep 2016
    Stoga je Njemačka primorana svake godine uvesti minimalno 500.000 radnika kako bi održala tržište rada i funkcionalan mirovinski sustav na današnjoj razini.

----

Ta drzava je najbitniji saveznik ove vlade, i Plenkovica osobno. Ako se zbroji dva i dva, neke stvari postanu jako jasne.

Datum registracije
    Sep 2016
    Svakako smatram da je nepravedno da se Njemačka spašava nauštrb svih nas. Nedopustivo je da se EU uopće ne bavi pitanjem “nepravednosti migracija” unutar nje same. Držim da je to prvoklasno pitanje za europarlamentarce. Naravno, nama nije kriva Njemačka za situaciju u kojoj smo se našli, nego naše nesposobne političke i upravljačke elite. Oni nisu imali nikakvu viziju ni kompetencije za vođenje ove zemlje. To je sada potpuno očito. Sada je na naplatu došao sav nemar, nekompetencija i pljačka ovog društva od političkih elita.

Umjesto da svi mediji grme o ovoj izjavi:

Plenković: Mislim da je smanjivanje prava zastupnicima manjina korak nazad. To rade ljudi koji ne znaju ništa o tome što je bilo 90-ih.
    Nitko se nije ni osvrnuo. :kukuc:

Ekvivalent bi bio da Theresa May izjavi kako je Hitler 1939. godine bio u pravu.

vidim da je nezamijećeno prošlo imenovanje gordana bosanca za kontrolu udbe
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    vidim da je nezamijećeno prošlo imenovanje gordana bosanca za kontrolu udbe
    pa i nije baš prošlo nezamijećeno..osim ako ne misliš na ovaj forum koji je mrtav od kad je počelo svjetsko. Ljudi su primjetili ali računaju "ako Srbi mogu kontrolirati vladu zašto jedan Bosanac ne bi mogao kontrolirat udbu"

Datum registracije
    Sep 2016
    Merkeljuga ima obecanje 14 zemalja EU da ce uzimati nazad imigrante.

http://www.gmx.net/magazine/politik/...hrung-33038278

Hocemo li se kladiti da je i ova vlada polizala svapski supak.

Datum registracije
    Sep 2016
    Vodja ove partije kaze da referendum za koji je potpisalo 400 000 ljudi traze marginalci.

To on najozbiljnije bubne.

A Kokolinda najavljuje kako bi prihvatila potporu ovog smrada za novu kandidaturu.

Normalno, nju trulu frulu bi pozicionirali kao nekakvu "desnu protutezu" bojleru.

Bujanec ce navijati za nju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Evo i Jandro potvrdjuje da ce istambulsku Kokolindu podrzavati. I jos neuki puk na dnevniku poucava o tome kako je drugima tribalo cak deset godina EU staza dok su stvari proradile kako triba, mora neuki puk imati razumijevanja i najmanje jos pet mandata birati smrdeze.

Jad i tuga.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Evo i Jandro potvrdjuje da ce istambulsku Kokolindu podrzavati. I jos neuki puk na dnevniku poucava o tome kako je drugima tribalo cak deset godina EU staza dok su stvari proradile kako triba, mora neuki puk imati razumijevanja i najmanje jos pet mandata birati smrdeze.

Jad i tuga.
    Što se toga tiče, eurofili su su lijepo to najavili.
    Đurđa Adlešić i Vesna Pusić, prije EU referenduma, rekle su: "Prvih 10 godina će nam biti gore, ali zato poslije...!" (No, pa svi znamo da deset godina brzo prođe.) i "Nama će biti gore, ali će našoj djeci biti bolje!" (Ma tko se ne bi žrtvovao za svoju djecu?).

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove