+ Odgovori na temu
Stranica 232 od 234 PrviPrvi ... 132 182 222 230 231 232 233 234 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,621/4662

Tema: Kako diše Srbija

Bit će veselo kad krene plaćanje svih tih kredita. Tak je i nama bilo zanimljivo. Prvo bio građevinski boom i onda 6-godišnja depresija. Nadam se da su vaši krediti jeftiniji.

Piskousti prodaje muda pod bubrege priglupom gedzi, ali neka samo nastavi, dok su slijepi mis Vulin i Pickousti na vlasti mi smo mirni sto se tice srbadije.

Problem su oni umiveni cetnici, poput Tadica.

Sretan božić svim pravoslavnim hrišćanima koji slave po julijanskom kalendaru.

https://youtu.be/SO82Qk5LLUg

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sretan Božić BWA.
    Grunfek slovenski brate pogledaj tu slovensku lepotu u spotu što sam okačio

Zvuči makedonski. Sviđa mi se. Budući članovi HPC-a.

Zvuči makedonski. Sviđa mi se. Budući članovi HPC-a.
    Ma kakav hpc ovo je manastir u Srbiji i ljudi iz Srbije, stvarno si partibrejker
    Ma kakvi "mekedonci" frula je stari srpski instrument i gajde.
    Posljednje uređivanje od BWA : 08-01-2020 at 00:52

Srbija nezaustavljivo srlja u progres, posle prosecne plate od 500 e a do 2025. te od 900 e toliko je obecao precednik posle izgradnje modernih auto puteva, izgradnje brze zeleznice Beograd - Budimpesta stigli su i oni Ruski vozovi! Ceo kontigent!

Okupila se ekipa iz regiona, dogovaraju neku štetu, tu je i patrijarh odmah uz Vučića. Teokratska država.

Pa mora srpstvo je ugroženo u Crnoj Gori a i sad u Bosni, mora da se dela

Nema dana kad vi niste ugroženi.

Nema dana kad vi niste ugroženi.
    Vidiš da u Bosni Bakir hoće da ugasi Republiku Srpsku a njegov babo je potpisao u Dejtonu.
    Preti ratom, plasi babu k... Kada će ti muslimanski balvani da shvate da je BIH država od tri naroda i da kada je jedan narod ugrožen ima pravo da izadje iz BiH.
    Oni se ponašaju kao da je Bosna cela njihova e pa nije.
    Ja se nadam da će Hrvati biti ti koji će zabosti glogov kolac u ovakvu Bosnu.
    Republika Srpska treba i da se odrekne odredjenog procenta teritorija u korist Hrvata ukoliko bi se ova noćna mora zvana BIH završila.
    Muslimani već sada tvrde da su većinski narod u Bosni da ih ima preko 50% i da Bosna pripada njima.
    Federacija liči na Teheran grade džamije na svakom ćošku i onaj vas glupi Pavelic umesto da ih prevodi na Katoličanstvo tokom 2 svetskog rata on im zidao džamije.
    Posljednje uređivanje od BWA : 17-02-2020 at 19:53

Aha, neka se ruši BiH preko Hrvata, a vi ćete trljati ruke. Neka nama muslimani lome kičmu, kako da ne. Ne mere. Kužim da to u biti jest vaša politika tamo, ali očito ne prolazi. Morat će još netko zabijati glogov kolac da bi se ovakva BiH raspala ili da bi se situacija uopće drastičnije mijenjala.

A tobožnja briga zbog muslimanskih pretenzija, pa to je smiješno. Tzv. RS je ionako etnički očišćena i od Hrvata i od muslimana pa je i ova situacija velikim dijelom posljedica toga. Baš me zanima kojeg bi se to dijela teritorija odrekli u našu korist)

Ovo sa džamijama i Pavelićem
    Posljednje uređivanje od Yaya : 17-02-2020 at 22:34

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Aha, neka se ruši BiH preko Hrvata, a vi ćete trljati ruke. Neka nama muslimani lome kičmu, kako da ne. Ne mere. Kužim da to u biti jest vaša politika tamo, ali očito ne prolazi. Morat će još netko zabijati glogov kolac da bi se ovakva BiH raspala ili da bi se situacija uopće drastičnije mijenjala.

A tobožnja briga zbog muslimanskih pretenzija, pa to je smiješno. Tzv. RS je ionako etnički očišćena i od Hrvata i od muslimana pa je i ova situacija velikim dijelom posljedica toga. Baš me zanima kojeg bi se to dijela teritorija odrekli u našu korist)

Ovo sa džamijama i Pavelićem
    Takozvana

Takozvana je Herceg Bosna, nije Republika Srpska, jer je priznata od svih, ukljucujuci i Franju Tudjmana koji je stavio potpis u Dejtonu na dogovor koji prepoznaje RS...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Takozvana

Takozvana je Herceg Bosna, nije Republika Srpska, jer je priznata od svih, ukljucujuci i Franju Tudjmana koji je stavio potpis u Dejtonu na dogovor koji prepoznaje RS...
    Jesam li ja Franjo?
    Za mene uvijek bila i bit će takozvana. I hvala Bogu, ne samo za mene. Radije utješi kolegu gore koji je kobva nešto strašno zabrinut za opstanak takozvane,čak bi i teritorijem dobronamjerno trgovao, nego da se sa mnom igraš riječima
    Lp

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Jesam li ja Franjo?
    Za mene uvijek bila i bit će takozvana. I hvala Bogu, ne samo za mene. Radije utješi kolegu gore koji je kobva nešto strašno zabrinut za opstanak takozvane,čak bi i teritorijem dobronamjerno trgovao, nego da se sa mnom igraš riječima
    Lp
    Jajo, Jajo... kako strucnjak za jezike, moras voditi racuna...

Pocinjem da brinem za tebe, kao za Grunficku... a to nije dobro...

O kojim ti jajima
    Jezik samo oblikuje misao, a moja je misao upravo onakva kako je gore artikulirana.. sve precizno.

Inace,kao stručnjak za sve i svašta, prvo trebaš voditi računa o nicku sugovornika, jelda Inače komunikacija ne vrijedi. A stojim iza onog što napišem, kao i uvijek .Nema brige za mene.

Što se tiče "Grunficke", paaa, bolje nek ti on odgovori. Ne bum se štel mešati.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 17-02-2020 at 23:51

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove