Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 399 od 400 PrviPrvi ... 299 349 389 397 398 399 400 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,961/7994

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    E moj Inkvi. I nije stvar u svastici - nego je stvar u tome tko je škraba, a škraba je da bi optužio Hrvate za fašizam, a ondas da bi kao on mogao biti brana tom fašizmu i na koncu konca osnovati antifašističku udrugu s kojom vuče novce iz državnog proračuna.

To se zove: ''strateško laganje protiv Hrvata'', opisuje ga povjesničar Stjepan Lozo, izum je Velikosrpskih ideologa od kojih su ga 1945 preuzeli Jugoslaveni, a služi - u krajnjoj liniji držanju Hrvata u pokornosti - ako ih se već ne može dovesti do uništenja.

I gle čuda - to se isto prakticira i dan danas.

Jutros na udaru kuća Hrvoja Zekanovića:

https://www.vecernji.hr/vijesti/zeka...-proci-1381026

Zekanović: Hoće li biti reakcije kao kada je Pupovac pogođen limunom

Jasno je da ovo ne rade domoljubi. Ovo rade antife i oni koji misle kako će crtanjem ovakvih gluposti dovesti do kažnjavanja, a onda i smjene u određenim institucijama.
    Kukasti križ ili svastika nije simbol fašizma nego njemačkog nacional-socijalizma (iako znam da se nacional-socijalizam stavlja pod pojam fašizma ali to je plansko i namjerno manipuliranje) i simbol sunca kod bijelih plemena u davno doba i korišten u hinduizmu, budizmu itd. Ali to je za komunjare i antife prekomplicirano za shvatiti i po ustaljenom receptu misle zaplašivati ljudsku stoku i ucjenjivati ljude kada ih etiketiraju ili pokušavaju asocirati s (njemačkim) nacional-socijalizmom ili (talijanskim) fašizmom a oni koji su tako obilježeni se kukavički posipavaju s pepelom umjesto da im uzvrate istom mjerom, bez opravdavanja i isprika.

Svežanj pruća sa sjekirom u sredini je simbol talijanskog fašizma kao i simbol u starom Rimu a danas se nalazi čak u američkom senatu ali nitko od toga ne radi dramu, što je čudno da američke antife to ignoriraju ali im jako smeta konfederalna zastava, mada im je i službena zastava SAD-a mrska.

Dokle god će se Hrvati opravdavati da nisu fašisti (što uostalom da i jesu, u čemu je problem? Kako to da se nitko ne usudi Talijane ucjenjivati i prcati u mozak da su fašisti?) davat će se materijala antifašističkim parazitima to jest etnomazohistima i jugokomunjarama.

Jesu li hrvatski dragovoljci, antikomunisti a tako i anti-antifašisti pobjednici? Neka se kako bi desničarski, konzervativni idioti rekli, "crveni fašisti" pomire da su izgubili rat 90-ih. Imali su prilike se boriti sa svojim antifašističkim četnokomunističkim drugovima za Srboslaviju, ali su bili u štakorskim rupama a sada ponovo dižu glave i nije im dosta da pljačkaju Hrvate i žive na njihovoj grbači od neo-ustaških kuna, nego pokušavaju stvoriti Hrvatoslaviju, od Hrvatske su stvorili Apsurdoslaviju.
    ZA DOM SPREMNI !

I u vladi dali su priopćenje u kojem osuđuju karneval u Imotskom.

Histerija se širi brzinom zaraze. Svi glupani i idioti su na nogama.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ovo ko da čitaju naš forum i da sam im nabacil šlagvort.

Ima li neka želja da je Andrej Plenković nije ispunio našim manjinama i njihovim predstavnicima u Saboru? Kaj god ta ekipa poželi on im ostvari.

Pupovac je okupio i okrenuo manjinske zastupnike u Saboru u koaliciju koja djeluje protiv ove države. Sad su im dali da imaju manjinske popisivače po mjestima gdje ima veći broj manjina. Sam dragi Bog zna kakve podmukle zamisli stoje iza tog zahtjeva, ali očito je da manjine žele same sebe getoizirati u ovom društvu i maknuti državni suverenitet od njih kao pojedinaca i njihovih mjesta. Dakle, ovo je nastavak politike formiranja SAO područja u Hrvatskoj, ali mirnim putem, korak po korak.

Ovakav put će ih u dovesti u vojni sukob s većinom kad tad i nadam se da su svjesni posljedica tog sukoba.

Hrvoje Pende ima odličnu kolumnu na temu Pupovca i popisivanja stanovništva. Nikad Srbi nisu odustali od Sao krajine, samo su promjenili taktiku. Ako se ovako nastavi i uz ovakve političare dobit će u miru ono što su izgubili u ratu. Meni stvarno nije jasno da ovaj narod to ne kuži i da jedino reagira kad osjeti nož pod vratom a onda je kasno!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Nisu manjine nego Srbi i Talijani. Pupovac i Radin.

Ne znam što ih oni slijede. Jel ih ucjenjuju s nečim.

Ovo što Pupovac izvodi s popisom. To je samo zato da se ne bi vidilo da su Srbi spali između dva popisa ispod 150 000. Ako ih je na zadnjem popisu bilo 170 000, samo na osnovu natalitat-mortalitet oni gube godišnje preko 2 000 ljudi. A gdje je još iseljavanje.

On taj broj želi napuvati preko onog starog broja ili ga čak i povisiti. S ljudima koji u Hrvatskoj ne žive ali su ovdje rođeni. Dakle to je najprozirnija manipulacija na koju će odvratni HDZ pristat radi par mjeseci na vlasti.

Eto to ti je HDZ.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-03-2020 at 10:21

Roma se u Hrvatskoj rađa više nego Srba. Srbi godišnje prirodnim putem gube 3.000 ljudi, a vjerojatno još bar 2.000 iseljavanjem. Ako ih je bilo 180.000 2011. godine, danas ih je maksimum 130.000.

Naravno da Pupovac želi lažirati popis kao što su njegovi lažirali i popis u Jasenovcu.

Uzeo sam najkonzervativniju cifru.

Nego Plenky gdje je ono bilo, u Makarskoj hvali se rastom BDP ea od 2,9% a u Skavonskom Brodu rastom od 2,7%.

Na stranu što je to mizeran rast i da se nemožeš hvaliti ni većom spomenutom cifrom. Ali on basa i glupira se. Ne zna što gdje priča.

Drugo, u uspjehe vlade nabraja demografsku obnovu a lani smo imali smanjenje rođenih od 830 djece.???

Jel on normalan. Ili sano nenormalno bezobrazan pa nam se i ruga u facu.

Jel mu ima tko predočit da ne manipulira neupućene.

Još je rekao da suverenizam danas nije bitan. On je svakim danom sve opasniji i opasniji. Lud čovjek, možda i poslan da razvali Hrvatsku do kraja.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-03-2020 at 12:58

https://www.vecernji.hr/vijesti/plen...-vlade-1382594

Pročitao i od smijeha skoro pao sa stolca.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://www.vecernji.hr/vijesti/plen...-vlade-1382594

Pročitao i od smijeha skoro pao sa stolca.
    Meni se ne smije, ja sam bijesna! Jel' u politiku nacionalni interesi i domoljublje spada i koalicija sa četnikom Pupavcem i ostalim mrziteljima hrvatske države? Hoće li pod okriljem obiteljskih vrijednosti dati pederima da udomljavaju i posvajaju djecu? Još gore od HDZ-a su oni koji glasaju za taj kvazi domoljubni HDZ!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

https://radio.hrt.hr/ep/u-mrezi-prvog/334897/

Jutros u "Mreži prvog". Kandidati Zdravka Bušić i Ivan Kujundžić. Izgleda da su im (Plenković i Bušić) spin doktori savjetovali kako se trebaju čuditi i zapitkivati "gdje smo to mi (HDZ) otišli u lijevo?". Gđa. Bušić laprda o nečemu što su (HDZ pod Plenkovićem) učinili za branitelje (u praksi ništa), vratili 30. svibnja (dobro ali nebitno), vratili vojsku u 2 grada (ali ne spominje kako su ih iz druga 2 grada povukli, tj. nisu ojačali HV) i tsl.
    Kujundžić mlitav, tj. za svaku njenu glupost mogao ju je poklopiti, ali nije... Spominje IK, ali ne i Marakeš (u koji je umočen Kovač).

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://radio.hrt.hr/ep/u-mrezi-prvog/334897/

Jutros u "Mreži prvog". Kandidati Zdravka Bušić i Ivan Kujundžić. Izgleda da su im (Plenković i Bušić) spin doktori savjetovali kako se trebaju čuditi i zapitkivati "gdje smo to mi (HDZ) otišli u lijevo?". Gđa. Bušić laprda o nečemu što su (HDZ pod Plenkovićem) učinili za branitelje (u praksi ništa), vratili 30. svibnja (dobro ali nebitno), vratili vojsku u 2 grada (ali ne spominje kako su ih iz druga 2 grada povukli, tj. nisu ojačali HV) i tsl.
    Kujundžić mlitav, tj. za svaku njenu glupost mogao ju je poklopiti, ali nije... Spominje IK, ali ne i Marakeš (u koji je umočen Kovač).
    A ni ti ni oni ne spominju ukradene referendume i činjenicu da bi bez novčanih doznaka dijaspore imali negativi gospodarski rast. A to je daleko najbitnije. Ja ne mogu slušat ovo. Čim je Bušićka rekla da ne razumi ljude koji tvrde da se "brod nagnia na lijevo" isključia sam se.

Ja sam tu Bušićku sluša i gleda par puta U Otvorenom.

Žena je ograničena, neću reć tupa ali neverbalna skroz.

Tako da ona meni nije nikakvo iznenađenje.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    A ni ti ni oni ne spominju ukradene referendume i činjenicu da bi bez novčanih doznaka dijaspore imali negativi gospodarski rast. A to je daleko najbitnije. Ja ne mogu slušat ovo. Čim je Bušićka rekla da ne razumi ljude koji tvrde da se "brod nagnia na lijevo" isključia sam se.
    Kujundžić je spomenuo referendum. Ovo boldano moji su odgovori na spinove koje je ona valjala.
    Inače, ovo sam izdvojio, jer sam primijetio kako sada iz HDZ-a (Plenković, Bušić) valjaju glupost i "čude se": "Što je to lijevo učinio HDZ?". To mi smrdi na spin doktore i kako im je to neko sugerirao da to laprdaju. Pa ako im se i odgovori (što i nije problem jer kontraargumenta ima "tona"), oni se opet dalje prave glupi i ponavljaju se kao papagaji.

Kovač priča Francuzima na francuskom, nešto je rekel o Vukovaru kao hrvatskom Staljingradu, to sam jedino razumio. Ostalo neka prevede Inkvi kao svjetski čovjek i govornik svjetskih jezika.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kovač priča Francuzima na francuskom, nešto je rekel o Vukovaru kao hrvatskom Staljingradu, to sam jedino razumio. Ostalo neka prevede Inkvi kao svjetski čovjek i govornik svjetskih jezika.

Rotarijanski debil koji je kao ministar podržavao slanje hrvatskih vojnika pred rusku granicu, jer je NATO sluga. Vukovar je hrvatski Dresden.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Rotarijanski debil koji je kao ministar podržavao slanje hrvatskih vojnika pred rusku granicu, jer je NATO sluga. Vukovar je hrvatski Dresden.
    Uprskao je on i na temi "Marakeša", no svejedno manje zlo od Plenkya.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Po čemu je manje zlo od bojlera? Zato što sad izigrava kao nekog domoljuba koji će "vratit dite materi".

Čim se stier poziva na demokršćanstvo znaš na čemu si.

hdz je zlo,nema tu veće ili manje,zlo je zlo.

Svi bi oni bili u rupicama ko i dosad da im guzica ne sječe žicu šesticu. Vidili da ih narod pomalo odjebaje pa mu ponovo pokušavaju prodat ciglu. Da je Plenky dobio EU izbore i predsjedničke, iz guzice mu ne bi izlazili.

Nisu se oni pobojali za hrvatski narod nego za svoje privilegije, plaće, sinekure, zemljišta, kuće.

Jebe se njih i za državu i za narod. Radi sebe su se oni usrali.

Da imaju trun časti i obraza bili bi u rupicama gdje su i dosad bili.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove