Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
49. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

12 24.49%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.24%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.12%
  • MOST

7 14.29%
  • POMAK

2 4.08%
  • Nekoga trećega

9 18.37%
  • Neću uopće glasati

10 20.41%
+ Odgovori na temu
Stranica 290 od 394 PrviPrvi ... 190 240 280 288 289 290 291 292 300 340 390 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,781/7875

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šanta je spomenula Lučića. S njima sam jednom imao raspravu na njegovom FB oko NDh i cijeloig konteksta pozdrava iz NDh i on mi je rekao a..a što se ti vežeš za NDH kad mi imamo pobjedničku hrvatsku vojsku..I odfrendao me.

Tako da..svi su oni pomalo Hrvati i to dozirano..sličan je i Nazor..očekujem distanciranje i negiranje povezanosti ZDS sa NDH što upravo priča Hodak u Bujici.

Taj obranaški stav dođe ko pogonsko gorivo jugodesnici..
    Pa kad su indoktrinirani. Krecu se unutar granica hrvatstva koje im je neprijatelj zadao. Za dom spremni je hrvatski slogan koji se koristio u dvije hrvatske drzave od strane hrvatskih branitelja. Petokraku je koristio agresor na Hrvate i Hrvatsku u 2 rata. Logicno je zabraniti petokraku, agresorski simbol. Hrvatske simbole zabranjuju hrvatski neprijatelji.

Ljudi moji pa oni su zatvorili skoro sve zapovjednike obrane gradova a nitko se nije pobunio a kamoli neće HOS i ZDS

Braniteljske udruge su kupljene. Jučer su se postrojili pred Vučićevim Sanchom Pansom.

Postrojit će se opet. I kad god ovi osjete potrebu da ih postroje.

Žaba je skuhana već odavno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ma i od Lučića sam više očekivala,i baš sam ga zbog te britkoće i drskosti u nastupu malo previše hvalila i sad jedem govna poradi toga.
    Ma hebeš i povijesničara koji nije nije ništa naučio iz stogodišnje muke i patnje sa jugićima,pa im još u zagrljaj trči,misleći da će taj tumor upravo on odstranit.
    Zeznuta je taština.

Ljudi moji pa oni su zatvorili skoro sve zapovjednike obrane gradova a nitko se nije pobunio a kamoli neće HOS i ZDS

Braniteljske udruge su kupljene. Jučer su se postrojili pred Vučićevim Sanchom Pansom.

Postrojit će se opet. I kad god ovi osjete potrebu da ih postroje.

Žaba je skuhana već odavno.
    Uza sve one antikrsne udruge ,braniteljskima bi isto zavrnila pipu.

Nije nista skuhano. Ljudi se sve vise osvjestavaju, postaju svjesni nase proslosti, sadasnjosti i buducnosti i sve vise se bore za nasu slobodu. Treba pokrenuti masovne prosvjede. Nisu vise dvijetisucite da samo jugodesnica ima medije. Pritisak i samo pritisak. Necemo se predati anemicarima.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Uza sve one antikrsne udruge ,braniteljskima bi isto zavrnila pipu.
    To se sve sustavno radi. Jugodesnica fila svoje udruge, medije imaju, pravosuđe imaju a HDz je razmrvio branitelje, posvadio ih i kupuju njihovu podršku bez obzira što radili.

To je cijeli razrađeni sistem. Svatko od njih radi svoj posao. Savršeno su uigrani. Igraju na jednu od najvećih ljudskih mana. Pohlepu. Znaju oni kako se taj posao radi.

Neće Grunf,ne triba ti mislit da će iko dignit dupe kontra vlasti.Pa najmanje je 400000 prikopčano za Croslavijsko vime,a znaš da je kod nas izreka :ne ujedaj ruku koja te hrani.
    Mi smo propao projekt

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Ma i od Lučića sam više očekivala,i baš sam ga zbog te britkoće i drskosti u nastupu malo previše hvalila i sad jedem govna poradi toga.
    Ma hebeš i povijesničara koji nije nije ništa naučio iz stogodišnje muke i patnje sa jugićima,pa im još u zagrljaj trči,misleći da će taj tumor upravo on odstranit.
    Zeznuta je taština.
    To je fuckin’ udba. Tebi se govorilo ili ne govorilo... UBR: Ta obitelj ima miiiiijune, stečenih usred rata. Što misliš, da ako su “naši, odozdal” da su dobri i pošteni?!

Ratni profiteri koji su se prometnuli u razne vokacije. Dotični je povjesnik.
    A troll & a gentleman

Hrvati će ustati ako im dirneš u autodestruktivnost, povodljivi su, samo im ispričaj da ih netko želi zatucat, vratiti u srednii vijek , ograničit im pravo na slušanje radija..

I tad je lako prosvjedovat kad su svi svi tad na tvojoj strani..nema opasnosti..

Pa ih se skupi za "obranu" 101-ice i za Jokića..

Ove teme njih ne zanimaju.

A i kad su ih zanimale, i onaj dio koji bi se pobunio vidi da ih ti isti izvaraju.

Ima kod naroda, neću reć da nema uopće, koji bi se pobunio ali ih brzo u šake preuzmu oni iz gornjeg posta koje sam spominjao. Nakon Rive i Sanaderove izdaje..ljudi su vidjeli da samo ispadnu budale.

Dok god oni kontroliraju medije a oni su oružje u miru..ne može biti ništa od masovnih suporostavljanjima. Narod je preplašen i ispran mu je mozak.

Neće Grunf,ne triba ti mislit da će iko dignit dupe kontra vlasti.Pa najmanje je 400000 prikopčano za Croslavijsko vime,a znaš da je kod nas izreka :ne ujedaj ruku koja te hrani.
    Mi smo propao projekt
    Svatko tko ima manje energije od anemicnog Plenkija i manje pameti i postenja od vrhuske HDZ-a je propao.

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    To je fuckin’ udba. Tebi se govorilo ili ne govorilo... UBR: Ta obitelj ima miiiiijune, stečenih usred rata. Što misliš, da ako su “naši, odozdal” da su dobri i pošteni?!

Ratni profiteri koji su se prometnuli u razne vokacije. Dotični je povjesnik.
    Cut cemo sad kaj vele Lucic i Nazor pa cu onda reci svoje misljenje o njima.

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Hrvatska će biti Croslavija do nekog novog, većeg rata. Onda će se antifašisti ponovno obračunati s Hrvatima. Samo nisam siguran tko će pobijediti. Antifašisti vode 2:0.
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Svatko tko ima manje energije od anemicnog Plenkija i manje pameti i postenja od vrhuske HDZ-a je propao.
    A takvi je većina budimo realni.
    Uzmimo prosječnu Hrvaticu.Više vremena provede u ugradnji umjetnih noktiju i trepavica nego u čitanju kakvog pametnog štiva.To nije ni za državu ni za kuću.

Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Cut cemo sad kaj vele Lucic i Nazor pa cu onda reci svoje misljenje o njima.
    Sve je on rekel o sebi kada je prihvatio stručno i znanstveno, za svoje nadređene, rastumačiti smaknuće Ante Paradžika—tako da je svoje nadređene lišio svake krivnje. =)
    A troll & a gentleman

A takvi je većina budimo realni.
    Uzmimo prosječnu Hrvaticu.Više vremena provede u ugradnji umjetnih noktiju i trepavica nego u čitanju kakvog pametnog štiva.To nije ni za državu ni za kuću.
    Pa ja u svom zivotu nisam vidio Hrvaticu s umjetnim trepavicama i noktima.

Pa on je ovog lika uzeo da mu pegla komunikacije..

Ti ljudi su spremni na sve..podcjenjujemo njihove granice do kojih su spremni ići..

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    Sve je on rekel o sebi kada je prihvatio stručno i znanstveno, za svoje nadređene, rastumačiti smaknuće Ante Paradžika—tako da je svoje nadređene lišio svake krivnje. =)
    Da, taj tekst je nategnut i mutan, slazem se. Dojam je nakon njega da Lucic zna istinu i da je krije. No, mozda se varam.

Pa on je ovog lika uzeo da mu pegla komunikacije..

Ti ljudi su spremni na sve..podcjenjujemo njihove granice do kojih su spremni ići..
    Mislim da i oni debelo podcjenjuju nase.

Veli Jakovina da su ga pozitivno iznenadili i da su napravili vise nego sto je ocekivao. Lucic pohvalio ekipu iz vijeca s kojom je suradival.

Zanimljivija je i uvjerljivija svaka Kolindina presica od ovog mrljanja ove dvojice.

Oni misle da je sa jugodesnicom mogiuć kompromis. To je kao da dogovaraš sa velikosrbima odustajanje od Velike Srbije.

Nije moglo biti ni drugačije kad su ova dvojica "perjanice" prohrvatske struje.

Lučić bulazni o nekakvom fašizmu u kontekstu ustaštva. Ustaše nije zanimao nikakv fašizam. Što je brigalo ustaše za fašizam kao ideologiju. Čak su im ustaše bili u ratu ljuti protivnici. Naoružavali su ustaške protivnike četnike i zabranjivali boravak na teritoriju koje su fašisti kontrolirali.

Gledanje emisije je čisti gubitak vremena.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove