Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 204 od 398 PrviPrvi ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 304 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,061/7956

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Ako je vjerovati jugomedijima protočni nudi kriminalcima i rashrvatima koji se lažno kriju iza stranke hrvatskog i narodnog predznaka ( nehrvatska nenarodna partija bio bi pravi naziv) sve ono što je nudio HSS-ovcima.

Moram priznat da me Beljak ajmo reć pozitivno iznenadio i ostao dosljedan..što god ja mislio o njemu kao političaru..

A sad da vidimo hoće li ostati dosljedan ovaj muljator, folirant, dramoser i politički pouproizvod Radimira Čačića..jer je toliko puta ponovio..nema, nema šanse ljudi moji da mi idemo sa HDZ-om...koliko puta to moram ponovit..

mislim ne vjerujem ja ništa jugomedijima ali tko zna.

I zanima me što Plenković neće na izbore. Nije da se valjda plaši ekstremne desnice.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-06-2017 at 13:25
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovi ekonomisti sto su danas dovukli na Temu dana debelo zazivaju vladu HDZa i koga bilo, polako pripremaju ove ostale zalutale ovce u HDZu da ce im novopeceni saveznici biti hajmo reci do jucer ideoloski suprotstavljeni. Od sutra su svi veseli centristi.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mali off-topic, ali pase, Trump je na nagovor cerke i zeta (centrista) skinija Bannona (desnicara) sa svih vaznih pozicija, da bi ga opet povratija, kad mu je ocito zagorilo ispod guzice i kad mu se upalila lampica da druga strana ne miruje i da nikakvo podilazenje njima spasiti ga nece.

Sad je Bannon opet glavni savjetnik, a da san sa njime hrknija bi president of USA svaki dan na tupav friz, onako za dobar dan, pa onda mu diga postolu da je polize, jer ga on drzi na zivotu.

Kod bojlera je stvar jednostavnija, nije nikad glumija desnciara, vec ih samo mislija izkoristiti i poniziti, ali suprotna strana ne miruje.

Centrizam je ultimativno rogonjstvo. Radi kompromise do neprepoznatljivosti što na kraju dovodi do krize u demokraciji. Uvijek će biti dvije strane, takozvana lijeva i desna. U Hrvatskoj to dovodi do toga da se svake četiri godine mijenja kompletna reforma, nebitno je li prethodna vlada počinila pozitivne ili negativne promjene po društvo, odnosno jesu li se promjene pozitivno ili negativno odrazile po društvo glavno da stranka ili koalicija na vlasti napravi nešto svoje.

Hrvati se među sobom moraju dogovoriti što žele od društva i ekonomije. Žele li regresivnost, identitarsku politiku, rodnu ideologiju ili malo konzervativnosti, umjerenosti, više ili manje poreza, a to će na kraju biti svako malo takvozvanog demokršćanstva ili socijaldemokracije a ništa od toga ne predstavljaju.
    Na kraju će možda biti "velika koalicija" čime se gubi smisao demokracije i stranki, budući da se dvije svjetonazorski suprotstavljene strane odlučuju spojiti za navodno opće dobro a zapravo se radi o podijeli fotelja i torte.

Hrvati žive sve lošije, raspada se sustav, ali glavno da imam(o) pravo glasa svake četiri godine navodno odlučivati o vlastitoj sudbini a nakon glasovanja ne mogu utjecati na poteze vlade i političara koje sam birao ili sudjeluju u vlasti.

U takvom slučaju radije bih diktaturu ili monarhiju, barem znam tko je odgovoran i tko će odgovarati za dobro i loše stanje zemlje i naroda.
    Posljednje uređivanje od skater : 03-06-2017 at 01:18
    ZA DOM SPREMNI !

Mali off-topic, ali pase, Trump je na nagovor cerke i zeta (centrista) skinija Bannona (desnicara) sa svih vaznih pozicija, da bi ga opet povratija, kad mu je ocito zagorilo ispod guzice i kad mu se upalila lampica da druga strana ne miruje i da nikakvo podilazenje njima spasiti ga nece.

Sad je Bannon opet glavni savjetnik, a da san sa njime hrknija bi president of USA svaki dan na tupav friz, onako za dobar dan, pa onda mu diga postolu da je polize, jer ga on drzi na zivotu.

Kod bojlera je stvar jednostavnija, nije nikad glumija desnciara, vec ih samo mislija izkoristiti i poniziti, ali suprotna strana ne miruje.
    Kushner je Židov i prvenstveno odgovara svojem plemenu a ne interesima WASP-ovca ili općenito bijelih Amerikanaca, srednje klase koja drži SAD na okupu. Ivanka Trump je libtardska glupača.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Kushner je obican pijun krupnog kapitala, nevezano jel' neki Goldman u pitanju ili neki wasp. Kao da su wasp gornja klasa, kushnerci i ti likovi u konfliktu, mozes misliti.

Bannon(Irac) reprezentira sridnju klasu, te radnicku klasu, bazu Trumpovih biraca, ovi drugi su uljezi, bili Zidovi ili wasp.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ako je vjerovati jugomedijima protočni nudi kriminalcima i rashrvatima koji se lažno kriju iza stranke hrvatskog i narodnog predznaka ( nehrvatska nenarodna partija bio bi pravi naziv) sve ono što je nudio HSS-ovcima.

Moram priznat da me Beljak ajmo reć pozitivno iznenadio i ostao dosljedan..što god ja mislio o njemu kao političaru..

A sad da vidimo hoće li ostati dosljedan ovaj muljator, folirant, dramoser i politički pouproizvod Radimira Čačića..jer je toliko puta ponovio..nema, nema šanse ljudi moji da mi idemo sa HDZ-om...koliko puta to moram ponovit..

mislim ne vjerujem ja ništa jugomedijima ali tko zna.

I zanima me što Plenković neće na izbore. Nije da se valjda plaši ekstremne desnice.
    Šeks je baš ''finu kašicu skuhao''. Sad se svi, šahovskim riječnikom rečeno, nalaze u pat poziciji. Vrdoljak i HNS znaju da ako budu izbori njih nema nigdje - jer više neće biti poklona od SDP-a u obliku mandata.

Ako pak uđu u koaliciju sa HDZ-eom nisu sigurni da će na vlasti biti do jeseni, a onda će im i onako nizak rejting još više pasti.

HSS je u istoj situaciji. Ni oni na mogućim izborima ne prelaze prag. Krešo pajser ''glumi'' principijelnost i - Boga moli da do izbora novih ne dođe.

SDP kao oporba priželjkuje izbore jer tako mora - a u stvarnosti i oni gledaju da ih ne bude. Rejting im je pao, a dužni su oko 9 milijunčića kuna - s još jednim izborima taj će im dug dodatno porasti, ali će im se rejting još više smanjiti.

Oni nemaju čak niti adekvatnog vođu - Bero je truba.

HDZ ne može sam. Najradije bi sa HSS-om, ali će morati sa HNS-om. To je njima kao da moraju progutati žabu krastaču - namazanu go....a!

Jedini koji bi se rado ogledali na novim izborima su Mostovci i oni redikuli iz ''Živog zida''.

Ode HNS u svakom slučaju - čak ih je i njihov bivši istaknuti član Ratko Ćaćić već pokopao - još ako pobjedi onoga Štromara sutra za poziciju Župana......

Što ti je život?

HDZ bi 99,9% bio relativni pobjednik izbora, ali pitanje je koliko gube (a sigurno gube) glasaca zbog bojlerove politike.

Njima bi jedinima odgovarali sto raniji izbori, jeste rizik ali dok se Esih/Glava/Hasanbegovic ne uigraju, veci rizik za HDZ je dati vrijeme ovima da se bolje organiziraju. Ako su im u Zagrebu uzeli toliko glasova, bez skoro ikakve kampanje... jasna je racunica.

Medjutim, pitanje je sta nakon i eventualnih izbora vec na ljeto, HDZ opet nece imati dovoljno ruku za sastavljanje vlade, samostalno sigurno ne.

Vjerojatno ce igrati na kartu HNS-a koji bas i nema izbora, odnosno imaju izbor manjeg i veceg zla. Novi izbori za njih su vece zlo od koaliranja sa bojlerom, ako ih je SDP otkacio onda nece uzeti dva tri mandata. Realno, koaliranje sa bojlerom ne bi trebao biti krimen za levicare jer bojler je ionako skoro pa njihov igrac, medjutim eto im paradoksalne situacije, leftardski mediji i dalje HDZ nazivaju desnicom iako on to vise nije... i ajd ti sad u koaliciju sa njima, iako znas da je to desno krilo Partije, zbog medijske slike ne mozes.

Pat pozicija kako god okrenes. Mozda bi najpostenije bilo da SDP i HDZ konacno udju u koaliciju, i prestanu maltretirati narod fingiranim razlikama u misljenju i nekakvom netrpeljivoscu.

Kushner je obican pijun krupnog kapitala, nevezano jel' neki Goldman u pitanju ili neki wasp. Kao da su wasp gornja klasa, kushnerci i ti likovi u konfliktu, mozes misliti.

Bannon(Irac) reprezentira sridnju klasu, te radnicku klasu, bazu Trumpovih biraca, ovi drugi su uljezi, bili Zidovi ili wasp.
    WASP-ovci su samo dobri shabbos goyimi ili izrodi.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    White anglo saxon protestants, a to bi sveja na njihovu gornju klasu su prvorazredni manipulatori i ljudski olos, a to su bili daleko prije nego sto su nekakvi Zidovi u Americi sa njima suradjivali. Moze se i danas pogledati u pradomovini anglo saxona kako to izgleda, gornja klasa daje prdac, i nema ni najmanji sentiment za obicnog sljakera svoga roda, zapravo ta vrsta ljudi ne poznaje ikakvu emocionalnu povezanost za ista izvan njihove povlastene kaste, i to su kroz stoljeca dokazivali.

Hrvati su to mogli doznati na primjeru izrucenja nakon drugog svjetskog rata, ili kako kaze onaj ruski grof Nikolay Tolstoy, na vas su gledali slicno kao na Indijce, tu u rangu, a opcenito su na istocnoeuropkse narode gledali kao na stoku, to danas i na Poljacima u Engleskoj dokazivaju, koji su cesta meta kvazi-desnicara.

Jedino sto su im braca Maori jebali majku majcinu.

White anglo saxon protestants, a to bi sveja na njihovu gornju klasu su prvorazredni manipulatori i ljudski olos, a to su bili daleko prije nego sto su nekakvi Zidovi u Americi sa njima suradjivali. Moze se i danas pogledati u pradomovini anglo saxona kako to izgleda, gornja klasa daje prdac, i nema ni najmanji sentiment za obicnog sljakera svoga roda, zapravo ta vrsta ljudi ne poznaje ikakvu emocionalnu povezanost za ista izvan njihove povlastene kaste, i to su kroz stoljeca dokazivali.

Hrvati su to mogli doznati na primjeru izrucenja nakon drugog svjetskog rata, ili kako kaze onaj ruski grof Nikolay Tolstoy, na vas su gledali slicno kao na Indijce, tu u rangu, a opcenito su na istocnoeuropkse narode gledali kao na stoku, to danas i na Poljacima u Engleskoj dokazivaju, koji su cesta meta kvazi-desnicara.

Jedino sto su im braca Maori jebali majku majcinu.
    Ne mogu naći razuman razlog zašto žele zemlju u kojoj žive pretvoriti u trećesvjetsku kozojebinu.

Poljake se napada iz politički korektnih razloga, jer bi napadi na obojene bili etiketirani kao rasizam a to je ultimativni grijeh u lijevo-liberalnom društvu. Nema ništa važnije od tolerancije.
    ZA DOM SPREMNI !

Vele u HNS-u da je bolje ući u vladu nego novi izbori jer bi na tim novim izborima Hasanbegović i Esih dobili više i bez njih se ne bi mogla formirati vlada. Isti strah muči i njihove pregovarače s druge strane. HDZ.

Ili će sad dobiti 10-15 mandata ili će HDZ ući u vladu s jugokomunjarama pa će na slijedećim izborima dobiti 60 mandata. Nek oni sami biraju.

Ono kad stranci prepunoj kriminalaca i kandidata za višegodišenje robije nudiš ministarstvo pravosuđa.))) Cijela Srednja Amerika od Hondurasa do Bolivije sa zavišću gleda u Hrvatsku kao nedokučivi ideal )))))

Valjda ovi iz HNS-A neče odustat pa da napokon maske padnu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Vele u HNS-u da je bolje ući u vladu nego novi izbori jer bi na tim novim izborima Hasanbegović i Esih dobili više i bez njih se ne bi mogla formirati vlada. Isti strah muči i njihove pregovarače s druge strane. HDZ.
    Demokracija je farsa, što je to zajedničko programski, ideološki između HNS-a i HDZ-a da su spremni na koaliciju? Ako postoje tako velike koalicije na izborima, zašto se jednostavno ne spoje u jednu stranku?

Valjda im je toliko stalo za opće dobro da su spremni nadići ideološke razlike i skupa voditi Hrvatsku i Hrvate u bolju budućnost.

Svugdje se u Europi mainstream stranke boje "ekstremne desnice" i "populizma". Samo pokazuju da su kao i mediji vođeni iz jednog centra moći i bore se za fotelje između ostaloga.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Kaze Kalmeta da nisu vazne svjetonazorne razlike.....

I bila sam u pravu...Bilo koji glas HDZ-u odnosno načelniku,gradonačelniku ,županu ,makar navedeni bili čisti ko suza Plenković i ekipa shvatit će to kao odobrenje za nastavak politike koju sada vode.
    Sad mi je žao što Bulju nisam dala glas a ne poništila listić.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Kaze Kalmeta da nisu vazne svjetonazorne razlike.....
    Naravno. Samo je fotelja bitna. Gamad prevarantska. Bruna ne valja, Glasnović ne valja. Besna Vesna je dobra.
    Dabogda dijelili ćeliju u Remetincu.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Ne vidim razliku u koaliranju s HNS -om ili SDP-om..ha..ha..ha..ovo je cirkus svih cirkusa..ono kad Mrakulja izjavi za moguću koaliciju s HDZ-om"Nećemo ići u desno..u desno ahahahahaha..
    Beljak ne smije zbog Samobora s HDz-om .ali nisu mi jasni ljudi u toj hrvatskoj povjesnoj stranci.jel ima tamo živog čovjeka???Petir je marginalizirana ,gotovo ismijavana.
    Boje se svi Esih i Hasanbegovića..žulja ih ista prošlost ..povijest..i zato su predsjedništva usijana..maskenbal vampira..

HDZ bi za vlast prodao našu državu i naš narod. Prihvatili su koaliciju s HNS-om. Pusićka postaje ministrica pravosuđa, a Jokić obrazovanja.

HDZ će ovime zadržati vlast, ali će nestati kao stranka na prvim parlamentarnim izborima koje jedva čekam. Gamad prevarantska. Da je Vrdoljak sad pravi politički mudonja, sutra bi svečano objavio da zahvaljuje protočnome na ponudi, ali da ne žele pod svaku cijenu vlast kao Plenković. Nek mu zvekne šamar da zvoni.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove