Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 101 od 397 PrviPrvi ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,001/7921

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ovi crveni skroz gore su Glasnović i IDS, mislim. između njih Glavaš.

tko su ovi ispod njih?

Mislim da je Culej desno 4 red odgori.

Ovi ispod su ti pernar, franak i ta koalicija

Mislim da i HSS sjedi u srednjem
    Posljednje uređivanje od Komari : 19-10-2016 at 22:53
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

slušao jednu babu kaže pupavcu i srbima treba dati ministarstvo za razminiravanje
    tu bi bili najučinkovitiji

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Bruna Esih na FB

Danas sam se na sjednici o izglasavanju povjerenja Vladi gosp. Andreja Plenkovića prijavila za raspravu. Zbog velikog broja prijavljenih zastupnika, stranački su klubovi odlučili prekiniti s preostalim raspravama. Kako sam time i sama zakinuta za javnu raspravu, a hrvatska javnost i moji birači za sadržaj koji sam imala namjeru iznijeti, svoje izlaganje prenosim ovdje.

“Vlada Republike Hrvatske, kao što smo čuli iz predstavljanja programa Vlade od mandatara gospodina Plenkovića, proizlazi iz povjerenja izabranih predstavnika građana te u svom radu odgovara Hrvatskom saboru. Tu činjenicu ističem ključnim motivom svoga sudjelovanja u raspravi.

Moje obraćanje isključivo je izraz odgovornosti prema biračima koji su mi dali svoje povjerenje i glas. No to povjerenje i glas nisu dani samo meni, već i Vama gosp. Plenkoviću, a odabir pojedinaca u ovoj Vladi koju danas predstavljate nije odgovarajući odgovor danom povjerenju.

Gosp. Plenkoviću, uz dužno poštovanje i zahvalnost HDZ-u i Vama osobno, koji ste mi omogućili da kao nestranačka osoba budem dio Vaše izborne liste te preferencijalnim glasovanjem ostvarim ulazak u ovaj visoki dom, ipak sam ponajprije dužna iskazati zahvalnost i poštovanje volje svojih 10 500 birača kojih sam sada legitimni predstavnik.

Stoga, moram ustvrditi kako dio članova ove Vlade, poglavito izbor buduće ministrice kulture, nisu izraz mog osobnog niti svjetonazora mojih birača, ali i očekivanih svjetonazorskih temelja Hrvatske demokratske zajednice kojoj su dali svoj glas, pa tako niti izraz njihove biračke volje.

Zbog činjenice da sam izabrana na listi Hrvatske demokratske zajednice, te zbog nacionalnog i državnog interesa da se prekine stanje apatije i neizvjesnosti, glasovat ću za povjerenje Andreju Plenkoviću i njegovu osobnom odabiru članova Vlade. Sumnje koje imam prema odabiru pojedinih osoba istaknula sam i zadržavam ih, a u svom budućem saborskom djelovanju učinit ću sve da se vjerno provodi politika koju od nas očekuju birači na temelju čijeg povjerenja sjedi ovdje svatko od nas ponaosob kao dio Vladine većine u Saboru.

Hvala.”
    jedi g****
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Mogla je izraziti protivljenje tu kod nas na forumu, mozda bi imalo veceg ucinka.

Ali ne zamjeram joj, ona nije kapacitet za vodu, treba Hasanbeg povesti pa ce njih 5-6 otic iz HDZ-a.

Što očekivati od Kolindine igračice..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mogla je izraziti protivljenje tu kod nas na forumu, mozda bi imalo veceg ucinka.

Ali ne zamjeram joj, ona nije kapacitet za vodu, treba Hasanbeg povesti pa ce njih 5-6 otic iz HDZ-a.
    Ma jedino Culej..nema tu tko više..to su sve guzičari..

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

evo vidim, svi trče. i mi budale, zbog koga se uzrujavamo.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Cijelo vrijeme se suzdržavam komentirati Esihicu.
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    Cijelo vrijeme se suzdržavam komentirati Esihicu.
    podijeli, znamo da znaš.

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Feb 2012
    -
    -
    Ja uopće nisam da ekipa ode iz HDZa.
    To se redovito pokazalo ko promašaj. Trebaju korostit stranačku infrastrukturu i pomalo radit.
    Doslovno trebaju osnovat frakciju, tu imaju potporu i utemeljitelja stranke. Pa ako treba i zaseban klub u Saboru osnovat, a ovi ako žele neka ih izbacuju iz stranke.
    Radit na terenu, jer ovih par oko Plenkovića ne zna teren odradit.

Ja Esihicu potpuno razumjem. I ne vidim ništa loše u ovome što je napisala.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Proser, kao ona ostaje da rovari iznutra.

Nista od uhljebljenih koji su ovisni.

danas više ne zvuči ludo da se oluja zabrani
    niti nemoguće da to isto potpišu i progutaju ljudi koji su u njoj sudjelovali
    poput krstičevića,medveda i vase
    ustvari ja taj scenarij mogu i vidjet pa što da ne

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    -
    -
    To se redovito pokazalo ko promašaj. Trebaju korostit stranačku infrastrukturu i pomalo radit.
    Doslovno trebaju osnovat frakciju, tu imaju potporu i utemeljitelja stranke. Pa ako treba i zaseban klub u Saboru osnovat, a ovi ako žele neka ih izbacuju iz stranke.
    i onda opet privuć 50-ak tisuća glasača - kome? Obuljenki i osmorici veličanstvenih?

i ja je razumijem, ali bi mi bilo draže da ima petlje poslat ih u pm. ionako je nezavisna na HDZ-ovoj listi, pa onda nek bude stvarno nezavisna.

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    I ja ga vidin.

Ovo je Sanader dva, opasniji nego Sanader, sada mora na kozi osjetiti gnjev biraca, koliko bi znacilo da su pojedinci izasli iz HDZ-a i rekli evo ti kurac, djubre, da prostite.

Ali sto je. Uziva potporu svih velikih medija.

Datum registracije
    Sep 2016
    A i onaj Stier ko zaljubljeni peder kad blene u onu kiblu Plenkovica, jadna nan majka.

-
    -

ovo je ruganje zdravom razumu.

-
    -

bogami ja je ne razumin,sebe je s ovim pokopala.Nije nju HDZ izabarao,odgovorna je Bogu i narodu,a ne gubi hdzeovskoj

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    I ja ga vidin.

Ovo je Sanader dva, opasniji nego Sanader, sada mora na kozi osjetiti gnjev biraca, koliko bi znacilo da su pojedinci izasli iz HDZ-a i rekli evo ti kurac, djubre, da prostite.

Ali sto je. Uziva potporu svih velikih medija.
    Nažalost teško će doći do toga ali sačekajmo. Ja osobno računam samo na Culeja.

Na ovu Esihicu odmah sam rekao..Kolinduša je ona. Ona će se nešto izmotavat. Smiješno. Nije za Obuljenku ali će glasat za vladu.

Hasan i Culej krajni domet. Ostalo su guzičari.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    i onda opet privuć 50-ak tisuća glasača - kome? Obuljenki i osmorici veličanstvenih?

i ja je razumijem, ali bi mi bilo draže da ima petlje poslat ih u pm. ionako je nezavisna na HDZ-ovoj listi, pa onda nek bude stvarno nezavisna.

Netočno.
    Pa upravo zato što ekipa izlazi, frnji se, odlazi, osniva strančice, ovi opstaju, jer imaju riješenu infrastrukturu i ostaju njihovi.

Karamarko da išta drugačije htio napravit posmicao bi Sanaderove kadrove na terenu. Ali nije on se riješavao i branio povratak starih, izbačenih ili koji su nakon 7. Općeg odlazili. Tu strukturu je zatekao Andrej i lipo mu je leglo. Praktički blic krieg, uz pomoć lica koje je sinonim za izdaju Šeksa.

Dakle trebalo bi upravo suprotno radit, učlanjivat se i potiskivat ove sanaderovce.
    Meni je jasan bijes, ali iskreno tko je realno očekivao da će Hasana zadržat nakon što je on i javno izražavao odanost Karamarku.
    Meni nije problem što nije Hasanbegović. Meni je problem što je Obuljenka i nadam se da će joj bar Medved znat jm na Vladi.
    On ipak nije Krstičević .

Dakle očadit malo i počet učit igru i onda dobijat.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    bogami ja je ne razumin,sebe je s ovim pokopala.Nije nju HDZ izabarao,odgovorna je Bogu i narodu,a ne gubi hdzeovskoj
    Nije to baš tako, odgovorna je i HDZu jer ju je ta stranka stavila na listu. Nije bila na neovisnoj

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove