Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
46. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

10 21.74%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 13.04%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.52%
  • MOST

6 13.04%
  • POMAK

2 4.35%
  • Nekoga trećega

9 19.57%
  • Neću uopće glasati

10 21.74%
+ Odgovori na temu
Stranica 309 od 351 PrviPrvi ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,161/7007

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Nakon koalicije sa HNS-on meni nije jasno koji član ili sinpatizer HDZ-ea može dat glas HDZ-eu. Koalicija sa HNS-on je ispod one razine dno dna. Svašta se može progutat ali koaliciju sa ovon gamadi neznan kako ijedan HDZ-eovac bez politickog interesa moze ne osudit. I onda gledan ankete i uvik se HDZ vrti oko 30%. Strašno.
    Aj ovi uhljebi tipa Brkić,Culej itd....jasno je da čuvaju pozicije i da su in se pozicije omilile ali koji kurac onoga Matu ili Antu sad pokrece da glasa za HDZ (ovaj plenkovicev).
    Ne 100% nego miljun posto san siguran da bi za ovu istanbulsku konvenciju glasali skoro pa svi (cast iznimkama ako ima koji) u saboru iz HDZ-ea pa i oni koji sad nece glasat kad bi in falilo glasova a ovako njih deset ce se okurazit i prodavat pamet a znaju da u zaledju imaju 25-30 SDP-eovaca koji ce dignit ruku. Ma šupci. Nema se tu šta komentirat.
    Zato i ne komentiram. Pregadljivo.

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Nego Glupsos je proturio anketu... 60% glasaca HDZa podrzava konvenciju...

Macan dejstvije li ga dejstvuje...

Da se sam pohvalim... Prije koji dan prognozirao sam rezulate ankete na forum.yu...

Nisam puno promasio... http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=9805
    Stvarno su bezobrazni u pravljenju ljudi budalama. Ako je toliko nadmocna podrska u narodu, zasto ne daju na referendum?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Vrime igra za drugu stranu, sto duze ovakav HDZ prizivi, to ce vise Hrvata stvarati koji su neskloni birati konzervativce, desnicare, pa i radikalne desnicare.

Ne da taj HDZ kao takav pridstavlja stetocinu, gusi i unistava sve desnije od njega.

Veci su izdajnici Brkic, Kovac i Stier od Plenkovica.

Ko hoce shvatit, shvatit ce.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Recimo da je tocno ovo oko 60% HDZovaca podrzava IK...

Pa ako je tako neka se 40 % odrekne stranke i glavnih likova u njoj i Evo ovima liberalima kurac, jer SDPenjare i drugi Jugoslaveni ce se kad tad sa njima zakaciti. Oni ih nece trpiti. Suludo je da ove hdkenjare bez ideologije dodvaraju se Jugoslavenima, ovin 40% pisaju po glavi, i kao slag na tortu ih emocionalno ucjenjivaju ako ne funkcionirate kako hocemo SDP dobiva vlast..

Ima puno budala u tih 40% to je sigurno.

To Kokolinda prdeka ovih dana, pa u Pazinu su slavili Jugu i Titu, i sad hoce valjda pohvale sto je sa tima mislils sprovesti nekakvu pomirbu...sta sad to spominje..

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Stvarno su bezobrazni u pravljenju ljudi budalama. Ako je toliko nadmocna podrska u narodu, zasto ne daju na referendum?
    Ne radi se o potpori IK u narodu, nego o potpori među HDZ-ovcima. Tako da anketa nije daleko do istine.
    Problem je samo što će to sve narod brzo zaboraviti, svakako do slijedećih izbora.

HDZ-SDP Istanbulska koalicija...

Datum registracije
    Sep 2016

Njonja iz Dubrovnika, e ova je slika i prilika ovih 60% u HDZu, bez profila, njonjasti, uvik blizi vatri nego drugi. Seks, Njonjo, Suica.....ovakvi likovi ce priziviti i kad krene atomski rat.

Datum registracije
    Sep 2016
    Omiška HVIDRA odrekla Đakiću pravo da ih zastupa zbog Istanbulske

Omiška HVIDRA je uputila otvoreno pismo Josipu Đakiću, saborskom zastupniku i predsjedniku HVIDRA-e, koji je izrazio podršku Istanbulskoj konvenciji. Pismo prenosimo u cijelosti:

Poštovani gospodine Đakiću,

odričemo Vam pravo da nas zastupate u Hrvatskom saboru prilikom usvajanja Istanbulske konvencije i nadalje. Hrvatski su branitelji stvorili hrvatsku državu, a predvođeni dr. Franjom Tuđmanom, i potom je slobodnu, suverenu i demokratičnu predali u ruke hrvatskoga naroda. Samo hrvatski narod ima pravo odlučivati o prenošenju djela suvereniteta na neko tijelo koje se bira na izborima ili u EU parlamentu.

Ukoliko nije zadovoljan tim tijelom ili njegovim odlukama, može se žaliti višoj instanci, a ovom konvencijom ta će mu prava biti uskraćena.

Usvajanjem ove notorne konvencije prava kontrole (školstva, sudstva, represivnog aparata) prepuštaju se nekakvim udrugama kojih se hrvatski zakoni ne dotiču i na koje RH nema nikakav utjecaj, a ponajmanje hrvatski narod.

Najavljeni trošak Istanbulske konvencije od 1 milijardu kuna predstavlja zastrašujuću brojku, a “GREVIO” će imati ovlasti nad raspodjelom tog novca bez ikakvog utjecaja poreznih obveznika RH.

Taj novac moglo bi se preraspodijeliti u zdravstvo i tako liječiti svu djecu, a ne samo onu za koje se novac prikupi donacijama, kupiti nove američke avione, izgraditi nasipe da ne plave hrvatska mjesta, nabaviti računala za škole i još koješta….

Gospodine Đakiću, znajte da smo duboko povrijeđeni jer naš predsjednik sluša zapovijedi onih koji nisu stvarali ovu državu, niti su za nju ginuli, već su sa sigurne distance “navijali” iz Bruxellesa, Münchena i drugih modernih odredišta. Vaša najava glasovanja za Istanbulsku konvenciju, najava je izdaje hrvatskoga naroda i njegovih interesa.

Ukoliko ne promijenite stav i ipak glasujete za usvajanje Istanbulske konvencije, udruga HVIDR-a Omiš tražit će Vašu ostavku na mjesto predsjednika HVIDR-e RH. Ostanite političar, ali nećete zadugo. Samo se referendumom može prenositi dio suvereniteta na druge, a nikako nategnutom i kupljenom većinom u saboru.

Na kraju ovoga pisma, izražavamo podršku svima koji su protivnici Istanbulske konvencije i pozivamo sve udruge HVIDR-e u RH da dignu svoj glas i da odreknu pravo zastupnicima Hrvatskoga sabora da podizanjem ruke izdaju Republiku Hrvatsku i predaju Hrvate u ruke kvazi-tijela koje će nadzirati našu državu i trošiti naše novce. Saborski zastupnici nisu dobili mandat na izborima da o tome odlučuju.

U dubokoj nadi da će hrvatski političari prestati zamagljivati istinske probleme ovakvim periodičnim diverzijama i konačno se okrenuti životno važnim problemima cijeloga hrvatskoga naroda, ostajemo sa štovanjem”
    http://kamenjar.com/omiska-hvidra-od...tvoreno-pismo/

Upuceno njemu:

Datum registracije
    Sep 2016

Pederi, trandje i lezbejke svih zemalja ujediniti se i dolazite u bojlerovu Hrvatsku i Merkelicinu Europu. Znaci ako je neki peder prebijen u......Iraku.....zbog toga sto je peder, mora biti primljen u EU.....nema sanse da ga se vrati..........

Pa ovo postaje sve bolje i bolje. A o tome koga se moze slati nazad ce na kraju odlucivati ove frule iz tog Grevia.......

Jadna vama majka HDZovska.

Datum registracije
    Sep 2016
    Da dodamo jos dva velika zagovaratelja IK u HDZu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Predsjedništvo Zajednice utemeljitelja HDZ-a donijelo je večeras, većinom glasova, odluku o raspuštanju Županijskog odbora Zadarske županije, kojem je predsjednik bio Drago Krpina.

Potpisite peticiju koja ce se poslati vladi, vec 14 tisuca ljudi je potpisalo: http://citizengo.org/hr/signit/159396/view

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Predsjedništvo Zajednice utemeljitelja HDZ-a donijelo je večeras, većinom glasova, odluku o raspuštanju Županijskog odbora Zadarske županije, kojem je predsjednik bio Drago Krpina.
    Demokracija i zajednistvo te hrvatstvo su glavne odlike te stranke.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    pa si našo onog plitkog klošara da ti diže atmosferu oko bitnog u društvu. Ja sam mislio da si ti malo umniji.

Feral nisam pozabil al ne znam što si htio reći, osim da si ga kupovao kao student otkrivao. Lagao, izdao. Tko koga ne kužim??

i kakve to ima veze sa mnom. Ili s Grunfom.

Molim te ako možeš biti razumljiviji. Ne mogu odgovarati na postove koje ne razumijem. Uz najbolju volju.
    Aj na stranu što se praviš blesav,

al jedna stvar nije mi jasna, ti koji si realno obećavao, prekaljen u tim forumskim vodama da nešto napraviš za opciju koju predstavljaš

ostao si lik koji se nateže i dalje nakon 15. godina po forumima, sa 19., 20. godišnjacima objašnjavajući im stvari koje si objašnjavao i prije 15.
    Frend s kojim si organizirao ovaj forum osmislio je svoje javno djelovanje, evoluirao je od forumskih gabarita, ma što mi mislili o tome, a ti i dalje furaš isti film.
    Što se nisi javnije realizirao oko opcije koju predstavljaš, umjesto da okupljaš skupio si se sam u sebe.
    Mislim Inkvizitore, to ili je strah ili je besmislenost...

Feral je izdao sebe...

Sve ti moje postove razumiješ, ne pričam ja sa ljudima, niti postam sa ljudima na taj način koje već ne znam, oho ho godina.
    U suprotnom se stvari samo ponavljaju, a to ne volimo.
    Uglavnom šteta, bio si momak koji obećava.
    Meni je to potpuno nerazumljivo.
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Aj na stranu što se praviš blesav,

al jedna stvar nije mi jasna, ti koji si realno obećavao, prekaljen u tim forumskim vodama da nešto napraviš za opciju koju predstavljaš

ostao si lik koji se nateže i dalje nakon 15. godina po forumima, sa 19., 20. godišnjacima objašnjavajući im stvari koje si objašnjavao i prije 15.
    Frend s kojim si organizirao ovaj forum osmislio je svoje javno djelovanje, evoluirao je od forumskih gabarita, ma što mi mislili o tome, a ti i dalje furaš isti film.
    Što se nisi javnije realizirao oko opcije koju predstavljaš, umjesto da okupljaš skupio si se sam u sebe.
    Mislim Inkvizitore, to ili je strah ili je besmislenost...

Feral je izdao sebe...

Sve ti moje postove razumiješ, ne pričam ja sa ljudima, niti postam sa ljudima na taj način koje već ne znam, oho ho godina.
    U suprotnom se stvari samo ponavljaju, a to ne volimo.
    Uglavnom šteta, bio si momak koji obećava.
    Meni je to potpuno nerazumljivo.
    Dobro što ponavljaš to u besmislenost.

To sa angažmanom. Inače ja sam bio dečko kojo obećava zadnji put tamo krajem 80-tih.

Feral sebe izdao. Ma nemoj ))). Feral je u svom antihrvastvu ostao dosljedan sebi do kraja.

Uostalom Feral imaš i danas. tamo u pročetničkim Novostima. Pa udri rođo.

Naravno da te ne razumijem pola. Ne bi izmišljao. Nekad nemam pojma što želiš reć.

Pa jesi se ti aktivirao. Em si mlađi em si bliže tim akademskim krugovima. I' na šta si spao? Da podržavaš klošara Jokića i svu antihrvatsku bagažu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pa danas je biti van HDZ-ea pitnsaje časti i elementarnog morala. što se Krpina buni.

danas nema nikkave ideologije, sve se svodi na tehnokratsko vladanje lišeno ikakvih skrupula. Grabež, glad za funkcijama za materijalnim jedino je moguće. Ko u Srbiji, samo ne na takvoj primitivnoj razini. Tamo je formiran pojam "preletač" Tamo ljudi iz stranke u stranku prelijeću i negiraju sve ono što su jučer govorili. Kod nas ne treba ni to. ne treba promjeniti stranku da bi govorio i radio sve ono što si do jučer napadao.

Tu može svatko sa svakim, rekao je onaj srpski glumac

zašto spominjem Srbiju. čak i tamo u jednom bolesnom društvu ( i naše je bolesno da se razumijemo) gdje vlada jedan patetični diktator, gdje se glasovi kupuju za paket hrane, gdje se autobusima vozaju s kraja na kraj zemlje, gdje postoji cijela armija ovisnika o vlasti ( kao i ovdje) čak i tamo postoji glas otpora gdje se ismijavaju nebulozne izjave političara. Ovdje nema ništa.

što bi u srbiji radili npr Plenkoviću da je neki njihov političar izjavio "kako ne komentira tuđe izjave". To bi bio urnebes.

Srbi se još ne daju..bar daju neki vid otpora.

zašto mi takvo nešto nemamo..toliko izjava za sprd...
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Nera Tuđman, unuka predsjednika dr. Franje Tuđmana, ispisala se iz HDZ-a

Nera Kristina Tuđman, unuka pokojnog predsjednika dr. Franje Tuđmana, kći Stjepana Tuđmana, prije tri dana, 19. ožujka 2017., vratila je člansku iskaznicu HDZ-a i ispisala se iz stanke.

Kao razlog istupanja iz stranke koju utemeljio i vodio njen djed navela je neslaganje s politikom vodstva stranke.

Matična organizacija Tuđmanove unuke bio je zagrebački HDZ, pa joj je Gradski odbor HDZ-a Zagreba na njezin zahtjev i dao ispisnicu iz članstva.

Pretpostavlja se kako je razlog njezina odlaska iz HDZ-a bila odluka Andreja Plenkovića i vodstva stranke o ratifikaciji Istanbulske konvencije.

Protiv Konvencije, naime, izjasnio se i njezin otac Stjepan Tuđman u pismu nekad istaknutih HDZ-ovaca vodstvu stranke, a kao saborski zastupnik HDZ-a protiv ratifikacije se izjasnio i njen stric Miroslav Tuđman.

http://www.maxportal.hr/premium-sadr...a-se-iz-hdz-a/

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, cini se da su zabranili Mladezi HDZa u Zagrebu ikakve rasprave o IK. Vodja debelguz tako zahtjeva.

Datum registracije
    Sep 2016

Pederi, trandje i lezbejke svih zemalja ujediniti se i dolazite u bojlerovu Hrvatsku i Merkelicinu Europu. Znaci ako je neki peder prebijen u......Iraku.....zbog toga sto je peder, mora biti primljen u EU.....nema sanse da ga se vrati..........

Pa ovo postaje sve bolje i bolje. A o tome koga se moze slati nazad ce na kraju odlucivati ove frule iz tog Grevia.......

Jadna vama majka HDZovska.
    Siti se ja, kakvih ce ovo biti komedija, cekaj da skuzu Arapi, crnci, Afghanci za ovo, imat ce ovi iz Grevia pune ruke objasnjavati kako homosexualci sexualno napadaju zenske u drzavma u koje su stigli.

Deklarirani homosexualci, koji ce tvrditi da ih u Afghanistanu kamenuju zato sto su topla braca, a ko ce ih u Hrvatskoj i Njemackoj onda optuziti za sexualno napadanje zenskih....

Brüsselski idiotluk, kopiran od vjernih sluga.

Postat ce oni svi pederi, kao sto su sada svi ispod 18 godina a imaju gusce brade od Njonje, Glavasevica i Suice zajedno.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove