Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 355 od 367 PrviPrvi ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,081/7328

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A zbog cega su sad podrzali Madjarsku, ova vlada je svjetonazorski niti malo slicna Fideszu. Jel' ti mozes zamisliti da to Plenkovic podrzava.
    Nevjerojatno, s druge strane Kurz i njegova klika od kojih se očekivala podrška se ponijeli kao rogonje.
    ZA DOM SPREMNI !

Možda su odlučili podržati pravo na različitost mišljenja i suverenitet država.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Odlucili su oni zrtvovati bojlera, tako to meni izgleda.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Odlucili su oni zrtvovati bojlera, tako to meni izgleda.
    Da, vjerojatno svi vide da je Plenković blizu pada i sad ga pritišću unutar HDZ-a.

Datum registracije
    Sep 2016
    I Indexlije su se pobrinule, kroz dezurnog Puhovskog....ide ovaj zaista.
    Jedino Njonjo i pijandura Seks su vjecni.

I Indexlije su se pobrinule, kroz dezurnog Puhovskog....ide ovaj zaista.
    Jedino Njonjo i pijandura Seks su vjecni.
    Ide "desničarski" udar na Plenkovića.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo je kao da pratis N'dranghetu....ko ce biti sljedeci kum..
    .

Ne bi ja rekao. Nisma vidio kod njega odstupanja i kolebanja osim još jedne doze bahatosti i nevjerojatne količine gluposti.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

A zbog cega su sad podrzali Madjarsku, ova vlada je svjetonazorski niti malo slicna Fideszu. Jel' ti mozes zamisliti da to Plenkovic podrzava.
    Šuica je to "objasnila". U glasu se osjetilo da joj je malo neugodno, ali otprilike, zamjeraju proceduri, tu je nešto prvo trebala odraditi EK... trc, mrc.. Dakle gaženje Mađara je trebalo odraditi na neki drugi način, a ne preko EU parlamenta. Nije rekla da je to znak potpore Mađarskoj, Orbanu i njihovoj politici prema Sorošu, ilegalnim imigrantima i sl.
    A uostalom znali su da to prolazi s njima ili bez njih. Da je glas HDZ-ovaca bio presudan, gledali bi drugačiji film. Slično kao i HDZ-ovci u Saboru koji se "oštro" protive IK ili HDZ-ovac Penava, koji sada hvali Plenkovića kao najboljeg premijera i tome slično.

Pravi razlozi su to, što je to ipak (za desnomisleće birače) jedan nepopularan potez, pa oni moraju nešto raditi na očuvanju ostataka domoljubno-kršćanskog-desnocentrističkog imiđa. A stižu novi EU izbori.

Upravo tako, oni žele da se Mađare pecne onako kako treba, da se preko suda pošalje Orbana u zatvor.

Datum registracije
    Sep 2016
    Njonjo kaze da pad vlade prizeljkuju oni "koji se nazivaju suverenistima".
    Tako da ste bili u pravu, kad se Njonjo tako pravi, teta Andja je sigurna.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Šuica je to "objasnila". U glasu se osjetilo da joj je malo neugodno, ali otprilike, zamjeraju proceduri, tu je nešto prvo trebala odraditi EK... trc, mrc.. Dakle gaženje Mađara je trebalo odraditi na neki drugi način, a ne preko EU parlamenta. Nije rekla da je to znak potpore Mađarskoj, Orbanu i njihovoj politici prema Sorošu, ilegalnim imigrantima i sl.
    A uostalom znali su da to prolazi s njima ili bez njih. Da je glas HDZ-ovaca bio presudan, gledali bi drugačiji film. Slično kao i HDZ-ovci u Saboru koji se "oštro" protive IK ili HDZ-ovac Penava, koji sada hvali Plenkovića kao najboljeg premijera i tome slično.

Pravi razlozi su to, što je to ipak (za desnomisleće birače) jedan nepopularan potez, pa oni moraju nešto raditi na očuvanju ostataka domoljubno-kršćanskog-desnocentrističkog imiđa. A stižu novi EU izbori.
    Ovo zapažanje je u biti točno ali je zapravo i štetno jer se ne uzima u obzir stvarnost u RH a niti se kaže da čak i od ovog plenkiziranog/briseliziranog HDZa ima i gorih a to su SDPovci u EP a koji su direktno glasali protiv Orbanove politike a treba reči i istinu tj da je procurilo da su ti iz SDP-a u EP na Soroševoj listi.
    A kakva je politička stvarnost u RH najbolje se vidi kada se pogleda što nam izjavljuju političari i razni politički analitičari a što se neprestano vrti na "hrvatskim" televizijama odnosno u političkim emisijama na radio postajama.
    Za ilustraciju:
    U emisiji Poligraf od 14.09.2018 (https://radio.hrt.hr/aod/poligraf-po...afikon/269413/) u kojoj su gostovali Tomislav Tolušić iz HDZa, Ivan Vilibor Sinčić iz Živog zida, Valter Flego iz IDSa, Kažimir Varda iz Stranke rada i solidarnosti i novinar 24 sata Ivan Pandžić a urednik i voditelj je bio Mislav Togonal i ovakvo glasovanje HDZovaca u EP je bilo dovoljno da Flego počne s napadima kako je to Orbanizacija RH i kako se odsupilo od europskih "vrijednosti". Nitko se tome napadu i lažima o europskim "vrijednostima" nije suprostavio uključujići i Togonala. Ustvari ako budu gurali afroazijate u RH onda bi ih prvo trebalo naseljavati u Istri kada se toliko blesiraju sa tolerantnošću i multikulturalizmom.
    A u današnjoj emisiji "U mreži Prvog" (http://radio.hrt.hr/aod/u-mrezi-prvog/269701/), u kojoj su gostovali: politička analitičarka s Instituta za razvoj i međunarodne odnose Senada Šelo Šabić, Marina Škrabalo iz Europskog Gospodarsko socijalnog odbora te prof. Tamara Perišin s Pravnog fakulteta u Zagrebu a voditeljica je bila Jelena Mikovčić. Cijela emisija je bila pljuvanje po Orbanovoj politici i prozivanje HDZa da su prokockali šansu da budu na pravoj strani povijesti. U laganju su otišli toliko daleko da su čak potpuno košer Orbana (koji se nedavno naslikavao kod "Zida plača") prikazali kao antisemitu. I naravno spomenute Senada, Marina, Tamara i voditeljica Jelena su bezpogovorno za dovlačenje afroazijata a zabrinute su i za mogućnost da ojačaju "desničari" tj protivnici provedbe Hootonovih i Kalergijevih planova putem demografskog rata protiv europskih naroda.
    Opet da naglasim gdje su NzH i naravno ostale nacionalne/nacionalističke stranke da se oglase povodom ove hajke odnosno propagandnog rata a kojem je krajnji cilja dovlačenje masa afroazijskih migranta/invazora radi miksanja rasa u EU a ni najmanje zbog radne snage (Davorin Karačić je sudeći prema njegovim tweetovima svjestan koji se cilj krije a i tko stoji iza ove EU politike migracije afroazijata u EU ali opet javno ništa od NzH).

S posla u grob - nova reforma vlade

Sve kaj je ova vlada dosad reformirala je bilo na štetu hrvatskog naroda, na stavljanje novih tereta na njegova pleća ili na stavljanje čvršćih okova na njegove noge i ruke. Nova briljantna zamisao protuhrvatske vlade je da ljudi rade do 67. godine života pod parolom S posla u grob. I da potpišu dobre volje kako se odriču svoje ušteđevine iz 2. stupa inače neće dobiti mirovinu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sve kaj je ova vlada dosad reformirala je bilo na štetu hrvatskog naroda, na stavljanje novih tereta na njegova pleća ili na stavljanje čvršćih okova na njegove noge i ruke. Nova briljantna zamisao protuhrvatske vlade je da ljudi rade do 67. godine života pod parolom S posla u grob. I da potpišu dobre volje kako se odriču svoje ušteđevine iz 2. stupa inače neće dobiti mirovinu.
    Ovo je tek prava mirovinska reforma - https://www.braniteljski-portal.com/...-za-taj-period.
    Prvo su martićevcima priznali radni staž, za vrijeme u kojem nisu ništa uplaćivali u hrvatske fondove (nego su se bavili nečim drugim), a sada i za umirovljenike tj. penzionere koji su svojevremeno na referendumu odlučili da ne priznaju Hrvatsku, stižu mirovine koje im tada nisu isplaćene. I naravno, to nije udar na mirovinski sustav i nitko ne pravi pitanje koliko bi to bilo lijekova za bolesnu djecu

Da, ali ta je tužba već propala negdje u Americi tako da to ne trebamo isplatiti. I ne smijemo. Milanović je to htio isplatiti pa su ga uspjeli zaustaviti. Pupovac bi to rado dal Srbima, ali zasad čak ni HDZ nije toliko lud da to isplati.

Prošlo je vremena, ali mislim da im je to što su prethodno izgubili na sudu, naknadno svejedno dao Sanader (mislim da je to bio radni staž martićevaca ili obnova kuća), uglavnom već gotova stvar. Ovoje nešto novo (novi zahtjev) i vjerujem da će i to proći. Potpora je tu (puna potpora) - https://www.braniteljski-portal.com/...e-znamo-sto-je.

Datum registracije
    Sep 2016
    Penava nula bodova, jesmo to vec spomenuli. N-u-l-a. Bolje da se i nije javija, kako se javija.

Zašto ima toliko kukavica u tom HDZ-u? Zašto ne iskoriste Penavu, Milinovića i slične i udruže se te smijene Plenkovića kao što su Karamarka? Sramota.

Datum registracije
    Sep 2016
    A pod koje brojis Penavu? Ja san gleda ono kod Stankovica prvih petnaest minuta, i dosta mi je bilo. Te pet puta ponavljanje kako on nema nista protiv vlade, te povlacenje......degutantno, onaj HRTov lik kao odvjetnik Plenkovica, a ovaj pazi da nebi slucajno koga uvridija. Ma slepaju se neki, da, kaze Penava....a dobro je druze Penava, nemoj srati.

Datum registracije
    Sep 2016
    Na kraju, Penava je sa ovime jos pocvrstija bojlera i komplet ekipu. Epski kreten.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove