Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
49. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

12 24.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.24%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.12%
  • MOST

7 14.29%
  • POMAK

2 4.08%
  • Nekoga trećega

9 18.37%
  • Neću uopće glasati

10 20.41%
+ Odgovori na temu
Stranica 388 od 394 PrviPrvi ... 288 338 378 386 387 388 389 390 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,741/7875

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://narod.hr/hrvatska/video-slad...o-je-odgovorio

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...vlada-1340161/

Zamjena će biti ista ili još gora od Kušćevića. Gdje ih samo nalaze?
    hdz od samih svojih kriminalnih početaka privlači samo najbolje kadrove.

Da li se negdje može vidjeti poimence tko je glasovao za nove ministre? Imenom i prezimenom. Ovo kad se zbroji ispada da su stari ministri-novi zastupnici uredno digli ručice.

Ne bi li oni trebali biti izuzeti iz glasovanja?

Tko tu koga?

Dobro nisu i koji zakon usput izglasali.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    HDZ je prihvatio merkelovsko-macronski plan o raspodjeli migranata.
    Onako, da spomenemo.
    Nije prosao, jer jos postoje drzave koje gospodare sa sobom. Hrvatska pod Plenkovicem ne spada pod iste.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ako idemo razmišljati na način da imamo demokršćanskog predsjednika desne stranke onda svi njegovi potezi izgledaju nevjerojatno ali ako shvatimo da se radi o intimnoj komunjari i srboljubu koji je prijevarom preuzeo nominalno desnu stranku i koji bi učinio sve za vlastitu karijeru onda je sve što je učinio savršeno logično i samo je pitanje hoće li tih 200 000 članova HDZ-a mirno gledati kako im se stranka pretvara u ogranak Orjune ili će ga koliko-toliko na vrijeme poslati tamo gdje je izvorno izašao iz lekarke.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Svaki od tih 200 000 hdz domoljuba je gori od bojlera.HDZ je antihrvatska stranka od svojih početaka.

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Ako idemo razmišljati na način da imamo demokršćanskog predsjednika desne stranke onda svi njegovi potezi izgledaju nevjerojatno ali ako shvatimo da se radi o intimnoj komunjari i srboljubu koji je prijevarom preuzeo nominalno desnu stranku i koji bi učinio sve za vlastitu karijeru onda je sve što je učinio savršeno logično i samo je pitanje hoće li tih 200 000 članova HDZ-a mirno gledati kako im se stranka pretvara u ogranak Orjune ili će ga koliko-toliko na vrijeme poslati tamo gdje je izvorno izašao iz lekarke.
    Pa očekivati je kako će se većina njih pobuniti protiv Plenkija tamo negdje za godinu dana kad istekne mandat pred izbore, a novog ne bude na vidiku. Do tada je Plenky siguran.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citam da je turski ministar vanjskih poslova izjavio kraj dogovora izmedj' EU i Ankare, sto se tice migranata. Sto zo znaci? Pa mislim da je jasno.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    HDZ je prihvatio merkelovsko-macronski plan o raspodjeli migranata.
    Onako, da spomenemo.
    Nije prosao, jer jos postoje drzave koje gospodare sa sobom. Hrvatska pod Plenkovicem ne spada pod iste.
    To se "orvelovski" zove "mehanizam solidarnosti".
    ZA DOM SPREMNI !

Kaj velite na mjere smanjenja poreza slijedeće godine? Pdv ide s 25 na 24%, ugostiteljima s 25 na 13%, porez na dobit od 12% će plaćati firme ispod 7,5 milijuna kuna prihoda, dosad su ga plaćale one ispod 3 milijuna. Zaposleni do 25. godine neće plaćati porez na dohodak, od 25. do 29. će ga plaćati u 50% iznosu.

Meni se ne sviđa ova diskriminacija po dobi u vezi poreza na dohodak. To bi moglo pasti na US. Bolje bi im bilo, ako žele zadržati mlade, da ukinu zabranu zapošljavanja u državnim i javnim službama. Također nek oba roditelja dobiju poreznu olakšice, a ne samo jedan.

Stigla nam nova šefica EK, rođena Europljanka, kako kaže. Cilj njezinog mandata je jačanje EU Parlamenta tj. utjecaja osovine Njemačka-Francuska, i forsiranje imigracije i borbe protiv klimatskih promjena.

Datum registracije
    Sep 2016
    Suska se da Thompa HDZu pravi reklamu. E moj Marko.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kaj velite na mjere smanjenja poreza slijedeće godine? Pdv ide s 25 na 24%, ugostiteljima s 25 na 13%, porez na dobit od 12% će plaćati firme ispod 7,5 milijuna kuna prihoda, dosad su ga plaćale one ispod 3 milijuna. Zaposleni do 25. godine neće plaćati porez na dohodak, od 25. do 29. će ga plaćati u 50% iznosu.

Meni se ne sviđa ova diskriminacija po dobi u vezi poreza na dohodak. To bi moglo pasti na US. Bolje bi im bilo, ako žele zadržati mlade, da ukinu zabranu zapošljavanja u državnim i javnim službama. Također nek oba roditelja dobiju poreznu olakšice, a ne samo jedan.
    Da se stvarno htjelo nešto napraviti oko zaustavljanja iseljavanja mladih onda bi se prepisale Orbanove mjere..koje je Orban prepisao od Hitlera. Ovo bi lako moglo past na Ustavnom Sudu. A i ako ne padne, porez koji mladi do 25. neće plaćati plaćati će neko drugi. Zamisli dolazit na posao dan nakon 25. rođendana. Il' još gore, primit prvu plaću nakon tog rođendana.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Suska se da Thompa HDZu pravi reklamu. E moj Marko.
    Svašta se šuška. Pa i da je Trump ruski agent.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Da se stvarno htjelo nešto napraviti oko zaustavljanja iseljavanja mladih onda bi se prepisale Orbanove mjere..koje je Orban prepisao od Hitlera. Ovo bi lako moglo past na Ustavnom Sudu. A i ako ne padne, porez koji mladi do 25. neće plaćati plaćati će neko drugi. Zamisli dolazit na posao dan nakon 25. rođendana. Il' još gore, primit prvu plaću nakon tog rođendana.
    Da, zamisli to. Pa to će im biti još veći poticaj iseljavanju. Čim navrše 25 smanji im se plaća. Znači potiče se u ovoj državi biti mlad do 25. godine. Svi ostali ko vas hebe.

Datum registracije
    Sep 2016
    Da ubacim citat sa drugog foruma, covjek je bio aktivan i kod nas, na onom forumu se naziva sdb, mislim da se tako i tu nazivao....ne znam vise, najiskrenije.

Napisao sam na drugoj temi, ali ću ponoviti ovdje da su Zoki i Josipović ponovno otvorili ideološke ratove koji su bili manje-više zatvoreni, na to se nalijepio Karamarko koji je u mainstream uveo kojekakve opskurne likove i rezultat je taj da čak ni sadašnji HDZ velikom broju ljudi nije dovoljno nacionalno orijentiran (namjerno ne ulazim u priču lijevo-desno), nego se broje krvna zrnca do petog koljena (imaš li partizana u obitelji ili ne), gleda jesi li glasao za IK (mada ju 99.9% ljudi nije ni pročitalo) i slično. Rigidnost, patetika, arhaičnost, nedostatak humora na takvoj desnoj (desnije od HDZ-a) sceni cvjetaju.

Hrvatsko društvo se u zadnjih nekoliko godina radikaliziralo, tako da prodavači magle profitiraju, a konkretni politički i gospodarski rezultati ostaju neprimijećeni.

Trump je potpuno druga priča jer, za razliku od te naše scene desnije od HDZ-a, čovjek govori jezikom koji ljudi razumiju i, što je važnije, rješava konkretne probleme, a ne ratuje s Budom Lončarom, Jožom Manolićem i UDBOM koja "kontrolira" sve sfere života i danas u 2019.

Da netko drugi dođe na vlast, brzo bi se ronile suze za sadašnjom vlasti.

Zanimljivo, od blagog kriticara Andje Plenkovic, covjek je ocito stigao do pudlice Plenkovica i vladajuce garniture, optuzujuci birace za radikalizam, valjda zbog toga sto ne biraju plebiscitarno HDsralije, a pod ogromne ekonomske i politicke rezultate misli na....??

I ostalo je zanimljivo.

To je onako kako aparatschik HDZa gleda na birace.

Osim što su donijeli nepotreban drakonski zakon o prometu kojim se drakonski kažnjava sve i svašta, u njemu su donijeli odredbu da liječnici moraju slati osobne podatke bolesnika policiji, a ako ne pošalju onda policija dolazi k njima na vrata. Nisu odredili što moraju slati tako da uplašeni liječnici šalju sve i svašta, potaknuli su ih da postanu cinkaroši. Sad će neku jadnu lječnicu okriviti za to kaj je onaj ubojica ubio par ljudi na autocesti.

Pod ovom divnom vladom postajemo totalitarno društvo. Ne znam samo kako je ovo moguće s obzirom da postoji zakon o zaštiti osobnih podataka i ona uredba EU-a o zaštiti osobnih podataka di ne smiješ napisati nečije ime i prezime bez dopuštenja te osobe, a ovdje bez znanja policija uzima osobne podatke iz dosjea pacijenata. To su osobni podaci koji moraju biti najviše zaštićeni i biti na znanju isključivo doktoru i pacijentu.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 13-08-2019 at 11:34

Zakon je loše smišljen i napisan. Šta nije ni čudno s obzirom kakvi nesposobni ali podobni ljudi rade po ministarstvima!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Datum registracije
    Sep 2016
    Koalicijski partner HDZa, Pupovac, izjavljuje nesto u stilu da je Hrvatska izvor nestabilnosti u "regionu".
    To otprilike znaci da priziva medjunarodne sankcije, mozda bombardiranje Zagreba....
    Koalicijski partner HDZa. Da ponovimo.

Hrvatska je faktor nestabilnosti na prostorima bivše Juge. Predsjednica pogoršala situaciju. Većina kandidata se natječe tko će se više dodvoriti politici rehabilitacije ustaškog pokreta.

Značajnu ulogu u tome članovi lokalne katoličke crkve i klera, političke stranke i nvo udruge koje djeluju kao političko krilo.
    Milorad ušao u brzinu otvorene ratne propagande protiv Hrvatske. Je li to otvaranje karti pokazatelj da Srbija otvara karte i kreće all in?

Pupovac kao Jovo Rašković 1990. Zapravo, hrvatski Srbi su najveće budale, idioti i topovsko meso na ovim prostorima. Najveći su gubitnici iz rata 90-tih, naje... pošteno i još im nije dosta, još srbuju i četnikuju. Samo neka izazivaju, isprašit' ćemo ih opet pa će sa ovih 3 i nešto posto koliko ih ima sada u Hrvatskoj pasti na 0,00 posto. Juhuuu!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove