Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
55. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 23.64%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 10.91%
  • Domovinsku koaliciju

5 9.09%
  • MOST

9 16.36%
  • POMAK

2 3.64%
  • Nekoga trećega

9 16.36%
  • Neću uopće glasati

11 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 440 od 440 PrviPrvi ... 340 390 430 438 439 440
Prikaz rezultata str. 8,781/8800

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Epetium Vidi poruku
    Ako mi netko odsada kaže da u Hrvatskoj postoji radikalna desnica, nokautirat ću ga.

Možete li zamisliti da je u Beogradu na vlasti Možemo (Moramo), a da je gradonačelnik Novog Sada ili Niša netko kao Puljak?

Hrvatska je oaza pluralizma i liberalizma u okruženju.
    meni je to smješno kada se priča o radikalizmu, općenito što to znači? nekome je radikalno i vozit malo brže, i popit pivu i opalit šamar nekoj budali.

uopće me ne diraju te i takve teze, jer su idiotizam po sebi.

po meni ni ustaše nisu nikakvi radikali bili, jedino u pogledu borbe za hrvatsku državu su bili radikalni, sve ostalo što su radili radili su i drugi, ni po čemu nisu bili ni bolji ni gori od drugih, pa se stalno sere po njima i priča kako su bili ekstremisti.

u biti se samo radi da stoka sitnog zuba, lječi komplekse, država nam se raspada živi od poreza kazni lopovluka, idiotizma najgore vrste, i onda kad nemaš aktualnu temu ubaci malo ustaše i ekstremizam pa o tome drvi, ovo je smeće od države jer se ništa nije promjenilo od 1945, sve što je usrano usrano je jer je mentalitet idiota u ovoj državi ostao isti ko nakon 2ww. i svi problemi izviru iz toga, i ove kakti ustaše su ko partizani po mentalitetu.

sad su me u sv.jurju klepili za "prebrzu" vožnju i smeća mi uzela vozačku na mj dana. pa ti njima plaćaj poreze, plaćaj im osobnu vozačku, plaćaj im sve moguže namete da te mogu jebat i vikat ti da si ekstreman jer ih financiraš, tu stoku prokletu.

uopće me ne zanima ova država, i što se prije raspadne tim bolje, isti kurac ko SFRJ, nikakve tu razlike nema. meni je ekstremizam kada vidim na što to sve liči, i kako ova država funkcionira, to je meni ekstremizam a ne ustaše fašisti nacisti i slično.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Prije 77 god. okupiran Zagreb i okupaciji se još ne vidi kraja.

Evo Plenkoviću poklon iz Slovenije pa neka se sad misli.

Nova slovenska vlada započet će svoj mandat u rekordno kratkom roku, već 3. lipnja, samo 40-ak dana od parlamentarnih izbora na kojima su slovenski birači dali golemo povjerenje budućem premijeru Robertu Golobu i njegovu Pokretu sloboda. Čelnici triju stranaka koji će činiti buduću vladajuću koaliciju, Pokreta sloboda, Socijalnih demokrata i Ljevice, uskladili su programski dio koalicijskog ugovora i dogovorili raspodjelu ministarskih mandata. Kao što smo i najavljivali, ministarstvo vanjskih i europskih poslova preuzima čelnica Socijalnih demokrata Tanja Fajon, koja će biti i jedna od potpredsjednica nove vlade. Fajon je nakon postizanja koalicijskog dogovora u vezi s ulaskom Hrvatske u Schengen, kako javlja Slovenska tiskovna agencija, novinarima izjavila da Schengen treba što prije obnoviti i postaviti jasna i transparentna pravila po kojima se ulazi u Schengenski prostor. Kazala je i da se zauzima za što skoriji ulazak Hrvatske u Schengen i da u spomenuta pravila ulazi i implementacija arbitražne odluke kojom je određena granica između Hrvatske i Slovenije.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/slov...hengen-1586174 - www.vecernji.hr

Ja sam protiv tog Šengena pa mi ovo odgovara a tko god u Hrvatskoj nakon šta je dokazano da su ovi potkupljivali sudce i da granica onako ne može ići ovima popusti taj je veleizdajnik.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    meni je to smješno kada se priča o radikalizmu, općenito što to znači? nekome je radikalno i vozit malo brže, i popit pivu i opalit šamar nekoj budali.

uopće me ne diraju te i takve teze, jer su idiotizam po sebi.

po meni ni ustaše nisu nikakvi radikali bili, jedino u pogledu borbe za hrvatsku državu su bili radikalni, sve ostalo što su radili radili su i drugi, ni po čemu nisu bili ni bolji ni gori od drugih, pa se stalno sere po njima i priča kako su bili ekstremisti.

u biti se samo radi da stoka sitnog zuba, lječi komplekse, država nam se raspada živi od poreza kazni lopovluka, idiotizma najgore vrste, i onda kad nemaš aktualnu temu ubaci malo ustaše i ekstremizam pa o tome drvi, ovo je smeće od države jer se ništa nije promjenilo od 1945, sve što je usrano usrano je jer je mentalitet idiota u ovoj državi ostao isti ko nakon 2ww. i svi problemi izviru iz toga, i ove kakti ustaše su ko partizani po mentalitetu.

sad su me u sv.jurju klepili za "prebrzu" vožnju i smeća mi uzela vozačku na mj dana. pa ti njima plaćaj poreze, plaćaj im osobnu vozačku, plaćaj im sve moguže namete da te mogu jebat i vikat ti da si ekstreman jer ih financiraš, tu stoku prokletu.

uopće me ne zanima ova država, i što se prije raspadne tim bolje, isti kurac ko SFRJ, nikakve tu razlike nema. meni je ekstremizam kada vidim na što to sve liči, i kako ova država funkcionira, to je meni ekstremizam a ne ustaše fašisti nacisti i slično.
    Znaš što je bio problem sa ustašama- to što su donijeli rasne zakone, ubijali Židove i Cigane, npr Finska je bila Hitlerov saveznik pa nisu ubijali svoje građane, okupirana Danska također nije. Također bilo je ustaša koji su bili ful nabrijani na Srbe pa bi za osvetu poklali čitava sela, kao u Glini, oko Velebita, čak i mirna podvelebitska sela uz more koji su uvik bili u dobrim odnosima sa susjednim Hrvatima- pobili su ih stotine u logoru na Pagu- mještani Paga tada su se grozili ustaša. Mislim da NDH trebamo što prije raskrstiti sa bilo kakvim sentimentima sa njom jer je to bila fašistička marionetska država, čak su nacisti bili protiv ubijanja Srba jer je to dovodilo do pobuna, samim time to je bila neinteligentna politika, dok je Pavelić muslimaniju držao kao hrvatsko cviće, a i Hitler i Himmler su volili islam i Kuran, meni je Islam jako mrzak ali opet ih nebi ubijao, neka njih u njihovim zemljama.
    Ovo jadovno.com jest četničko glasilo ali tekst je iz 50-ih iz Hrvatskog Vjesnika http://jadovno.com/arhiva/en-lat-352...2-godina1.html

Citiraj Prvotno napisano od lightshadow Vidi poruku
    Evo Plenkoviću poklon iz Slovenije pa neka se sad misli.

Nova slovenska vlada započet će svoj mandat u rekordno kratkom roku, već 3. lipnja, samo 40-ak dana od parlamentarnih izbora na kojima su slovenski birači dali golemo povjerenje budućem premijeru Robertu Golobu i njegovu Pokretu sloboda. Čelnici triju stranaka koji će činiti buduću vladajuću koaliciju, Pokreta sloboda, Socijalnih demokrata i Ljevice, uskladili su programski dio koalicijskog ugovora i dogovorili raspodjelu ministarskih mandata. Kao što smo i najavljivali, ministarstvo vanjskih i europskih poslova preuzima čelnica Socijalnih demokrata Tanja Fajon, koja će biti i jedna od potpredsjednica nove vlade. Fajon je nakon postizanja koalicijskog dogovora u vezi s ulaskom Hrvatske u Schengen, kako javlja Slovenska tiskovna agencija, novinarima izjavila da Schengen treba što prije obnoviti i postaviti jasna i transparentna pravila po kojima se ulazi u Schengenski prostor. Kazala je i da se zauzima za što skoriji ulazak Hrvatske u Schengen i da u spomenuta pravila ulazi i implementacija arbitražne odluke kojom je određena granica između Hrvatske i Slovenije.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/slov...hengen-1586174 - www.vecernji.hr

Ja sam protiv tog Šengena pa mi ovo odgovara a tko god u Hrvatskoj nakon šta je dokazano da su ovi potkupljivali sudce i da granica onako ne može ići ovima popusti taj je veleizdajnik.
    Slovenci žele ušičariti malo teritorija, ali i zaštiti svoju luku Koper. Ulaskom Hrvatske u Schengen, Rijeka će postati veliki konkurent Koperu, čak bi mu mogla preuzeti dio tereta tako da Slovenci štite svoje gospodarstvo.

Unatoč tome, mislim da će se dogoditi kao i s EU, Slovenci će morati popustiti, prevelik je interes EU za jedinstvom, pogotovo u sadašnjem ratnom vremenu. Slovenci su s Koprom dugi niz godina imali konkurentsku prednost, sad će morati malo i raditi da bi zadržali teret u Kopru.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Slovenci žele ušičariti malo teritorija, ali i zaštiti svoju luku Koper. Ulaskom Hrvatske u Schengen, Rijeka će postati veliki konkurent Koperu, čak bi mu mogla preuzeti dio tereta tako da Slovenci štite svoje gospodarstvo.

Unatoč tome, mislim da će se dogoditi kao i s EU, Slovenci će morati popustiti, prevelik je interes EU za jedinstvom, pogotovo u sadašnjem ratnom vremenu. Slovenci su s Koprom dugi niz godina imali konkurentsku prednost, sad će morati malo i raditi da bi zadržali teret u Kopru.
    Haha, mi na Jadranu imamo dvi luke sa velikim potencijalom - Luka Ploče i Rijeka. Na istočnoj obali Jadrana još je jaka luka Koper, i luka u Trstu. Jesu li i Bošnjaci mislili ono raditi luku u Neumu?
    Šteta što nam je brodogradnja propala, bili smo među prvima u svijetu po brodogradnji, danas hrvatski brodograđevni inženjeri rade u kineskim, ruskim, japanskim, korejskim brodogradilištima.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Dvije proslave Tuđmanovog rođenja i u skladu sa njegovom politikom niti jedni ne govore o lustraciju ili o pomirbi sa udbašima koja je značila samo nastavak ubijanja Hrvata.

zamjeniku Raškovićevog nasljednika skinut imunitet na odboru. kao zadnjem. valjda su pobrisali sve dokaze pa sad ide igrokaz dalje.

Mada mi je čudno da im je i ovo Pupovac dopustio. Ili Vučić. Ili Miodrag Linta. Ili Vučlin.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Danas skinuli imunitet onom četniku Miloševiću. On donio neki dres, valjda srpski da im/nam se malo naruga

Selakica malo oplela po HDZ. Idioti iz HDZea u svojoj nebuloznoj priči.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-07-2022 at 22:38

Zbog Eline i bokala vina

"My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Šta kažete na ovaj cirkus sa promjenom Ustava, pogotovo onaj dio o referendumima?
    Žele ljudima onemogućiti referendume. "Ljudima će ostati ulica"; kaže Selak-Raspudić.
    No, bojim se da smo mi Hrvati smo daleko od scenarija masovnih protesta.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Pa referendum je već onemogućen. Ako Ustavni sud može zabraniti održavanje referenduma kako mu ćefne onda je referendum već onemogućen, tako da ne znam o čemu Mostovci pričaju. Pa njima su zabranili zadnji referendum.

Zbog Eline i bokala vina

Zekanović nije moj politički izbor ali dobro je istrolao jugpodesnicu i njanjavce sa desne strane političkog spektra.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...voris-15222171

u čemu je pretjerao..o čemu priča ovaj Pavliček..za Borića mi je jasno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-07-2022 at 19:35

Zbog Eline i bokala vina

Nisam mislio da ću to reć ali Pavliček je svojim ekspozeom i prijedlogom ostavke Grlića Radmana a kasnije u raspravi rasturio HDZ-ovce, tako da nisu znali di su.

Sve je ostalo na bjednim pokušajima trolanja i nemoćne oholosti Plenkovića.

Pavliček me ugodno iznenadio, vokabular mu se efeketivno popravio, suština govora bisnija i jasnija. Samo mora izbjegavati da brani likuše poput Benčić samo zato jer je u verbalnom sukobu sa Zekanović.

HDZ ovci trolaju budalaštine do te mjere da nerješavanje graničnih sporova negiraju izgradnjom Pelješkog mota

Pa oni su stvarno postali ko skup totalnih blesana a ona tri predstavnika iz BiH koje su stavili u magareće klupe ( simbolično) izgledaju ko da su ih izbacili iz Muppet showa

Zbog Eline i bokala vina

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zekanović nije moj politički izbor ali dobro je istrolao jugpodesnicu i njanjavce sa desne strane političkog spektra.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...voris-15222171

u čemu je pretjerao..o čemu priča ovaj Pavliček..za Borića mi je jasno.
    Neka Zekanovica.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Koalisioni partner ot vojvoda Plenkovitj josh nije odlucio hoce li nam oprostiti sto su nas tukli

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...astao-15231118

Vidi i Čanak došo.

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koalisioni partner ot vojvoda Plenkovitj josh nije odlucio hoce li nam oprostiti sto su nas tukli

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...astao-15231118

Vidi i Čanak došo.
    Ali zato će vjerovatno svi oni ići ponovno zajedno sutra u Novi Sad.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Burzum Vidi poruku
    Znaš što je bio problem sa ustašama- to što su donijeli rasne zakone, ubijali Židove i Cigane, npr Finska je bila Hitlerov saveznik pa nisu ubijali svoje građane, okupirana Danska također nije. Također bilo je ustaša koji su bili ful nabrijani na Srbe pa bi za osvetu poklali čitava sela, kao u Glini, oko Velebita, čak i mirna podvelebitska sela uz more koji su uvik bili u dobrim odnosima sa susjednim Hrvatima- pobili su ih stotine u logoru na Pagu- mještani Paga tada su se grozili ustaša. Mislim da NDH trebamo što prije raskrstiti sa bilo kakvim sentimentima sa njom jer je to bila fašistička marionetska država, čak su nacisti bili protiv ubijanja Srba jer je to dovodilo do pobuna, samim time to je bila neinteligentna politika, dok je Pavelić muslimaniju držao kao hrvatsko cviće, a i Hitler i Himmler su volili islam i Kuran, meni je Islam jako mrzak ali opet ih nebi ubijao, neka njih u njihovim zemljama.
    Ovo jadovno.com jest četničko glasilo ali tekst je iz 50-ih iz Hrvatskog Vjesnika http://jadovno.com/arhiva/en-lat-352...2-godina1.html
    pričaj ti što hoćeš, ali nema gore i veće kvislinške tvorevine od ove danas u kojoj živim.

ja bih ovu danas kvazi karikaturu od države, momentalno zamjenio s NDH, u kompletu s "groznim rasnim zakonima", u vrijeme dok nije bilo rasnih zakona europom su stoljećima vladali rasisti, tada nije bilo problema. kada su englezi haračili po indiji africi americi, jbg tad je to bilo in, kao što je danas in signalizirat naprednost s time kako je dobro posrat se po arijevskom čovjeku, jer on ne prihvaća moderne tekovine, doduše većina tzv arijaca danas su obična smeća, i sudbina koja nas očekuje bit će posve zaslužena.

točno onakva, kakvu treba doživjet svatko tko se odmakne od svojih korijena. tko krene sijat kukolj,umjesto žita. i tko poljeva korov, umjesto cvijeća.

pavelić je napravio dosta gafova, ali teško da će me itko uvjerit da je bio lošiji izbor za hrvatsku i hrvate od tita ili recimo draže, obojicu su podržavali antifašisti tj saveznici.

teško da će me itko uvjerit da je kako ti kažeš marionetska vlast NDH, bila toliko grozna prema Srbima, ona je bila prema Srbima točno onakva kakva bi i danas trebala biti da mi imamo hrvatsku vlast.

a o ovim tvojim mimikrijama oko gline, meni je stara iz gline, samo ću ti reći da je prije glinske crkve pokllano stotine ako ne i tisuće hrvata u tom kraju, da su nakon drugog svijetskog rata partizani u biti srbi i naši idiot koji su naravno bili manjina ko i u brezovici,

u majskim poljanama nakon 2ww su pobili jedno pet puta više hrvata i to sam malo reko, nego što je srba u glinskoj crkvi, ko za to zna jel ti znaš možda?

problem Hrvata je što su kompleksaši i izigravaju većeg papu od pape, ljutio se ti ili ne, i ti imaš sindrom tog kompleksaša ružno zvuči ali ovo što si napisao to je rezon tipičnog hrvatskog kompleksaša koji se želi dodvorit svijetu i koji više pati za time što će svijet misli o hrvatima i ustašama, nego on sam o sebi, vidiš ja sam ti ko Srbi, kod mene to ne prolazi, ja sam radikalan u duši od rođenja, plus nikad se ne povodim mišljenjima mase, već svojim vlastitim. kada kažem da sam ko Srbi, ja ne patim previše za lažnim moralom i oplakivanjem žrtava ni naših a još manje tuđih, a ono što treba napravit ja napravim, ako treba nekog opalit čekićem po glavi da bi sutra bilo bolje, ja ću to prvi napravit i neću očekivat od tebe da ti narpaviš isto, jer me boli kurac kako će netko rezonirat što sam ja napravio, i što će drugi napravit po istom pitanju.

ja sam ko Srbi i po pitanju tog kad oni kažu da smo genocidni, ja to ne osporavam, ja bih to napravio još temeljitije nego ustaše, ti vidim ne bi. niti bi te ja silio, ali nemoj meni govorit molim te što bih ja trebao radit i mislit o svemu tome, jer ni ja tebi ne govorim što da ti misliš o svemu tome.

hitler i himler su volili islam, ali pogledaj kad je islam postao vodeća religija u zapadnoj europi, pogledaj od kad muslimani dolaze u europu u milionskim iznosima.

nisu oni njih volili, već su cijenili njihov fanatizam, koji kod europljana danas ne postoji, ja isto cijenim fanatizam muslimana to ne znači da ih volim. jel ti ne bi cijeno jednog saladina, saladin je imao više manira od većine današnjih kršćana, iako je bio musliman neupitno je znao iskazat poštovanje neprijatelju, koje križari nisu iskazali boga mi svojim pohodima na svetu zemlju nakon što su jednom zgodom i zadar zapalili.

nije sve baš tako kruto i u crnoj zoni kako ti predstavljaš, ne ti ko ti, već većina populacije gleda na to sve tako kao i ti, a ja ti kažem da griješiš i to debelo ima tu puno sive zone, i ova druga strana samo je umješnija u propagandi u koju i ti vjeruješ, ali to nije moj problem, možda nije ni tvoj, već onih koji u tu i takvu propagandu vjeruju.

Židovi me zanimaju otprilike koliko i muslimani, mislim da su malo rpeviše prisutni u našim životima s sovjim problemima, kao što mene ne zanima što muči mog prvog susjeda do mene, tako me ni ne zanima tko je pobio židove i zbog kakvih rasnih zakona, eto to je nemoralno ali to nije moj problem, jer ja nisam Židov, šta tu nije jasno? to bi bio moj problem, da mene netko krene klat jer sam Hrvat, jer ja činjenično jesam Hrvat, ali Židov nisam, kao što nisam ni Srbin ni Turčin ni Amerikanac, Hrvati se previše zamaraju drugima, premalo sobom, zato od potencijalno odlične zemlje imamo ove smeće od države, u kojem mislimo da smo slobodni i da nas netko cijeni jer mi suosjećamo s žrtvama NDH, ništa ti odi u jasenovac s pupovcem i plenkovićem milanovićem, ako misliš da će nas netko više cijenit zbog toga, ja znam da neće, a Hrvati su smeća samo takva, politički i privatno gledano, Hrvati za mene ko narod nisu nikakva zajednica već skup retardiranih pojedinaca koji se takmiči tko će više sranja napravit u svom dvorištu.

jedino di bi mogli gledat na Židove, to je u tome kako pokrivat svoje krimene i zlodjela nad drugima, do stupnja da se nikad nisu dogodili a dogodili su se a u isto vrijeme postić to da smo svijetski brend u žrtvi i da svi znaju da smo mi žrtve.

muslimani nisu nikad bili hrvatsko cviće, i jebe se meni što je pavelić mislio jer nije samo on bio ustaša niti je on ko on predstavljao sve ustaše, on je samo bio poglavnik na čelu NDH ali tu državu su činili Hrvati, oni su je stvorili i za nju su se borili, nisu se borili za poglavnika kako su se odrpani i bradonje borili za dražu i tita, saveznike i antifašiste u nadi da će oni kreirat nešto, i što su iskreirali, jel bilo bolje nakon 1945e ?

što je bilo bolje nakon 1945e? to što nije bilo rasnih zakona, a to se tiče kao nas hrvata direktno to nas je kao spasilo, i zbog toga smo bili bolji ljudi i živjeli ko u raju. ajde neka, ako je tako pitam se kako to danas bez rasnih zakona i logora, mi živimo ko bijednici i uz put rečeno imamo državu koja podržava provokacije i zlodjela drugih na svom teritoriju. ako je tebi to normalno, odi u Vukovar pa vidi koliko je aboliranih tamo, odi u glinu pa se raspitaj koilko su srbi u zadnjem i prošlom ratu pobili tamo hrvata, odi uz velebit stari mi je iz pazarišta, pa se raspitaj kako tamo srbi kotiraju i zašto za njima nitko ne tuguje.

progresivnost urbanost antirasizam antifašizam, na to mogu lagodno skinut gaće i posrat se na sve to, obične fraze i floskule na koje se 80 posto ljudi upecalo, i misli da je ovih 20 posto što ne nasjedau na to budale. e pa mislite vi što vas volja, kao što ću i ja mislit što je mene volja, jer kao i Srbi ne marim puno za druge, ali jako marim za sebe i svoje. a fala bogu ja sam Hrvat, i drugi me zanimaju ko i govno u wc školjci. moje rane me najjače bole, i moja guzica me najjače svrbi, a tuđe neka previja netko drugi tko je voljan, i neka uz put i češe guzove svima koje isti svrbe. meni to baš nije zabavno, i nije moj hobi.

bit kozmopolit isto nije moj đir, jer svijet je velik, a ja sam u tom svijetu točkica, i ko ta točkica sam sebi sam najvažniji, koliko god uskogrudno i sebično to zvučalo to je moj "đir" ili ti ga pravac kretanja i razmišljanja o životu politici i svemu ostalom.

krećem od sebe, a ne od drugih, drugi me ne tangiraju pet posto, drugi me samo zamaraju i jebu svojim glupostima za koje 99 posto vremena u svom životu nemam vremena.

Datum registracije
    Jan 2021
    pobuna Srba se događa i danas, i hrvatska vlsat ne radi ništa, ali je ustaška toliko je ustaška da su Srbi nakon čekićanja državu napustili ko da su ukrali kutiju šibica u trgovini, tvoj rezon je toliko naivan da ne kažem glup da boli.

NDH je imala najbolju moguću metodu za te i takve elemente, a vi moralizirajte do sudnjeg dana o tome, i uzmite rupčić sa sobom kad Pupovac zaplače u Jasenovcu.

srećom ja sam imun na tu patetiku, cigani i židovi nisu europski narodi dakle ne pripadaju europskoj kulturi, a Srbi su slaveni koliko sam ja turčin, sve tri grupe su remetile krvnu sliku ovog naroda.

a mogo bi ti nabrojat bezbroj primjera daleko većih bezumlja, od onih koje su kakti napravile ustaše u vrijeme NDH, ali mi se ne da spamat temu. i nema smisla, jer ti moje mišljenje promjenit nećeš, kao ni ja tvoje. pa možemo završit raspravu, jer nas nigdje neće dovest.

a o svim narodima i grupama koje nisu s područja europe, ja ih ne želim ovdje, kratko i jasno. nije da želim potamanit manjinsku nejač, samo ne želim da su ovdje prisutni, i to je moje pravo da ih ne želim kao i pravo ovih progresivaca da ih dovlače ovdje u vagonima da bi sjebali čitavu europu mješanjem rasa religija i etničkih skupina, jel to rasizam ? naravno da je, po takvima. jel misliš da je nekog cigana židova muslimana briga za nekog u europi, ako to misliš jako si povodljiv.

nikoga od njih nije briga za nas, niti ih je briga tko koga čekića u kninu, pa ni mene nije briga za njih, i što bi reko milanović dosta je klečanja i ispričavanja po tom pitanju, iako je on to rekao u drugom kontekstu ja govorim baš u kontekstu te idiotske političke korektnosti od koje mi se sere, da se netko ne uvrijedi, boli me kurac tko će se uvrijedit jer to je moje mišljenje, i imam pravo na njega, a oni koji misle da samo oni mogu regulirat javno mišljenje o nečemu, neka me zaobiđu u širokom luku.

NDH je za ovu karikaturu od države bila titanska država, s kičmom, ova danas nema kičmu, i vode je beskičmenjaci od starta, a ono malo kičme što je imala završilo je u grobu s Tuđmanom, jer ju je on donekle imao, iako je i on bio zagovornik spašavanja manjinske nejači i borio se za to u 2ww, pa ništa čudno da je napravio državu u kojoj danas manjine imaju više prava i privilegija od Hrvata.

HDZ domoljublje nam je to omogućilo, pa što da vam kažem, uživajte u plodovima Francekove HDZ anglosaso prosemi antifa EU USA idile.

imamo mi Hrvatsku, kao što još uvijek i europa postoji, samo je pitanje do kad ? s tendecijom ovakve politike, neće proći dugo, ni jedno stoljeće toga biti neće. razvodnilo se i razjebalo sve, sad ide samo dovršetak jalovog posla u režiji progresivaca i onih koji signalziraju vrline što bi rekao skater, to signaliziranje vrlina će nas jako skupo koštat, a već nas je i koštalo domovisnki rat Bleiburg zbog NDH i jasenovca tobože kazna jelte, oni nas mogu kaznit mi njih ne, lijepo lijepo, dakle netko te udari ti se nemaš pravo branit, imal još šta da nam preporuče ?

možda da svi ko kokoške vratove stavimo na panj, dok sjekira putuje, da im olakšamo posao. ja ću se ipak potrudit, ko pravi arijevac, da im postao ne bude lak i da se ipak pomuče dok dođu do svog cilja. što bi rekao drug iz zagorja, ja priznajem samo svoj sud, i sud svoje partije, a moj sud je Hrvatska Hrvatima, a ostali neka sele ako im ne paše, nije ih nitko ovdje zavezao za stablo da moraju tu biti, ni cigane ni židove ni srbe ni pedere ni nikoga, ali ako su tu boga mi trebaju znat regulative ponašanja dok su tu, a to što ne znaju i to što je nas naša vlast cijepila od toga da mi razmišljamo o tome na način, na koji sam objasnio, pa to nije samo problem naše vlasti već i nas koji prihvaćamo takvu vlast, i to da nam ona određuje kako ćemo pristupit toj problematici.

Hrvatima smetaju divlje ustaše, ali gle kurca ne smeta im ništa ostalo, najveća greška je što je ovaj narod uopće i dobio državu s obzirom na koji način živi u istoj i kako se odnosi prema istoj, što se mene tiče bilo bi bolje da je nismo nikad ostvarili s obzirom kako njome upravljamo, bolje bih se osjećao da sam na ničjoj tuđoj zemlji, nego sad kad sam tobože na svojoj a o ničemu ne odlučujem. to je ko da imaš kuću, i u svojoj kući ne možeš izabrat kad ćeš okrečit stan i uredit dvorište, odnosno kako uredit dvorište i svoj stan u kojem živiš i u kojem si ti vlasnik, oni su stvorili države da prodaju nama štoseve nijedna država danas ne postoji ko suverena, ato je direktni rezultat ishoda 2ww, i nitko od vas ne zna što bi bilo da su ostali rasni zakoni i sve od fašista i kako bi fašisti to uredili jer oni za to nisu dobili priliku, a vi sudite kao da jesu. i takav odnos imate i prema NDH.

e pa ja nemam taj odnos, jer potpuno drugačije razmišljam i gledam na to sve od vas, i to s debelim razlogom a podrobno sam ih objasnio, i nemam namjeru više o tome raspravljat. i ponavljat se iz dana u dan mjeseca u mjesec i godinu u godinu, ali kad potežete za jezik, naravno da ćete dobit svoje, pa nisam ja džabe gledao presice Mamića.

Datum registracije
    Jan 2021
    uživajte u Plenkoviću i cijeloj sviti degenerika od 1991 do danas koji su se izmjenili na čelu hrvatske, koje je birao ovaj narod, i koji uporno ponavlja kako je pavelić i ustaše bio bad guy, mislim ja takvima toplo preporučam da odu kod vulina na večeru za 5.

neka se pogozbe, i malo zajedničkim snagama proseru po hrvatima hrvatskoj a posebno ovim turbo fašistima ustašama.

ipak je Plenković utvrdio ko pravi vojni lekar iz dalmacije, proleter i antifašist, da to sve treba izbrisat, a Muljanović još jedan proleter iz sinja je otišo korak dalje da tu ploču treba bacit, a drugarica Pusić kojoj je otac bio pravnik u NDH, je spomenula da je dovoljan i šarafciger, i onda mi nešto govorimo Srbima, Srbi jako dobro vide kakve su budale Hrvati, i samo koriste ponuđeno. e pa gospodo to što im ja neću dat šarafciger, već stat na glavu čizmom, nemojte gledat kao na moj grijeh, već kao na svoj, i zapitajte se zašto vi ne želite učinit isto, a meni predbacujete da sam grd i nevaljan jer ne dam da me itko jebe, pogotovo ne Srbi, poturčeno pleme s istoka, koje je zadržalo ravnih 20 posto slavenske genetike, ali bi vladali od vardara do triglava ko temeljni narod, ko temeljni slaveni, ko temeljni muslimani bosnom.

ajde neka voze svi u kompletu, a Židovi imaju Izrael pa neka dolje luduju, kao i Biden po americi, cijela proizvodnja je stala u americi svega od kad je bolesnik u bijeloj kući, ali bitno da se maklo Trumpa, kažu da je u vrijeme Trumpa amerika imala svega, sada je tamo sve minirano od nove garniture, pa vi navijajte za amere i njihove prijatelje iz Izraela.

a ovi naši ljubitelji istoka su posebna priča, to bih ja sve preselio na istok, pa neka uživaju, što ste koji kurac na jadranu kad možete biti u beogradu ? drugovi i drugarice, vrijeme je, nemojte se zamarat plavim jadranom odite na splavove, tamo je ljepše. čišći je dunav i sava tamo, nego naše more, milina jedna.

interesantno kako svi ti koji takve idiotarije zagovaraju, žive tu kod nas, a tu je naravno liepo. i financijsko posebno izdašno, upravo za takve. i onda kada ne nasjedaš na te štoseve, nije izdajnik i kvisling taj koji to zagovara, nego ti koji tom i takvom idiotu kažeš da odjebe s tim pričama i da me ne uvlači u taj kokošinjac.

a muslimani u bosni, oni su 70 posto Hrvati, poturice, i to vam je slika prilika hrvata, prešli na tuđu vjeru i sad ne daju mira onima kojima su pripadali dok nisu prihvatili islam. pa dovoljno je vidjet većinu tih muslimana po bosni, osim onih musavih oni su genetski slični nama. i točno se vidi da su to nekad bili kršćani odnosno hrvati, ali što ćeš ti nekome pričat, ja nikome ne pričam da su cviće, ali itekako se zna kronologija svega na ovom prostoru, drugi je par rukava što svatko to intepretira nasvoj način.

ja samo znam, da su Srbi za vrijeme osmanlija proširili teritorij i populaciju, a mi smo izgubili teritorij i populaciju, eto nisu nam trebali tito i antifašisti zavnoh da pokažemo koliko smo politički glupi i nesposobni, jer to smo mi bezbroj puta i prije njih dokazali i pokazali.

i onda kada ukazuješ točku po točku, kronološki tu glupost, ti ispadneš naopak, a ovi koji zagovaraju tu glupost oni ispadaju zagovornici zdravog razuma i kvalitetnije budućnosti i borbe za bolje sutra.

ajde neka, samo vi pratite do kud će nas dovest naše vlade, koje naravno nisu poput pavelićeve marionetske kvislinške okupatorske itd, da se razumjemo ja podržavam UKR i Ukrajince u ratu, ali ovo kako su se naši ko kurve svrstali na stranu Ukrajine, a u isto vrijeme prate mirno čekičanje po kninu, to pametnom čovjeku nešto govori. onidakle više mare zbog amerike i europe za ukrajince, nego za hrvate, opet ponavljam jel može jednom plenkoviću biti važnije kako je nekom u kijevu ili donbasu, nego nekom u kninu ??? i kako mu to može biti važnije, ako je hrvatski premijer, šalje se oružje ni ne skriva se, a di je nama oružje za nejač po kninu, eto nam ga u obliku pupovčeve policije i njegovog zlatnog koalicisjkog partnera koji preko noći pusti čekićare van države, jer ipak su Hrvati dali veliki obol antifašističkoj borbi i imali prvi ustanak u europi protiv fašizma, a to je naravno važnije od svega, važnije i od toga dal će u zoru svanut sunce.

kao što je bilo važno kod Neuma ostavit hrvatsku odsiječenu, pa smo eto izgradili most da bi se spojili, jer su pametni antifašisti procijenili da je to opasnost za hrvate da su povezani di god čine populacijsku većinu, opasno je biti Hrvat a ne Ustaša, ali pošto vi srčete tu antifašističku juhicu, samo nastavite, nek vam bude prijatno ali bez mene, doći će drug plenković s svojim koalicijskim partnerom pupovcem a specijalni gosti iznenađenja će biti vučić vulin i dodik, bon apetit uz stari hrvatski pozdrav ZDS.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove