Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
55. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 23.64%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 10.91%
  • Domovinsku koaliciju

5 9.09%
  • MOST

9 16.36%
  • POMAK

2 3.64%
  • Nekoga trećega

9 16.36%
  • Neću uopće glasati

11 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 445 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/8889

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Sve je dobro dok se ne glasa za protunarodnu koaliciju. Sam se bojim da ce jedino desnicari biti saroliki, a ljevicari budu plebiscitarno za orjunu.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Ima granica na kojima se mora stati,kako je to lijepo rekao kardinal Kuharić.
    Morao bi to znati i HDZ.
    I ne dozvoljavat prljavu igru na račun Generala,a onda sutra spočitavat drugima njihov odnos prema istome ili istima.
    Podsjetila bi samo na činjenicu da je ministar Nakić(HDZ) liberalizirao potupak izdvavanja tableta za jutro poslije.
    Mislim da sam o tome i ovdje pisala.
    Eto HDZ ima jasan stav o pobačaju,pa što im radi onda ministar.
    Oko Brune Esih bi se i složila,nije mi jasno što nju nisu stavili.
    Nema granica u kampanji.
    Kad ti je neko konkurencija i to ljuta onda se zna kako e igra. Tako je to nažalost.

Ovaj ministar je i tako Karamarkov izbor bio..

A kažem to s UIO i MOSTom je čudna igra kad se još u kontekst uzme Tim
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Nema granica u kampanji.
    Kad ti je neko konkurencija i to ljuta onda se zna kako e igra. Tako je to nažalost.

Ovaj ministar je i tako Karamarkov izbor bio..

A kažem to s UIO i MOSTom je čudna igra kad se još u kontekst uzme Tim
    Zar smo kao narod došli dotle da je jedno saborsko mjesto vrijednije od onoga što je Glasnović dao za Hrvatsku državu i Hrvate u BiH?
    Ako jest tako,mi ne zaslužujemo ništa.

Ima granica na kojima se mora stati,kako je to lijepo rekao kardinal Kuharić.
    Morao bi to znati i HDZ.
    I ne dozvoljavat prljavu igru na račun Generala,a onda sutra spočitavat drugima njihov odnos prema istome ili istima.
    Podsjetila bi samo na činjenicu da je ministar Nakić(HDZ) liberalizirao potupak izdvavanja tableta za jutro poslije.
    Mislim da sam o tome i ovdje pisala.
    Eto HDZ ima jasan stav o pobačaju,pa što im radi onda ministar.
    Oko Brune Esih bi se i složila,nije mi jasno što nju nisu stavili.
    bolje i to nego nego abortus.

malo i o ekonomiji i financijama. Pametan i stručan ovaj Marić. A i izgleda neiskvaren. Vrdoljak i Panenić teški muljatori. Jurčić također muljator ali ne toliko proziran ka HNS-ovac i Mostovac

A čemu služi pilula za dan poslije?

za isto ono za što i prezervativ

Mislim da nema veze sa onim filmom iz osamdesetih o nuklearnom holokaustu koji se zvao "Dan Poslije"

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    malo i o ekonomiji i financijama. Pametan i stručan ovaj Marić. A i izgleda neiskvaren. Vrdoljak i Panenić teški muljatori. Jurčić također muljator ali ne toliko proziran ka HNS-ovac i Mostovac

Marić odličan, al za Jurčića si u krivu. bio mi profesor na PDSu i za razliku od drugih profesora sa EF jedini je smisleno predavao

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    kad su se kuće gradile bez kredita??
    Dom bi trebao biti nešto posebno, pogotovo nama Hrvatima, koji ga čak imamo i u pozdravu. Svetinja. Plaćaj poreze i koje kakve izmišljotine, ali na kraju mora biti jedno mjesto, gdje čovjek ima sigurnost, posjed jedne obitelji. Da imaš što ostaviti djeci ili raditi s tim što te volja. To si stekao svojim radom, naplaćao se koje čega, odrekao se luksuza, putovanja i poroka, a sada neka se od toga izvole ........ i EU komisija i Linić i Tim Tim, zajedno svi ostali lijevo liberalni eurofili, te ono što naziva "moderna desnica". Ako se ne mogu porezom lupiti banke, strani ulagači - torbari, kladionice, likovi koji se bave "otkupom zlata" (čak imaju status "izvoznika"), te slična ekipa koja živi od ljudskog jada i krize, e onda se ne mogu oporezovati ni stanovi, kuće, vikendice, njive ni djedovina. Pogotovo pri tome nije ukusno, na te ljude lijepiti Linićevu etiketu "bogatuni" i huškati na njih priglupu javnost, koja (pogrešno) misli da će taj porez lupati po nekom drugom, a ne po njemu. Porez na nekretnine, upravo je suprotnost svemu tome. Umjesto mjesta nekakvog mira, privatnosti i slobode, tvoj dom (djedovina, vikendica, njiva...) postaje tvoj teret, problem, kazna i na neki način to više nije tvoje. Ne plati svoje masne "rate" (3 godine) - letiš van. Bizarno je što tim porezom plaćaš i ekipu koja je profućkala svoj život (luksuz, putovanja, alkohol, droga i sl.), a sada očekuje da im netko plati smještaj, socijalu i topli obrok. Uzrečica je - da su gemišti cigle, svi bi pijanci imali kuće. No, od ljubitelje gemišta i žešćih supstanci, Tim Tim ne može povući porez, nego ih može povući za nešto drugo...

Kuće bez kredita? Priča je to još iz 20. stoljeća. Moji djedovi živjeli su na selu, u svojim kućama (ništa raskošno), bilo je tu i rada pradjede u Americi, snalazili su se sami, ali sigurno nisu koristili bankarske usluge, "proizvode" i "pakete". Jedan djed u toj kući je dočekao rat 91., nju su uništili čede, a obnovila obnova. Drugi djed je svoju kuću prodao, doselio u Zagreb (pedesetih godina) i tu sagradio drugu (opet ne nešto raskošno).
    Bilo je tu i onih koji su dobili stanove, ali moji roditelji u to nisu spadali. Oni su uplaćivali u stambeni fond, stan dobili nisu. Radili su oboje i kupili malu kuću na periferiji (bez vode, kanalizacije, asfalta, ali sa vlagom u zidovima) i dalje tokom godina nekoliko puta selili u veće i bolje. Kuće su se po "tom sistemu" gradile godinama, sa puno vlastitog rada (+ djeca, rodbina i fušeri). Mogao si graditi i bez dozvole, a kada te susjedi ocinkaju, rušenje izbjeći potvrdom sa Mjesne zajednice. Beskamatno se kreditiralo u markama (njemačkim), pa su tako moji roditelji posudili novac od tete iz Njemačke, a oni su pak jednom posudili mojem ujaku za kupnju vikendice u Zagorju. Međusobno se pomagalo (na razne načine), a rodbinske veze su bile jače nego danas. Uglavnom, do onog najvažnijeg (mjesta za život obitelji) moglo se doći na lakši (uvjetno rečeno) i ljudskiji način nego danas (uz "proizvode" tipa kupi jedan plati dva).

Hrvatska domoljubno desna opcija, morala bi iznaći rješenje, kako da mlada obitelj povoljno dođe do svog stambenog prostora, te seljenja u veći prostor, sukladno broju djece (ne bi to trebao biti problem). I da Hrvatima to onda bude životna sigurnost, a ne prokletstvo i kazna. Pa makar time razočarala EU komisiju, Tim Tima, Linića i bankarski sektor. Na kraju, da ni sami toga nisu svjesni, Vilibor i Pernar (https://www.youtube.com/watch?v=Axe0mwfgjoY) ispadaju veći hrvatski nacionalisti, od ovih jadnika iz POMAK-a (o HDZ-u da ne pričam). Umjesto da razmisle, tko im je važniji - Hrvati ili kruni kapital, banke, EU i stranci, oni žele instalirati zlo.

Citiraj Prvotno napisano od Jakov Vidi poruku
    Marić odličan, al za Jurčića si u krivu. bio mi profesor na PDSu i za razliku od drugih profesora sa EF jedini je smisleno predavao
    Predavanje studentima i politiziranje su dva različita sporta. Ja nisam bio na njegovom predavanju ali ali sam pratio njegove političke aktivnosti i gledao ovu emisiju.

slažem se da nije isto predavat i politički djelovat al sam upoznat sa njegovim životopisom i jedan je od rijetkih koji je osim akademske karijere radio u realnom sektoru, razumije realno gospodarstvo i vanjsko trgovinske odnose iz prakse, imao je iskustva sa upravljačkim i nadzornim tijelima, da ne pišem dalje....
    problem je što je struka uvijek ograničena politikom koja ima svoje ciljeve
    za njega smatram da je stručnjak koji može vrlo dobro odredit ekonomske prioritete i strategiju za zemlju

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Priča o Hrvatskom gospodarskom čudu krenula je prigodno prije zadnjih izbora. Pa je tako Zokijeva vlada, pored toga što su i oni iznenada postali "domoljubi", pokazala se kao "gospodarski uspješna" - naravno na papiru.
    A sada na toj priči (polukrepanoj kobili) jašu zajedno SDP, MOST, HDZ i Tim Tim, otimaju se za tu "slavu" i hvataju se za promile. Neke stvari nam idu na ruku zbog inercije, a i političke situacije (turizam), kratkoročno nekakva korist je i iseljavanje (dugoročno to je propast), ostalo je Potemkinovo selo. Ma naravno, glasajmo opet za HDZ, SDP, MOST i Tim Tima! Oni znaju tako dobro "povlačiti" (da ne velim što)!

Pa razmislimo, super nam je krenulo?! Čemu rasprodaje (Končar)? Čemu najava novih rasprodaja? Čemu novi porezi? Zašto su nam nudili rekordno malu cijenu za obveznice? Čemu uopće novo zaduživanje? Zašto mladi i dalje iseljavaju, sada kada nam je tako dobro krenulo (2,8%!!)? Zašto nam je rejting i dalje "smeće"? 40000 novo zaposlenih, pa to je > 20 željezara u Sisku, gdje su? Hrvati se sada i kvalitetnije hrane, zar ne? Gdje su ta velika poduzeća, koja vuku za sobom stotine kooperanata? Gdje su otkupne stanice za mlijeko i poljoprivredne proizvode.......?

Ja sam dijete obrtnika, sada sam mali poduzetnik i pamtim puno bolje vrijeme (ili puno manje lošije vrijeme). A to je bilo onda, kada je srednji sloj napredovao, kada je svatko imao posao, a još jedan dodatni u garaži ili na polju, kada nisam znao što je to "ovrha" i "blokada", kada žena nije trebala ići na posao nego je kao domaćica odgajala više djece a obitelj je svejedno napredovala, kada su se kuće gradile bez kredita (čak i prosvjetari), kada me nisu tražili ponude nego se kretalo u posao - a naručene količine su bile velike, kada se plaćalo u 15 dana, kada su stvari za djecu bile dostupnije (treninzi, vanškolske aktivnosti, putovanja), kada su pse lutalice po ulici lovili šinteri a ne da sada psi i mačke budu kompenzacija za djecu (jer su djeca skupa).... I to je nešto što bi ja nazvao (ne idealnim) blagostanjem. To je nešto što čovjek osjeća, vidi oko sebe, a tome bi trebala težiti hrvatska domoljubno desna opcija. To ja sada oko sebe ne vidim, a trebao bi, jer ono ipak tu je fenomenalnih 2,8% (što je više od predviđenih 2%).

Htio bi da ste Vi u pravu. Da iz ovih tobožnjih 2,8 % ispadne nešto dobro. Međutim, kada u kompjuter ubacite frizirane podatke, heroje pretvorbe i likove kojima je rat bio brat (da nam svima dignu prosjek), "hrvatske" banke, ilegalne imigrante koji će raditi za nas i podići nas sa dna, udruge, strance, babe, žabe, medije, crkvu, javne bilježnike..... dobijemo ovaj epohalni uspjeh i zavidnike u cijelom regijunu. Vi tim njihovim postocima možete vjerovati ili ne, ali osim sulude rastrošnosti (udruge, "kultura", okupacija Afganistana i koje kakve još ludorije) ja taj procvat ne vidim.
    Gorane, smjer je bitan. Nitko ne veli da je situacija odlična, ali kreće se prema tome. Trebat će nam još 3-4 godine ovakvog smjera da situacija bude odlična, a za tak nekaj ne smijemo vratiti SDP-HNS na vlast jer ćemo opet ići u smjeru destrukcije svega u državi.

Inače, već ove godine su smanjili nekakve terete poduzetnicima i obrtnicima, a slijedeće godine kreće prava porezna reforma koja će smanjiti terete poduzetnicima i građanima i seljanima.

slažem se da nije isto predavat i politički djelovat al sam upoznat sa njegovim životopisom i jedan je od rijetkih koji je osim akademske karijere radio u realnom sektoru, razumije realno gospodarstvo i vanjsko trgovinske odnose iz prakse, imao je iskustva sa upravljačkim i nadzornim tijelima, da ne pišem dalje....
    problem je što je struka uvijek ograničena politikom koja ima svoje ciljeve
    za njega smatram da je stručnjak koji može vrlo dobro odredit ekonomske prioritete i strategiju za zemlju
    On politički djeluje ima već pun kurac.A šta je to dobroga napravio? Bio je čak upetljan sa INA-om kad se prodavala za siću.

napisao sam, ti kao struka možeš djelovat koliko ti politika dozvoli.
    je, bio je upetljan sa INAom al isto tako je spasio Podravku od propasti

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Gorane, smjer je bitan. Nitko ne veli da je situacija odlična, ali kreće se prema tome. Trebat će nam još 3-4 godine ovakvog smjera da situacija bude odlična, a za tak nekaj ne smijemo vratiti SDP-HNS na vlast jer ćemo opet ići u smjeru destrukcije svega u državi.

Inače, već ove godine su smanjili nekakve terete poduzetnicima i obrtnicima, a slijedeće godine kreće prava porezna reforma koja će smanjiti terete poduzetnicima i građanima i seljanima.
    Slučajno sam mali poduzetnik. I tako jučer razgovaram sa poslovnim partnerom, pa nakon kraćeg dogovora oko kompenzacije, razgovor se pretvorio u jadikovku, uglavnom na temu nedavno propalog velikog poduzeća, koje nam je obojici bilo važan kupac. Ništa na bolje, ništa za pohvaliti. Da mi je osobno (a i nama kao društvu), krenulo na bolje, to se odmah i vidi, osjeti. Ne bi bilo potrebe da me u to uvjeravaju ni SDP, ni HDZ, ni MOST, ni Tim Tim.
    Ne znam koje ste godište, ali mene su već toliko puta razočarali pričom o boljoj budućnosti, da im ne vjerujem ništa, a ponajmanje nekim čudnim brojkama, koje se ne odražavaju u stvarnosti. Moj odgovor je ne dati im više priliku da ponovno zaseru (MOST, HDZ, SDP i njihovi sateliti). Vaš odgovor je, da su zaslužili opet šansu (HDZ). Da moram birati između gore nevedenih i majmuna Čimpe, bez razmišljanja bi zaokružio majmuna Čimpu.

Njima (gore navedenima), te njihovim uhljebima, aktivistima, udrugama, ludorijama..... treba novac. Ogroman novac. Pa kada krene ta porezna reforma, koja Vam budi nade, ja jednostavno znam, da će na kraju priče, rezultat biti, još više isisanog novca od (prosječnog) Hrvata. Mehanizam će biti, smanjiti će nešto, uvesti nešto drugo još gore. Ovo prvo će se slaviti i udarati u bubanj, ovo drugo prešućivati. Slično kao i priča o EU, gdje svi Hrvati "znaju" da EU "poklanja novac" (samo napiši projekt), ali gotovo nitko nema pojma kolika je i da uopće postoji EU članarina, engleski rabat, ostala davanja, da o EU štetama, gubicima i sramoćenjima niti ne pričamo. Imao sam svojedobno razgovor sa jednim eurofilom (inače školovanom osobom, koja dosta putuje), pa kada sam mu rekao da i RH mora plaćati EU-niji (članarina plus još masa toga), njegov odgovor je bio - "Neee! Nemoguće!" Pa ako Vas veseli, da Vam povise neto plaću za 300,00 kuna, a onda Vam kroz porez na nekretnine (i tko zna što još, čega će se reformatori sjetiti) uzmu 900,00 kuna, biti ćete sretni.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 01-09-2016 at 13:00

napisao sam, ti kao struka možeš djelovat koliko ti politika dozvoli.
    je, bio je upetljan sa INAom al isto tako je spasio Podravku od propasti
    ma kužim sentimentalnost prema "svom" profesoru. A i vjerujem ti da je bio dobar u tome. U politici nije bio dobar. Nit' će biti. Samo zato što Podravka nije propala ne mora značiti da ju je on spasio. A i da ju je spasio, to mu je bio posao. U stvari, to mu je bio jedan od poslova.
    Niko neće hvaliti poštara zato jer mu je stavio pismo u poštanski sandučić...dok u neke druge nije a morao je.

Slučajno sam mali poduzetnik. I tako jučer razgovaram sa poslovnim partnerom, pa nakon kraćeg dogovora oko kompenzacije, razgovor se pretvorio u jadikovku, uglavnom na temu nedavno propalog velikog poduzeća, koje nam je obojici bilo važan kupac. Ništa na bolje, ništa za pohvaliti. Da mi je osobno (a i nama kao društvu), krenulo na bolje, to se odmah i vidi, osjeti. Ne bi bilo potrebe da me u to uvjeravaju ni SDP, ni HDZ, ni MOST, ni Tim Tim.
    Ne znam koje ste godište, ali mene su već toliko puta razočarali pričom o boljoj budućnosti, da im ne vjerujem ništa, a ponajmanje nekim čudnim brojkama, koje se ne odražavaju u stvarnosti. Moj odgovor je ne dati im više priliku da ponovno zaseru (MOST, HDZ, SDP i njihovi sateliti). Vaš odgovor je, da su zaslužili opet šansu (HDZ). Da moram birati između gore nevedenih i majmuna Čimpe, bez razmišljanja bi zaokružio majmuna Čimpu.

Njima (gore navedenima), te njihovim uhljebima, aktivistima, udrugama, ludorijama..... treba novac. Ogroman novac. Pa kada krene ta porezna reforma, koja Vam budi nade, ja jednostavno znam, da će na kraju priče, rezultat biti, još više isisanog novca od (prosječnog) Hrvata. Mehanizam će biti, smanjiti će nešto, uvesti nešto drugo još gore. Ovo prvo će se slaviti i udarati u bubanj, ovo drugo prešućivati. Slično kao i priča o EU, gdje svi Hrvati "znaju" da EU "poklanja novac" (samo napiši projekt), ali gotovo nitko nema pojma kolika je i da uopće postoji EU članarina, engleski rabat, ostala davanja, da o EU štetama, gubicima i sramoćenjima niti ne pričamo. Imao sam svojedobno razgovor sa jednim eurofilom (inače školovanom osobom, koja dosta putuje), pa kada sam mu rekao da i RH mora plaćati EU-niji (članarina plus još masa toga), njegov odgovor je bio - "Neee! Nemoguće!" Pa ako Vas veseli, da Vam povise neto plaću za 300,00 kuna, a onda Vam kroz porez na nekretnine (i tko zna što još, čega će se reformatori sjetiti) uzmu 900,00 kuna, biti ćete sretni.
    Ta fraza "porezna reforma" uvijek i u svakoj državi znači "veća porezna opterećenja za građane"

Početnik Guja U Njedrima avatar
    Datum registracije
    Aug 2016
    Samostalna satnija Dragovoljačke Pripremne Bojne

Dom bi trebao biti nešto posebno, pogotovo nama Hrvatima, koji ga čak imamo i u pozdravu. Svetinja. Plaćaj poreze i koje kakve izmišljotine, ali na kraju mora biti jedno mjesto, gdje čovjek ima sigurnost, posjed jedne obitelji. Da imaš što ostaviti djeci ili raditi s tim što te volja. To si stekao svojim radom, naplaćao se koje čega, odrekao se luksuza, putovanja i poroka, a sada neka se od toga izvole ........ i EU komisija i Linić i Tim Tim, zajedno svi ostali lijevo liberalni eurofili, te ono što naziva "moderna desnica". Ako se ne mogu porezom lupiti banke, strani ulagači - torbari, kladionice, likovi koji se bave "otkupom zlata" (čak imaju status "izvoznika"), te slična ekipa koja živi od ljudskog jada i krize, e onda se ne mogu oporezovati ni stanovi, kuće, vikendice, njive ni djedovina. Pogotovo pri tome nije ukusno, na te ljude lijepiti Linićevu etiketu "bogatuni" i huškati na njih priglupu javnost, koja (pogrešno) misli da će taj porez lupati po nekom drugom, a ne po njemu. Porez na nekretnine, upravo je suprotnost svemu tome. Umjesto mjesta nekakvog mira, privatnosti i slobode, tvoj dom (djedovina, vikendica, njiva...) postaje tvoj teret, problem, kazna i na neki način to više nije tvoje. Ne plati svoje masne "rate" (3 godine) - letiš van. Bizarno je što tim porezom plaćaš i ekipu koja je profućkala svoj život (luksuz, putovanja, alkohol, droga i sl.), a sada očekuje da im netko plati smještaj, socijalu i topli obrok. Uzrečica je - da su gemišti cigle, svi bi pijanci imali kuće. No, od ljubitelje gemišta i žešćih supstanci, Tim Tim ne može povući porez, nego ih može povući za nešto drugo...

Kuće bez kredita? Priča je to još iz 20. stoljeća. Moji djedovi živjeli su na selu, u svojim kućama (ništa raskošno), bilo je tu i rada pradjede u Americi, snalazili su se sami, ali sigurno nisu koristili bankarske usluge, "proizvode" i "pakete". Jedan djed u toj kući je dočekao rat 91., nju su uništili čede, a obnovila obnova. Drugi djed je svoju kuću prodao, doselio u Zagreb (pedesetih godina) i tu sagradio drugu (opet ne nešto raskošno).
    Bilo je tu i onih koji su dobili stanove, ali moji roditelji u to nisu spadali. Oni su uplaćivali u stambeni fond, stan dobili nisu. Radili su oboje i kupili malu kuću na periferiji (bez vode, kanalizacije, asfalta, ali sa vlagom u zidovima) i dalje tokom godina nekoliko puta selili u veće i bolje. Kuće su se po "tom sistemu" gradile godinama, sa puno vlastitog rada (+ djeca, rodbina i fušeri). Mogao si graditi i bez dozvole, a kada te susjedi ocinkaju, rušenje izbjeći potvrdom sa Mjesne zajednice. Beskamatno se kreditiralo u markama (njemačkim), pa su tako moji roditelji posudili novac od tete iz Njemačke, a oni su pak jednom posudili mojem ujaku za kupnju vikendice u Zagorju. Međusobno se pomagalo (na razne načine), a rodbinske veze su bile jače nego danas. Uglavnom, do onog najvažnijeg (mjesta za život obitelji) moglo se doći na lakši (uvjetno rečeno) i ljudskiji način nego danas (uz "proizvode" tipa kupi jedan plati dva).

Hrvatska domoljubno desna opcija, morala bi iznaći rješenje, kako da mlada obitelj povoljno dođe do svog stambenog prostora, te seljenja u veći prostor, sukladno broju djece (ne bi to trebao biti problem). I da Hrvatima to onda bude životna sigurnost, a ne prokletstvo i kazna. Pa makar time razočarala EU komisiju, Tim Tima, Linića i bankarski sektor. Na kraju, da ni sami toga nisu svjesni, Vilibor i Pernar (https://www.youtube.com/watch?v=Axe0mwfgjoY) ispadaju veći hrvatski nacionalisti, od ovih jadnika iz POMAK-a (o HDZ-u da ne pričam). Umjesto da razmisle, tko im je važniji - Hrvati ili kruni kapital, banke, EU i stranci, oni žele instalirati zlo.
    ovo što si ti napisao je muka Isusova, socijalističke bajke, njemačke marke i na kraju si zašećerio sa dva šarlatana koji kurca ne razumiju(ili se prave da ne razumiju)?nisu nama krive ni banke ni EK, nego socijalistički mentalitet

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove