+ Odgovori na temu
Stranica 235 od 236 PrviPrvi ... 135 185 225 233 234 235 236 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,681/4709

Tema: Kako diše Srbija

Kosovo dobilo veleposlanstvo u Jeruzalemu. Znači Srbija je prije pola godine preselila veleposlanstvo iz Tel Aviva u Jeruzalem, Židovi im zahvalili tako što su ovim potezom priznali Kosovo.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kosovo dobilo veleposlanstvo u Jeruzalemu. Znači Srbija je prije pola godine preselila veleposlanstvo iz Tel Aviva u Jeruzalem, Židovi im zahvalili tako što su ovim potezom priznali Kosovo.

Ovaj put im je diplomatija pala na ispitu.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nije Srbija još preselila veleposlanstvo u Jeruzalem.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije Srbija još preselila veleposlanstvo u Jeruzalem.
    Al su potpisali da će preseliti pred Trumpom.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Epohalni prc. Ali zbog toga pozivaju svukuda da ''Daru iz Jasenovca'' sa glasovima dovedu do Oskara 'merickog.
    Rezultat, onaj IDMB je zabranio glasanje prije nego sto je film igdje pokazan, a neki 'mericki casopis im razcupao filmic kao anti-katolicki i anti-hrvatski.
    Men' se cini da Srbeki nisu racunali sa Zidovima koji ne djele ulogu zrtve, sa nikime.
    Shit happens.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Epohalni prc. Ali zbog toga pozivaju svukuda da ''Daru iz Jasenovca'' sa glasovima dovedu do Oskara 'merickog.
    Rezultat, onaj IDMB je zabranio glasanje prije nego sto je film igdje pokazan, a neki 'mericki casopis im razcupao filmic kao anti-katolicki i anti-hrvatski.
    Men' se cini da Srbeki nisu racunali sa Zidovima koji ne djele ulogu zrtve, sa nikime.
    Shit happens.
    Haha, da, zabrijali su da će Židovi podijeliti s njima svjetla reflektora i novce, tu su se gadno zaribali. DIrni Židovu u prihode, gotov si.

Datum registracije
    Sep 2016
    Dok Hrvatska priprema zabranu oznake HOSa, Srbija ilegalno priznala "zbunjevacki" kao jezik.
    Ako se pitate tko su Zbunjevci, evo ovo.

Ja bih im već davno uzvratio istom mjerom.

Datum registracije
    Sep 2016
    Trebalo bi se napokon pokrenuti registriranje HPC, da tu nije gubernator Pupovac.
    Tuzno je, koliko ovisimo o misljenju prcavog lika, i njegove klike.
    Vidim, Vucko napada Malvaziju, nicim izazvan, kod srajevskog jalijasa na FACEu....
    To je epohalno, Srbi su svugdje ponizeni, svugdje dobivaju po labrnji, samo su im Hrvati ostali za lijecenje kompleksa.

Ne samo registracija nego puna državna potpora HPC-u i otkupljivanje crkvi od SPC-a, a za one koje nemaju vlasnički list oduzimanje.

Ovo sam vidio, ali nisam vidio original izjave, zvuči mi nevjerojatno da lik toliko mrzi Hrvatsku da čak i njena vina mora vrijeđati. Naravno, Miletić mu odgovorio nešto u stilu da su različita mišljenja dobrodošla. Da tak nekaj veli neki hrvatski političar Miletić bi mu zabranio dolazak preko Učke.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 06-03-2021 at 14:05

Miletić i on isti k.

a to što predlažeš može se svesti pod "moje pjesme, moji snovi"..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Miletić i on isti k.

a to što predlažeš može se svesti pod "moje pjesme, moji snovi"..
    Budimo realni, ostvarimo nemoguće. Ovo nije nemoguće, to je zapravo normalno ponašanje i to će kad tad doći, bitno je posaditi sjeme.

Dodik najavljuje vojnu vježbu Srbije na poligonu Manjača. Zanimljivo. Mi agresivni, a oni dovode opet vojsku prema Hrvatskoj.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo su rezimski medji. Znaci, dosli smo do toga da se spominjanje hrvatstva Dalmacije i Dubrovnika svodi pod provokacije.....mislim, ovo je ipak novi level, sprski mainstream ce prije izustiti srpski Dubrovnik nego srpsko Kosovo. Na protestne note iz Hrvatske reagiraju agresivno, bahato i ono potpuno cetnicki.
    Priprema ih se na rat. Tako to izgleda.

U Hrvatskoj ovo nije popraceno. Prolazi ispod radara. Cetnici najotvorenije prisvajaju dijelove Hrvatske, nikome nista.
    Dapace, poucavaju hrvatski mainstream o tome da su Ustase bile njavece zlo ikada, Klasic nam prodaje Daru kao remek dijelo....

Stay tuned, bit' ce ovo zanimljivo.

Zanimljivo razmišljanje preko Drine i dosta objektivno...
    https://www.danas.rs/dijalog/licni-s...-laboratorije/
    Pokaži mi svoje prijatelje,i reći ću ti tko si!

Citiraj Prvotno napisano od Condor Vidi poruku
    Zanimljivo razmišljanje preko Drine i dosta objektivno...
    https://www.danas.rs/dijalog/licni-s...-laboratorije/
    Srbi udaraju 2 muhe jednim udarcem, cjepkaju hrvatsko nacionalno biće u Vojvodini i rade osnovu kako bi ikavicu mogli uvrstiti u srpski jezik.

I treću muhu,Subotica nije više multietnička sredina nego "srpski vekovni grad".
    Pokaži mi svoje prijatelje,i reći ću ti tko si!

Datum registracije
    Sep 2016
    Upoznajte prauunuka Popa Djuica.

https://objektiv.rs/vest/560438/sok-...-tangama-foto/

...
    Krnhahaha

Praunuk četničkog vojvode je transvestit.

Citiraj Prvotno napisano od Condor Vidi poruku
    I treću muhu,Subotica nije više multietnička sredina nego "srpski vekovni grad".
    Da, jasno.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove