Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
47. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.28%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.77%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.38%
  • MOST

7 14.89%
  • POMAK

2 4.26%
  • Nekoga trećega

9 19.15%
  • Neću uopće glasati

10 21.28%
+ Odgovori na temu
Stranica 366 od 369 PrviPrvi ... 266 316 356 364 365 366 367 368 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,301/7367

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kuščević o referendumskim inicijativama: ‘Stvar je završena’

Partije je rekla svoje, i tu nema rasprave. Partija, ovaj, ''zajednica'' je pametnija nego glupi narod. Zapamtite to!
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016

Zna bojler tocno sto radi, kako radi i za koga radi. A to nije hrvatski narod.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 15-11-2018 at 18:18

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, bojler tv javlja kako Slovenija prihvaca Marakeski kompakt.
    Sto bojler tv ne spominje je da je to cin ulizivanja njemackoj vladi, nebi li dobili podrsku iste u sporu sa Hrvatskom.
    Plus, Slovenija, koja svoje granice cuva sa bodljikavom zicom ima mali rizik postati hot spot drzava, dok je za Hrvatsku taj rizik golem.

Datum registracije
    Sep 2016
    Dirljivo je gledati Bacica na Dnevniku kako brani Pupovca od Penave. Lud jebe zbunjenog.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kaze Plenkovic da je uvodjenje Eura gotova stvar, to je kontinuitet, nema tu rasprave.

To je demokracija ovog jugoslavenskog sina udanog za Junckera.

Odlepršat će on prije nego dođe uopće do rasprave o uvođenju eura. A euro nećemo uvesti, ako treba branit ćemo suverenitet i motikama.

Datum registracije
    Sep 2016
    Hrvatska prihvaca kompakt, Bozinovic ide u Marrakesh.
    HDZ smradovi sto puta ste izdali.

Datum registracije
    Sep 2016
    Predlazem da uvedemo na forumu zabranu za pase i HDZovce.

To nije nikakvo iznenadjenje, Plenkovicev HDZ je tu da bi ispunio zadatke Brisela i tko zna kojih centara moci. Uostalom, zato je i instaliran na celo te stranke, a to sto je takav anonimus (tada) dospio na celo stranke (i kako), sve govori i o stranci i o clanovima, rukovodstvu, hrvatskoj politickoj sceni i narodu u globalu.

HDZ se moze kazniti samo na izborima, ali nemam tu nadu. Desna oporba je preslaba, nikakva, bljutava, hrvatski intelektualci (pri tome mislim na Hrvate, ne na medijske kurve sa levice) posvadjani sami sa sobom, poentiraju oni cesto i nije da nema tog glasa razuma, ali sve je to nekako bljutavo. Kao i sama hrvatska domoljubna ekipa, vrhunac je paliti svijece i cekati da se nesto samo od sebe dogodi. I onda dodju izbori, i pola tih sto pale svijece, glasuju za HDZ jer "bolje i oni nego SDP". A zapravo je gore.

Ja ih znam nekoliko koji kuze sve, citavu pricu, ali i dalje im je Kolinda super jer eto ne vole je jugovici i gustaju kad Kolinda obuce dres pa kao to je naljutilo levicare... mozes misliti, kraljica Balkana.

Ono kad Vukojevic kaze da je Boljkovca ili Manolica ne znam sad tocno kojeg, u ministarstvu 1990. stotinjak udbasa docekalo aplauzom, a da bi njega docekali strojnicama... govori valjda sve o Hrvatskoj.

Mislim, neovisna Hrvatska je vise produkt globalnih kretanja, raspada Jugoslavije, velikosrpske politike, nego neke hrvatske sloge. Toga niti je bilo niti ce biti. Samo je par stotina tisuca domoljuba obranilo istu, to je jedino sto su Hrvati uradili, i to je jedna znacajna manjina u hrvatskom korpusu. Ostali su cekali kome ce prikloniti... da je Kadijevic pristao na Mesiceve i Markoviceve ponude da uhiti Tudjmana, oni bi se priklonili Mesicu, kojeg su ionako izglasali dva puta za predsjednika, i Budi Loncaru, Markovicu i toj ekipi.

HDZ su osnovali, izmedju ostalih,Seks, Mesic, Manolic, Boljkovac, pa o cemu govorimo. Ostali bez Juge, shvatili da nema druge nego prikaciti se na jedini moguci vlak (klasicno bandwagoniranje), pa kasnije rusiti drzavu udarom ili ovako kako danas rade. A ne samo njih trojica, tisuce i tisuce njih ima, citav sustav koji i danas imaju, i pomocu kojeg vladaju Hrvatskom.

Hrvatska je vjeciti talac izdajnika i rashrvata, danas im vise nema Juge ali nasli su vec zamjenu u regionu i "EU integracijama" koje im savrseno odgovaraju, EU je odlicna zamjena za Jugoslaviju, anacionalna tvorevina u kojoj Hrvatska sluzi nekom B a od suverenosti nema ni s.

Kurac onda oni ušta kuže.

A ono citirano, pa to je odavno znano. Lažne filtrirane informacije kao i lažne ankete vode ručice i umove točno onamo gdje oni žele.

Demokracija je najveća laž i podvala
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    To nije nikakvo iznenadjenje, Plenkovicev HDZ je tu da bi ispunio zadatke Brisela i tko zna kojih centara moci. Uostalom, zato je i instaliran na celo te stranke, a to sto je takav anonimus (tada) dospio na celo stranke (i kako), sve govori i o stranci i o clanovima, rukovodstvu, hrvatskoj politickoj sceni i narodu u globalu.

HDZ se moze kazniti samo na izborima, ali nemam tu nadu. Desna oporba je preslaba, nikakva, bljutava, hrvatski intelektualci (pri tome mislim na Hrvate, ne na medijske kurve sa levice) posvadjani sami sa sobom, poentiraju oni cesto i nije da nema tog glasa razuma, ali sve je to nekako bljutavo. Kao i sama hrvatska domoljubna ekipa, vrhunac je paliti svijece i cekati da se nesto samo od sebe dogodi. I onda dodju izbori, i pola tih sto pale svijece, glasuju za HDZ jer "bolje i oni nego SDP". A zapravo je gore.

Ja ih znam nekoliko koji kuze sve, citavu pricu, ali i dalje im je Kolinda super jer eto ne vole je jugovici i gustaju kad Kolinda obuce dres pa kao to je naljutilo levicare... mozes misliti, kraljica Balkana.
    Vidis, ja se tu nebi slozija za desnu oporbu. Jednostavno jos Hrvate nije stislo dosta, sto se tice tih migranata, pitanja sigurnosti, I jednostavno su Hrvati neskloni radikalizmu.

Ali, ja mislim da ce doci i vrijeme buldozera. Pogledaj Salvinija, taj je olicenje buldozera. Ratoboran, direktan, neustrasiv. Narodni tribun jednostavno, i jednostavno izjavi "primo gli italiani", sto je korak dalje od America first.

Sad, ima hrvatska desnica materijala za buldozere, ovaj Pauk iz Splita je odlican, pa Marusic iz Splita, pa Capo u Zagrebu...

Buldozere mislim pozitivno, da nebi bilo zabune.

HDZ jednostavno jos kapitalizira tu umrezenost, medije koji su 1:1 HDZovski.

Ali kad im dodje pad, oni kao stranka nestaju.

Manipulacija, i sam sam bio izmanipuliran maskom o dobrodusnom socijalizmu i pravednom komunizmu, zlim ustasama sto jedu malu decu, jedino sto su mene izmanipulirali kao klinca i sto sam bio slijep kod ociju.

Mada ja i dalje mislim da vecina Hrvata nisu izmanipulirani, nego su prosto takvi. Jeftini za kupiti.

Datum registracije
    Sep 2016
    Hrvati u domovini su nazalost navikli na strah od partije, a drugi vide u "zajednici" svoj uhljebnicki stit. Mislim da je mix jednoga i drugoga. To se mora probuzati i odu oni u zaborav.

Datum registracije
    Sep 2016
    U biti, desnica bi morala uzesti jedan grad, pa se dokazati na lokalnoj razini, to bi imalo simbolicni karakter.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kurac onda oni ušta kuže.

A ono citirano, pa to je odavno znano. Lažne filtrirane informacije kao i lažne ankete vode ručice i umove točno onamo gdje oni žele.

Demokracija je najveća laž i podvala
    Demokracija ovisi o populaciji i mentalitetu ali nije početak i kraj niti sveto pismo društvenog poretka.

Usput, ima raznih tipova demokracije kao i raznih tipova autokratskog vladanja koji mogu biti bolji ili učinkovitiji od nekih tipova demokracije, međutim neka društva svojim mentalitetom i kognitivnim sposobnostima nisu spremna za neke tipove vladavine te pokušavajući oponašati uspješnije države, njihov poredak ispada kao farsa što je slučaj s afričkim banana državama.
    ZA DOM SPREMNI !

Svakako nema savrsenog drustvenog uredjenja a da ga je smislio covjek. Komunizam se pokazao kao corak, mada su Zidovi u svojim kibucima uspjesno primijenili komunizam kao sustav ne ideologiju, ali to su Zidovi. Volio ih ne volio, pametrniji su od ostalih, ako nista mudriji.

Demokracija je kao i sloboda govora ili neovisno novinarstvo, cesce farsa nego istina.

Demokracija je ubila Sokrata i Isusa. Toliko o demokraciji.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Plenkijev omiljeni Srbin ide u Vukovar, navodno.
    da se kladimo da će biti incidenta i povorka će biti službeno zabranjena, "iz sigurnosnih razloga".
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove